Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2007., 23:31   #21
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Njihova je mogučnost premala ko da mi i netrebaju
sva sreća da ne razumiješ svoje riječi
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 01:20   #22
OK...., adio!
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 01:30   #23
Quote:
vision6 kaže: Pogledaj post
zakaj se uvijek nade netko tko napravi sprdacinu oko zanimljive teme
ja ih vise nemam od kad pijem tablete za spavanje jer sam prestala spavati ali znalo je biti ludo kad nakon par dani ne spavanja zaspem znam da sanja radim u snu ono sto u stvarnosti nebi..samo mi nije bilo ludo kad sam se probudila i tijelo nije..posljedica premorenosti pretpostavljam i onda nagovaras samog sebe pa ajde daj pomakni ruku otvori oci, vidis sve oko sebe a nemres nis....kak se to strucno zove uopce..mislim taj poremecaj kad je samo mozak budan?
sry kaj je ovo sad off topic ali mislim da bi trebalo napravit jednu temu di bi stavljali takve glupave odgovore od ljudi koji se u nesto ne razumiju ili im je strano i onda moraju odgovorit jer su iskompleksirani i przi im se mozdane stanice i nije samo na ovoj temi da se nadje takav panj neg i na hrpu drugih..a kaj ces svugdje ima debila ..lol ,,btw ova tema lucidan sam vec postoji + astralna projekcija 1 i 2 + lucidan san na duhovnosti
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 01:33   #24
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Ako govoriš istinu tu i na onoj tvojoj temi na koju san stavija post onda si zbilja nesto.... Kao što rekoh svaki čovjek moze istrenirati ne samo lucidan san nego i ono o ćemu govoriš udrugoj temi ali neki su ljudi svijesniji i netreba im puno da se probude (kao ti), ja ću ćinise tezim putom.
ima hrpu tehnika za postizanje ap i lucidnog sna ali treba puno vjezbat i bit strpljiv ili se probudi sat prije neg sta se budis pa opet na spavanje ili se pretjerano izlezavaj i spavaj kad nisi umoran popodne tu su ti velike sanse za lucidni san a ako si dovoljnbo izvjezban i koncetriran i za ap-
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 01:36   #25
jebalo majku pol ovog foruma prije spavajna izlitsa meni ko na dvdu-pa bira snove, baci oko na nebo pa vidi alien aeromitnig, orgoom basta kemtrejlove i radi anticiklonu, razgsovara s mrtvim celebrityima. puca me neka inferiornost...
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 01:45   #26
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
ima hrpu tehnika za postizanje ap i lucidnog sna ali treba puno vjezbat i bit strpljiv ili se probudi sat prije neg sta se budis pa opet na spavanje ili se pretjerano izlezavaj i spavaj kad nisi umoran popodne tu su ti velike sanse za lucidni san a ako si dovoljnbo izvjezban i koncetriran i za ap-
Čuja san za obe. Ovu prvu mi se neda radit. Što se tiće ove druge tako mi je prijatelj uspija ali po danu neman vrimena spavat.
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 01:47   #27
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
sry kaj je ovo sad off topic ali mislim da bi trebalo napravit jednu temu di bi stavljali takve glupave odgovore od ljudi koji se u nesto ne razumiju ili im je strano i onda moraju odgovorit jer su iskompleksirani i przi im se mozdane stanice i nije samo na ovoj temi da se nadje takav panj neg i na hrpu drugih..a kaj ces svugdje ima debila ..lol ,,btw ova tema lucidan sam vec postoji + astralna projekcija 1 i 2 + lucidan san na duhovnosti
E sori sta je offtopic ali bravo
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 01:56   #28
Quote:
freudrick kaže: Pogledaj post
jebalo majku pol ovog foruma prije spavajna izlitsa meni ko na dvdu-pa bira snove, baci oko na nebo pa vidi alien aeromitnig, orgoom basta kemtrejlove i radi anticiklonu, razgsovara s mrtvim celebrityima. puca me neka inferiornost...
di si freudrick, baš si nam falio.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 14:41   #29
das sam se probudio i reko idem jos malo lec ono pogodno stanje za ap.. a kad ono opet vibre po cjelom tjelu i zujanje u usima ali ovaj put drugacije malo zato sta sam osjetio bolove i skakljanje u kraljeznici ko da struja prolazi a nemoze proc ..hmm zanimljivo i uglavnom kad sam uspijo postic da tjelo za vibrira poceo sam vidjet jebeno jasne slike i to one koje sam htio ko neke sfericne fraktalne kugle koje mjenjaju boje jakoo jasne i reko idem se dignut iz krevata lai to dizanje je bilo tako stvarno da mi je bilo bad da se zapravo nisam dignuo iz kreveta i poceo mjesecarit po kuci pa sam se vratio nazad u krevet ..kad sam se probudio shvatio sam da sam se ipak dizao u mislima ..moje pitanje malo iskusnijima kak.. da znam dal sanjam jer ipak nebi volio ono brijat da sanjam i pokusad lebdit pa si potrgam nogu ili slicno
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 14:44   #30
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Neznam jeli itko već otvarao ovu temu ali moje je pitanje da li je itko uspio?
Sta su to lucidni snovi?
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 14:52   #31
To su svijesni snovi, znaći da sisvijesan svega i radiš šta te volja.
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 14:54   #32
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
To su svijesni snovi, znaći da sisvijesan svega i radiš šta te volja.
Sanjas a svjestan si da sanjas i ne probudis se nego u snu radis pizdarije? Fora. A je se to povezuje sa snom ili prelaskom u neki drugi svijet, stanje svijeti i te fore?
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 14:55   #33
Nemoguće da zamijeniš sam sa srvarnošću pa da strgaš nogu jer je u lucidnom snu dosta stvari drugaćije (ormar ti je na drugoj strani sobe ili nešto) i nerade ti svitla i nemoš proćitat sat.
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 14:59   #34
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Nemoguće da zamijeniš sam sa srvarnošću pa da strgaš nogu jer je u lucidnom snu dosta stvari drugaćije (ormar ti je na drugoj strani sobe ili nešto) i nerade ti svitla i nemoš proćitat sat.
Oke, par sam puta sanjao i znao sam da sanjam, i cim bi saznao da sanjam bi se probudio... Nisam nikada svjesno sanjao duze vrijeme...
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 15:04   #35
Trening kolega, trening
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 15:56   #36
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Nemoguće da zamijeniš sam sa srvarnošću pa da strgaš nogu jer je u lucidnom snu dosta stvari drugaćije (ormar ti je na drugoj strani sobe ili nešto) i nerade ti svitla i nemoš proćitat sat.
ako ja želim da svitla rade, onda će raditi.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 16:14   #37
Da al kad ih probaš upalit prvi put smo blijesnu ili se ne upale.
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 16:35   #38
No one, kako kome i kako kad.

ipak, čini mi se da jako puno ljudi, previše njih, govori o lucidnim snovima. to je teško postići i to nije normalno u uobičajenom smislu.
san je stanje uma kad si nesvjestan, a ovo "imao sam lucidni san" je najčešće posljedica zbrke u glavi kad se probudiš, pa ti se sve krivo poslaže i izmiješaš san i javu, tj. još uvijek malo sanjaš dok si budan. to je sad kao popularno, na žalost krivo interpretirano i mogu reći komercijalizirano i smrdi na new age.
na svu sreću, znanost se ovoga uhvatila i to iskoristila za objašnjavanje nekih fenomena. pravi lucidni san, u kojem možete upravljati, jako je teško postići.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 17:22   #39
Ja sam proslu noc sanjao da mi je neki pas, vuk u sobi. I probudio sam se usred noci i bio totalno uvjeren da mi je vuk u sobi. U sobi je mrak i ja ne zna mgdje je. I polako se isuljam iz so be da ne stanem na vuka, i odem pisat. Na povratku u sobu si misli, koja sam ja budala, ma kakav vuk..., ali sve dok se nisam vracao iz wc-a sam mislio da mi je vuk u sobi.

Sta je to?
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 20:56   #40
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
No one, kako kome i kako kad.

ipak, čini mi se da jako puno ljudi, previše njih, govori o lucidnim snovima. to je teško postići i to nije normalno u uobičajenom smislu.
san je stanje uma kad si nesvjestan, a ovo "imao sam lucidni san" je najčešće posljedica zbrke u glavi kad se probudiš, pa ti se sve krivo poslaže i izmiješaš san i javu, tj. još uvijek malo sanjaš dok si budan. to je sad kao popularno, na žalost krivo interpretirano i mogu reći komercijalizirano i smrdi na new age.
na svu sreću, znanost se ovoga uhvatila i to iskoristila za objašnjavanje nekih fenomena. pravi lucidni san, u kojem možete upravljati, jako je teško postići.
Ja nisam (osimšta sam ima neki predlucidni) i shvaćam da je to teško. Otvorih ovaj topic jer sam mislio da je netko uspio i da mi kaze mogućnosti(kako utječe na kreativnost u biti).
No one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.