Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2012., 15:31   #61
Uzela sam na popustima bon za šišanje i botox kose.Cura koja mi je to stavljala je draga,podrezala kosu vrlo malo kako sam rekla,međutim doslovce mi je stavila tu smjesu(botox)na kosu,pričekala par minuta,osušila sa fenom i kasnije fenirala kosuPošto mi je fenirana ,kosa je jako sjajna,međutim čitala sam da botox treba na glavi stajati oko 40 min i da treba kasnije ići neka maska....Ništa od toga nije bilo...
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 19:22   #62
Nakon svega pročitanog, izgleda da frizerke dosta "muljaju" sa stavljanjem "botox"-a na kosu...
Ispadne da je bolje uložiti u bolju masku za kosu i dulje je držati.
Ili sam to "kućno" odraditi.
__________________
Volim Dečeca svoga
deya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 04:59   #63
Imala botox- rezultat nula, ništa.Samo da uzmu lovu.
jtvatn10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 10:03   #64
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Uzela sam na popustima bon za šišanje i botox kose.Cura koja mi je to stavljala je draga,podrezala kosu vrlo malo kako sam rekla,međutim doslovce mi je stavila tu smjesu(botox)na kosu,pričekala par minuta,osušila sa fenom i kasnije fenirala kosuPošto mi je fenirana ,kosa je jako sjajna,međutim čitala sam da botox treba na glavi stajati oko 40 min i da treba kasnije ići neka maska....Ništa od toga nije bilo...
Mislim da sam i ja bila kod te "drage cure". Tocno 4 min je drzala smjesu
nera1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 12:59   #65
Iz prospekt broušure l'oreal professionnel:
Profesionalni protokol u salonu
Predkorak. operite kosu s force vector šamponom, isperite i osušite (ručnikom)
Korak 1: popunjavanje- uzmite serum, nanesite 2-5 kapi na dio po dio kose, umasirajte kako bi serum prodro duboko u vlakna i zaokrenite svaki tretirani dio
Korak 2: zaključavanje: odaberite prikladan prozvod za zaključavanje seruma u vlakna kose ( debela ili tanka dlaka), nanesite na dužine i vrhove, ostavite djelovati 5 min i isperite.

Nema nikakve napomene da u salonu treba nakon tretmana nanijeti i masku- maska se koristi za kućnu njegu i produljavanje djelovanja tertmana.
Nisam frizer, ne bavim se prodajom pribora nego sam u salonu gdje sam radila botox dobila brošuru sa proizvodima koji se kod nas mogu kupiti (salon ili frizer pribor). Jučer sam bila na farbanju kose- izrast, onda posebno ostatak sa sasvim drugom bojom i kako mi je kosa bila u koma stanju uzela sam i botox tretman (110 kn kratka kosa tanke dlake). To sam napravila u ovlaštenom salonu i taj posutpak je primijenjen na meni ( 5 minuta je stajalo, isprala i posušila, dlaka je čvrsta i sjajna). Prezadovoljna sam.
To mi je drugi puta da sam napravila taj tretman, prvi puta sam ga stavila prošle godine početkom prosinca ( u drugom salonu i nisam sigurna da je onda bilo napravljeno kako treba, spominjala je masku i dulje je trajalo, efekt je bio dobar, ali mi je sada kosa čvršća- nisam baš sigurna za detalje, ipak je dosta vremena prošlo). Kupila sam i Fiberceutic masku za kosu negdje poslije toga i odlična je ( stavljam je povremeno, kad se sjetim).
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 09:01   #66
stavila i ja botox..100 kn...rezultat čista 0!! samo papilova bzvz
__________________
Dale mamasita con tu tacatà, dale mamasita tacatà :)) tntntn
crna.ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 12:31   #67
ima na kolektivi popust za botox,,mislila sam ga isprobati,,da li se nekome kosa vise ostetila od njega? jer gledam ako mi ne djeluje nije toliko bed jer je na popustu ali samo ne bi da mi jos unisti kosu
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 18:45   #68
danas sam u cm-u uzela neki botox za kosu INDOLA, prvi put cujem za tu marku. Neki decko je bio tu i kada je vidio da svrljam po uljima za kosu odmah mi je nahvalio ovaj proizvod, i ajd reko uzet cu, vidjela sam da je zadnji pa vjerovatno ga svijet uzima. jel znate ista o ovome?
bossica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 10:29   #69
Zna li itko gdje ima kupiti proizvoda za botox kose u Splitu? Otišla sam već dva puta na to i stvarno mi je otkriće Ali ne bi htjela trošiti mjesečno 80-ak kn na to u frizerke ako mogu jednostavno kupit to i doma radit sama...
LeeLooSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 18:01   #70
ja napravila lorealov botox kod svoje frizerke i preeezadovoljna. stvarno ok njega za moje tanke vlasi.malo mi je bilo puno 100 kn dati za to al ok .probala i super
ayae is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 15:31   #71
botox za kosu

ispricavam se ako tema postoji ali ja ju ne mogu pronaci .....Ovako stavila sam prije tjedan dana botox na kosu , sama....jer je povoljnije a i sigurnija sam kada si nesto sama radim da ce ispasti dobro , nego kada posjecujem frizera...
Ukratko, jako mi se svidjeo njegov ucinak i ja to htjela opet staviti , zanima me koliko cesto se on smije stavljati i jel moze nastetiti kosi ako ga stavim ovaj mjesec drugi puta ... tnx
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 15:35   #72
ne znam čiji si koristila, ali od LP traje 10 pranja, tek nakon toga se ponavlja....u protivnom može doći do zasićenja kose....

inače, već postoji tema ---> https://www.forum.hr/showthread.php?t=685168
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 15:38   #73
koristila sam Lorealov , i toliko sam odusevljena da bi ja to opet stavila sto prije ...sorry nisam mogla pronaci temu , izbacilo mi je neke zastarjele teme
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 15:52   #74
jel koristiš uz to i masku koja poboljšava učinak.....nemoj stavljati prije 10. pranja....ne treba ti...u protivnom ćeš kosu prezasititi i dobiti kontra-efekt - bit će beživotna i viseća....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 19:36   #75
Pozdrav
Malo sam out
Zanima me sta je to botox za kosu?
Kako se stavlja?
Cijena?
re_nata is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 23:52   #76
split...
di mogu kupit botox za kosu, cijena, marka?
sta je najbolje
ne daje mi se svako malo 100 kn
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2019., 10:39   #77
Gdje je najbolje napraviti botox kose u Rijeci?

Ima ponuda na Kupi me za 200kn ali cini mi se da su takve cijene i inace (cak i manje)

Sto kazete?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 16:02   #78
Radila botox nekoliko puta, nikakve pretjerane razlike. Osobno mi ne vrijedi tih novaca.
Radije uložim u masku i masakriram se po kući
Bejbeee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.