Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2015., 01:22   #61
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post

I dalje mi skakanje zvuči kao zabava glupih.
Skakanje me asocira na:
1. životinje koje se žele pariti (naskakivati jedna na drugu )
2. klokane, skakavce, buhe i ostala skočno-potentna stvorenja

Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Pokazivanje interesa je nekako prirodnije i ne uključuje: "Bila je tamo litica visoka do oblaka, te snaha zapovjedi jednog dana starici, neka joj donese snijega sa vrha litice, da se umije."
Također me žifcira ono kad čujem/pročitam: "želim da me drži kao kap vode na dlanu".

Rekoh, semantika.
Što je niži stupanj umiješnosti, veći je udio kalkulacije; vještina inkorporira "kalkulaciju" kao nešto iskustveno stečeno, integrirano u emotivno-intelektualnu strukturu osobe.

Kalkulacija je najčešće ratio ne-iskustveno ili iskustveno loše oblikovan (usmjeren); emotivna koherencija u kombinaciji s prihvatljivom vrijednosnom orijentacijom i "logikom" kao sredstvom, pod uvjetom obostranosti, ono je što se traži.

Ne znam jel ikome, ali meni ovo zvuči romantično.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 15:02   #62
Quote:
Ribbons Undone kaže: Pogledaj post
Koja asocijacija.

Inače, rekla bih da malo hepiendičnih scenarija proizađe iz odašiljanja subliminalnih signala, čak i onda kada se nađu "stameno drvo" i "naskakujuće pseto".
isto mislim da nema happy end;
u obje situacije se odašilju dvostruki signali.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 20:26   #63
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ikome, ali meni ovo zvuči romantično.

Meni komplicirano.

Mislim da ako smo već (slučajno) u igri zavođenja to treba pojednostaviti.
Nisam protiv alatki (kista) ako postoji prešutni dogovor i želja da to bude u nekoj određenoj boji. Cilj je uvijek isti. Snošaj.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 20:30   #64
ja volim da decko pokaze interes , ali i da mi ostavlja prostora. ne volim da je naporan , nestrpljiv, onak imam svoj zivot i ti ces u isti biti ukopljen ali daj mi da disem. a sto se tice ignoriranja da se prepoznati nezainteresiranost i igranja igrice o kojima imam podvojeno misljenje u nekim malo simpaticnim dozama su prihvatljivi , ali znaju biti i isrpljujuce ako na istu pristanes. dont hate the player , hate the game
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 20:37   #65
A ti neva imaš 20 godina?
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 22:27   #66
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
A ti neva imaš 20 godina?
u biti koju godinu vise


zasto?

https://www.youtube.com/watch?v=J91ti_MpdHA

nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 22:49   #67
Fakat si mlada.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 23:14   #68
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Fakat si mlada.
ista ja kad sam bila mala

dobro da ne spamamo temu ja sam zasad svoje rekla


on : https://www.youtube.com/watch?v=0bcEqesnOQo


evo sto ovaj jubito man kaze na ovu temu

Zadnje uređivanje nevanevičicaa : 01.07.2015. at 23:36.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 10:31   #69
Nikako ne volim igru potpunog i hladnog ignoriranja, radije nek igra i na ljubomoru ako već mora nešto. Kad joj se sviđam i zainteresirana je neka to pokazuje, neka ne uspijeva odolijevati, neka se ne uspijeva suzdržavati, nek joj se vidi na licu. Najviše volim kad se pokusava kontrolirati ali uspijeva samo dijelom u tome, te također kada svijesno ostaju vrata strasti stalno malo otvorena.
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 12:48   #70
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Baš tako. Kratko i jasno.

Nije da očekujem da netko trči za mnom ko mahnit, ali ignoriranje mi je totalno stupidno i nezrelo.
također
niti to ja radim
sve lijepo direktno, jednostavno,zavoditi se može na zabavnije naćine
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 12:58   #71
Ja se volim osjećati kao kap vode na dlanu, biti u fokusu, osjećati interes i žudnju. I to ne samo dok traje zavođenje. Dodouše baš me i nisu pokušavali privući ignoriranjem. Ili ja to nisam uopće shvatila kao tu igru?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 21:18   #72
Ako ti zena ne znaci i oces je za kratko na pocetku veliki interes i onda ignor svaki dan sve vise do odjeba koji je brz. Sve s to brzo dogodi. A to rade igraci i jadna cura pati. Jadno.

Ako si zainteresiran istinski i ako si posten i dobar trcat ces za njom i ona ce bit presretna( ako je dobra cura) i bit ce sve divno. ��

Svaka osoba drugacija je.
Al svi smo mi egocentrici i volimo kad smo centar necijeg svita. A sad oce to neko iskoristit i pravit te budalom... Isto tako pazis nije svaka zasluzila punu paznju.

Ma ljudi budite normalni to je to. Takvi kalvi jeste. Te igrice vise...
iz splita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 14:59   #73
igre i igrice su za dječicu u pješčaniku
gdje je nestalo normalno zavođenje, neposredno, spontano..
Ibsenova Nora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 21:26   #74
Quote:
iz splita kaže: Pogledaj post
Ako ti zena ne znaci i oces je za kratko na pocetku veliki interes i onda ignor svaki dan sve vise do odjeba koji je brz. Sve s to brzo dogodi. A to rade igraci i jadna cura pati. Jadno.

Ako si zainteresiran istinski i ako si posten i dobar trcat ces za njom i ona ce bit presretna( ako je dobra cura) i bit ce sve divno. ��

Svaka osoba drugacija je.
Al svi smo mi egocentrici i volimo kad smo centar necijeg svita. A sad oce to neko iskoristit i pravit te budalom... Isto tako pazis nije svaka zasluzila punu paznju.

Ma ljudi budite normalni to je to. Takvi kalvi jeste. Te igrice vise...

upravo zato, poucena iskustvom ako mi netko odmah na pocetku pokaze veliki interes to mi je alarmantno
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 22:32   #75
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
upravo zato, poucena iskustvom ako mi netko odmah na pocetku pokaze veliki interes to mi je alarmantno
meni je dobro kad ženska ima debele prste, palim se na debele prste
kad joj je tata vlasnik mesnice ili kad radi preko veze negdje
to me strašno pali
i ne smeta mi što joj treba metla, dok joj je moj dovoljan samo za anus

ot. banirali ste pola foruma sa vašim neistinama
bavans is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 22:24   #76
Quote:
Blondy-ri kaže: Pogledaj post
Ovo kao da sam ja pisala.

Također ne volim te glupave igrice, a iz svog iskustva mogu reći da to nikad nije ni upalilo. Ako je netko stvarno bio zaninteresiran za mene, taj bi mi to dao do znanja bez nekih fora 'sad ću glumit da sam nedostupan, djelovat ću nezainteresirano, sad se malo neću javit' i te gluposti. To me stvarno odbija. Ne smatram da netko mora trčati oko mene niti ja oko nekoga, ali taktika s ignoriranjem kod mene ne prolazi.
Pa zato sto si normalna i dobra cura (valjda)..ali imas i takvih kod kojih to pali..startuje ih pola grada, mamine mimozice nisu naucile da ih neko odbije, i jedino ih time mozes zavesti. Bolesno ali istinito.
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 22:34   #77
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
S muške perspektive, ovi koji su najviše komada barili po vani, kažu najbolji je ignorantski pristup, pokazat neki mali početni interes i 'nestati'. Kažu da su tada žene njih tražile, 'skakale' oko njih.
Kolikogod ovo mozda i imalo smisla, toliko mi vuce na kojekakve knjige za samopomoć kako osvojiti ženu i slično, da mi ipak na koncu i nema tu mač smisla.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 22:43   #78
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
Budi prirodan i normalan
to je jedini recept
Normalan da, ali ima toliko luđaka i frikova da ne preporučam svakome da bude prirodan.
Quote:
davor_du kaže: Pogledaj post
U slucaju A odmah te dodajem na face, like-am sve slike
Ne znam. Ali da meni ovo napraviš, ganjala bi te dok te ne udam za sebe.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 23:49   #79
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
Jučer u firmi smo pokrenuli ovu temu u mješanom društvu i zanimljiva mišljenja su isplivala. Diskusija se vrtila oko pitanja da li bi muškarac trebao 'trčati' oko žene ili imati blago ignorantski pristup. Zgodne kolegice su se sve složile da se muško treba puno truditi oko njih, da vole kad se za njima 'trči', dok su ostale kazale da ne vole trčanje s nijedne strane, nego se podjednak interes treba iskazat s obje strane. Dok je jedna rekla nešto zanimljivo, da ju baš pali taj ignorantski pristup kad ju muško 'ne ferma', tek tada se u njoj pobudi znatiželja da kako jedan muškarac može ostat hladan pored nje, tada se ona zagrije za njega. S muške perspektive, ovi koji su najviše komada barili po vani, kažu najbolji je ignorantski pristup, pokazat neki mali početni interes i 'nestati'. Kažu da su tada žene njih tražile, 'skakale' oko njih. S kakvim pristupom ste imali više uspjeha? Pitanje za žene, da li vi volite da muško skače oko vas?
Trcanje oko muskarca koji glumi distanciranost odraz je problema u karakteru. Samopouzdane zene ne traze dokaz svoje privlacnosti i neodoljivosti, i znaju da nema kruha od paljenja na hladne frajere. Zavodjenje je igra u dvoje, kao ples, pratite se, dizete temperaturu, otkrivate se zadrzavajuci dozu provokacije i tajnovitosti i uzivate oboje u toj igri, u zagrijavanju atmosfere. Zalosno je da netko umjesto toga voli jebanje u zdrav mozak.
plavo smeđe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 02:59   #80
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Pa zato sto si normalna i dobra cura (valjda)..ali imas i takvih kod kojih to pali..startuje ih pola grada, mamine mimozice nisu naucile da ih neko odbije, i jedino ih time mozes zavesti. Bolesno ali istinito.
Nije pametno odbit nikoga.
bavans is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger