Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2013., 23:46   #1
Djelovanje hladnoće na kosu

Uvek kada izadjem u grad,narocito kada je hladno vreme,meni kosa nije vise svilenkasta kao sto jeste,vec se povrsinski cela iscupavi totalno. Ne znam kako to da sprecim jer mi jekosa divna,a ovako deluje uzasno?!
ice princess is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 00:26   #2
To je vlaga, ne hladnoća. Nikako bih rekla.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 00:40   #3
pero je u pravo, to je od vlage, a ne hladnoće.
nisi jedina kojoj se to dešava.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 07:16   #4
Meni kad je hlado i burovito bude ravnija, kad je vlaga i jugo onda se sva načička i raspuše.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 09:23   #5
to vam je zato jer ne koristite saumu.
inace bi vam frizura bila postojana.


meni je moja uvijek ista. :kratka razbarusena:
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 09:45   #6
Vlaga je ubojica ravne kose.
Suzbijam to tako da kad sam vani nosim kape/guram ostatak kose u jaknu/vežem kosu u rep...
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 10:07   #7
Koristim Drei Wetter Taft i frizura je postojana bez obzira na vremenske (ne)prilike.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 11:21   #8
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Koristim Drei Wetter Taft i frizura je postojana bez obzira na vremenske (ne)prilike.
Vama muškima je u tom pogledu redovito lakše, čak i bez uporabe trovremenskog Tafta.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 11:24   #9
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Meni kad je hlado i burovito bude ravnija, kad je vlaga i jugo onda se sva načička i raspuše.
Meni bura razbuca, a jugo natapira.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 11:28   #10
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Vlaga je ubojica ravne kose.
Suzbijam to tako da kad sam vani nosim kape/guram ostatak kose u jaknu/vežem kosu u rep...
vlaga ubija ravnu kosu, super mi je kad čujem kad se nekom jadnom kosa nakovrča od vlage, ja bi bila sretna da se kovrča, ovakva ravna kad je vani vlaga samo poprimi onaj divni izgled isfucane metle
a tek ravne šiške i vlaga
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 11:29   #11
ja sam odustala od frizura. i kupila dodatni set gumica za rep. tu vec dva tjedna pada kisa i svaki dan puse. i tako bude to aprila. osim sto ce kisu zamijenit snijeg.

ali taj vjetar
noaccount is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 11:57   #12
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
meni je moja uvijek ista. :kratka razbarusena:
I'm joining the club Kada se zimi skine kapa, uopće nije bed ako je raštrkana okolo jer, eto, tako mora biti

Svi na kratko!

Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 12:50   #13
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
vlaga ubija ravnu kosu, super mi je kad čujem kad se nekom jadnom kosa nakovrča od vlage, ja bi bila sretna da se kovrča, ovakva ravna kad je vani vlaga samo poprimi onaj divni izgled isfucane metle
a tek ravne šiške i vlaga
Ne ne ne. Kad je vlaga se ne kovrča na lijep način nego svaka dlaka se kovrča i udalji od susjednih dlaka. Da da dobiješ nešto veliko i načičkano što ne liči na ništa. Kad je normalna vlaga u zraku onda to budu lijepe normalne kovrče.
Ja na ravnoj kosi nikada ne vidim razliku po kiši ili suncu, makar se uvijek žalite, jadni vi. :buhuhu:
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 13:34   #14
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
vlaga ubija ravnu kosu, super mi je kad čujem kad se nekom jadnom kosa nakovrča od vlage, ja bi bila sretna da se kovrča, ovakva ravna kad je vani vlaga samo poprimi onaj divni izgled isfucane metle
a tek ravne šiške i vlaga
Moja je ista takva,raspuhana i metlasta kad je vlaga u zraku.
Šiške i vlaga su horor.Nekako se podignu par cm od čela i nema
tog proizvoda koji će ih na dulje vrijeme držati na mjestu.

Meni je kosa najljepša ljeti,glatka i svilenkasta i nikako se ne
masti.Bura je ubije u pojam,pa izgledam kao da imam 5 dlaka
na glavi.

Nekako mi je najbolje da ne skidam kapu do idućeg ljeta.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 13:52   #15
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ne ne ne. Kad je vlaga se ne kovrča na lijep način nego svaka dlaka se kovrča i udalji od susjednih dlaka. Da da dobiješ nešto veliko i načičkano što ne liči na ništa. Kad je normalna vlaga u zraku onda to budu lijepe normalne kovrče.
Ja na ravnoj kosi nikada ne vidim razliku po kiši ili suncu, makar se uvijek žalite, jadni vi. :buhuhu:
ne pili, meni kovrčava kosa baš slatko izgleda kad se od vlage nakovrča
onak...prpošno
ravna je pain in the ass, sva neka pufasta, metlasta, sto vragova ju ne bi začešljalo da liči na nešto
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 11:25   #16
Ma i jeste mozda lepo kada se od vlage,tj.kise ukovrdza. Ali pricam o tome sada,kada vazduh postaje suv i hladan. Onda ne izgleda kosa sexy razbaruseno,vec se sve povrsinske dlake ucebaju svaka za sebe tako da kosa nije ravna vec uzasno izgleda Citala sam na netu da je to zbog elektriciteta,tj.zimi kada je suv vazduh.
ice princess is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 01:10   #17
OO da -__-
A meni zimi isto vise puca kosa :/
Hello is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.