Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Zimske olimpijske igre 2018 - Pyeongchang

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 07:35   #761
Pa naravno. Ocekivano, Lindsey.
Kirkpatrick is online now  
Old 22.02.2018., 07:36   #762
Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
Mikaela gospođa pored ovih Švicarki
Pa nije pala, samo uprskala. Nikakvi problemi sa slavljem.
Kirkpatrick is online now  
Old 22.02.2018., 07:36   #763
Alpsko skijanje

Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
Mikaela gospođa pored ovih Švicarki
Je vidim evo sve se plače za Vonn nije da se ova razbila pa da se treba suzdržavati

Ali zbilja šteta za Vonn, sjećam je se kao mlade nade u Torinu, a sad završava olimpijsku karijeru
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 22.02.2018., 07:38   #764
gisin jebeno odsmučala slalom


3 medalje danas

📲
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Old 22.02.2018., 07:41   #765
Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
Mikaela gospođa pored ovih Švicarki
++++++

vidim zlo uzelo još jednu medalju, ali manje zlo je ipak pobijedilo. moram se psihički pripremiti na teror naredne 4 god. od strane jpm-a, sad neće prestajati s gisin (tj žizen).
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 22.02.2018., 07:41   #766
Švicarke se ne bi smjele veseliti medaljama?

Na tribini svi stolci imaju broj 204.
ronac zg is offline  
Old 22.02.2018., 07:54   #767
Ma nek se vesele koliko hoce,ali Mikaela je izgledala puno pristojnije.
I jos oni izrazi lica od Wendy kad je Ragnhild zaostala za njom.
SpeedKingLV is offline  
Old 22.02.2018., 07:57   #768
Olimpijske igre su dosle kraju sto se tice alpskog skijanja.
Cujemo se za 4 godine u Pekingu kada Forumasica uzima medalje u svim disciplinama.

Pozdrav
SpeedKingLV is offline  
Old 22.02.2018., 07:57   #769
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
od strane jpm-a, sad neće prestajati s gisin (tj žizen).
Pa tradicija obitelji Gisin ide dalje. I kod Mattovih je opet veselo :klap:

Kod klana Mölgg tradicija je žalost zbog propuštenih prilika

Myhrer Šveđani uzeli slalomske krune

Andre četvrti put zaredom u boju za OI medalje: 4. Torino, bronca Vancouver, DNF Soči (2. u 1. laufu), zlato Pyoeng Chang

Vonn i Kristoffersen nisu iznenadili DNF-om
Nicco is offline  
Old 22.02.2018., 07:58   #770
Imam dojam da je Wendy nekima tu trn u oku zbog jednog poteza. Nakon toga je barem 20 puta bila korektna i simpatična.

A možda sam i subjektivan jer mi je jako slatka.
ronac zg is offline  
Old 22.02.2018., 08:15   #771
Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
Ma nek se vesele koliko hoce,ali Mikaela je izgledala puno pristojnije.
I jos oni izrazi lica od Wendy kad je Ragnhild zaostala za njom.
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Imam dojam da je Wendy nekima tu trn u oku zbog jednog poteza. Nakon toga je barem 20 puta bila korektna i simpatična.
meni ta holdener ima baš neko seljačko ponašanje

Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
Olimpijske igre su dosle kraju sto se tice alpskog skijanja.
Cujemo se za 4 godine u Pekingu kada Forumasica uzima medalje u svim disciplinama.
Pozdrav
čujemo se mi već u ožujku kad se vrate u SK

i meni je žao propuštene prilike i što Forumašica nije uzela bar neku od medalja, ali dobro mlada je i pred njom su velike stvari.

Quote:
Nicco kaže: Pogledaj post
Pa tradicija obitelji Gisin ide dalje. I kod Mattovih je opet veselo

Kod klana Mölgg tradicija je žalost zbog propuštenih prilika
Myhrer Šveđani uzeli slalomske krune

Andre četvrti put zaredom u boju za OI medalje: 4. Torino, bronca Vancouver, DNF Soči (2. u 1. laufu), zlato Pyoeng Chang

Vonn i Kristoffersen nisu iznenadili DNF-om

da, sva 3 brata matt sad imaju olimpijsku medalju.

a kod moelggovih ni ne pamtim ništa osim onog malog globusa za manfreda (slalom, 1 pobjeda). uvijek ista priča.

myhrer dugi niz godina na vrhu, ali ipak najviše sam se veselio kad je frida uzela zlato u slalomu. i još će se dugo razmišljati o onih 9 stotinki ragnhild koja je sve bolja i simpatičnija i nadam se da joj slijede još bolje stvari.

mislim da je osim moelgg, federica brignone imala najbolju šansu za zlato koju je nažalost propustila pa je shiffrin zgrabila priliku (zasluženo).
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 22.02.2018., 08:47   #772
evo i mene, trebalo je jedno vrijeme da pročitam sve napisano od jučer navečer, a nisam htio ranije otvarat da si nešto ne pokvarim

slalom
1) u 1. vožnji šamarčina marcel fan clubu, meni radost na licu, u 2. vožnji šamarčina henrik fan clubu, meni prizemljenje, ali stvarno mi je drago zbog myhrera, ovo je odlična kruna karijere, švicarac kojem neznam napisat prezime (zenhojzern) ugodno iznenađenje, a ugurao se i matt na postolje, iako bi svi mi radije vidjeli noela koji dolazi, tj. već je tu, a i jakobsen, s tim da me iznenadilo da ima već 23 god., ali nadam se da će bit dostojan nasljednik švedskih slalomaša

2) lijep uspjeh naših, nisam vidio nastupe u 1. vožnji, ali čitam da je matej mogao imati dobar plasman, a zubo ući među 30, šteta zbog njih, za istoka i eliasa mogu reći da sam i očekivao top 30, ali 18. mjesto nikako, svaka čast istoku, malo je pokvario sa sigurnom 2. vožnjom, ali i 21. mjesto je ok, elias je odradio super 2. vožnju (ukupno 4. vrijeme, 0.28 sporije od matta) i zaslužuje čestitke

3) najbrža vremena: 1. vožnja 47.72, 2. vožnja 50.66 - SRAMOTA, muški slalom ispod 55 sekundi nema smisla

kombinacija
1) propušten spust pa neznam tijek događanja, nisam očekivao da će mikaela biti 2 sekunde iza vonn, u slalomu je vlhova dala sve od sebe, ali dalje od 5. mjesta nije išlo, poslije holdener s još boljom vožnjom do bronce na kraju, kod njene vožnje mi je najčudniji bio onaj 3. prolaz čini mi se, imala sekundu i pol prednosti pa se u cilju svelo na nekih 0.6, poslije vozi shiffrin i na tom dijelu ima +0.5, a u cilju -0.4, no gisin je ipak najkompletnija ukupno u spustu i slalomu i treba priznat da je najbolja, a što reći za lindsey, nije mogla do zlata, ali mogla se ugurati na postolje jer wendy zaostaje 1.44 za gisin

2) 22 skijašice vozile slalom, 18 njih završilo utrku, mislim da je sad leoni još više žao zbog ozljede, ovo bi bio siguran top 15 plasman, stvarno šteta

3) i opet komentar kao i kod muških, najbrži slalom 40.23, više i neznam što napisati o tome, od kombinacije s pravim spustom i dva prava slaloma disciplina se svela na cirkus
weasley is offline  
Old 22.02.2018., 09:09   #773
Bilo je nešto čudno s tim trećim prolazom kod cura u slalomu. Sumnjam da je dobro uhvatio kod Shiffrin.
ronac zg is offline  
Old 22.02.2018., 09:43   #774
6 - Austrija (3-1-2), Norveška (1-4-1), Švicarska (1-3-2)
3 - SAD (1-1-1), Francuska (0-1-2)
2 - Švedska (2-0-0), Italija (1-0-1)
1 - Češka (1-0-0), Lihtenštajn (0-0-1)

2 - Hirscher (2-0-0), Pinturault (0-1-1), Jansrud (0-1-1), Feuz (0-1-1)
1 - Svindal (1-0-0), Mayer (1-0-0), Myhrer (1-0-0), Kristoffersen (0-1-0), Zenhaeusern (0-1-0), Muffat-Jeandet (0-0-1), Matt (0-0-1)

2 - Shiffrin (1-1-0), Mowinckel (0-2-0), Holdener (0-1-1)
1 - Hansdotter (1-0-0), Ledecka (1-0-0), Goggia (1-0-0), Gisin (1-0-0), Veith (0-1-0), Brignone (0-0-1), Gallhuber (0-0-1), Weirather (0-0-1), Vonn (0-0-1)
weasley is offline  
Old 22.02.2018., 09:48   #775
Quote:
weasley kaže: Pogledaj post
na koga ovo ide, nisam baš upoznat sa situacijom
Pretezno na Norvesku, u zadnjih nekoliko godina izvode neke "übermensch" prohtejeve, kako njihovi atleticari, posebno oni u trcanju na skijama i biatlonci, mada i drugi im u drugim spotovima nisu izostavljeni puno, trebaju imati posebne uslove na igrama. Poseban smjestaj, posebnu ishranu, cjelo salju citave istitucije na igre. Dan zalosti proglase u drzavi kad im jedan ne osvoji medalju, ma gotovo na granici cistog autizma i nekog ekstremnog prohtjevanja. I ovih igara kao i par proslih brojni njihovi atleticari ne borave u olimpijskom selu (domu), imaju posebnu ishranu, jer na dao ti bog veceg zla da im sportisti jedinu u kantini s drugima. Mada po ovom nisu jedini. Komi tragedija najveca je bila, kad su od olimpijskog komiteta trazili da ishrana bude po europskom vremenskoj zoni, pa su tako njihovim skakcima u 7:00 Oslo vremena u Pyongchangu servirali u 15:00 dorucak., u 20:00 rucak, 02:00 veceru.
Ambientt is offline  
Old 22.02.2018., 09:53   #776
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
A šta, nije bila zainteresirana, ili?

Ali ajde, barem imaju sreće da se samo Mowinckel želi bavit spustom, ipak je Norveška nacija od 5,5 milijuna ljudi, da imaju recimo još deset spustašica onda bi bilo frka kad bi sve osvojile srebro.
Imaju oni skojacia koliko Hrvatska vatepolista nego spust kao spust disciplina kod zena na olimpijskim igrama nikad nije bila na nekom posebnom nivou. Cak i ono s kvalifikacijama za finalnu utrku, koje su upakovane u trening je smijesno, ali eto.
Ambientt is offline  
Old 22.02.2018., 10:44   #777
Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
Julia Mancuso napisala je na twitteru da Henrik povraca prije svake utrke
Kopira Jamesa Hunta
Uncle Jonny is offline  
Old 22.02.2018., 10:49   #778
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Imam dojam da je Wendy nekima tu trn u oku zbog jednog poteza. Nakon toga je barem 20 puta bila korektna i simpatična.

A možda sam i subjektivan jer mi je jako slatka.


Ae, valjda su trebale dočekati prvi Vonn u cilju i izraziti žaljenje zbog haklanja (!!), pa tek početi slaviti svoj najveći uspjeh i karijeri

Ionako mi nije bilo jasno ovo pretjerano čestitanje skijašica jedna drugoj, Weirather se jučer pozdravljala s ove tri ispred sebe kao da su dobile na lotu, a ne gurnule ju van postolja a nije bila jedina kroz OI, iako sumnjam da su čestitke sve bile iskrene
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 22.02.2018., 12:26   #779
Malo je čudno da slalom završi bez Hirschera i Kristoffersena, kao da sam u paralelnoj stvarnosti. Al neka slavlja i Myhreru za kraj karijere.
Imran is offline  
Old 22.02.2018., 13:03   #780
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Bilo je nešto čudno s tim trećim prolazom kod cura u slalomu. Sumnjam da je dobro uhvatio kod Shiffrin.
Kucali su Holdener vrijeme na vratima prije prolaza, zato je npr Mikaela iz zelenog za pola sekunde upala u crveno za +0.60 i onda ponovno zelena u cilju za 0.42.

Ali neovisno o tome, dosta skroman slalom za Shiffrin, već tri utrke zaredom ne liči na sebe (dnf u Lenzeru, drvo u slalomu, i jučer).
durant is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.