Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2007., 23:22   #41
Evo je :

__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 10:29   #42
Quote:
*Crvenkapica* kaže: Pogledaj post
Evo je :

Hvala, razgledat ću.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 19:21   #43
Quote:
Kyra kaže: Pogledaj post
Već neko vrijeme mi se kosa kod feniranja užasno naelektrizira i tako stoji. Onda ju djelomično smočim i opet feniram ispočetka. I tako dok ne zakasnim na posao.
Moram ju fenirat jer inače je kao da imam metlu na glavi.
Inače, nisam ništa drastično mijenjala posljednje vrijeme (šampon, fluid za feniranje, četka..).

Ima li načina da se toga riješim?
Hvala.
Isti problem. Imam od Une neki serum za ravnanje kose pa to stavljam kad feniram kosu,ali sve manje pomaže...... izluđuje me taj elektricitet.
anchy_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 17:20   #44
Joj ja poludim na to...
leagnr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 09:23   #45
joj opet me ubija naelektrizirana kosa ...imam ovu drvenu četku,meni ne pomaže,stavila leave in regenerator,ne pomaže ni on,stavila gela i opet ništaaa, a kosa,svaka dlaka na svoju stranu,sve ukupno 5 dlaka na mjestu ...sva sreća pa mi kosa malo narasla pa sam je u neki mini repić uspjela nagurati
__________________
Never bend your head. Always hold it high. Look the world straight in the eye.
(Helen Keller)
momi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 23:29   #46
eto, došlo je vrijeme vesti i viskokog elektriciteta u kosi, pa dižem temu jer me zanima da li je netko saznao za neki dobar proizvod. donji sloj kose mi se i inače jako petlja, a pogotovo sad kad nosim veste ili šalove, pa se još i naelektricizira.
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:10   #47
Inače, kada je kosa naelektrizirana, to znači da je stvarno čista.
Wulpes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 19:44   #48
Quote:
*Crvenkapica* kaže: Pogledaj post
Evo je :

Točno takvu koristim za peseka
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 18:00   #49
u zadnje vrijeme mi je kosa stalno naelektrizirana i koristim taj fen s ionima, al mi se čini da baš ne pomaže pri smanjenju elektriciteta, jedino što daje kosi sjaj

baš ću pogledati tu četku kad idući put budem išla u dm
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 00:19   #50
Talking Naelektrisana kosa

Najprije, pozdrav svima!
Vec duze vrijeme vodim bitku sa naelektrisano kosom, zelim da mi bude ravna.
Moju kosu kad operem ona se slegne, medjutim dok je osusim ona se dize, sto me stalno nervira. Moja kosa nije nesto extra kovrdzava vec je ovakva http://be-fancy.net/galerija-baza-sl...a_kosa_105.jpg
vidite taj URL. Zelio bih da mi bude ovakva, prema dole: http://www.hair-news.com/mens-hairst...mage-is005.jpg
Da li mozda znate ikakvo rijesenje? Najbolje mi odgovara alternativa (znate ono, bakine tajne). Hajde pomoc, please.
Shemmy_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 14:39   #51
Danas sam kupila gliss kure (šampon i regenerator) i balea (sprej)...namjenjeni baš naelektriziranoj kosi.
Isprobat ću navečer. baš me zanima djeluje li išta.

Javim se sutra.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 21:05   #52
sad bas citam temu, pa se pitam- dal ta sredstva za elektriziranu kosu pomazu i kad je kosa.. fluffy nakon sušenja kakva je to kosa? koja je tanka a nece visit lijepo dolje kad ju ravnas nego je onak paperjasta (ako kuzite)

nakon šišanja i frizure mi je frizerka samo špricnula nečim, a čini se da je to nešto bilo ključno protiv flafavosti, kolko sam poslije shvatila
*klepetalo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 14:06   #53
I meni se užasno elektrizira kosa, pogotovo po buri. ali to nije sve, uz elektriziranje, nekako se spljošti uz glavu i izgledam ko da mi fali pola kose. kada puše jugo, nemam takvih problema treba mi nešto za volumen i nešto protiv elektriciteta. jel ima tko kakvi prijedlog za regenerator ili šampon ili bilo što drugo..?
Adelethesinger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 12:46   #54
Meni se elektrizira jer ju peglam 2x tjedno, i ne planiram ju prestat peglat jer se borim snjom na zivot i smrt pa cemo vidjet ko ce duze.E sad, imam paul&mitchell silikon za kosu, nis...sta jos ima da kucku pobijedim??
Gerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 19:55   #55
Ja nikad nisam imala problema s elektricitetom, al' nedavno kupim onu najlon jaknu, i kad god je obucem, elektriciteta k'o u prici.. Stalno me udara, sta god da taknem, a jos kad decko obuce svoju koja je isto tako neka najlon, to je katastrofa.. Moze neko postaviti slike tog Gliss Kur-a i Balee, da ja to sve pokupujem, ovo me izludi..
marinica87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 00:26   #56
joj ljudi i mene izluduje! lijepo je danas operem i obucem jaknu koja ju ocito elektrizira - lijepi mi se za facu, uzas !!!

jel ima kaj korisno za kupit u dm- u ?
__________________
there is always a reason to smile.
affirmation is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 05:51   #57
pohvalit ću iako se bojim da ne ureknem

phillipsov fen sa ionima. sušim se s time i elektriciteta skoro pa više i nema.
prije toga to je bila duga i bolna agonija. sva kosa bi se digla u zrak ak bi ju samo jednom dirnula rukom.
ugl, sad je bolje. nadam se da će tak i ostat
Blank Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 14:14   #58
imam jako mekanu kosu koja je sklona uvijanju na vlazi i elektriziranju kad je jako suho vrijeme

spasio me taj fen s ionima i onaj guard glatt balm koji inače služi za zaštitu kose kod peglanja,
na magli se ne uvija, kosa je nekako dobila određenu težinu i uopće se ne elektrizira
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 19:10   #59
a gdje kupiš taj glatt balm
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 03:09   #60
meni je moja frizerka rekla da je jedno frizzi kosa, a drugo elektricitet.. jer kao frizzi je kad kosa bukne, recimo cure sa kovrđavom kosom, suhom kosom, a da je drugo taj statički elektricitet i da ja npr ne smijem koristit te proizvode za zaglađivanje jer će mi to još više zamastit kosu i napravit rezance te da nema lijeka za elektricitet.. i ugl sad me je totalno zbunila.. i da kao s obzirom na vrstu moje vlasi i teksturu kose da ja ne mogu imat frizzi...
ugl.. jel još tko od vas to čuo?
meni se inaće kosa jako brzo umasti, nakon pola dana tako da ima igra itekakvu ulogu to da ju ne umastim još više..
s time da kad stavim lak za kosu, onda nakon što ga raščešljam, još se više naelektrizira...
xena01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.