Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2013., 23:22   #8441
Ma samo neka si ti nama dobro,umor ce proci! Drzi se malena
__________________
Fran-naša prva velika ljubav
30.07.2010. Stigla naša princeza Tara..mamina ljubav..tatina lutkica!
25.04.2012. - Bypass avantura počinje
mala tirkizna is offline  
Old 23.01.2013., 08:43   #8442
Quote:
superacika kaže: Pogledaj post
Da se i ja malo javim...Operirana sam sa 116kg i moje stanje u ljeto 2012. je bilo 63kg
Godinu i pol dana nakon operacije sam ostala trudna tako da sam sada ušla u 24ti tjedan. Iskreno uopće ne pazim što i koliko jedem jer se vodim onime da ipak nešto hrane mora doći i do bebice, tako da sam do sada dobila 8kg i nadam se da ću uspjeti dobiti barem još par do kraja trudnoće.
Nikako da odem do Velnića ali sljedeću srijedu je stvarno vrijeme da ga posjetim i pokažem trbuščić.
Vidim da ima još trudnica bypassica ))) Sarazg33 čestitam. Što Velnić kaže na trudnoću? Neka posebna terapija? I dalje B12? Zašto carski rez?
Uglavnom, da nije bilo ove operacije vjerojatno nikad ne bi postala majkom tako da sada imam još jedan razlog više zašto sam toliko oduševljena našim doktorom, operacijom, novim tijelom i svime što mi se dogodilo od operacije koja je bila prije manje od dvije godine.
draga moja,tako mi je drago da si se javila i ja tebi čestitam na trudnoći...
Velnić je presretan za trudnoću,b12 primam i dalje,pijem prenetal jednu na dan,a preporuku za carski mi je dao jer ja imam ogromnu herniju i imam problema kad se nakašljem,a kamo li da rađam prirodno,a i prvo sam dijete jako teško rodila i hvala Bogu sve je završilo ok,ali moglo je biti grozno.
Javi mi što ti je doktor rekao,on je divan čovjek i stručnjak i podržava trudnoću nakon bypassa.Preporuka je 18 mj nakon bypassa.ali evo naša Mirela je ranije ostala trudna i isto je sve ok.Ja sam trudna 16tjedana i sve mi je super,jedino željezo malo nisko,pa sad pijem tablete željeza sa c vitaminom radi bolje apsorpcije.pusa
sarazg33 is offline  
Old 23.01.2013., 08:48   #8443
Quote:
poison ivyy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Evo čitam vas već dulje vrijeme i konačno sam se odlučila javiti. Sutra mislim zvati dr. Velnića na Sveti duh da dođem na razgovor. Pročitala sam u prijašnjim postovima da on radi srijedom i da mi samo treba uputnica i da dođem na dogovor...nadam se da je još tako,ako netko zna najnovije informacije please javite. Kakvo je stanje s plaćanjem operacije, dal se to plaća i molim vas recite mi kolko vam je otprilike prošlo od početnog razgovora do operacije,a ako može zanima me izričito za dr. Venića. Koliko dugo ste bili u bolnici prije operacije i koliko nakon operacije te dal je bilo laparoskopski ili otvoreni rez. Ja sam definitivno zainteresirana za laparoskopski. I dal je moguće sve potrebne pretrage prije same operacije obaviti na Svetom duhu naravno nakon što se dobije uputnica od liječnika opće prakse? Imam brdooo pitanja još, možda vas gnjavim, ali ozbiljno sam zainteresirana pa ako nije problem please javite. Pozz
Draga,dobrodošla.Ja sam operirana kod doktora Velnića 5.5.2011. i mogu reći samo najbolje za tog doktora,od prvog razgovora,pristupa,operacije.Moja operacija je počela laparoskopski,a završila je otvorenim rezom jer sam ja imala preko 150 kg i od debljine su mi svi organi bili pomaknuti prema gore i nije se moglo laparoskopsi uspjeti.Oporavak mi je bio tjedan dana bolnice i sve je super.Čujemo se na pp ako bilo što trebaš.Sada ne znam kakva je situacija na SD,znam da nemaju love,nadam se da ćeš danas dobiti odgovore.Sretno...

babb-sretno draga u novom životu.
sarazg33 is offline  
Old 23.01.2013., 09:12   #8444
zene ja sam super! Nakon op.sam bila par sati na intenzivnoj, jako sam se veselila povratku u sobu. Sonda mi je bila koma i povratila sam par puta. Uzas. Noc je bila ok, uglavnom sam spavala uz kraca budjenja. Jutros me vizita zatekla kako sjedim, prof.je bio odusevljen! Skinuli su mi i sondu i kateter i sad jedva cekam otic na wc i prosetat malo! Pusa svima!
__________________
“In the Middle Ages, they had guillotines, stretch racks, whips and chains. Nowadays, we have a much more effective torture device called the bathroom scale.”
Babb is offline  
Old 23.01.2013., 11:43   #8445
Quote:
Babb kaže: Pogledaj post
tu sam, u sobi svojoj, sve ok, al nemam snage tipkat. Hvala!
Bitno da je sve ok, doći će snaga kroz nekoliko dana . Jel sve dobro prošlo? Želim ti brzi oporavak a onda i svu sreću u tvojem "novom" životu!
bumbamara is offline  
Old 23.01.2013., 15:25   #8446
Drage cure, sve vi koje ste već kročile u novi život i one koje to tek namjeravaju, kao ja

S obzirom da ste mi pomogle u početnim koracima, evo da i ja pomognema vama nekima koje se isto kao i ja tek pripremate na ovu odiseju
Danas ujutro sam bila na Vinogradskoj, i da skratim priču o bespućima hrvatskog zdravstvenog sustava, od šaltera do šaltera, došla sam k sestri Mariji u ambulantu dr. Bešlina. Dobila sam jedan a4 papir, postupak je više-manje isti od onoga što su cure meni pisale i savjetovanle, ali ipak evo "ćitabe", pa kaže ovako, citiram:

1. javiti se na endokrinološki pregled dr. Mirošević (mob 099 3130 057), ambulanta za debljinu, srijeda 13:30, uz prethodni dogovor. Termin se može dogovoriti i na endokrinološkoj poliklinici, Centar za dijabetes, 01 37 87 304, sestra Eva ili Štefica, 1. kat sa uputnicom za specijalistički pregled endokrinologa. Endokrinolog će potpm odrediti daljnje endokrinološke pretrage.

2. Javiti se na pregled gastroenterologu dr. Nikolić. Termina pregleda dogovoriti na službeni mobitel 099 37 87 080 i/ili kontaktirati šalter na Internoj klinici, Gastroenterološka poliklinika, 1. kat, 01 37 87 577.
Primarna gastroenterološka pretraga uključuje pregled, gastroskopiju, UZV abdomena, a na indikaciju još neke dodatne pretrage. Z navedeno doći na dogovoreni termin ujutro natašte s odgovarajućim uputnicama (specijalistički pregled gastroenterologa, UZV abdomena, gastroskopija).

3. Javiti se na pregled psihologu, prof. Gelo ili Katalinić - prof. Mirošević je otišao u mirovinu. Termin dogovoriti na tel. 01 37 87 188. Navedeni dan doći sa uputnicom na psihološko testiranje, Klinika za psihijatriju.l

4. Po učinjenim pretragama i pregledima, sa nalazima (točke 1., 2. i 3.) javiti se na pregled barijatrijskom kirurgu prof. dr. Miroslavu Bekavcu-Bešlinu, Ambulanta za pretilost, Klinika za kirurgiju, prizemlje, ponedjeljkom iza 11:30 sati, uz prethodni dogovor - sestra Vesna, 01 37 87 586, sa uputnicom za pregled kirurga.


Evo, nadam se da sam bar malo pomogla onima koji još lutaju i ne znaju odakle da krenu, kako što sam i ja jutros lutala

Uglavnom odnijela sam uputnice, dobila termine, ali za endokrinu sam dobila tek 25.3. Neke curke su rekle da im je za sve skupa trebalo oko mjesec dana... Baš sam bad luck Doduše, možda bi dobila i raniji termin da sam zvala, ja sam otišla direktno sa uputnicom na šalter za naručivanje...


I još imam jedno pitanjce za hrabre cure koje su već operirane - da li je opadanje kose baš uvijek nuspojava zahvata, ili u određenom postotku? Da li se regenerira poslijed? Može li se spriječiti ako se uzimaju vitaminsko-mineralni dodaci? Jer imam jako dugu kosu i užasno sam na nju vezana (valjda zato kaj su me starci cijeli život nasilu šišali)
Dakle pliz, ako se kojoj da da mi napiše par riječi, iako sam čitala kaj ste pisale o opadanju kose, ali me zanima da li se to baš svima dogodi i da li ste nekako to spriječile ako jeste
Hvala unaprijed! :

BABB - pusa i nadam se da si dobro i da se veseliš novom početku
Ranna is offline  
Old 23.01.2013., 15:54   #8447
Koliko toga se promijenilo u ovo vrijeme od kak sam ja krenula na pretrage.
Al fakat dugo moraš čekat za dr. Mirošević. Mene je ona osobno naručila jako brzo, nekih 3-4 dana.

A kaj se tiće opadanja kose, PRESTRAŠNO. Meni otpada u pramenovima. Oprirana sam 1.10.2012. i počela mi je otpadat jako nekih dva mjeseca nakon op. Imam osjećaj da će mi sva kosa otpasti. dr. Nikolić mi je rekao da uz ove vitamine koje trošim počnem uzimat cink. Iako mi frizerka kaže da mi raste mlada kosa..... Joj nadam se

Zadnje uređivanje Ivana032 : 23.01.2013. at 16:08.
Ivana032 is offline  
Old 23.01.2013., 16:35   #8448
Pa da krenem s današnjim događanjima...došla ja ujutro doktoru Velniću, doduše u pola 10, a ne u pola 9 jer ja nisam iz Zagreba i dok sam se dokotrljala i našla jedva jedvice parking na kraju uspjela ja doći i na red. Na žalost za sve koje zanima OPERACIJE TIPA BYPASS, LAP BAND, SLEEVE SE VIŠE NE RADE NA SVETOM DUHU DO DALJNJEG! Ljubazni doktor Velnić me uputio u Vinogradsku...pa mislim si ja, kad sam već U Zg idem ja probat. I nakon uspješnog parkinga pred Vinogradskom odem ja ko muha bez glave na odjel kirurgije i stojim pred vratima na kojima piše dr. Bešlin i razmišljam kud i kamo dalje budući da nemam niti uputnice niti pretrage. Na to se otvore vrata i izađe jedna predivna sestra Marija koja mi je sve fino objasnila kao vidim i Ranni i brže bolje odoh ja na ono naručivanje koje se radi u drugoj zgradi na pješačkom ulazu u bolnicu. Dobijem ja termin za dr. Mirošević, al tek 04.02, pa mi nije vrag dao mira idem ja daviti ljude na mobitel budući da na papiru od sestre Marije stoje brojevi moba od dr. Nikolić i dr. Mirošević. I sreća moja kaj je dr. Mirošević bila baš na odjelu i odem ja k njoj direkt. Uglavnom obavila ja dr. Mirošević danas....Yeahhhhhh, uputnicu naknadno donosim već slijedeći tjedan jer sam kod psihijatrice Gelo već sljedeći utorak 29.01. u 12 h, a kod dr. Nikolić sljedeći dan 30.01.u 8 ujutro. Ranna, budući da sam ja riješila dr. Mirošević danas, odi ti fino na moj termin 04.02. jer ja sam danas imala sreće više nego pameti pa da termin bezveze ne propadne, iskoristi ga. Baš mi je žao da te nisam srela, ja sam tam nahodavala ko muha bez glave od zgrade do zgrade konstantno držeći mob. i nazivala dr. Mirošević, dr. Nikolića i dr. Gelo dok ih nisam sve uspjela dobiti. ja sam inače po prirodi uporan i tvrdoglav bikonja koji dok si nekaj zacrta mora biti odma i sad...doduše u svemu sam u životu takva, od posla, obitelji, ali nažalost jedino je hrana od mene jača. Al zato sad kažem dosta. Zato draga, odi ti na moj termin fino 04.02., provjeri još u kolko sati je taj dan doktorica jer mi je ova na šalteru vjerojatno rekla al sam ja u svojoj glavi već kovala plan kak mi je to predaleko i idem ja maltretirat na mob pa nisam ni čula kad. Uglavnom doktorica Mirošević je jako simpatična i ljubazna te me upozorila da ne Bešlinu govoriti kako volimo slatko Eto toliko od moje današnje avanture, srećom isplatilo se
poison ivyy is offline  
Old 23.01.2013., 16:41   #8449
Cure, znam da vas veseli to da se narucite sto ranije, ali kao sto smo vec imali prilike vidjeti na topicu.. ako zbrzate preglede i dodjete brzo na red za operaciju jednostavno nemate vremena razmisliti kako spada i sta se onda dogodi? Odlazi se iz bolnice.
Samo neka narucivanja traju duze, citajte, pitajte, citajte jos malo, dajte si propisno vremena da informacije sjednu i da se probave, pa da znate da je to to stvarno.
Doria is offline  
Old 23.01.2013., 16:54   #8450
Draga Doria, potpuno te shvaćam, ali kaj se mene osobno tiče, ja sam spremna definitivno već sutra ako treba. Ja nemam strah od operacija, imala sam ih nekoliko u životu. Nekoliko puta pod anestezijom, svjesna sam ja svega i previše. Mene ti uvijek krene strah dok me vode u operacijsku salu. Svjesna sam rizika itekako, uvijek ti se ja bojim onoga da budem nedaj Bože budna, a pod anestezijom i sve od onog vražjeg filma kojeg sam jednom gledala, ma koma. Ja već proučavam bypass forum dulje vrijeme, al sam se sad odlučila pokrenuti. Ja sam rekla samo mužu i na tome mislim ostati. Prvo je bio jako protiv, ali nakon svih mojih argumenata vidi da to nije samo moj hir već ozbiljna odluka. Čvrsto sam odlučila i znam jako dobro da dok me budu vodili u operacijsku salu da budem drhtala, dok vidim one igle, grozno mi je, ali šutim i grizem se u sebi I znam da dok se probudim i osjetim bol ili mučninu od anestezije prva pomisao mi bude kaj je meni ovo trebalo, sad bi najradije bila na dijeti 4 godine, ali čim se ja oporavim bude sve 5. Odluka mi stoji, mene brine samo gdje bum ja našla za kupiti pidžame ili spavaćice za bolnicu veličine TURBO...P.S. Koje od toga je bolje?
poison ivyy is offline  
Old 23.01.2013., 17:33   #8451
Ja samo kazem . Meni je spavacica bila bolja, svi ti drenovi sto su virili iz mene, bilo ih je lakse nosakat kad vire ispod spavacice, a ne iz pidjame (iako sam imala i pidjamu, pa mijenjala - samo ako uzmes pidjamu pazi da ima mekanu ne jako stegnutu gumicu da ti moze ici preko zavoja, a bez da te stisne).
Doria is offline  
Old 23.01.2013., 20:50   #8452
Meni osobno je bila bolja piđama. Imala sam dva drena s desne strane trbuha i taman mi je lijepo gornji dio piđame bio u toj visini pa mi nije niš smetalo. A i lakše mi jebilo kod ustajanja. Jedino je možda spavačica bilja bolja za ić na wc. No to je isto od osobe do osobe
Ivana032 is offline  
Old 23.01.2013., 21:39   #8453
Quote:
poison ivyy kaže: Pogledaj post
Pa da krenem s današnjim događanjima...došla ja ujutro doktoru Velniću, doduše u pola 10, a ne u pola 9 jer ja nisam iz Zagreba i dok sam se dokotrljala i našla jedva jedvice parking na kraju uspjela ja doći i na red. Na žalost za sve koje zanima OPERACIJE TIPA BYPASS, LAP BAND, SLEEVE SE VIŠE NE RADE NA SVETOM DUHU DO DALJNJEG! Ljubazni doktor Velnić me uputio u Vinogradsku...pa mislim si ja, kad sam već U Zg idem ja probat. I nakon uspješnog parkinga pred Vinogradskom odem ja ko muha bez glave na odjel kirurgije i stojim pred vratima na kojima piše dr. Bešlin i razmišljam kud i kamo dalje budući da nemam niti uputnice niti pretrage. Na to se otvore vrata i izađe jedna predivna sestra Marija koja mi je sve fino objasnila kao vidim i Ranni i brže bolje odoh ja na ono naručivanje koje se radi u drugoj zgradi na pješačkom ulazu u bolnicu. Dobijem ja termin za dr. Mirošević, al tek 04.02, pa mi nije vrag dao mira idem ja daviti ljude na mobitel budući da na papiru od sestre Marije stoje brojevi moba od dr. Nikolić i dr. Mirošević. I sreća moja kaj je dr. Mirošević bila baš na odjelu i odem ja k njoj direkt. Uglavnom obavila ja dr. Mirošević danas....Yeahhhhhh, uputnicu naknadno donosim već slijedeći tjedan jer sam kod psihijatrice Gelo već sljedeći utorak 29.01. u 12 h, a kod dr. Nikolić sljedeći dan 30.01.u 8 ujutro. Ranna, budući da sam ja riješila dr. Mirošević danas, odi ti fino na moj termin 04.02. jer ja sam danas imala sreće više nego pameti pa da termin bezveze ne propadne, iskoristi ga. Baš mi je žao da te nisam srela, ja sam tam nahodavala ko muha bez glave od zgrade do zgrade konstantno držeći mob. i nazivala dr. Mirošević, dr. Nikolića i dr. Gelo dok ih nisam sve uspjela dobiti. ja sam inače po prirodi uporan i tvrdoglav bikonja koji dok si nekaj zacrta mora biti odma i sad...doduše u svemu sam u životu takva, od posla, obitelji, ali nažalost jedino je hrana od mene jača. Al zato sad kažem dosta. Zato draga, odi ti na moj termin fino 04.02., provjeri još u kolko sati je taj dan doktorica jer mi je ova na šalteru vjerojatno rekla al sam ja u svojoj glavi već kovala plan kak mi je to predaleko i idem ja maltretirat na mob pa nisam ni čula kad. Uglavnom doktorica Mirošević je jako simpatična i ljubazna te me upozorila da ne Bešlinu govoriti kako volimo slatko Eto toliko od moje današnje avanture, srećom isplatilo se
Žao mi je što je situacija na Svetom Duhu takva,ali mi je drago da si obavila puno toga u Vinogradskoj.Slažem se sa Doriom da ne žalite za kasnijim terminima,što je par mjeseci naspram godina koje smo provele predebele.Polako,stanite,ne žurite,raspitujte se i sve će sjesti na svoje.Sretno...
sarazg33 is offline  
Old 24.01.2013., 10:11   #8454
Babb najdraža tako mi je drago da ti sve ide po ps-u! Ma znala sam ja da ćeš ti ko i ja biti zmaj zmaj! A hrpa nam se stvari poklopila identično Joj jedva čekam da te ponovno vidim!!!!! I tad će mi biti neprepoznatljiva sigurno
__________________
Fran-naša prva velika ljubav
30.07.2010. Stigla naša princeza Tara..mamina ljubav..tatina lutkica!
25.04.2012. - Bypass avantura počinje
mala tirkizna is offline  
Old 24.01.2013., 10:15   #8455
Ranna ovo je odlično što su krenuli davati ovakve upute za nove kandidate, i tebi velika pusa što si se potrudila sve pretipkat tu! Bilo bi zgodno možda kontaktirat admine da probaju taj tvoj post zakeljit kao početni da vide svi kad krenu iščitavat temu, jer za čas se u hrpi postova izgubi ovako bitna stavr

Drago mi je da ste se pokrenule.. I vjerujte mi, brzo će proći to naručivanje i odrađivanje pretraga.
Moja je preporuka da se ti i Poisson Ivy čujete na pp i razmjenite imena, tako da telefonski nazovete za otkaz termina Ivy i odmah upis tebe na taj termin
__________________
Fran-naša prva velika ljubav
30.07.2010. Stigla naša princeza Tara..mamina ljubav..tatina lutkica!
25.04.2012. - Bypass avantura počinje
mala tirkizna is offline  
Old 24.01.2013., 10:16   #8456
Što se tiče spavaćica, mogu ja čak pogledati jel imam još spremljenu koju novu koju sam nabavljala za porod pa nisam koristila pa da ti prosljedim, makar su meni one iz Lidla piđame bile mrak a ima ih do veličine 56
__________________
Fran-naša prva velika ljubav
30.07.2010. Stigla naša princeza Tara..mamina ljubav..tatina lutkica!
25.04.2012. - Bypass avantura počinje
mala tirkizna is offline  
Old 24.01.2013., 10:39   #8457
Pozz, Babb, želim ti uspješno gubljenje kilica kao i svima nama. Ja imam spavaćice koje sam imala u bolnicu dok sam išla roditi, samo kaj imaju proreze za dojenje. Budem još vidla možda i ja naletim na koju pidžamu u Lidlu il po dućanima, a ako ne onda bi bilo super mala tirkizna da mi posudiš svoju, Još ću se javiti, jer idem sljedeći tjedan u Zg. Ja sam u utorak kod dr. Gelo, a u srijedu na bolničkom pregledu kod dr. Nikolić.Ak ide netko još slučajno, javite se Imam par pitanja baš za operaciju, dal dobijete drenove, sonde i sve bez obzira jer je laparoskopska operacija ili otvorena?
poison ivyy is offline  
Old 24.01.2013., 11:07   #8458
Quote:
poison ivyy kaže: Pogledaj post
Pozz, Babb, želim ti uspješno gubljenje kilica kao i svima nama. Ja imam spavaćice koje sam imala u bolnicu dok sam išla roditi, samo kaj imaju proreze za dojenje. Budem još vidla možda i ja naletim na koju pidžamu u Lidlu il po dućanima, a ako ne onda bi bilo super mala tirkizna da mi posudiš svoju, Još ću se javiti, jer idem sljedeći tjedan u Zg. Ja sam u utorak kod dr. Gelo, a u srijedu na bolničkom pregledu kod dr. Nikolić.Ak ide netko još slučajno, javite se Imam par pitanja baš za operaciju, dal dobijete drenove, sonde i sve bez obzira jer je laparoskopska operacija ili otvorena?
Imam i ja spavačice večih brojeva koje sigurno neću nositi a nisam ih ni imala, dakle skroz su nove, pa ako kome treba rado ću dati svoje. mislim da su broj 50/52, al mosam vidjeti doma..

poison ivyy nažalost moraž dobit sondu, drenove i kateter, operirana sam laporoskopski. Imala sam dva drena jer su mi operirali žuć istovremeno. Ako trebaš bilo kakav savjet ili pomoć, tu sam, tu smo koje ćemo ti rado pomoći
Ivana032 is offline  
Old 24.01.2013., 13:23   #8459
Ivana hvala na pomoći...pa evo imam neka pitanja, više psihološkog tipa za one predivne vitke žene koje su to postale nakon operacije i one koje su u konstantnoj borbi s kilama i vide izlaz u operaciji. Ja sam "alergična" na ljude koji me odmjeravaju jer iskreno ni ja ne buljiiiiim u one vitke žene. Da pogledam, naravno, al to uvijek onak letimično da me se ne primjeti i uvijek mi je na pameti misao dal je ona prirodno takva, dal jede kaj hoće ili je gladna dan i noć da bi ovak izledala i da sam barem ja takva. No u zadnje vrijeme mi ide na živce dok mi npr. dođe mama ili teta pa mi govore, pa dobro stalno si na dijeti, pa pogledaj se, pa dobro kaj ti jedeš... Ja doslovno poludiiiiim, automatski mi upropaste dan, u trenu sam živčana i čak doku odu ja plačem, događa mi se to da su mi roditelji počeli govoriti ono tipa gle budeš ti mužu dojadila takva, samo je pitanje dana dok si ne nađe novi model...i ja onda plačem. Moj muž me tiješi, govori mi da su to gluposti, čak se i posvađao s njima jer im je rekao da me psihički maltretiraju i da me ostave na miru. On mi govori da sam ja njemu prekrasna i da kaj me to sve sad muči da i dok smo se vjenčali nisam bila manekenka. Pa nisam, dok sam se vjenčala imala sam 90 kila, a sad 115. Da se razumijemo i moj muž voli papati, ponekad se šalimo pa si govorimo da smo štetni jedno za drugo jer dok ja ne kuham, odma se on primi i to su uvijek fina masna, sočna jela. Skuhamo mi i varivo, al to naravno uvijek rjeđe nego neke šnicle. No uglavnom zanima me ovaj moj "živčani efekt". Da li vi poludite dok vam netko "spusti za kilažu"? Jer ja dobivam slom živaca i molim Boga da se samo ta tema ne pokrene jer u mojem slučaju, na kraju se sa svima dobrano posvađam! Mrzzzim dok mi netko govori moraš smršaviti jer dragi moji, ja to jako dobro znam i uvijek pokušavam, nekad uspješno no to sve ja vratim i poduplam začas. Onda se zapitam dal sam ja samo takva divlja, jer debljina je moja žica koju bolje ne dirati jer onda grizzzem. Pussssa svima
poison ivyy is offline  
Old 24.01.2013., 13:36   #8460
Drage moje hvala na lijepim željama! Danas je 2.dan od operacije, obavila sam pasažu i izvađen mi je dren. Šećem sa stalkom za infuziju. Dobila sam vodu i žličicu, nadam se da ću u subotu doma, tako je bar rekla sestra Nada. Bolje mi je. Gladna uopće nisam i sama sebi ne vjerujem da je moj posljednji obrok bio 14.1. Super feeling! I da, tlak koji je inače bio 150/90, postoperativno je 120/70! Aha! Kaj velite na to!?!
__________________
“In the Middle Ages, they had guillotines, stretch racks, whips and chains. Nowadays, we have a much more effective torture device called the bathroom scale.”
Babb is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.