Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2009., 17:19   #61
uskoro roland garros, uuff bit će svega...tu će vjerovatno nadal pobijediti, a onda wimbledon weeeee, tada će vratit federer wimbledonski trofej u svoju riznicu..
iwanna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 19:07   #62
Quote:
iwanna15 kaže: Pogledaj post
tada će vratit federer wimbledonski trofej u svoju riznicu..
cisto sumnjam
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 20:32   #63
Quote:
Utah kaže: Pogledaj post
cisto sumnjam
ali ja vjerujem
iwanna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 20:50   #64
Quote:
iwanna15 kaže: Pogledaj post
ali ja vjerujem
jedino ako nadal slomi nogu prije finala
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 21:30   #65
nemoj... kuc-kuc u drvo i sve druge preventivne mjere protiv uroka

i pustimo sad predviđanja
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 22:03   #66
Quote:
Utah kaže: Pogledaj post
jedino ako nadal slomi nogu prije finala
pa ne bi bilo loše...
iwanna15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 22:00   #67
jako veliki fan federera ali se mora priznati da nadal trenutno ima jednu stvar koja uvijek pobijedi federera, a to je po meni cista sreca!!! finale wimbledona je isto tako moglo otici i na stranu federera, a da je bilo tako cisto sumnjam da bi federer izgubio prvo mijesto!!!
da je problem psiholoske prirode svako primjeti i on sam,i sigurno radi na tome,no koliko ce uspjeti to rijesiti??

naj bi vise volio da ga federer dobio u parizu,makar izgubio ostala 3 grand slam-a!!!
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 22:24   #68
Federerov sam fan ali sreća nema ništa s tim
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 02:27   #69
Federerov največi problem kad igra s Nadalom je psiha i zato uvijek gubi.

U finali AO trebao je dobiti i prvi set(vodio 4-2) i treči set(imao 6 break lopti) da je poveo 2-1 sigurno bi dobio,a ovako je sam sebe pobijedio
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 03:13   #70
Najprije sam se htjela našalit s ovim o sreći, al majketi....
da "trebao je"...trebao je kuki od ovce.

I Nadal je "trebao" iskoristit jednu od koliko 5 break lopti u 4. setu pa bi sve završilo tad. Trebao je iskoristit 3 vezane u 3. setu wimbledona i završit sve tad, trebao je iskoristit 3 championship lopte u tie-breaku 4. seta. Mogao, trebao...

Što je vama ljudima toliko teško priznat da je netko jednostavno bolji sad? Nikakva ni psiha-ni ne psiha...

Psiha proizlazi iz igre, a Nadal više nije igrač kojeg svatko tuče na hardu, nije nikad ni bio.
Dvaput uzastopno ga je mogao pobijedit bez problema u Wimbledonu, pa što ga je spriječilo da ne napravi i treći kad je tako superioran Nadalu?! Odjednom psiha ne valja?

Ili je Roger ustvari superioran i na zemlji pa je "trebao" dobit i sva 4 roland garrosa?

Kako mi idu na živce ove faking isprike.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 16:30   #71
lol, sreća
Nadal je zasad najbolji, koliko će izdržat, vrijeme će pokazati.
Veni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 16:44   #72
Quote:
Veni kaže: Pogledaj post
lol, sreća
Nadal je zasad najbolji, koliko će izdržat, vrijeme će pokazati.
Dok Čilić ne poludi i sve ih pobaca sa strane
Tarquato is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 16:50   #73
Quote:
Tarquato kaže: Pogledaj post
Dok Čilić ne poludi i sve ih pobaca sa strane
JEEEEEEEEEJ!!!
Lišće is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 17:01   #74
aj molim te nemoj se sad pravit pametan nema psiha nikakve veze s tim??? sta je bilo nakon wimbledon-a??? federer gubi turnire u prvim kolima, izmedju ostalog da spomenem jednog karlovica koji ga dobija u 2 seta u prvom kolu turnira!!! sta je karlovic bolji ili se ipak radi o psihi????

federerova igra se skoro i da ne razlikuje dok je bio prvi i sada...zna napravit po koju gresku na backhandu...ali to je sve!!!
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 17:16   #75
Federer nakon wimbledona osvaja US Open koliko ja znam, to malo psiha ode pa se pojavi pa opet ode pa se pojavi...Uglavnom, kad pobjeđuje, to je jer tako treba bit, uvijek za vijeke vjekova, a kad izgubi - majka fortuna i psiha su odigrale ulogu, nema čanse da ga je netko nadigrao.
I da, drugi ne griješe i nemaju problema sa psihom, samo The Almighty.
To što Nadal nije iskoristio 3 championship lopte je posljedica Federerove monstruozno dobre igre, a kad Federer propusti neku priliku (s tim da imam problema s prisjećanjem kad je zadnji put propustio meč loptu od kad ono Dubaija 3 years ago ), to je naravno - psiha.

Eto riješili smo problem. Samo jedna stvar ostaje nejasna - najbolji igrač svih vremena pa tako slab psikički? Kako to?
I da se ne može nosit s eto jedinim konkurentom kojeg ima, a navodno mu je jako teniski superioran?! Šta bi bilo da ih je više takvih?
To što taj konkurent sada dominira ostatkom teniskog svijeta, to je manje bitno, of course.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 18:15   #76
ajde nemoj mi pricat ko jesta...ukoliko se sjecas federer je imao pretezak mec cetvrtfinala gdje zamalo da izgubi a nakon toga dolazi djokovic koje naprosto je pojeo dok murray unistava nadal-a...
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 18:27   #77
ma o čem pričaš ti? ako nemaš što komentirat na ništa od napisanog gore, a očito nemaš, ok, al ne mijenjaj temu. Jedan turnir nije standard, samo potvrda onog što sam gore rekla.
Postoji razlog zašto je Nadal s 14.000 bodova br. 1 , Murray sa 7000 br. 4 a Federer s 11 br. 2.
Prihvati realnost, bit će ti lakše nego da smišljaš kojekakve isprike i bulazniš o fortuni.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 19:15   #78
koja realnost da je nadal trenutno bolji??? da je!!! da je bolji na all time listi???
hahahahahahah lol
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 19:41   #79
pa ko govori o all time listama pobogu?! koja zaluđenost
ja sam pričala o tvojoj fortuni...ali džabe sve to
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 20:50   #80
Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
ajde nemoj mi pricat ko jesta...ukoliko se sjecas federer je imao pretezak mec cetvrtfinala gdje zamalo da izgubi a nakon toga dolazi djokovic koje naprosto je pojeo dok murray unistava nadal-a...
koji si ti razred? sumnjam da ovako pišu i prvašići
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.