Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2013., 15:40   #41
Quote:
mesian kaže: Pogledaj post
Jesi li uopće ikad imao vezu, jesi li djevac? U kojoj si dobi imao prvu vezu, kad si izgubio nevinost? Jesi li imao veze u tinejdžerskoj dobi? Ako ne, zašto?

Koliko si veza imao u životu?

Imam još pitanja, vezanih i nevezanih za ovo gore, ali počnimo ovim.

I, da, izrazito je bitno i ima veze s tvojom sadašnjom situacijom, odgovori na ova pitanja bi otkrili puno više no što si do sada rekao.
Evo odgovor, nisam vidio prije pitanje. Imao sam jednu vezu, nisam djevac. U dobi od 22 godine, isto vrijedi i za nevinost. U tinejđerskoj dobi nisam imao veze.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 15:42   #42
Quote:
Malena Mu kaže: Pogledaj post
introvert treba vjezbati socijalne vjestine....svakodnevno...malo pomalo...

primjeri
1. stojis u redu na blagajni, iza tebe zenska (trudna, s djetetom, debela, ruzna, zgodna, fantasticna - svejedno)...lijepo se ponudis da ide ispred tebe uz neki komentar...

2. ides ulicom ide zenska sa psom - ajme, mali, sto si sladak, krasan pas, koja pasmina, ja razmisljam o kucnom ljubimcu, ne znam sto bih, mozda cincilu, bla bla

3. Pekara - dva tri dana zaredom - komentar prodavacici - bolji mi je juce bio burek koji ste mi vi zamotali...

4.nemoj ici u teretanu, idi u knjiznicu, nosaj knjige pod rukama gdje god ides,to vizualno izgleda zanimljivo

5. posudi dijete svog brata, sestre, sestricne, susjede - malo prodji s njim kroz parkic - to izgleda ful seksi...razgovor s mamama,bakama i dadiljama po parku dize rejting...

itd.

procitaj 50 nijansi sive to ti je procitala hrpa zena

svaki dan imas priliku za vjezbu tih vjestina, u tim povrsnim razgovorima nemas zaista sto izgubiti a moze ti dici samopouzdanje...
Ne zanimaju mene socijalne vještine, nego to da nađem neku djevojku. A ove "socijalne vještine" su odlike nekakvog gnjavatora. A ne zanima me niti ta šund literatura.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 15:45   #43
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Ne zanimaju mene socijalne vještine, nego to da nađem neku djevojku. A ove "socijalne vještine" su odlike nekakvog gnjavatora. A ne zanima me niti ta šund literatura.
Budeš li kategorički odbijao ili ignorirao dobre savjete sa "ne zanima me", ova tema koju si otvorio tu ti nema nikakva smisla i nitko ti ne može pomoći. Really
coldplug is offline  
Old 14.01.2013., 15:46   #44
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Budeš li kategorički odbijao ili ignorirao dobre savjete sa "ne zanima me", ova tema koju si otvorio tu ti nema nikakva smisla i nitko ti ne može pomoći. Really
To da postanem gnjavator ne smatram dobrim savjetom.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 15:47   #45
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Ne zanimaju mene socijalne vještine, nego to da nađem neku djevojku. A ne zanima me niti ta šund literatura.
Vec sam ton koji sam iscitala iz ovoga ne poziva na daljnju komunikaciju.

Na ovaj moj post si mogao i drugacije odgovoriti, jer ja bih mogla biti zainteresirana djevojka.

Sam si rekao da si introvert - ako si ne povecas socijalne odnose, neces ni imati priliku naci djevojku...

ili mozes po starome, kao i do sad, pa ponovit temu za godinu dana...
Malena Mu is offline  
Old 14.01.2013., 15:48   #46
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
I fenomenalno mi je kad sugovornica s kojom sam do tada sasvim solidno komunicirao, odjednom prestane odgovarati.
ovo se meni počelo redovito događati u zadnjih par mjeseci pa zaključujem da sam postala jako dosadna

cure su ti dale dobre savjete, poslušaj ih
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Old 14.01.2013., 15:50   #47
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Evo odgovor, nisam vidio prije pitanje. Imao sam jednu vezu, nisam djevac. U dobi od 22 godine, isto vrijedi i za nevinost. U tinejđerskoj dobi nisam imao veze.
Nisi odgovorio zašto u teen dobi nisi imao veze, nisi imao društvo za to, bojao si se, nisi tada bio toliko zainteresiran? . Zanima me i koliko ti je trajala ta veza.

Iako u principu nije ni bitno, debelo kasniš i tu je ključ problema. Stalno to napominjem, treba početi sa 14-15. Pusti primjere kontra, oni su većinom ženski jer one drže seksualni kapital samim svojim postojanjem i nije im problem krenuti kasnije (i, ne, cure, nemojte odgovarati na ovo jer ne želim o tome raspravljati, nemam što raspravljati s onime tko to negira). Majku mu, da imam sina i da ne počne jebati sa 14 išamarao bih ga, a inače sam izrazito protiv fizičkog kažnjavanja djece.

Imaš 26 god, znaš li da si recimo 2002-2006 mogao naći niz cura za pojebati ili ući u vezu s njima na tadašnjoj Vip Adrenalini koja ih je bila prepuna? Danas ćeš na Vip chat and date naći nekoliko gayeva, ako. Slično je s SMS flertom, ista priča nekad i sad, samo tamo ima više žicača bonova. To ti je netko trebao reći i ti tada djelovati. Na Iskrici je uvijek bilo teže, sad nemam pojma kako je kad se plaća ali po ovome što kažeš i dalje koma.

A sad si tu gdje jesi i u teškoj si poziciji, razumijem u potpunosti Nastoj pokušavati, uvijek se može nešto okrenuti, dovoljna je jedna osoba.

Ne preporučujem uletavanje ljudima na silu i forsiranje ekstrovertiranosti.
mesian is offline  
Old 14.01.2013., 15:53   #48
Quote:
mesian kaže: Pogledaj post
Nisi odgovorio zašto u teen dobi nisi imao veze, nisi imao društvo za to, bojao si se, nisi tada bio toliko zainteresiran? . Zanima me i koliko ti je trajala ta veza.

Iako u principu nije ni bitno, debelo kasniš i tu je ključ problema. Stalno to napominjem, treba početi sa 14-15. Pusti primjere kontra, oni su većinom ženski jer one drže seksualni kapital samim svojim postojanjem i nije im problem krenuti kasnije. Majku mu, da imam sina i da ne počne jebati sa 14 išamarao bih ga, a inače sam izrazito protiv fizičkog kažnjavanja djece.

Imaš 26 god, znaš li da si recimo 2002-2006 mogao naći niz cura za pojebati ili ući u vezu s njima na tadašnjoj Vip Adrenalini koja ih je bila prepuna? Danas ćeš na Vip chat and date naći nekoliko gayeva, ako. Slično je s SMS flertom, ista priča nekad i sad, samo tamo ima više žicača bonova. To ti je netko trebao reći i ti tada djelovati. Na Iskrici je uvijek bilo teže, sad nemam pojma kako je kad se plaća ali po ovome što kažeš i dalje koma.

A sad si tu gdje jesi i u teškoj si poziciji, razumijem u potpunosti Nastoj pokušavati, uvijek se može nešto okrenuti, dovoljna je jedna osoba.

Ne preporučujem uletavanje ljudima na silu i forsiranje ekstrovertiranosti.
Kakve veze ima tinejđerska dob? Inače ovo smatram najobičnijom provokacijom. Znači normalnije je da se jebu glupa dječurlija od 14 godina? I ja sam protiv fizičkog nasilja, ali da te nađem, zaljepio bi ti takvu šljagu od koje se nebi digao.
Kvizoman is offline  
Received Infraction
Old 14.01.2013., 15:53   #49
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
To da postanem gnjavator ne smatram dobrim savjetom.
Opet potvrđuješ ono što sam ti napisao u prvom, opšrnom odgovoru, kojeg si naravno ignorirao. Dakle imaš krive stavove o životu. Savjeti koje ti je cura dala su savjeti kako da postaneš ZANIMLJIVIJA osoba a ne gnjavator. To što ti misliš da je to gnjavljenje ljudi, to je tvoj pogrešan stav, i upravo zbog takvih stavova i imaš problem zbog kojeg si otvorio temu! Dakle jedini način da riješiš problem je da počneš raditi na mijenjanju vlastite predodžbe o načinu funkcioniranja društvenih odnosa...
coldplug is offline  
Old 14.01.2013., 15:55   #50
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Pa ne biram nešto previše, ....


Mene zanima jedna druga stvar; kad ti se zadnji puta (bez obzira na to koliko dugo i na koje načine "pokušavaš") neka cura stvarno svidjela?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 14.01.2013., 15:57   #51
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post


Mene zanima jedna druga stvar; kad ti se zadnji puta (bez obzira na to koliko dugo i na koje načine "pokušavaš") neka cura stvarno svidjela?
Pa evo, prije dva, tri mjeseca.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 15:58   #52
Quote:
Natsuko kaže: Pogledaj post
Počinje me lagano interesirati kako ta nastojanja izgledaju u praksi
ako je kao ova na forumu
Malena Mu is offline  
Old 14.01.2013., 15:59   #53
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Opet potvrđuješ ono što sam ti napisao u prvom, opšrnom odgovoru, kojeg si naravno ignorirao. Dakle imaš krive stavove o životu. Savjeti koje ti je cura dala su savjeti kako da postaneš ZANIMLJIVIJA osoba a ne gnjavator. To što ti misliš da je to gnjavljenje ljudi, to je tvoj pogrešan stav, i upravo zbog takvih stavova i imaš problem zbog kojeg si otvorio temu! Dakle jedini način da riješiš problem je da počneš raditi na mijenjanju vlastite predodžbe o načinu funkcioniranja društvenih odnosa...
Takva osoba koja pokušava komunicirati sa svima koje vidi, u tramvaju, na tržnici, u pekari nije ništa drugo nego gnjavator. Ima takvih klošara po gradu i nitko ih ne smatra simpatičnima.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 16:00   #54
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima tinejđerska dob?
Tada se počinje. Ako se tada ne počne velike su šanse da završiš kao ti.


Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Inače ovo smatram najobičnijom provokacijom. Znači normalnije je da se jebu glupa dječurlija od 14 godina?
Normalnije od čega? Od toga da nemaš seks i veze u teen dobi? Da, normalnije je. Ali i da nije legalno je i važan početak. Ti koje si smatrao tada debilima i na koje su curice padale danas nemaju tvojih problema.

Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
ja sam protiv fizičkog nasilja, ali da te nađem, zaljepio bi ti takvu šljagu od koje se nebi digao.
A ovime je, osim što ću još prijaviti post, moja komunikacija s tobom gotova. Rekao si mi sve o sebi. Forumaši koji ovo čitate i ne mislite da sam u krivu, take notice i učinite isto. On bi me fizički napadao jer mu govorim da je propustio neke prilike i da se tinejdžeri seksaju. Sigurno bi bio divan dečko.

A ja sam ti sve ovo govorio jer imam iskustva, toliko da pišem knjigu o svemu što sam radio, vidio i doživio.

Nadam se da nikoga nećeš naći
mesian is offline  
Old 14.01.2013., 16:04   #55
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Ima takvih klošara po gradu i nitko ih ne smatra simpatičnima.
Po ovih par redaka ni ti ne djeluješ simpatično. Na istoj si strani.
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Old 14.01.2013., 16:07   #56
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Takva osoba koja pokušava komunicirati sa svima koje vidi, u tramvaju, na tržnici, u pekari nije ništa drugo nego gnjavator. Ima takvih klošara po gradu i nitko ih ne smatra simpatičnima.
Ja smatram vrlo sarmatnim i simpaticnim kad mi se netko dobronamjerno obrati. S nekima od njih zastanem i produljim razgovor. Ima gnjavatora, naravno, onih koji ne razumiju kad treba stati. To prepoznavanje kad treba stati spada u socijalne vjestine.

Usputno nesto dobaciti, ne znaci nekoga forsirati u komunikaciji...Cini mi se da ti nisi samo introvert, nego i rigidan.
Malena Mu is offline  
Old 14.01.2013., 16:07   #57
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Po ovih par redaka ni ti ne djeluješ simpatično. Na istoj si strani.
Jel, a po čijem to sudu?
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 16:09   #58
Quote:
Malena Mu kaže: Pogledaj post
Ja smatram vrlo sarmatnim i simpaticnim kad mi se netko dobronamjerno obrati. S nekima od njih zastanem i produljim razgovor. Ima gnjavatora, naravno, onih koji ne razumiju kad treba stati. To prepoznavanje kad treba stati spada u socijalne vjestine.

Usputno nesto dobaciti, ne znaci nekoga forsirati u komunikaciji...Cini mi se da ti nisi samo introvert, nego i rigidan.
Definiraj mi rigidan u ovom kontekstu. Ja sam pokrenuo temu s dobrim namjerama, a na temu se javilo nekoliko bezveznih kvaziduhovitih trolova i zagovaratelja maloljetničkog promiskuiteta.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 16:18   #59
rigidan nasuprot fleksibilnosti

dosao si s naslovom teme - nemogucnost pronalask djevojke...u jednom od postova trazis savjet sto treba promijeniti...na svaki konkretan savjet/prijedlog/primjer vrlo brzo reagiras odbacivanjem.

Mozes li bar zamisliti situaciju u kojoj bi mogao primjeniti nesto od navedenoga?

Najveca ljubav mog zivota usla je u moj zivot dobacivanjem preko ramena...najbolja prijateljica postala je neizostavan dio mog zivota preko usputnog razgovora. Najvecu uslugu u zivotu ucinila mi je nepoznata osoba s kojom sam slucajno u ambulanti zapocela razgovor...
Malena Mu is offline  
Old 14.01.2013., 16:21   #60
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
na temu se javilo nekoliko bezveznih kvaziduhovitih trolova i zagovaratelja maloljetničkog promiskuiteta.
eto primjera! Ako ti je realno jedan zasmrdio kao trol, odmah ti ih je od njega ispalo nekoliko...

daj se smeksaj...
Malena Mu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.