Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2006., 22:59   #21
[QUOTE=aktovkaNego- šiške i vjetar? Šiške i izlazak iz mora? (ovo pitam iz dosade) [/QUOTE]

bilo koja frizura i bjetar? bilo koja frizura i izlazak iz mora?

ne znam što da ti odgovorim, uopće nisam percipirala šiške kao frizuru s posebnim potrebama dok sam ih imala.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 23:13   #22
Quote:
Lali Puna kaže:
kao frizuru s posebnim potrebama




Nego, razmišljam o još jednoj stvarcici.

Cini mi se da ce me šiške iz ljepotice () premetnut u slatkicu, ako me berete. Kad kažem slatkica onda mislim na medvjedice, zelene loptice, draganje mladuncadi kucnih ljubimaca, gumi-gumi i ne jedenje patlidžana i poriluka.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 23:31   #23
os rec kem
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 23:50   #24
ja pustam siske

hocem jednu prejebenu frizuru pa ih pustam

danas sam prala kaosu
evo me na poslu, siske zakopcala shpangicom i izgledam ko blento...

stoga, rezi siske
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 23:57   #25
Ti si ona koja ima prekrašnu frizerku

mrzim te
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 00:02   #26
Quote:
Noemi kaže:
Ti si ona koja ima prekrašnu frizerku

mrzim te
je, to mi bash sad koristi

dodji u zagreb k meni odvedem te na frizuru k njoj
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 00:05   #27
ja uvijek imam šiške
il na stranu il kleopatra
sad je faza na stranu
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 09:47   #28
Šiške su na meni pre-pre-pre zahtjevna frizura! Nikad ne stoje kako hoću, ufrčkaju se i podijele po pola čela, poskaču svaka na svoju stranu... kao da me struja stresla! Imala sam ih jednom i nikad više. Tko ima neposlušnu kosu, ne preporučam ih! Jer kad takva kosa ne sluša, svežeš sve i-gotovo.A tko ima gustu, tešku i ravnu, super su na njima šiške!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 10:43   #29
e, da..sa šiškama možeš fejkati svježe opranu kosu kad to nije - svežeš rep i opereš samo šiške
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 10:48   #30
Quote:
Lali Puna kaže:
e, da..sa šiškama možeš fejkati svježe opranu kosu kad to nije - svežeš rep i opereš samo šiške
narocito kad ti se uvinu od spavanja pa to moras raditi svaki dan unatoc cistoj kosi

mozda se primjecuje da mi je dosta siski
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 11:23   #31
moje su narasle (hvala Bogu) al nekak mi se cini da bum ih uskoro opet odrezala iako znam koje muke s njima prolazim svako jutro...vjetar uopce ne zelim komentirat
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 11:46   #32
Quote:
aktovka kaže:
Dakle, vec neko vrijeme razmišljam o tome da si ošišam šiške. Onako male kratke kao što ih je imala žena na Patagonijinom starom avataru, ako me razumite. (kratke šiške do pola cela ili krace, može ravno a može i malo asimetricene, s mrvicu dužim repovima ili malo cik-cak)

Želim promjenu. Trebam promjenu! Promjena treba mene!

Ali imam dvojbe. Pa sad idu dvojbe: Pa kažem! (ovo je tu ako je netko pjevao moj post pa da si ovo zgodno ubaci)

-super mi stoji kosa zalizana prema gore jer mi istice moj krasni gospodski profil
- sa šiškama cu izgledati još mlađe nego što izgledam
- imam dojam da ce me pocet živcirati te šiškice, a kako ce biti premale da ih uhvatim špangicom i pospremim među ostatak kose, lako je moguce da cu dobit poluđenje i obrijati ih, pocupat pincetom ili epilatorom ili tako nešto
- period u kojem puštam šiške (ako ce mi ici na kukija) dugo traje i u tom prijelaznom razdoblju obicno frizura ne djeluje baš reprezentativno pa je moguce da pokleknem i ošišam ih opet i uhvatim se u zacaranom krugu šiški koje su uvijek tu makar više nisu željene


Ali ja ih želim! I one žele mene!

Ako je netko nedavno ošišao šiške neka podijeli ta vrijedna iskustva, molim cu!

I kako se, zaboga, kažu šiške na engleskom?
Ja obožavam svoje šiške. (Sad sam se sjetila da to upišem tamo na neki topic "Koji je tvoj zaštitni znak?" ) Imala sam ih davno, u srednjoj školi, na faksu sam ih pustila pa prije par godina opet odrezala. Ali ja imam dugu ravnu kosu pa nemam problema s vjetrom, jutrom i sl.

By the way, jesi ti upisala onaj katolički/teološki fakultet o kojem si jednom govorila?
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 14:06   #33
Quote:
Kakadu kaže:
By the way, jesi ti upisala onaj katolički/teološki fakultet o kojem si jednom govorila?
Jesam.
Zato je možda i dobro da me šiške pomlade da se uklopim među mlađariju koja je tek maturirala.
Lažem, vec sad izgledam kao oni.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 14:12   #34
Quote:
aktovka kaže:
Jesam.
Zato je možda i dobro da me šiške pomlade da se uklopim među mlađariju koja je tek maturirala.
To je istina, stvarno pomlade. Ali ja sam mislila da si i ti tek maturirala.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 14:16   #35
ošišaj

nemoj samo ako mislis da ce ti se kovrčati, jer to izgleda onda smijesno
a kad ih odlucis pustat, ima brdo nacina da to ne izgleda ruzno

ja svoje obozavam
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 16:11   #36
da, ja i bez šiški izgledam ko da imam 16, da odrežem šiške izgledala bi da imam...10?

ja sam ih imala pred 2 godine. dobro su mi stajale, al nisu za mene. ne volim zatvorski motiv (rešetke) na čelu
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 21:59   #37
Nikada šiške. Moje se kovrčaju i onda ko da imam rogove. Al slatko je nekak, svi mi vele, no ja ne preporučam.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2006., 01:31   #38
ja sam jedna od onih kojima šiške odu za 180 kad zapuhne povjetarac.
al nedam se ja...
imala sam svakakve, najdraže su mi bile asimetrične, najslađe one inimini+ mali repek =petogodišnjakinja, a najboljestojeće duge pa u stranu

ak imaš jako ravnu kosu (i ako ti kosa ne raste prebrzo) pusti si one do očiju kad već ja nemogu
d/g is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 03:04   #39
Quote:
aktovka kaže:
Dakle, vec neko vrijeme razmišljam o tome da si ošišam šiške. Onako male kratke kao što ih je imala žena na Patagonijinom starom avataru, ako me razumite. (kratke šiške do pola cela ili krace, može ravno a može i malo asimetricene, s mrvicu dužim repovima ili malo cik-cak)

Želim promjenu. Trebam promjenu! Promjena treba mene!

Ali imam dvojbe. Pa sad idu dvojbe: Pa kažem! (ovo je tu ako je netko pjevao moj post pa da si ovo zgodno ubaci)

-super mi stoji kosa zalizana prema gore jer mi istice moj krasni gospodski profil
- sa šiškama cu izgledati još mlađe nego što izgledam
- imam dojam da ce me pocet živcirati te šiškice, a kako ce biti premale da ih uhvatim špangicom i pospremim među ostatak kose, lako je moguce da cu dobit poluđenje i obrijati ih, pocupat pincetom ili epilatorom ili tako nešto
- period u kojem puštam šiške (ako ce mi ici na kukija) dugo traje i u tom prijelaznom razdoblju obicno frizura ne djeluje baš reprezentativno pa je moguce da pokleknem i ošišam ih opet i uhvatim se u zacaranom krugu šiški koje su uvijek tu makar više nisu željene


Ali ja ih želim! I one žele mene!

Ako je netko nedavno ošišao šiške neka podijeli ta vrijedna iskustva, molim cu!

I kako se, zaboga, kažu šiške na engleskom?
siske su jako in ove jeseni i zime.ali one ravne do ociju...ja sam isto pustala ali kak sam se osisala tak sad imam i siske,ali duze onako bas da mi smeta za oci pomalo...odustala sam od pustanja,ipak mi je ovo lijepse.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 22:32   #40
Ma, šta? Šiške su moj zaštitni znak, one su zakon jer s mojim crnim kosim očima i crnim franzama izgledam kao Geisha!!!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.