Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 14:48   #8181
Stiglo prije dva dana, Mango, haljina midi 169 kn, haljina floral kratka 169 kn, sweatshirt sa resicama 249 kn






U Lidlu sam uzela ovaj "komplet" čipkasti rozi (grudnjak 49 kn i dvoje gaće u paketu 44 kn, koliko se sjećam) i crni čipkasti body 69 kn. Odlično je, baš sam zadovoljna kako je fino napravljeno i lijepo zapakirano, a cijena zbilja super. Chokeri, crni sa srcem i bijeli biserni su Takko, ovaj biserni je bio na sniženju...Zajedno sam ih platila 50-ak kn.
Hellcat is offline  
Old 15.02.2018., 14:48   #8182
Jučer stiglo, Zara, "kožne" kratke hlače 149 kn, midi crna haljina 229 kn (ja sam tek kad mi je stigla skužila da su ovo po rubovima haljine srebrne metalne kuglice, preslatko, baš sam se ugodno iznenadila) i crvena shopper torba 179 kn, baš je dobra, čvrsta, nije onk mekana da se jako vija kakve znaju biti te shopper inače.




Hellcat is offline  
Old 15.02.2018., 19:17   #8183
Zara sweatshirt 149kn i Bershka balerinke 29kn
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Old 15.02.2018., 19:40   #8184
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Bejo, kakva ti je haljina? Gledam je par dana, bi - ne bi...
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Old 15.02.2018., 21:27   #8185
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
jel se može skinuti ova čarapa
Prišivena je za cipelu, nisam pokušavala no možda bi se i moglo...

Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Bejo, kakva ti je haljina? Gledam je par dana, bi - ne bi...
Meni je baš lijepa haljina, puno ljepša uživo. Uzela sam je u svojoj veličini, muž me pitao jel mi to trudnička haljina ravnog je kroja i dosta komotna, no kad poželim da mi je uska jednostavno stavim tanki crni remen na struk. Od debljeg materijala, super za zimu

Edit: i da, malo je kraća haljina, ja je nosim sad na posao na crne guste grilonke, no prekratka mi je za posao na nude najlonke. A 10cm sam niža od većine zarinih modeluša na stranici
bejo is offline  
Old 16.02.2018., 21:57   #8186
slučajno mi je na Bershka stranici iskočio ovaj link na haljinu kao nešto što sam zadnje gledala iako se ne sjećam toga

kako se nadam ovo ljeto malo više uživati na moru, čini mi se da bi mi mogle dobro doći, pogotovo po cijeni 39,90
ako se još nekome sviđaju, čine mi se dobra prilika, link je tu....
ja sam uzela u obje boje


https://www.bershka.com/hr/%C5%BEene...ml?colorId=712
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Old 17.02.2018., 10:00   #8187
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Prišivena je za cipelu, nisam pokušavala no možda bi se i moglo...


Meni je baš lijepa haljina, puno ljepša uživo. Uzela sam je u svojoj veličini, muž me pitao jel mi to trudnička haljina ravnog je kroja i dosta komotna, no kad poželim da mi je uska jednostavno stavim tanki crni remen na struk. Od debljeg materijala, super za zimu

Edit: i da, malo je kraća haljina, ja je nosim sad na posao na crne guste grilonke, no prekratka mi je za posao na nude najlonke. A 10cm sam niža od većine zarinih modeluša na stranici
Hvala ti, dok sam se ja odlucila, velicine je nestalo, no probat cu je uloviti ako nadopune webshop u jutarnjim satima.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Old 20.02.2018., 09:24   #8188
Topshop ima free shipping, to se mora iskoristit

jopko_bopko is offline  
Old 20.02.2018., 15:15   #8189
Hvala što si javila i ja kupila 4 stvari (haljina, playsuit, haljina, body)za cca 170 kuna, radije njima nego ZARA-i, puno su kvalitetniji..
Tko dostavlja Topshop?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 21.02.2018., 02:11   #8190
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post

Mislim da ne. Ja sam 37, a bilo je još u veličini 36
A ja sam mislila da sam dobro prošla kad sam ih uhvatila za 150 kn.

Nego, daj mi reci jesu ti malkice velike? Ja sam isto 37, sva mi je Zarina obuća 37 i savršeno pristaje, no ove su mi mokasine malo velike i čak mi se znaju izuti u hodu. Morat ću uzeti onaj silikonski uložak za petu. Probala sam i 36, al one su me previše stiskale, mislim da ne bih izdržala pola sata u njima.

I škripe li? Moje škripe ko lude.

Iako su mi jako lijepe i htjela sam ih uzeti još po punoj cijeni, na kraju mi je drago da nisam, nisu mi baš preudobne. No, nosila sam ih samo jednom pa se nadam da će biti bolje kad mi se malo formiraju po stopalu.
elise is offline  
Old 21.02.2018., 09:17   #8191
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Hvala što si javila i ja kupila 4 stvari (haljina, playsuit, haljina, body)za cca 170 kuna, radije njima nego ZARA-i, puno su kvalitetniji..
Tko dostavlja Topshop?
Dpd. Odlična ti je ova prva haljina, kak ju ja nisam vidjela?
jopko_bopko is offline  
Old 21.02.2018., 11:11   #8192
Quote:
elise kaže: Pogledaj post
A ja sam mislila da sam dobro prošla kad sam ih uhvatila za 150 kn.

Nego, daj mi reci jesu ti malkice velike? Ja sam isto 37, sva mi je Zarina obuća 37 i savršeno pristaje, no ove su mi mokasine malo velike i čak mi se znaju izuti u hodu. Morat ću uzeti onaj silikonski uložak za petu. Probala sam i 36, al one su me previše stiskale, mislim da ne bih izdržala pola sata u njima.

I škripe li? Moje škripe ko lude.

Iako su mi jako lijepe i htjela sam ih uzeti još po punoj cijeni, na kraju mi je drago da nisam, nisu mi baš preudobne. No, nosila sam ih samo jednom pa se nadam da će biti bolje kad mi se malo formiraju po stopalu.
off:
I ja sam ih htjela kupiti po punoj cijeni pa su mi djelovale nekako prekrute.
Za ovu cijenu ću ih nekako razgazit. Užasno su mi neudobne, tvrde, ubibože, zasad hodam u njima do dućana i na jako kratke relacije, valjda će se omekšati sa vremenom. Isto mi se malo izuvaju, i ja planiram uzeti taj jastučić.
Ali, meni se sve mokasine tog tipa izuvaju. Isprobavala sam lani jedne slične u HM-u, isti problem.
Nisu mi baš najljepše cipele u ormaru ali poslužiti će
FatGlow is offline  
Old 21.02.2018., 11:16   #8193
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Dpd. Odlična ti je ova prva haljina, kak ju ja nisam vidjela?
DPD? Baš uvijek?
Zadnji put mi je u lokalnu Poštu stiglo, bez obzira na skupu ili free poštarinu.
Mislila sam da funkcioniraju loše kao i RI: platiš poštarinu 8 funti, a oni ti pošalju poštom bez pračenja proizvod od 250 funti. Ponekad su mi puno jeftinije artikle poslali DPDom. Mislila sam da je stvar u masi i veličini paketa, al i nije baš.
Ispričavam se zbog offa. Morala sam se izjadat.
hooly is offline  
Old 21.02.2018., 12:27   #8194
@jopko_bopko divna dolcevita ili sto je to vec
@Hellcat sve lijepo
@HardCandy plisasta haljina mi je top:
..uglavnom, nije mi jasano kako vi na TS nadete sve te turbo jeftine stvari, ja sam nesposobna za to
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 21.02.2018., 12:42   #8195
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
DPD? Baš uvijek?
Zadnji put mi je u lokalnu Poštu stiglo, bez obzira na skupu ili free poštarinu.
Mislila sam da funkcioniraju loše kao i RI: platiš poštarinu 8 funti, a oni ti pošalju poštom bez pračenja proizvod od 250 funti. Ponekad su mi puno jeftinije artikle poslali DPDom. Mislila sam da je stvar u masi i veličini paketa, al i nije baš.
Ispričavam se zbog offa. Morala sam se izjadat.
Do sad uvijek dpd, ali nije mi neki uzorak, ovo mi je tek četvrta narudžba. Bolje im je da i ovu pošalju dpd-om, jer ko za napast sad nisam platila paypalom.

Ani, tnx, nisam sto godina kupila neki dobar basic komad robe.
jopko_bopko is offline  
Old 21.02.2018., 12:49   #8196
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Topshop ima free shipping, to se mora iskoristit

To je bilo samo jucer? Danas stavljam u kosaricu i zaracuna mi postarinu.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Old 21.02.2018., 13:32   #8197
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
To je bilo samo jucer? Danas stavljam u kosaricu i zaracuna mi postarinu.
Da, mislim da je pisalo da je besplatna dok traje london fashion week, valjda je završil
jopko_bopko is offline  
Old 22.02.2018., 08:50   #8198
Uhvatila sam ga jutros u 6, napokooooon
https://shop.mango.com/hr/zene/kaput...5671.html?c=08
NinaDrv is offline  
Old 22.02.2018., 10:23   #8199
Quote:
NinaDrv kaže: Pogledaj post
Uhvatila sam ga jutros u 6, napokooooon
https://shop.mango.com/hr/zene/kaput...5671.html?c=08
Jako je lijep Isplatilo se dežurat
seamless is offline  
Old 22.02.2018., 10:51   #8200
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Topshop ima free shipping, to se mora iskoristit
baš sam se nekidan nećkala da li da uzmem ovu rolku ili ne - i na kraju nisam. i dođem ovamo, vidim ovaj post i sad mi je malo žao, super je
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.