Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2017., 17:55   #61
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
U ovom slučaju moj poraz. Karma is bitch.
Gledaj to kao životnu lekciju u kojoj se nalazi veliko znanje. Ne kao poraz. Ne opiri se kad to dođe jer ne možeš samo će ti teže biti, prepusti se i budi otvoren za pouku.
Sekhem is offline  
Old 03.06.2017., 18:02   #62
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Val je izbačen i krenuo je iz kada je naša planeta bila poravnata sa centrom galaksije. Mnogi su mislili to će se odmah desiti po poravnanju, a ono se desilo kako bi omogućilo da val krene prema nama. Zbog masivnosti i količine energije neće stići za tren jer je majka Zemlja poprilično udaljena zajedno sa sunčevim sistemom.

Ja sam bio inkarniran u isto vrijeme kada je Isus boravio na zemlji bili smo veoma bliski prijatelji. Mogu potvrditi da je istina ono što je on naučavao.
Mislim nekako da ovo ne spada na rub znanosti, jer postoji znanost koja dosta jasno i opsirno opisuje ovakve fenomene....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Old 03.06.2017., 18:26   #63
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Trenutno nemam informaciju o brzini vala ...
jesi li dobio informaciju o brzini vala?
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Val je izbačen i krenuo je iz kada je naša planeta bila poravnata sa centrom galaksije.
tko je izbacio val?

Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Zbog masivnosti ...
sto znaci da je val masivan?
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Ja sam bio inkarniran u isto vrijeme kada je Isus boravio na zemlji bili smo veoma bliski prijatelji. Mogu potvrditi da je istina ono što je on naučavao.
kad si se druzio s isusom tko je placao cugu i klopu ili je on to stvarao? mora da su ga u svakom gradu birtijasi batinali jer im je razjebavao posao...
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 03.06.2017., 18:57   #64
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
jesi li dobio informaciju o brzini vala?

tko je izbacio val?


sto znaci da je val masivan?

kad si se druzio s isusom tko je placao cugu i klopu ili je on to stvarao? mora da su ga u svakom gradu birtijasi batinali jer im je razjebavao posao...
On je mene odabrao i doslovice se nastanio u moje Srce (Dušu) u ovoj trenutnoj inkarnaciji. Njegov Sveti Duh je u mome Srcu, on je domaćin. "KUCAM NA VRATA KO OTVORI UĆI ĆU I VEČERATI SA NJIME NJEGOV DOM POSTATI ĆE MOJ DOM"
Ja sam otključao vrata svoga Srca on je ušao i ostaje za vječnost.
U prošlom životu kada sam živio za vrijeme Isusovog boravka na zemlji bio sam bačen u tamnicu i ubijen na najnasilniji način zbog Istine koju sam širio. Nisam se plašio niti tada reći istinu, a ne plašim se ni sada jer živim za Istinu i Istina živi u meni.
Sekhem is offline  
Old 03.06.2017., 19:04   #65
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post

Ja sam bio inkarniran u isto vrijeme kada je Isus boravio na zemlji bili smo veoma bliski prijatelji. Mogu potvrditi da je istina ono što je on naučavao.
E vis, oduvijek me zanimalo kak je Isus izgledao.

Daj nam malo fizicki opisi covjeka, pretpostavljam da nema veze sa slikama iz crkve.

Ako si bio blizak prijatelj s njim, spominje li se tvoja tadasnja inkarnacija u evandjeljima?

Ajd nam priusti malo ekskluzive dok cekas svoje kozmicke valove, pliz...
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Old 03.06.2017., 19:40   #66
Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
E vis, oduvijek me zanimalo kak je Isus izgledao.

Daj nam malo fizicki opisi covjeka, pretpostavljam da nema veze sa slikama iz crkve.

Ako si bio blizak prijatelj s njim, spominje li se tvoja tadasnja inkarnacija u evandjeljima?

Ajd nam priusti malo ekskluzive dok cekas svoje kozmicke valove, pliz...
Isus je imao bradu sa brkovima osrednje dužine koja je bila tamno smeđe boje gotovo pa crna, brada mu nije bila kovržava, kosa mu je bila do ramena isto tako tamno smeđe boje gotovo pa crna, bila je blago kovržava. Nosio najčešće bijelu maramu ovijenu o gornjem dijelu glave. Boja kože mu je bila kao kod većine židova poput boje badema bio je tamnoput. Imao je obrve koje su bile osrednje veličine pravih crnih dlaka. Boja očiju mu je bila tamno smeđa. prekrasne linije očnih kapaka. Usne osrednje punoće simetrične. Bio je visok oko 185 cm. Najčešće je nosio bijele haljine na nogama je imao sandale. Imao je glas koji ulijeva povjerenje pravi muški, čist jasan i osrednje mekoće i oštrine.

Biblija piše o dvije moje prošle inkarnacije uključujući i ovu trenutnu. Za vrijeme starog zavjeta bio sam jedan od velikih proroka, za vrijeme Isusa sam rođen malo prije njega njegova porodica i moja su bili bliski prijatelji. Sadašnja moja inkarnacija je najavljena i u starom zavjetu i Isus je najavio i potvrdio u novom zavjetu.

Čitajte i istražujte Bibliju pa će te spoznati da se reinkarnacija provlači kroz čitavu Bibliju samo što su je pokušali zamaskirati. Osobno je Isus indirektno govorio o reinkarnaciji ljudskih duša ali nitko ga nije razumio.
Sekhem is offline  
Old 03.06.2017., 19:45   #67
Tema nema nikakvog smisla, što ste napisali, napisali ste.
U zadnja 2 tjedna se nije izdešavalo ništa dramatično.
Čitamo se na drugim temama.

__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.