Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 13:23   #6781
Dali netko zna za Crikvu i okolicu do 10 km dali ima uvala i plaža gdje nema ljudi tj max 10ak osoba😆?? I da je pristupacan ulaz zbog djece.
Iz više razloga nebi htjeli biti izloženi pogledima..gužvi općenito i tak 😎
Hvala
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 00:00   #6782
Rentaj barku pa probaj naci neku uvalicu. Iako nema vise mjesta bez ljudi nazalost valjda igdje vise :/
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 16:41   #6783
Kakav je smještaj u hotelu Zagreb u Crikvenici?
Tipa: čistoća sobe, veličina sobe, imaju li sobe TV?
(gledala sam na stranici, ali se - pričam iz iskustva za druge hotele - baš ne mogu pouzdati... recimo u tekstu spominju tv, na slici sobe ga nema... ... itd...)
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 13:02   #6784
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Kakav je smještaj u hotelu Zagreb u Crikvenici?
Sve je jako čisto, osoblje ljubazno, hrana dobra mmm i na biranje. S moje strane sve pohvale.
Jedino što je smještaj skromniji, stariji je hotel, nema klime, a za tv nisam sigurna da imaju sve sobe, ako ga uopće imaju, moja nije imala.
No sve dobro funkcionira, i meni je bilo dobro.
Lokacija je isto dobra, plaža ispred je ok.
Sobe sa pogledom na more, imaju jako lijep pogled, normalno su velike.
Ako se večer provodi vani, ne osjeti se da nema klime.
Sobe iza su nešto manje, ali tamo je hladnije za spavanje, i nema buke od kafića.
Alania is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:42   #6785
Quote:
Alania kaže: Pogledaj post
Sve je jako čisto, osoblje ljubazno, hrana dobra mmm i na biranje. S moje strane sve pohvale.
Jedino što je smještaj skromniji, stariji je hotel, nema klime, a za tv nisam sigurna da imaju sve sobe, ako ga uopće imaju, moja nije imala.
No sve dobro funkcionira, i meni je bilo dobro.
Lokacija je isto dobra, plaža ispred je ok.
Sobe sa pogledom na more, imaju jako lijep pogled, normalno su velike.
Ako se večer provodi vani, ne osjeti se da nema klime.
Sobe iza su nešto manje, ali tamo je hladnije za spavanje, i nema buke od kafića.
Puno hvala, ne smeta skroman smještaj i to što nema klime, no ipak bih da ima kakav takav TV... može i najstariji model, može i mali ekran, može i crno-bijeli... i da ima barem 4 osnovna programa...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.

Zadnje uređivanje Lillyrosee : 06.07.2017. at 17:52.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 17:02   #6786
Koje veće trgovine imaju u Crikvenici? Hvala
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 20:24   #6787
Plodine, Konzum (2), dm, Lidl, Spar


(via Tapatalk)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 10:30   #6788
Može li, molim vas, preporuka nekog restorana u Crikvi i ili nekoj okolici (a da nije Jeadranovo)? Može pizza, može roštilj, može neka fensinjava...
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 21:14   #6789
Crikvenica

---
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 21:18   #6790
Gostiona Zrinski u Crikvenici (morski specijaliteti)


(via Tapatalk)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 16:06   #6791
https://www.booking.com/hotel/hr/med...=hotel-392986&
--- meni nije jasno... što u ovom hotelu dođe 900 eura????????
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 18:30   #6792
Mozda spica sezone pa idu po principu app jer im nije sila sve popuniti.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 19:34   #6793
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Mozda spica sezone pa idu po principu app jer im nije sila sve popuniti.
Ma nema šanse... ovo mi prije liči na malo jaču grešku... 900 eura halo??? Još nisam skontala je li to za jedan polupansion ili dva, ali svejedno... u Esplanadi je polupansion oko 120 eura, a Esplanada ima 4 zvjezdice i ful je uređena nanovo... ovo je rupa, bila sam tamo prije par godina... ima doduše 3 zvjezdice, ali i po recenzijama se vidi da nije nešto...
Stvarno sam zbunjena... a zbilja tražim nešto na 2 dana, jer od 3. 8 nadalje imam rezervirani smještaj... samo imam priliku doći 2 dana ranije u Crikvenicu, tj. imam prijevoz, pa mislila da dođem prije i nađem nešto povoljno, da se malo opustim prije nego mi "muž" dođe , ali izgleda da ću se morati počastiti Esplanadom... ono, nije baš da mi se daje 1500kn za 2 polupansiona, ali nije ni da ne mogu... još se nadam da ću do kraja tjedna naći nešto povoljnije, jer do subote moram odlučiti kad idem... uh...
( a sve zauzeto osim Esplanade...)

A pazi ovo...
c/p
Pun pogodak! Ovo je najpovoljnija cijena koju ste vidjeli u Crikvenici za datume za koje pretražujete!

2 noćenja ( uto , 1. kol. - čet, 3. kol. )


__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 21:29   #6794
Aj ih zazovi i pitaj je li greska, bas me zanima sto ce reci
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 23:27   #6795
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Aj ih zazovi i pitaj je li greska, bas me zanima sto ce reci
http://www.uniline.hr/hrvatska/hotel...crikvenica.php - ovdje je ipak druga cijena...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 22:42   #6796
U Crikvi se ne isplati placati nikakav smjestaj,nego dolazit na cjelodnevni izlet ako je moguce.grad ne nudi psolutno nista da bi se isplatilo ostavljat tolike novce za smjestaj.a vecina ugost.objekata se ne.moze niti nazvati nikako drukcije nego cevabdzinice.tko ovdje vidi dozivi ljubaznost ili osmijeh taj je jako sretan.jednostavno ljudi se ovdje bave turizmom preko one stvari.
lav79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 21:53   #6797
Bok svima
zanima me ima li itko od vas iskustva s jednodnevnim izletima brodom iz crikvenice, vidim da su cijene solidne, a nude mnoge izlete na krk (vrbnik), rab i slično. Nikad nisam išla na takve izlete pa me inetresira isplati li se to ili ne
thelastofme is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:37   #6798
Nisam bila tako organizirano na tim relacijama, ali bude ok (osobno sam bila u srednjoj dalmaciji). Ako nista drugo, fora je napraviti dzir plovilom
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 15:08   #6799
Smile

Ajmo, znalci, mislili smo neki smještaj u Crikvi rezervirati za produženi vikend u lipnju, našli smo nešto cjenovno povoljno, nalazi se u Pavlinskoj ulici. Koje su plaže blizu, a da imaju išta prirodnoga hlada? Ima kakvih uvalica bliže toj ulici?
samanta91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 22:13   #6800
Točno ispod pavlinske ulice je velika plaža podvorska koja ima i prirodnog hlada i dječja igrališta i kafiće i sprave za vježbanje... Manje plažice su duž cijelog šetališta prema Selcima i na njima baš i nema hlada jer su kombinacija kamenčića, stijena i betoniranih dijelova, a iznad je odmah cesta.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.