Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2006., 15:14   #61
Quote:
normall kaže:
Delija, sorry što se miješam u "vjerojatnu" raspru između tebe i Endia, no i od poznatoga iluzionista Davida Copperfielda postoji ČVRSTA DOKUMENTACIJA, VIDEO ISJEČCI, CIJELI VIDEO DVD-ovi od po dva sata.

Čovjek (pred publikom na televiziji JA GLEDAO leti , levitira, nestane (dematerijalizira se), prolazi kroz kineski zid i to nitko do sada nije prokužio kako.

Možda David stvarno posjeduje paranormalne sposobnosti, a ne iluzionističke

Tako da primjer sa belgijankom i "STRUČNOM KOMISIJOM" i nije nekakav dokaz istinitosti događaja, barem gledano sa stanovišta "bilo je na televiziji"
Slažem se s tvojim komentarom - ali!

Nema raspre, barem dosad, između mene i Endija.
Ja ga samo navodim da razmisli da je NEMOGUĆE da ne postoje neki SENZORI na tijelu ili u tijelu koji su ODREĐENO Formirani tako da preuzimaju samo one Impulse koje PREPOZNAVAJU po Frekvenciji - koje Ipulse "doturaju" do onih stanica koje će ih PREPOZNATI - i koje će stanice tek tada koristiti te Impulse kao SVOJU energetsku hranu.
Da li ćemo te SENZORE zvati čakrama ili senzoriranim bravama (koje su istofunkcionalne kao i one koje su ugrađene na vratima automobila) malo je važno.
Važno je da one MORAJU Postojati!!!

Inače, tjelesa koja sam naveo su IZLOŽENA i dostupna Svakom onom ko želi (u Hrvatskoj) da ih vide UŽIVO.

I još da navedem i to da IZLOŽENIH Mrtvih tjelesa ima u mnogim državama, gdje su dostupna znatiželjnicima.

A što se tiče belgijanke, ja sam otkopavanje groba vidio UŽIVO.
Dakle jedino mogu lagati ako me je neko hipnotizirao da vidim drugačije, nego sam vidio.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 15:29   #62
Quote:
Endimion17 kaže:

to što se čakre ne vide je samo znak da zapravo ne postoje, jer bi mogle biti detektirane kao aura koja je direktno povezana s njima.

A što će ti dokaz?
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 15:30   #63
Quote:
Adonia kaže:
jedan mi je covjek rekao da su prije govorili da vjestice ne mogu imati djecu tj. ne smiju jer izgube moci kad rode.. mozda je to nekako povezano..
Pa probaj zajahati metlu, ako ne letiš, yep, definitivno si izgubila moći
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 15:31   #64
Quote:
Tinchi kaže:
Pa probaj zajahati metlu, ako ne letiš, yep, definitivno si izgubila moći
kak smo zlobni...
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 15:33   #65
Quote:
jehoshua kaže:
kak smo zlobni...
Miješaš zlobu i šalu
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 15:37   #66
Quote:
Tinchi kaže:
Miješaš zlobu i šalu
onda moja greška...
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 15:43   #67
Quote:
Tinchi kaže:
Pa probaj zajahati metlu, ako ne letiš, yep, definitivno si izgubila moći
zamisli da citav zivot cujes i odjednom pocnes gubiti sluh i u nekoliko mjeseci ga izgubis.
zamisli da vidis i odjednom oslijepis.
zamisli da osjetis opip i odjednom nemas osjet dodira.
sada znas zasto ja jos uvijek iako je proslo 3 godine trazim odgovore na ta pitanja,a ovaj odgovor sa vjesticama je jedini do sada koji mi je barem natuknuo neke mogucnosti.
A Endimione.. ne vidis ni zvucni zid kad ga mig probije, ne vidis ni radiovalove..
uspjeli smo nekom jos uvijek zaostalom tehnikom detektirati auru, pa vidis da se i tome ljudi jos uvijek cude, strpljenja..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 22:55   #68
Quote:
normall kaže:
Dragi bože !

Pa tebi stvarno treba crtati

Sada ćeš reći da je netko ironičan, licemjeran , nakon ovakove gluposti

...oče naš, koji jesi na nebesima, sveti se ime tvoje.........
Ti si možda nešto htio napisati pa si zaboravio, na primjer neku pravu misao a ne dijelove instrukcija po kojima tvoj mozak funkcionira?
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 15:30   #69
Quote:
ijon kaže:
Ti si možda nešto htio napisati pa si zaboravio, na primjer neku pravu misao a ne dijelove instrukcija po kojima tvoj mozak funkcionira?
Curice, Endi je mislio na Entropiju kao dio materijalističko naučnog shvaćanja pojma, dakle (entropija-dio energije koji se više ne može pretvoriti u rad.)

Ti si se ubacila sa uvrnuto - idealističkim shvaćanjem svijeta energija-smrt-aure-duhovi, baba roge
Quote:
ijon kaže:
Energija je podložna entropiji - rasipanju nakon smrti živog bića.
Prvo nauči što je Entropija, a onda ću ja razmisliti je li tvoj um dovoljno bogat da bih te ubuduće darivao objašnjenjima svojih postova
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 18:26   #70
Quote:
Pa na primjer neke Hawkingove teorije o svemiru iako nedokazive vjerojatno imaju neku težinu za tebe i ne odbacuješ ih tako lako, odnosno prihvaćaš da bi mogle biti točne.
infra red, iza Hawkinga stoji nešto. A iza ovih stvari - ništa.

Quote:
nekada su smatrali da se zemlja ne okrece oko sunca.
dersu, ovo je neusporedivo. nema nikakvih dodirnih točaka, ali svejedno se ova izjava često koristi.

Quote:
Energija je podložna entropiji - rasipanju nakon smrti živog bića.

Ti si upravo napisao da je nemoguće da smo živi.
ijon, ima nešto što se zove biokemija. I tamo piše jako puno toga.

Quote:
Prema tome, energija čiji se fotoni nalaze na frekvenciji nijansi, recimo, crvene boje ulaze u tijelo čovjeka PREKO SVIH STANICA KOJE SE NALAZE NA VANJSKOM DIJELU ČOVJEČJEG TIJELA.
Znači: i putem kose (ako čovjek nije skroz ćelav ) i putem dlaka, zuba, noktiju, dabome i stanica na koži... ti će fotoni pronaći svoju glavnu žlijezdu koja, sa ostalim žlijezdama, vrši funkciju da za čovjeka kažemo da je živ.

E sad, kako, i po tebi, aura postoji oko svake tvari koja nije na apsolutnoj nuli - to bih te zamolio da nam izneseš znanstveno objašnjenje u vezi neraspadnutih tijela živih bića i raspadnutih tjelesa mrtvih bića.
Jer, oko jednih i drugih postoji aura.
Konačno, odgovori nama neznanstvenicima: Kako to da je Belgijanka Leonie van de Dijk mogla 1949. godine izjaviti, prije smrti, da se njeno tijelo neće u grobu RASPASTI.
Uz to je interesantno navesti da je ostavila pismenu poruku da će njen grob biti otvoren nakon 23 godine.
1972. godine je STRUČNA KOMISIJA pred TV kamerama (lično sam gledao) otvorila grob - gdje je nađen RASPADNUT drveni lijes, a NERASPADNUTO tijelo Leonie.

Pazi znanstveniče!
Za sve ovo koje sam objavio postoji ČVRSTA DOKUMENTACIJA čiji uvid nam daje ISTINITOST koje nije: "moja baba ih je vidila".
delija, kad foton udre u atom, upije se i podigne mu unutarnju energiju. ponekad, ako je foton izrazito energičan, čak mu i izbaci valentne elektrone, a ponekad mu i svašta napravi s jezgrom.
ovdje pričamo o fotonima koji se samo upiju i dignu unutarnju energiju atoma. ona se kao i svaka druga energija, odmah širi jer joj je to svojstvo.
aura postoji i kod mrtvih, osim ako ih ne ohladiš na nula kelvina, što je nemoguće, neću sad o tome zašto jer bi bilo off topic.
mrtvaci generalno nisu na nula kelvina, ali su recimo na 10-ak °C kad su u hladnjaku. eto
a za gospođu Leonie, mogao bih nabrojati dosta toga što se moglo dogoditi, ali nekako mi se čini da to nikoga ne bi ovdje zadovoljilo. pa stoga nema smisla...

Quote:
A Endimione.. ne vidis ni zvucni zid kad ga mig probije, ne vidis ni radiovalove..
uspjeli smo nekom jos uvijek zaostalom tehnikom detektirati auru, pa vidis da se i tome ljudi jos uvijek cude, strpljenja..
adonia, ne vidim radiovalove niti zvučni zid (osim ako se ne dogodi u posebnim uvjetima, ima ona poznata slika) ali imam uređaje koji ih detektiraju i pretvaraju u sliku/zvuk koje onda percipiram.
zašto misliš da nam je tehnika zaostala? zaostala prema kome?
jer ako ćemo tako, onda će nam biti zaostala prema kome god budemo gledali.



moje je mišljenje (a ovaj put nije skromno) da se prije deklariranja pojave kao paranormalne, moraju proučiti sve druge mogućnosti. I uvijek ostaviti mjesta za nove.
ali ne, ljudi odmah skaču i deru se o paranormalnom, vrlo slično kao za vrijeme doktora Štampara, kad je jadnik morao učiti seljane da se ruke moraju prati jer su na neopranima visoke koncentracije patogenih mikroorganizama. ništa se nije promijenilo - dapače, doša je Internet na kojem se sad gluposti šire brže nego prije.
Možda nas Internet i pokopa tako.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 19:38   #71
Hey, give us some credit (nama neznanstvenicima).
Nema ništa loše u pristupu informacijama.

Ma ništa nije sigurno. Bog se kocka Kvantna mehanika ti je primjer za to.

Osim toga znanstvenici se bave ovom "subtle energy", odnosno chi, prana, bioenergija. Smatraju neki da nam tu spoznaje o elektromagnetskom polju ne mogu pomoći puno jer se vjerojatno radi o nama nepoznatom dijelu spektra.

Pa imaš "Backsterov Effect". Pokusima dokazano da postoji ta nekakva biokomunikacija koja se odvija u nama nepoznatom mediju. Dakle stanice reagiraju na emocije donora itd. Pa morfogenetska polja itd.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 22:16   #72
delija, kad foton udre u atom, upije se i podigne mu unutarnju energiju. ponekad, ako je foton izrazito energičan, čak mu i izbaci valentne elektrone, a ponekad mu i svašta napravi s jezgrom.
ovdje pričamo o fotonima koji se samo upiju i dignu unutarnju energiju atoma. ona se kao i svaka druga energija, odmah širi jer joj je to svojstvo.
aura postoji i kod mrtvih, osim ako ih ne ohladiš na nula kelvina, što je nemoguće, neću sad o tome zašto jer bi bilo off topic.
mrtvaci generalno nisu na nula kelvina, ali su recimo na 10-ak °C kad su u hladnjaku. eto
a za gospođu Leonie, mogao bih nabrojati dosta toga što se moglo dogoditi, ali nekako mi se čini da to nikoga ne bi ovdje zadovoljilo. pa stoga nema smisla...


Vidim, bit će najbolje sačekati 2055-tu godinu.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 22:50   #73
Quote:
normall kaže:
Curice, Endi je mislio na Entropiju kao dio materijalističko naučnog shvaćanja pojma, dakle (entropija-dio energije koji se više ne može pretvoriti u rad.)

Ti si se ubacila sa uvrnuto - idealističkim shvaćanjem svijeta energija-smrt-aure-duhovi, baba roge


Prvo nauči što je Entropija, a onda ću ja razmisliti je li tvoj um dovoljno bogat da bih te ubuduće darivao objašnjenjima svojih postova
Znam što je entropija, samo ne vidim kakve veze ima entropija s dokazivanjem da ne postoje čakre, što je bila Endimionova insinuacija. Moj post je bio (uzaludan) pokušaj da povežem je li moguće dokazivanje izvanmaterijalnih energetskih kanala uz pomoć tvrdo znanstvenih materijalnih pojmova. Čini se da nije.

Kakogod, ne vidim kakve to veze ima s tobom, jer ti nisi napisao ništa o čakrama s čime se ja slažem ili ne slažem.

A ovo tvoje obraćanje meni s 'curice' govori sve o tome kakva si osoba, i da imaš neku fix ideju da moraš biti pošto poto dominantan nad ženama kako bi sakrio svoje stanje uma koje je još u pubertetu.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 23:49   #74
Quote:
Endimion17 kaže:




delija, kad foton udre u atom, upije se i podigne mu unutarnju energiju.



ponekad, ako je foton izrazito energičan, čak mu i izbaci valentne elektrone, a ponekad mu i svašta napravi s jezgrom.
ovdje pričamo o fotonima koji se samo upiju i dignu unutarnju energiju atoma. ona se kao i svaka druga energija, odmah širi jer joj je to svojstvo.
aura postoji i kod mrtvih, osim ako ih ne ohladiš na nula kelvina, što je nemoguće, neću sad o tome zašto jer bi bilo off topic.
mrtvaci generalno nisu na nula kelvina, ali su recimo na 10-ak °C kad su u hladnjaku. eto
A zašto onda ljudi uopće umiru? Ako su njihova tijela konstantno bombardirana 'fotonima' a atomi tijela upijaju energiju i podižu je, šta se desi kad umremo, zašto više nismo živi, a tijelo gubi auru dok se raspada?

Pranu upija eteričko tijelo, a čakre ju raspoređuju u fizičko tijelo. Smrt možeš objasniti jedino ako prihvatiš da se u trenutku smrti """nešto""" odvaja od fizičkog tijela ali po tebi to nešto ne postoji jer se ne može fotografirati.

Neke stvari jednostavno nisu materijalne. Ali da, po znanstvenim definicijama da bi nešto postojalo mora biti materijalno. I tu je gotova priča?!
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 00:30   #75
Quote:
ijon kaže:
A zašto onda ljudi uopće umiru? Ako su njihova tijela konstantno bombardirana 'fotonima' a atomi tijela upijaju energiju i podižu je, šta se desi kad umremo, zašto više nismo živi, a tijelo gubi auru dok se raspada?

Pranu upija eteričko tijelo, a čakre ju raspoređuju u fizičko tijelo. Smrt možeš objasniti jedino ako prihvatiš da se u trenutku smrti """nešto""" odvaja od fizičkog tijela ali po tebi to nešto ne postoji jer se ne može fotografirati.

Neke stvari jednostavno nisu materijalne. Ali da, po znanstvenim definicijama da bi nešto postojalo mora biti materijalno. I tu je gotova priča?!
dokaži da tijelo gubi auru. gdje to piše. jesam li lijepo rekao da elektromagnetsko polje ima svako tijelo koje nije na nula kelvina.
dakle i komad leda u tvom hladnjaku to ima.
ljudi umiru zbog niza događaja u tijelu, a sve se u osnovi odnosi na starenje obrambenih mehanizama i trošenje genetskog materijala i povišenje količine radikala u tijelu. a jednom sve stane.
kako medicina napreduje, smrtni dan se odgađa.

nisam ja rekao da stvari koje nisu materijalne ne postoje. dapače. nematerijalni svijet vrlo lako može postojati. zašto ne?
pa ja vjerujem u dušu i u Boga (kao beskonačni entitet), ali to mi ne daje za pravo da mogu tvrditi da se nematerijalni svijet upliće u materijalni.
to je nešto SASVIM drugo. zašto mi se čini da me gledaš kao da sam neki komunistički ateist s početka stoljeća?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 00:56   #76
Quote:
Endimion17 kaže:
dokaži da tijelo gubi auru. gdje to piše.
tu >>>
Quote:
jesam li lijepo rekao da elektromagnetsko polje ima svako tijelo koje nije na nula kelvina.
a sve što ima elektromagnetsko polje je živo?

Quote:
dakle i komad leda u tvom hladnjaku to ima.
voda je živa, to znam.

Quote:
ljudi umiru zbog niza događaja u tijelu, a sve se u osnovi odnosi na starenje obrambenih mehanizama i trošenje genetskog materijala i povišenje količine radikala u tijelu. a jednom sve stane.
Stane jer se prekine veza koja spaja fizičko s drugim tijelima (eteričkim, astralnim, mentalnim)

Quote:
kako medicina napreduje, smrtni dan se odgađa.
Ne znam baš. A ovi šta se bore u Iraku?

Quote:
nisam ja rekao da stvari koje nisu materijalne ne postoje. dapače. nematerijalni svijet vrlo lako može postojati. zašto ne?
pa ja vjerujem u dušu i u Boga (kao beskonačni entitet), ali to mi ne daje za pravo da mogu tvrditi da se nematerijalni svijet upliće u materijalni.
Kako se neće uplitati kad mi ljudi prvi nismo niti isključivo u materijalnom svijetu, niti isključivo u nematerijalnom, već smo po prirodi nematerijalna bića u materijalnom svijetu.
Već i to što smo mi tu je uplitanje nematerijalnog svijeta u materijalni jer nas je hmm hmmm stvorio bog, a kako nas je stvorio vjerojatno ga se i tičemo.

Quote:
to je nešto SASVIM drugo. zašto mi se čini da me gledaš kao da sam neki komunistički ateist s početka stoljeća?
Ne gledam te nikako, nego mi nije jasno zašto nekoga tko je ogrezao u tvrdu znanost zanimaju teme kojima se znanost zapravo niti ne bavi.
Da sam ja hard scientist rješavala bi zadatke i jednadžbe na miru, ne bi raspravljala o urotama s neobrazovanim povodljivim čudacima.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 01:14   #77
Quote:
a sve što ima elektromagnetsko polje je živo?
malo smo se mimoišli. na početku rasprave sam mislio na tijelo kao objekt. u fizici se tijelom zove sve što se gleda u nekom sustavu.
dakle, tijelo (svaki objekt) ima polje oko sebe jer nije na nula kelvina.

Quote:
voda je živa, to znam.
ništa življa od rastaljene troske u visokoj peći u Smederevu.

Quote:
Stane jer se prekine veza koja spaja fizičko s drugim tijelima (eteričkim, astralnim, mentalnim)
ne, nego stane zbog kardiopulmonalnog aresta koji je dio svake smrti.

Quote:
Ne znam baš. A ovi šta se bore u Iraku?
što s njima? ne razumijem.

Quote:
Kako se neće uplitati kad mi ljudi prvi nismo niti isključivo u materijalnom svijetu, niti isključivo u nematerijalnom, već smo po prirodi nematerijalna bića u materijalnom svijetu.
Već i to što smo mi tu je uplitanje nematerijalnog svijeta u materijalni jer nas je hmm hmmm stvorio bog, a kako nas je stvorio vjerojatno ga se i tičemo.
ovo je sad preraslo u raspravu o Bogu (što ćeš, eventualno se svaka rasprava svede na Hitlera, Boga ili tako nešto).
moje je mišljenje da se Bog nema što uplitati jer bi to negiralo njegovu savršenost.

Quote:
Ne gledam te nikako, nego mi nije jasno zašto nekoga tko je ogrezao u tvrdu znanost zanimaju teme kojima se znanost zapravo niti ne bavi.
Da sam ja hard scientist rješavala bi zadatke i jednadžbe na miru, ne bi raspravljala o urotama s neobrazovanim povodljivim čudacima.
smatraj me altruistom.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 01:34   #78
Quote:
Endimion17 kaže:
malo smo se mimoišli. na početku rasprave sam mislio na tijelo kao objekt. u fizici se tijelom zove sve što se gleda u nekom sustavu.
dakle, tijelo (svaki objekt) ima polje oko sebe jer nije na nula kelvina.
Sviđa mi se ovo sve što se gleda. Da bi nešto shvatio, moraš to vidjeti. Da, ali ne fizičkim očima nego uz pomoć 'svjetla u glavi'.

Quote:
ništa življa od rastaljene troske u visokoj peći u Smederevu.
Znam da ti ne vidiš vezu, ali od početka rasprave kao primjer tijela koja imaju auru navodiš kristale, vodu i evo sad metale.
U mitovima i tradicijama ta su tijela i više nego korištena kao arhetipi (mačevi, dragulji, voda života).
Svi imamo te slike u podsvjesti, pitam se zašto.

Quote:
ne, nego stane zbog kardiopulmonalnog aresta koji je dio svake smrti.
Sam si napisao da je DIO. Znači ima još nešto.

Quote:
što s njima? ne razumijem.
To je bio samo moj komentar na to da moderna medicina produžuje živote ljudi.

Quote:
ovo je sad preraslo u raspravu o Bogu (što ćeš, eventualno se svaka rasprava svede na Hitlera, Boga ili tako nešto).
Ne, nego svaka rasprava može jedino biti dosljedna ako ju se dovede u vezu a postojanjem boga.

Quote:
moje je mišljenje da se Bog nema što uplitati jer bi to negiralo njegovu savršenost.
Zašto nas je onda stvorio?

Ili, ako se on i ne upliće što spriječava ove nesavršene negativce da nam zagorčavaju život?


Nije samo bog u nematerijalnom realmu, ima tamo puno bića.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 02:34   #79
Quote:
Sviđa mi se ovo sve što se gleda. Da bi nešto shvatio, moraš to vidjeti. Da, ali ne fizičkim očima nego uz pomoć 'svjetla u glavi'.
"gleda" u fizici znači promatra, observira. dakle, nije direktno gledanje, ne uvijek. ne znam, imam osjećaj da pričam s nekim tko nikad nije učio fiziku. ovakvi izrazi su standardna stvar. znači da se "konvertam" na pučki?
Quote:
Znam da ti ne vidiš vezu, ali od početka rasprave kao primjer tijela koja imaju auru navodiš kristale, vodu i evo sad metale.
U mitovima i tradicijama ta su tijela i više nego korištena kao arhetipi (mačevi, dragulji, voda života).
Svi imamo te slike u podsvjesti, pitam se zašto.
troska nije metal. troska je ono sranje (uglavnom kalcijev silikat) što pluta na rastaljenom željezu. uzeo sam to za primjer jer je vrlo neuobičajeno.
mislim da nisam navodio kristale i vodu. ma navedi što god želiš, svejedno je. ta tipka od miša im auru. eto.

Quote:
Sam si napisao da je DIO. Znači ima još nešto.
da, ima. odumiranje zbog deoksigenacije.

Quote:
Ne, nego svaka rasprava može jedino biti dosljedna ako ju se dovede u vezu a postojanjem boga.
ima onaj internetski empirijski zakon koji se bavi tim stvarima... ne znam sad tocno kako se zove.

Quote:
Zašto nas je onda stvorio?
Ili, ako se on i ne upliće što spriječava ove nesavršene negativce da nam zagorčavaju život?
Nije samo bog u nematerijalnom realmu, ima tamo puno bića.
nemam pojma zašto nas je stvorio. do zaključka da se ne miješa došao sam sam (tek sam kasnije saznao da takve teze već postoje) iz bar dva razloga - savršen je pa se nema smisla petljati jer negira svoju savršenost i ako se petlja, zašto se ne petlja tamo gdje treba, tamo gdje ljudi pate i ginu i blablabla nije sad važno. to bi značilo da je grozan i da se naslađuje i da se igra. znači da nije savršen.
ajmo ne više o Njemu.
kako znaš da tamo ima još bića? dokaži ih.
tako i ja mogu reći da su moje papuče živa bića koja kad idem leći, idu vani u šetnju. i što mi tko može. ja tako kažem i točka.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 10:14   #80
Quote:
Endimion17 kaže:

dersu, ovo je neusporedivo. nema nikakvih dodirnih točaka, ali svejedno se ova izjava često koristi.

poenta je bila druga. samo zato sto ti ne vidis ili osjecas ne znaci da drugi ne vide i ne osjecaju.

ti generaliziras sam sebe. ali i ja generaliziram samu sebe. i ko je u pravo?
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.