Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 11:52   #2781
Quote:
kateo kaže: Pogledaj post
Danas mi je došla nova kartica i traje samo godinu dana. Čudno mi je malo jer ova na isteku je trajala tri godine. Ako se dobr sjećam prva koju sam dobila je trajala godinu dana i to je bio nekakav probni rok da se vidi kakav sam platiša, potrošačke navike i sl. Već skoro 10 godina imam karticu i uvijek plaćam redovito unutar dospijeća. Čini mi se da sam za ovu koja istječe platila nekih 30-ak kn za izradu nove kartice pa mislim nije valjda ta tako misle sad dodatno zarađivati. Ako mi sad naplate tu izradu otkazat ću članstvo, ako ne naplate onda je ok
Ima još ljudi ovdje koji su dobili takvu karticu, mislim da su i Plusice bile u igri.
Zašto ne pitate SZK o tome?

Javite što su rekli, baš me zanima.
I ja planiram zatražiti Plus nakon 6 mj članstva pa me interesira objašnjenje

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:55   #2782
Quote:
boky1979 kaže: Pogledaj post
To provjeri jer postoji jednokratno povećanje i trajno povećanje.
vec godinu ipo dana stoji, i vec se koristilo vise puta
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:06   #2783
Super onda! DA, pitajte SZK zbog čega se izdaju kartice na rok od godine dana. Kako šta sam već jednom napisao, kartice su mi istekle prije 4 mjeseca i dobio sam nove na rok od 3 godine (standardna, dodatna i plusica).
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 13:20   #2784
Jedno pitanje u vezi pogodnosti diners rooma.

Da li se u diners room moze uci samo dok se ceka transfer na iduci let ili se moze uci takoder i ako je tak aerodrom polazišna tocka? Naime letim iz Venecije pa me zanima da li mogu koristiti tu pogodnost ako ne cekam transfer nego idem iz venecije na drugu krajnju destinaciju
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 13:31   #2785
Quote:
BlueLabel kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje u vezi pogodnosti diners rooma.

Da li se u diners room moze uci samo dok se ceka transfer na iduci let ili se moze uci takoder i ako je tak aerodrom polazišna tocka? Naime letim iz Venecije pa me zanima da li mogu koristiti tu pogodnost ako ne cekam transfer nego idem iz venecije na drugu krajnju destinaciju
I sa polazišne točke, iako u Veneciji se više ne može u onaj room kao i prije, sada ima neka light varijanta.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:10   #2786
koja je procedura kod promjene adrese stanovanja i novog posla (viša plaća)?
SEYOboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:04   #2787
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
I sa polazišne točke, iako u Veneciji se više ne može u onaj room kao i prije, sada ima neka light varijanta.
Kako mislis light ako si bio da malo pojasnis?
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 08:05   #2788
Quote:
BlueLabel kaže: Pogledaj post
Kako mislis light ako si bio da malo pojasnis?
Nisam bio u tom novom ali kažem light jer koliko čitam nude samo kavu, imaju kraće radno vrijeme, ne rade vikendima i praznicima...jedina dobra stvar je što je na landside i dobiješ voucher za fast track.
Odlična stvar ako uraniš na aerodrom, inače ja bi uvijek bio pod pritiskom da ću zakasniti na avion, bez obzira na fast track.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:04   #2789
Quote:
SEYOboy kaže: Pogledaj post
koja je procedura kod promjene adrese stanovanja i novog posla (viša plaća)?
Uf, najbolje je nazvat SZK i pitat njih, ali mislim da će bit dovoljan zahtjev za promjenu uvjeta korištenja, kopija osobne s novom adresom i zadnja platna lista.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:04   #2790
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Nisam bio u tom novom ali kažem light jer koliko čitam nude samo kavu, imaju kraće radno vrijeme, ne rade vikendima i praznicima...jedina dobra stvar je što je na landside i dobiješ voucher za fast track.
Odlična stvar ako uraniš na aerodrom, inače ja bi uvijek bio pod pritiskom da ću zakasniti na avion, bez obzira na fast track.
E jbg idem prvi put iskoristit to i onda kajla, prije bilo sve zivo sad samo kava ali dobro dode za odmorit.
A reci mi sta je to fast track kako to ide, to je samo za xheck in, buduci da ja to napravim online onda mi to me treba ili je to nes povezano i sa brzim pregledom securitya prtljage itd?
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:30   #2791
Quote:
BlueLabel kaže: Pogledaj post
E jbg idem prvi put iskoristit to i onda kajla, prije bilo sve zivo sad samo kava ali dobro dode za odmorit.
A reci mi sta je to fast track kako to ide, to je samo za xheck in, buduci da ja to napravim online onda mi to me treba ili je to nes povezano i sa brzim pregledom securitya prtljage itd?
Za brzi prolaz kroz security.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:29   #2792
Nazvala sam službu za korisnike da pitam zašto kartica traje samo godinu dana i rekli su mi da sad izdaju na 1 god. i da će od sljedeće godine opet biti na 3 god. Kao unaprjeđuju tehnologiju pa su tako odlučili i neće naplatiti naknadu za izradu kartice
kateo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 13:03   #2793
Quote:
kateo kaže: Pogledaj post
Nazvala sam službu za korisnike da pitam zašto kartica traje samo godinu dana i rekli su mi da sad izdaju na 1 god. i da će od sljedeće godine opet biti na 3 god. Kao unaprjeđuju tehnologiju pa su tako odlučili i neće naplatiti naknadu za izradu kartice
Ahaaaa ok onda. Hvala na info

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 19:28   #2794
Očito ne primjenjuju na sve klijente to? Ja uredno dobio na 3 godine
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 08:41   #2795
Quote:
boky1979 kaže: Pogledaj post
Očito ne primjenjuju na sve klijente to? Ja uredno dobio na 3 godine
Boky možda si dobio prije nego su počeli izdavati kartice na 1 godinu.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 08:43   #2796
Ekipo, imam pitanje.

Postoji hipotetska situacija da će mi zatrebati ekstra gotovina prije plaće.
Da li ja mogu dići s Dinersa gotovinu ako sam u tom trenutku potrošila većinu jednokratnog limita?

Npr, recimo da imam jednokratni limit 4000 kn i potrošeno je 3000 kn. Limit gotovine je 3000 kn.

Da li ja mogu dići svih 3000 kn gotovine ili samo 1000?

To je jedina stavka koju još ne kužim oko Dinersa

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 08:51   #2797
Možeš dignut cijeli gotovinski limit, ali pazi jer ga moraš platiti cijelog odmah na idućem računu skupa s ostalim jednokratnim računima i ratama.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 08:51   #2798
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Možeš dignut cijeli gotovinski limit, ali pazi jer ga moraš platiti cijelog odmah na idućem računu skupa s ostalim jednokratnim računima i ratama.
Naravno, to znam.

Hvala!

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:06   #2799
Stigla kartica danas, nemam pojma o njoj.
Pin? Nikakav info nisam dobio niočemu.
Na ecc ogranicenje gotovine je 4000.
Da li je to ujedno i limit za rate?
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:33   #2800
Za rate i limit jednokratne kupnje zovi službu za korisnike.

Pin dođe kasnije, i po tjedan dana nakon kartice.



Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:15.