Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 09:06   #7241
treba krenut njegovim stopama meni se cini, a ne ga ismijavat. ako raja oce da im se uzmu pare, ja cu ih rado uzeti...
__________________
sve sto napisem je IMHO
geronimo666 is offline  
Old 22.02.2018., 09:28   #7242
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
treba krenut njegovim stopama meni se cini, a ne ga ismijavat. ako raja oce da im se uzmu pare, ja cu ih rado uzeti...
zakasnio si...on ce na ime uzet lovu, a novonastale firme/udruge stovec za tumacenje kriptovaluta tak i tak nitko ne uzima za ozbiljno...
testing is offline  
Old 22.02.2018., 09:48   #7243
a znam. ko i sa svime u vezi crypta, zakasnio debelo...
IMO nece tu bit vise rasta i blagostanja kako je bilo prosle godine. razletit ce se sve. ljudi su umorni i od toga i gube interes. ovo je bio jedan veliki bum i to je to. kao sa masu drugih stvari. a da ne govorimo o tome da je IMO na pomolu velika kriza i moguci ratni sukobi, a ako se to desi hebo ti crypto. bice kupuj kanistere vode i konzerve graha, a ne virtualne pare.
ja sam crypto njub i sve je ovo naravno moj gut feeling i IMHO. daj boze da trkeljam bezveze.
__________________
sve sto napisem je IMHO
geronimo666 is offline  
Old 22.02.2018., 10:22   #7244
Quote:
zgrules kaže: Pogledaj post
Dosta velike ulaze imate
Ja jučer gledao na Mercatoxu povijest, prodavao sam neke shitcoine i kupovao ETH. Cijena... 0.0364 ETH/BTC :klap:
S tim da sam dio prodao na 0.119 i dio SL na 0.092. Sitno dokupio neki dan.

ARK moram priznat da mi je banana skroz, makar stalno govorim da još nije njegovo vrijeme, još par mjeseci sigurno.

A NEBLIO mi je car, spreman sam za sljedeći bull run, mjesec-dva ako izbace uskoro web wallet i rest api iza njega. Iskreno očekujem da po MC-u pretekne ARK, STRAT i možda čak Lisk. Jako mali supply, a ekipa radi punom parom, doslovno svaki cilj po roadmapu su napravili prije vremena. Nije bilo raspodjele coinova prije prodaje, čak su i vlasnici kupovali svoje coinove.

Edit: od ADA sam odustao, maknuo sve naloge. Mislim da jednostavno ne zaslužuje tako visoku poziciju na MC-u. Puno obećanja, nadobudan roadmap a meni nešto smrdi. A dok mi smrdi rađe se maknem, mogu bit u krivu ali ima drugih coinova na koje ću se fokusirat
Laicki receno, meni Cardano projekat izgleda njanjarski, puno babica = kilavo dijete.


Sta ti kazu tvoji grafovi, target ulaz Neblio iz sadasnje perspektive?
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 22.02.2018., 10:45   #7245
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Laicki receno, meni Cardano projekat izgleda njanjarski, puno babica = kilavo dijete.


Sta ti kazu tvoji grafovi, target ulaz Neblio iz sadasnje perspektive?
Stavit ću graf u TA temu, manje će se zaspemat tamo
zgrules is offline  
Old 22.02.2018., 12:13   #7246
Sada se treba napuniti bch, dash, xrp i etc radi forka. To su coini koji su dugo u debelom padu i ici ce najvise gore u skoroj budućnosti.
Adu ne bih dirao jer ju kucilo shilla a to znaci da ide u kurac.

Ark da ne pricam, veca je zarada u fondovima koje vodi ante ramljak i transvestit dalicka

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 22.02.2018., 12:37   #7247
Ljudi ja mislim da imam problem. Nemam blage veze gdje će BTC narednih mjeseci, ali sam lud za altovima trenutno.... Užasno sam bullish šta se altova tiče, i to doslovno skoro sve što već nije skočilo do neba i palo nazad.
Rovarim po cryptopiji, sve nešto kupujem na doslovnom dnu, sića amo sića tamo i ode par somova . Povučem FIB i samo dodajem sell ordere, x3, x4, x5, x10 i zaboravljam na njih idućih par mjeseci.
Al to su doslovno takvi shitcoini da mi je sve neugodno. A osjećam se ko dijete u candy shopu
O bože da me žena vidi, serem kad kupuje samo bio hranu, a ja tu bacam dolare ko da su šibice...
mi treba intervencija?
zgrules is offline  
Old 22.02.2018., 12:43   #7248
treba svima nam intervencija ja mislim, da odhebemo ovaj kripto i ufatimo vani zraka dok vitlamo motikom
__________________
sve sto napisem je IMHO
geronimo666 is offline  
Old 22.02.2018., 12:47   #7249
Quote:
zgrules kaže: Pogledaj post
Ljudi ja mislim da imam problem. Nemam blage veze gdje će BTC narednih mjeseci, ali sam lud za altovima trenutno.... Užasno sam bullish šta se altova tiče, i to doslovno skoro sve što već nije skočilo do neba i palo nazad.
Rovarim po cryptopiji, sve nešto kupujem na doslovnom dnu, sića amo sića tamo i ode par somova . Povučem FIB i samo dodajem sell ordere, x3, x4, x5, x10 i zaboravljam na njih idućih par mjeseci.
Al to su doslovno takvi shitcoini da mi je sve neugodno. A osjećam se ko dijete u candy shopu
O bože da me žena vidi, serem kad kupuje samo bio hranu, a ja tu bacam dolare ko da su šibice...
mi treba intervencija?
cek, dat cu ti adresu pa prebaci da se ne sekiras vise 😂
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Old 22.02.2018., 12:51   #7250
Pa ulozi u nesto sto mislis da ide gore, postavi si neke realne sell ordere, obrisi sve mobilne aplikacije i zaboravi na 3mj

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 22.02.2018., 12:54   #7251
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
treba svima nam intervencija ja mislim, da odhebemo ovaj kripto i ufatimo vani zraka dok vitlamo motikom
Dok ne ode sve to na nulu

Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
cek, dat cu ti adresu pa prebaci da se ne sekiras vise 😂
Problem je što se ne sekiram ni malo, dapače s guštom to radim. 95% imam u BTC i altovima u koje stvarno vjerujem, s 5% se razbacujem. S tim da pazi što ti kažem, tih mojih 5% će outperformat masu ljudi tu na forumu, iz jednostavnog razloga. Ja kupujem na dnu, ne na vrhu spajka i kad lupi fomo, i ja sam spreman čekat par mjeseci, jebemu ako treba i godinu dana. Jer tih 5% mi je nebitno trenutno, te coinove neću ni gledat, samo ću se vratit pokupit BTC i spremit na Ledger kad mi aktiviraju sell ordere. A ljudi će se tuć po glavi, prodavat s gubitkom, vrijeđat ostale kolege ovdje jer su u totalnoj depresiji i ne znaju kud bi sa sobom
zgrules is offline  
Old 22.02.2018., 13:09   #7252
Quote:
zgrules kaže: Pogledaj post
Dok ne ode sve to na nulu



Problem je što se ne sekiram ni malo, dapače s guštom to radim. 95% imam u BTC i altovima u koje stvarno vjerujem, s 5% se razbacujem. S tim da pazi što ti kažem, tih mojih 5% će outperformat masu ljudi tu na forumu, iz jednostavnog razloga. Ja kupujem na dnu, ne na vrhu spajka i kad lupi fomo, i ja sam spreman čekat par mjeseci, jebemu ako treba i godinu dana. Jer tih 5% mi je nebitno trenutno, te coinove neću ni gledat, samo ću se vratit pokupit BTC i spremit na Ledger kad mi aktiviraju sell ordere. A ljudi će se tuć po glavi, prodavat s gubitkom, vrijeđat ostale kolege ovdje jer su u totalnoj depresiji i ne znaju kud bi sa sobom
Kad shvatis da je vrh i dno nebitno s obzirom da trzistem manipulira nekoliko grupa ljudi koji imaju 70% ukupnog udjela onda ces u miru spavati.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 22.02.2018., 14:21   #7253
A neki razlog sad za ovaj zesci pad svega? Svuda su svi bili bullish i sad odjednom opet sve padne za 20-30%.
ninja23 is offline  
Old 22.02.2018., 14:23   #7254
Kad se litecoin, najvece cb / bitcoin core pump and dump govno nije odbilo od 200$ onda znas da je ekipa odlucila malo naguzit ove koji su usli na 11900.
Dokle god imamo na burzama parove u btc omjeru dotle ce nas ti debili jebati kako im se pase.
Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 22.02.2018., 14:33   #7255
Sve ovo postaje jako stresno...
RippleManijak is offline  
Old 22.02.2018., 14:36   #7256
Quote:
RippleManijak kaže: Pogledaj post
Sve ovo postaje jako stresno...
Da sam u ripplu i meni bi bilo
http://prntscr.com/iiag92

Ako ovaj support ne izdrži, drž gaće
zgrules is offline  
Old 22.02.2018., 14:40   #7257
Ma u bilo cemu, osobno sam u ethu i ripplicu...

Stresno je to...
RippleManijak is offline  
Old 22.02.2018., 14:52   #7258
welcom to my world. pred par tjedana ono kad je krenulo vrit sve sam puko i reko fak crypto i nisam pogledo par dana nista vezano za nj.
preporucam svakome takvu stanku. steta sto sam je prekinuo nakon par dana.
__________________
sve sto napisem je IMHO
geronimo666 is offline  
Old 22.02.2018., 15:41   #7259
stresno je kad uložiš pare koje ne smiješ.
ja bi da sve ode u tri pičke materine i da ekipa koja prodaje kad padne cijena odustane! e tek tada će bit reda...
kada cijena pada onda kupuješ!

ja imam dosta rippla, i nemam namjeru čupat ni 0,01$ van...
stisni jajčeka!
mesojed is offline  
Old 22.02.2018., 15:44   #7260
Quote:
zgrules kaže: Pogledaj post
Da sam u ripplu i meni bi bilo
http://prntscr.com/iiag92

Ako ovaj support ne izdrži, drž gaće

ma samo nek dođe opet na 0.20$ da se napune vreće
whiteDuck is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.