Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 00:06   #4181
Quote:
Kresten kaže: Pogledaj post
Jel su Mourinhu produžili ugovor?
Naravno. Inače, ja u svojim mračnijim trenucima mislim da on to namjerno radi. Čeka potpis novog ugovora i onda namjerno sabotira da dobije odštetu.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Old 22.02.2018., 00:11   #4182
Prestatičan United, vidjelo se kako su Lukako i Sanchez odsječeni od veznog reda i okruženi konstantno dvojicom ili trojicom igrača. Pretpostavljam da je takav defanzivan pristup bio i plan, iako je Sevilla stvarno bila opasna i da su zabili bi to bila druga priča. Ovako mislim da u uzvratu Manchester ubacuje dvije brzine i rješava ovo lagano. Ali u daljnjem tijeku natjecanja oni postaju plijen.
Griffs is offline  
Old 22.02.2018., 00:27   #4183
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Naravno. Inače, ja u svojim mračnijim trenucima mislim da on to namjerno radi. Čeka potpis novog ugovora i onda namjerno sabotira da dobije odštetu.
Engleske uprave su konzervativne oko tih pitanja, financije su u redu, love se ima, a promjena bi značila četvrtog trenera nakon Fergusona za kojeg opet nisi siguran koliko je dugoročno rješenje (barem pet godina). Zato su odlučili riskirat s Mourinhom, vjeruju onome što Mou predstavlja/brandu, a ne onome što vide na terenu, a to je da je zreo za mirovinu. Ako još pribrojimo njegov karakter koji donosi raspad svlačionice u trećoj, četvrtoj sezoni ne znam koliko su mudro odlučili.
Daj Bože da se varam, možda čovjek ima jasnu ideju igre i za pola godine će dominirati Premom, i možda više nije čovjek za brze veze, nego sazrio muškarac koji se odlučio skrasiti.
Uvijek istok is offline  
Old 22.02.2018., 00:34   #4184
Quote:
Tijs kaže: Pogledaj post
hrpa govana malerskim valjkom razvucena u plahtu, tako bi se najkrace mogao okarakteritirati ovaj post.

kad mi netko kaze da je Barca odigrala dobro jer je imala posjed odmah mi se sere, imali su posjed na 40 metara od protivnickog gola, nisu odigrali ozbiljnu akciju cijelu utakmicu i samo ih je puka sreca spasila potopa. Barca je jucer sa 70% posjeda bila losija momcad na terenu, to sve govori.
Da mi mogao komentirati prvo nauči čitati s razumijevanjem.Što se tiče potopa Conte valjda nije dovoljno natopio teren vodom ili?
DasEFX is offline  
Old 22.02.2018., 00:38   #4185
Barca je imala sreća što je zabila gol i što su Willianove lopte završile na stativama. S druge strane, Chelsea je imala sreće što su Willianovi udarci uopće bili tako blizu gola, nije baš da je on takva manga da mu svaki udarac s 25 metara ide u kut gola. Osim toga i jednog odbijanca Hazardu na 20 metara, Chelsea nije složio nijednu priliku. Najpošteniji rezultat s obzirom na viđeno bi bio 0:0.
Sudden Sid is offline  
Old 22.02.2018., 01:15   #4186
Neda mi se traziti nazad samo me zanjma jel kolega mah razjasnio vec ovu bijedu kao veliki masterplan Otza ili cekamo jos
Bull's eye is offline  
Old 22.02.2018., 09:27   #4187
Jbg, treba imati kapacitete i koncentraciju za pročitati 2 stranice unazad. Možda bi vidio što te zanjima.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 22.02.2018., 09:29   #4188
Rijetko tko ina kapacitete da tebe shvati
Bull's eye is offline  
Old 22.02.2018., 09:48   #4189
Ljudovi, ovako stoje stvari:
Vip je otkupio prava prijenosa za Ligu prvaka od slijedece sezone i otvorila se mogucnost da umjesto dosadnih ili nestrucnih komentara tekmi, biramo opciju slusanja izvornog zvuka sa stadiona.
Ako ste za omogucavanje te variante, molim sve da se ulogiraju na vip-ov forum i ubace koji komentar u tom smijeru,
Slobodno prosirite ovu obavijest ekipi putem drustvenih mreza, pm-ova, mailova
https://forum.vipnet.hr/vip-tv-38/sp...prijenosi-1861
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 22.02.2018., 09:53   #4190
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Rijetko tko ina kapacitete da tebe shvati
Jedan padobranac koji nije napisao post dulji od 2 rečenice malo toga može shvatiti, važno da ga zanjimaju stvari i da pokušava, trud se cijeni.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 22.02.2018., 10:54   #4191
Quote:
Laporta kaže: Pogledaj post
Neki gorak osjećaj za Sevillu, nudilo se ovo na pladnju. Komično nesposobni pospremiti loptu. I sebična igra, u nekim prilikama u kojima se obrana izbacuje i možebitno zicer pokušavaju se šutevi koji se odbiju od Mouove panjeve.

Ali podrediti igru obrani i imati kreiranih 22 šanse na drugoj strani.
22 šanse?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 22.02.2018., 11:04   #4192
postoji li i jedan top trener koji ne bi znao što će s pogbom? martial,alexis i lukaku u napadu, iza pogba,matić i herrera, otraga shaw,jones,bailly i valencia.
ovaj stalno forsira matu,younga,lingarda,sada i mctominaya,pa fellainija...čovjek sam sebi komplicira život.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 22.02.2018., 11:17   #4193
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
postoji li i jedan top trener koji ne bi znao što će s pogbom? martial,alexis i lukaku u napadu, iza pogba,matić i herrera, otraga shaw,jones,bailly i valencia.
ovaj stalno forsira matu,younga,lingarda,sada i mctominaya,pa fellainija...čovjek sam sebi komplicira život.
prestrašno, potpuno krivi trener za ManU. potpis na ovu postavu gore, nema se što puno razmišljati
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 22.02.2018., 11:18   #4194
Ovo je treći klub zaredom u kojem se Mourinho uspio zakačiti s najboljim igračem ekipe. Ne bi me čudilo da Pogba proigra nakon njegovog odlaska kao što je Hazard proigrao. Tužno s obzirom da je nekad bio trener kojem su igrači bili fanatično privrženi.
Sudden Sid is offline  
Old 22.02.2018., 11:27   #4195
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Jedan padobranac koji nije napisao post dulji od 2 rečenice malo toga može shvatiti, važno da ga zanjimaju stvari i da pokušava, trud se cijeni.
Preseli se u Sjevernu Koreju dobro bi se uklopio u stovanju velikih voda. Valjda te pali ego Otza tvoga
Bull's eye is offline  
Old 22.02.2018., 11:30   #4196
Šta ste se uhvatili maha? Nije on kriv što mu je klub instalirao OTZa na klupu, niti je glupo što pokušava braniti svoj klub. Ja ću biti sretan za njega i za ostale navijače Uniteda kad Mourinho ode, a dođe neko suvislo trenersko rješenje.
Sudden Sid is offline  
Old 22.02.2018., 11:30   #4197
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Ovo je treći klub zaredom u kojem se Mourinho uspio zakačiti s najboljim igračem ekipe. Ne bi me čudilo da Pogba proigra nakon njegovog odlaska kao što je Hazard proigrao. Tužno s obzirom da je nekad bio trener kojem su igrači bili fanatično privrženi.
ja tu neću ni pogbu abolirati jer ako si pravi u glavi onda ćeš odigrati to što trener hoće najbolje što možeš. nitko mene ne može uvjeriti da pogba ne može odigrati to što se od njega traži, samo mu se ne sviđa pa kenja.
druga je stvar što je to što ovaj traži od njega glupost i da bi ga bolje mogao iskoristiti ali svejedno.
Ne znam šta su se uopće zalijetali s tim novim ugovorom za Murinja. Ali ako izleti iz top4, neće mu ni to pomoći. alexis,Martial,Lukaku,Pogba,Rashford,Mata...i da ti s takvim igračima ne možeš iole opasnu napadačku igru složiti, ma odi u kurac krasni onda..
Čak ne bi ni pizdio da u stvari igramo jeben bunker..ono neprobojan sa opasnim kontrama. al naš bunker je takav da ti sevilla opali 25 udaraca, arsenal ih je opalio preko 30, tottenham isto valjda 20..ono
Nit ima poštenog bunkera, a o kontrama da ne pričam..ne sjećam se da kad smo izveli jednu poštenu kontru
Koji onda kurac mi igramo?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 22.02.2018., 11:31   #4198
To i meni nije jasno, zašto ne stavi 3 u vezi i Pogbu, gotova priča, ovu trojicu u napadu. Mene još više živcira što mu Martial igra desno ili je na klupi, a taj Sanchez koji drka po lopti gdje god ju dobi možemo to raditi na bilo kojoj poziciji, ništa bolji nije lijevo nego u sredini ili desno. Dok je Martial prije njegovog dolaska bio u finoj formi, kao što je i United bio, nakon njegovog dolaska slijedi raspad sistema. Za Lukakua ne treba riječi trošiti, tip je teška panjina i ne znam kako ćemo išta ozbiljno osvojiti s njim u napadu, pa tko god da bude trener. Jednostavno nema tehniku niti kretanje, visok je i snažan pa opet zračne duele većinom gubi jer se ne zna postaviti.

Mislim stavi tog Mctominayja uz Pogbu i Matića kada ti se već toliko sviđa, vjerojatno je bolji od Herrere trenutno, no daj da igraju sva trojica. Makar je Matić užasno pao od početka sezone. Jedino pozitivno jučer je bio Lindelof. Uz to taj mrtvi Young koji je stvarno mutav na trenutke, gledam kada se odvija napad Seville i kako debilu uvijek bježi njihovo desno krilo, nikada nije blizu njega.

A mislim kako ćeš izvesti kontru s onom vezom koju je on izveo prije ulaska Pogbe jučer, svi spori i ništa posebno na lopti. U napadu imaš Lukakua kojem je prvi dodir 0 bodova i Sancheza koji će svaki napad usporiti. Ono jučer ne mogu nazvati bunkerom, da je bar bunker i da nešto pokušava na kontru, no jučer mi čak imamo skoro jednako posjeda kao ovi, no to je većinom dodavanje na sredini terena, ne znam što je to što igramo. Nemam nikakvog plana. A za vikend mu dolazi Conte, to će biti sprdnja.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 22.02.2018., 12:00   #4199
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
To i meni nije jasno, zašto ne stavi 3 u vezi i Pogbu, gotova priča, ovu trojicu u napadu. Mene još više živcira što mu Martial igra desno ili je na klupi, a taj Sanchez koji drka po lopti gdje god ju dobi možemo to raditi na bilo kojoj poziciji, ništa bolji nije lijevo nego u sredini ili desno. Dok je Martial prije njegovog dolaska bio u finoj formi, kao što je i United bio, nakon njegovog dolaska slijedi raspad sistema. Za Lukakua ne treba riječi trošiti, tip je teška panjina i ne znam kako ćemo išta ozbiljno osvojiti s njim u napadu, pa tko god da bude trener. Jednostavno nema tehniku niti kretanje, visok je i snažan pa opet zračne duele većinom gubi jer se ne zna postaviti.

Mislim stavi tog Mctominayja uz Pogbu i Matića kada ti se već toliko sviđa, vjerojatno je bolji od Herrere trenutno, no daj da igraju sva trojica. Makar je Matić užasno pao od početka sezone. Jedino pozitivno jučer je bio Lindelof. Uz to taj mrtvi Young koji je stvarno mutav na trenutke, gledam kada se odvija napad Seville i kako debilu uvijek bježi njihovo desno krilo, nikada nije blizu njega.

A mislim kako ćeš izvesti kontru s onom vezom koju je on izveo prije ulaska Pogbe jučer, svi spori i ništa posebno na lopti. U napadu imaš Lukakua kojem je prvi dodir 0 bodova i Sancheza koji će svaki napad usporiti. Ono jučer ne mogu nazvati bunkerom, da je bar bunker i da nešto pokušava na kontru, no jučer mi čak imamo skoro jednako posjeda kao ovi, no to je većinom dodavanje na sredini terena, ne znam što je to što igramo. Nemam nikakvog plana. A za vikend mu dolazi Conte, to će biti sprdnja.
ma lukaku se kritizira, u nekim stvarima opravdano, ali šta će on..sam tamo među obrambenim igračima kao otok. svaki put kad dobije loptu oko njega su trojica,a suigrača ni na vidiku pa da ima kome dati loptu. i tako maltene u svakoj ozbiljnoj utakmici.
uvjeren sam da postoji poštena ofenzivna igra s planom i programom, da bi i lukaku izgledao bolje i opasnije. Kada bi dobijao par šansi po tekmi ,trpao bi on bez problema. Ovako lik ni protiv newcastlea nije izbačen u šansu,kamoli u par šansi..di će onda u jakim utakmicama.
stavi sinoć suareza,cavanija umjesto njega, isti kurac bi bio.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 22.02.2018., 12:04   #4200
Nije mu najbolje sjelo pitanje novinara o igri Alexisa Sancheza, kojeg je izveo iz igre 15 minuta prije kraja.

"Kad mi u Engleskoj netko kaže da se krilni igrači ne trebaju vraćati u obranu, pitat ću Davida Beckhama je li u Manchesteru, dok je igrao desno krilo, blejao u tribine ili se vraćao pomoći obrani. Pitat ću ga to. Svi znate da nisam veliki prijatelj s Royem Keaneom i Paulom Scholesom, ali pitat ću i njih jesu li se vraćali u obranu kada bi izgubili loptu ili samo šetali po terenu. Ako imate loptu - napadate, ako nemate loptu - branite se. Čini mi se da neki žele izmisliti novi sport. U velikim momčadima koje pobjeđuju svi rade i pomažu, postoji taktička disciplina", kaže Mourinho.

Počeo i sancheza kritizirat
Spakiraj kofere vise i idi nazad u inter


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:15.