Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2007., 23:59   #1
Delijina igra brojeva,visak,kristali,reinkarnacija..!!

Eto moji, kako primih od mog pajde ovo pismo:
delija !
bolje nastavi pisati na našem forumu, na blogu imaš malo poruka, ne da se to ljudima čitati, ljudi vole dozu humora, igre, zabave, a blogovi su defaultno dosadni.
sretno

to sam se podsjetio na još jedno pajdino pismo:
normall
JA sam BIT
Join Date: Jul 2006
Location: Osijek, Lijepa Naša Hrvatska
Posts: 892
Evo, s @delijom se mogu i "posvađati", no on je normalan čovjek i sve to shvaća zdravo, razumije humor, bistar je, pametan i prihvaća forumsku komunikaciju kao virtualnu zabavu, kako i treba.
A, može se tu steći i prijatelja, možeš dobiti koristan savjet, a možeš ostati i blesav, sve je to osobni odabir.


I nakon toga se rasplakah pa si kažem ovako:
"U jednu ruku je moj pajdo u pravu (u drugu kaj mu se da ).
Pa kad mi već Banovi nisu dali da bidnem Ban () ondak ću se pokajnički vratiti u zadnje redove ovog furumčeta.

I za pokaj ću da objavim hovo:

DA LI ZNATE DA SU BROJEVI: 13, 18, 23, 28, 32, 43 i 53
VEZANI ZA SUDBINSKE ZAPISE, ZA OSTVARIVANJA REINKARNACIJE I...


Ovaj tekst je nastao 8.6.2007. (= 23)

Ako ste ušli na stranicu https://www.forum.hr/showthread.php?t=135076 a zatim na predzadnju ili zadnju stranicu ovog hypperlink-a mogli ste pročitati post forumaša admiralnorton-a u vezi broja 13 te kopiju posta forumaša freudrick-a u kojem se govori o filmu ''The Number 23'' (''Broj 23'').
Svakako, da bi ovaj moj tekst dao kompletnu sliku vezanu za broj 23, a svakako i za brojeve: 13, 18, (23), 28, 32, 43 i 53 to ću taj tekst započeti ovako.

Kerry Thornley, suosnivač diskordijanizma, je objavio ovo:
''Ako je organizirana religija opijum za mase, tada je neorganizirana religija marihuana za luđačke alternativce''.
Riječ je naime o posebnome vjerovanju koje temelje svoga učenja vidi u ''njegovanju'' sukobljavanja, nesloge i kaosa.
I prema diskordijanskog vjerovanju - svi događaji na svijetu su izravno povezani s brojem 23, nekom njegovom permutacijom ili pak nekim brojem koji je u vezi s 23.

Na ovo mogu dati primjedbu da je podatak u vezi broja 23 netočan - iako moram priznati da se broj 23 kao i broj 32 najviše pokazuju u događajima u svijetu, uz primjedbu da su najviše vezani za individualnost mnogih poznatih; ranije živućih, danas živućih i u buduće živućih ljudi.
Ovim brojevima možemo još dodati, kao češće pojavljivani, i brojeve 13 i 28.
Uostalom i sami ćete se u to uvjeriti.

Sad nešto o filmu ''Broj 23''.
Svakako, interesantno je razmotriti skrivene informacije koje su vezane za ovaj film.
Poznato je da su Jim Carrey (glumac) i Joel Schumacher (režiser) poručili da je 13 passé i treba se čuvati svakog 23. dana u mjesecu i svakoga dana čiji zbroj znamenaka zbrojen (ili oduzet) daje 23.
Tako junaku filma, Walteru Sparrowu (Jim Carrey), za njegov rođendan njegova supruga Amanda (Virginia Madsen) poklanja knjigu naslova ''Broj 23''.
Sparrow postaje opčinjen knjigom i čini mu se da događaji opisani u knjizi na neobičan način korespondiraju s njegovim vlastitim životom.
Čitanje knjige polako prerasta u ovisnost i on se potpuno poistovjećuje s Fingerlingom, privatnim detektivom iz romana koji je u burnoj vezi s ljubavnicom Fabriziom.
Kako se njihova veza približava svome neizvjesnom zaključku, Sparrow postaje svjestan uloge koju je broj 23 imao u njihovim životima, ali i one koju bi mogao odigrati u njegovom.

Svakako, interesantno je znati da je film Joela Schumachera (''Broj 23'') premijerno prikazan 23. veljače, a negdje i 23. ožujka.
Nadalje, pas u filmu se zove Ned.
N je 14. slovo engleske abecede, E je 5., a D je 4.
Zbrojeno, to daje 23!
Također, broj slova u Animal Control Department (mjesto gdje u filmu radi Walter) broji 23 slova.
Broj njegovih registarskih tablica je 906 8HT, što zbrojeno daje 23. Itd, itd…
(I onako usput - Carrey je 1994. dobio prvu glavnu ulogu u filmu Ace Ventura: Šašavi detektiv).
A 1+9+9+4 = 23

No, enigma broja 23 Schumacherovu je filmu donijela više nesreće nego sreće, jer je kritika film gotovo jednoglasno sasjekla (bijednih 8 % pozitivnih recenzija na RottenTomatoes.com).
Manohla Dargis iz “New York Times”-a nazvala ga je “slučajnom komedijom u kojoj glumi mrtav-ozbiljan Jim Carrey”, dok je numerološki motiv dao kritičarima materijala za ismijavanje.
Uz to, Justin Chang iz “Varietyja” računao je: “šašava numerologija plus Jim Carrey minus narativna koherencija jednako Broj 23”, dok je Angela Baldassarre u duhu filma nabrojala 23 razloga zašto Schumacherov film nije baš dobar.
Konačno, Josh Bell iz “Las Vegas Weeklyja” ironično je prokomentirao kako računanje barem odvlači pažnju od toga kako je zaplet zapravo glup.

Napomena: Ovaj zadnji pasus sam objavio iz razloga koji ću kasnje objaviti, a koji se tiče reinkarnacije.

Dakle, u nastavku ovog teksta biće riječi o broju 23, a kasnije i ostalim brojevima koji šine komplet od SEDAM brojeva, koje sam već objavljivao: 13, 18, 23, 2 8, 32, 43 i 53.

Eto, pa doviđenja...
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 12:44   #2
veliki povratak i to još top tema. delija
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 16:42   #3
(130)

BEZ NASLOVA


Sad, prije nego nastavim da detaljno objavim Istinu o broju 23 i Ostalim spomenutim brojevima da vas upoznam s ovim.

Jedno je sigurno.
''Adamova civilizacija'' se nalazi pred svojim krajem.
To ne znači da ja najavljujem opću kataklizmu ljudskog roda već najavljujem da će i ova civilizacija "uskoro" doživjeti dakadenciju i degeneraciju - što se već uveliko pokazuje.
Svakako, oni koji žive na Zapadu i dobro žive to još ne mogu prihvatiti - ali "čut će se gusle".
Uostalom, dakadenciju i degeneraciju je doživjelo svih prethodnih 27 nama poznatih i nepoznatih civilizacija.
(Svakako, za mene je interesantna spoznaja da je ova civilizacija 28-ma).

Pogledamo li malo bolje ''oko sebe'' uvidjet ćemo da je u svijetu mnogo toga negativnog uzelo velikog maha.
Tako, ako ste više informirani tad znate da znanstvenici koji prate vojna dostignuća panično traže najsmrtonosnija oružja za masovno uništenje ljudi.
Trzavice između Istoka i Zapada, ali i Sjevera i Juga, su sve prisutnije i oštrije.
Dodamo li još i Globalizaciju koja stvara jaz između bogatih i siromašnih, pa Globalno zatopljenje Planete, pa... to pametnog čovjeka mora dovesti do granice nekontroliranih postupaka.
I sad se ljudi sve više pitaju: Može li se znati tko je krivac za ovo ružno stanje Planete, koje se nepobitno pokazuje (a koje stanje su najavili neki ''paraljudi'').
Na žalost čovjeka čovjek je kriv za stanje u kojem se je našla Planeta, ali ipak ni blizu onlikog koliko mu se pripisuje da je kriv.
Nisu čak krivi ni oni intelektualci koji se ''rukama i nogama bore'' da duhovnost ne ''uđe čak ni na mala vrata'' u područje znanosti.
Nisu krivi ni politicari, ni.......
Pa tko je onda kriv?
Znam da u to nećete povjerovati no ipak ću vam reći: Krivi su Sudbinski ZAPISI.

Sad će znanstvenik dreknuti: Ma koji Zapisi? To ne postoji!
Odgovor: Kako koji Zapisi? Pa oni Zapisi koji su ''pohranjeni'' u monadama.
Ma koje monade? Šta su ti to monade? Gdje su te monade?
Odgovor: Pa to su ti one nedjeljive jedinice i mjesta koja se spominju još od vremena starogrčkih filozofa.
I o njima su pisali mnogi filozofi.
Ipak, poznato je da je Gottfried Wilhelm Leibniz bio prvi koji je razvio sistematsko učenje te nedjeljive jedinice.
Usput, njegova saznanja o monadama je dogradio Branimir Petronijević koji je za monadu rekao: “Monada je pojedinačna svijest, nedjeljivo biće; njeni atributi su svijesnost i volja”.
A gdje se nalaze te monade ja ću ti to nacrtati.

I još bih mogao znanstvenicima mnogo toga da ispričam, naročito o Spiritu (Duši), o Stvoritelju koji stvara, o kozmičkoj svijesti, o kozmičkoj energiji, o čovjekovoj bioenergiji..., ali koja korist od toga kad mnogi od njih kažu: Nema Stvoritelja! Nema svijesti (osim čovječje - i to znanstvene )! Nema kozmičke svijesti, kozmičke energije! Nema nikakvih specifičnih titraja ni frekvencija, kao ni specifičnih impulsa! Nema zapisa! Nema monada! Nema duše! Sve to je Kaos, koji vlada kozmosom - (da bi se 16,5 milijardi godina planete okretale oko svojih sunašca, u svojim galaksijama, bez promjena (ukoliko ih nije pojela neka Crna rupa ) - ili da bi se galaksije 16,5 milijardi godina brzinom svjetlosti udaljavale jedna od druge... ).
Svakako je interesantno još navesti i to da je ''otac Kaos'' djelovao na Kemiju da ''kemijski djeluje'' na biokemijske stanice da se stvore bića koja će biti izgrađena od Devet sistema, a koji sistemi će se izgrađivati Devet mjeseci.
I da Nema - sve je znanstveno dokazano, da Nema!
Ja, tako nam znalci kažu.
Autsch, ubiše me u pojam ova Dokazana saznanja.

I umorih se.
Stoga predlažem da se počnemo igrati s brojevima... i Zapisima slijedeći puta.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 03:26   #4
neznam ali radi tvog šprvog posta sam otisao pogledati film 23.. nazalost nisam procito kritike sama radnja mi se cinila ok ..amkar da me film nije nista impresionirao ,to mi je cudno jer inace njegovi filmovi su mi bili svi super .7,fighclub prave poslastice..ugl ja se sad javljam na tvoju temu nakon ko zna koliko ..inace ja sam otvorio temu igra brojeva ko zna kad je to vec bilo ? mozda ima neke veze .. ugl meni se cini da sve vise znanstvenika priblizava duhovnost sa znanoscu najvise u podrucju kvantne fizike ..htio bi te pitati sta mislis o filmovima tipa secred ili whata beep we do know ..ima ih na youtubeu za pogledat ..
i jedno pitanje u svezi brojeva ,.
sto npr da se sluzimo drugacijim sistemom brojeva ..sta bi se onda desili sigurno nebi naisli na ikakve podudarnosti slicne ovima u sistemu sa bazom 10 .. i btw
s = 20 kod nas i u usa ali t je u usa 21 a kod nas 22 dakle manipulacija brojevima i nalazenje npr broja 13 u dosta toga je moguce ili se varam tj to tebe pitam ?
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 17:59   #5
S4sh4nn,
Pošto si terorist odgovorit ću na tvoj post tek nakon objave teksta kojeg sam spremio da neke "oborim s nogu".

Slijedi prvi dio teksta.

(198) = 18

NIT JE OVO ŠALA - NIT JE PARANOJA


Moj stav je opće poznat: Sudbinski zapisi postoje i Reinkarnacija memorije se odvija!
DOKAZUJEM (ako ne svima onda sebi i još jednom broju ljudi).

Znajte, kad sam navršio 53 godine života postao sam svjestan da se moj život odvija po Sudbinskom zapisu.
U to sam siguran!
Evo zašto sam siguran.

Napomena:
1. Podaci koje ću vam iznijeti bit će prvi puta javno objavljeni.
2. Za preko 90% podataka posjedujem Dokaze u pisanoj formi, iz kojih se vidi da ti podaci nisu izmišljeni ili namješteni.
Sad provjerite da li čvrsto sjedite u običnoj ili uredskoj stolici.
Naime ako iz nje padnete - znajte da ne preuzimam bilo kakvu odgovornost ako se ozlijedite! :mrgreen:

Podsjećam vas na Sedam brojeva: 13, 18, 23, 28, 32, 43 i 53.


Što se tiče mog Ovoživotnog razvoja - sve se je odvijalo ovako:
* Početkom 1935. godine moja je majka ostala trudna.
Dakle 1+9+3+5 = 18
(Usputna primjedba: moji roditelji to nisu planirali - i to znači da je moja majka postala trudna po Zapisu).

* Početkom 5-tog mjeseca 1935. stvara se kontakt između Energetskog polja mojeg Spirita (Monade mojeg Spirita) i Određenog ekstra kromosomskog gena oblikovane bebe u stomaku moje majke.
* Tad "dobivam" Spiritualno obilježje koje će djelovati da se moj život odvija po Zapisu.
Dakle 5+ 1+9+3+5 = 23.

(Usput rečeno, moje Energetsko polje je u Sistemu Kozmičkog Uma; šifrirano Šifrom:
G.Z.P;s.13,18,23,28,32,43 i 53;A(a/o)n;tub;tvb)

* Konačno, rođen sam 22.10.1935 = 2+2+1+0+1+9+3+5 = 23

Svakako, ne znajući ništa o tome ja sam živio do svoje 53-će godine života životom ''običnog smrtnika'' ili kako bi još mogli reći životom ''čovjeka svakodnevnice''.

* Početkom 6-tog mjeseca 1988. godine shvatio sam da sam ostvario svjesni spiritualni kontakt s Nekom sviješću iz Vantjelesnog područja.
Dakle 6+ 1+9+8+8 = 32

Nakon toga sam stvarao mnoge SVJESNE Vantjelesne kontakte - da bih došao do Saznanja i Spoznaja, od kojih sam neka objavio u svojim knjigama.

Zato sam u knjizi KRISTAL TESTAMENT ZA NOVO DOBA i mogao objaviti ovo:
(izvod iz knjige)
''...Tada sam također shvatio zašto sam 1. 12. 1995. godine napisao pismo jednoj na svjetskoj sceni veoma Poznatoj Osobi, u kojem stoji ovo:
... Tko sam ja?
Po materijalnom obilježju ja sam "bivši" Jugoslaven.
Rođen sam 22. 10. 1935. u Zagrebu.
Datum nevažan za ljude, ali je za mene od velikog značaja.
Naime, upoznat sam da je razvoj zametka u utrobi moje majke započet u vrijeme priprema ceremonijala koji je prethodio kanonizaciji St.Thomasa Morea.
Upravo je to bilo presudno da prije mog rođenja i od mog rođenja moj Podsvjesni sistem "komunicira" s Individualnim magnetnim poljem (s kojim je nekad komunicirao i Podsvjesni sistem; St.Thomasa Morea)...

Dakle, popularno rečeno, moj Spirit je inkarnirani Spirit čovjeka o kojem je prije 70-tak godina G. K. Chesterston, engleski književnik i novinar, napisao:
"Thomas More je više važan u ovo vrijeme nego što je bio u vrijeme njegove smrti ali još nije važan onoliko koliko će biti za 100 godina"...

Je li to slučajna poruka ili vizionarska informacija!?...''


* No jeste li primjetili da sam to pismo napisao 1. 12. 1995. godine.
Dakle 1+ 1+2+ 1+9+9+5 = 28

Znači, iz ovog prethodno iznešenog se može zaključiti da je moje Energetsko polje - bilo i Polje Thomas More-a.

Također, tada mi je bilo nametnuto od Nekog da se uz KRISTAL nađe i predmetak; TESTAMENT.

Slijedi nastavak u kojem će biti mnogo Onostranih brojeva.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 21:06   #6
(220)

Nastavak

Sad pazite!
Ponavljam:
Početkom 5-tog mjeseca 1935. stvara se kontakt između Energetskog polja mojeg Spirita (Monade mojeg Spirita) i Određenog ekstra kromosomskog gena oblikovane bebe u stomaku moje majke.
* A u 5-tom mjesecu 1935. god. Thomas More je proglašen svecem.

* Da bude još interesantnije sve pripreme za ceremonijal da se Thomas More proglasi svecem završene su 18. 5. 1935.
Dakle: 1+8+ 5+ 1+9+3+5 = 32

No nemojte ovo samo tako preskočiti već analizirajte datum 18. 5. 1935.
Dakle
18
18 + 5 = 23
18 + 5 + 1935 = 32

Kakve li slučjnosti (reći će znanstvenik)

Dalje koje je interesantno navesti je; da se 1499, Thomas More prvi puta susreće sa nizozemskim naučnikom Desiderius Erasmus-om lektorom, piscem i prevodiocem.
* I od 1499-te More i Erasmus postaju veliki prijatelji.
Dakle: 1+4+9+9 = 23

* Interesantno je, da su se More i Erasmus upoznali 1. 8. 1499.
Dakle: 1+ 8+ 1+4+9+9 = 32

* A Erasmus je rođen 1466, a umro je 1536. godine.
Dakle: 1+4+6+6+ 1+5+3+6 = 32

* Dalje je interesantno - Erasmus, koji je poznat i po nadimku Roterdamski (Erasmo Roterodamo), rođen je 28. 10. 1466, a umro je 12. 7. 1536.
Dakle: 2+8+ 1+0+ 1+4+6+6 + 1+2+ 7+ 1+5+3+6 = 53

Intresantno je i to da je Erasmus preveo Nieuwe Testament (Novi zavjet) sa latinskog na grčki - u čemu je bio uključen i Thomas More.
Također, Erasmus je lektorirao More-ov roman UTOPIJU.

* I sve podatke o Thomas More-u sam izvadio iz knjige "SAINT THOMAS MORE" koju je napisao biograf E. E. Reynolds, a koja je publicirana, veoma interesantno, 1958. godine.
Dakle: 1+9+5+8 = 23
* Konačno, za mene je kulminacija svega da se je u biblioteci u New Yorku, od koje sam otkupio tu knjigu, ista vodila pod brojem: 3 1009 10012282 3.
Dakle: 3+ 1+0+0+9+ 1+0+0+1+2+2+8+2+ 3 = 32

I mogao bih još mnogo toga navoditi - iz kojih bi se navoda vidjelo da su More i Erasmus imali Zadatak od strane Kosmičkog Uma da urade ONO sto su uradili.

I za ne vjerovati - da ne posjedujem dokumentaciju.

* No interesantno je i to da sam ja, sad znam, po Zapisu došao u 3-ćem mjesecu 1991. godine u Nizozemsku.
Dakle: 3+ 1+9+9+1 = 23

Svakako, to nije sve.
Dakle bit će još
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 22:32   #7
eto delija opet na istome nisi mi odgovorio na mije pitanje nazalst ..ali ono sto ja hocu rec ili tebe upitat da si isto to mogao izmanipulirat i nekim drugim brojevima i nema pravila negdje zbrajas samo godine y+x+c+v negdje i mjesece v+b+y+x+c+v i tako dalje da ispadne broj 23,, i napokon ako uzmes u obzir da ti brojevi imaju znacenje time dakle potvrdjujes da je nas dekadstki sustav jedan jedini i onaj pravi i da je nase racunanje vremena jedno jedino i pravo takodjer i nase pismo .. ? mislim da ako u to vjerujes onda ok i ima smiala ili nema neznam zato sam pito tvoje misljenje o tome. ? svjet je kaoo jakoo kaotican i svemir takodjer i u svemu se moze naci na neki patern ili uzorak red ili slikma ili bilo sta sto ce nama ljudima dat neko smisleno znacenje i vjerovanje u nesto ..
dakle ako bi ja htio naici na br npr 20 sigurno bi mogo naici na hrpu zanimljivih dogadjaja u mom zivotu koji bi se vezali na taj broj inace sam rodjen 1980 =18
29.11.1980= 31 nis posebno osim kaj je ovdje bio dan republike hooah
mislim ono kaj zelim rec dosta relativno ..a sa tvoje strane bi volio da potvrdis da nije ..ako nije ?
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 23:45   #8
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
eto delija opet na istome nisi mi odgovorio na mije pitanje nazalst ..ali ono sto ja hocu rec ili tebe upitat da si isto to mogao izmanipulirat i nekim drugim brojevima i nema pravila negdje zbrajas samo godine y+x+c+v negdje i mjesece v+b+y+x+c+v i tako dalje da ispadne broj 23,, i napokon ako uzmes u obzir da ti brojevi imaju znacenje time dakle potvrdjujes da je nas dekadstki sustav jedan jedini i onaj pravi i da je nase racunanje vremena jedno jedino i pravo takodjer i nase pismo .. ? mislim da ako u to vjerujes onda ok i ima smiala ili nema neznam zato sam pito tvoje misljenje o tome. ? svjet je kaoo jakoo kaotican i svemir takodjer i u svemu se moze naci na neki patern ili uzorak red ili slikma ili bilo sta sto ce nama ljudima dat neko smisleno znacenje i vjerovanje u nesto ..
dakle ako bi ja htio naici na br npr 20 sigurno bi mogo naici na hrpu zanimljivih dogadjaja u mom zivotu koji bi se vezali na taj broj inace sam rodjen 1980 =18
29.11.1980= 31 nis posebno osim kaj je ovdje bio dan republike hooah
mislim ono kaj zelim rec dosta relativno ..a sa tvoje strane bi volio da potvrdis da nije ..ako nije ?
(249)

Žao mi je ali zašto da ti odgovaram na pitanje kad odgovor nećeš razumijeti iz kog razloga ga nećeš ni zapamtiti.
Dokaz, za to, stoji upravo na Prvoj stranici od tebe otvorenoj temi "Igra brojkama" i to pod mojim evidentnim brojem (412) - (VAZNA PRIMJEDBA) odnosno pod Opcijom prikaza, interesantno, pod brojem 18 - gdje se govori o Budi.
Osim toga sam nekoliko puta objavljivao da Kozmički um mora manipulirati s brojevima jer SVE što postoji, dakle ne samo ljudi, ima svoju Šifru koje je na neki način vezana za SEDAM Onostranih brojeva.
I da bi ti dao bar jedan dokaz da je ovo točno kopirat ću ti tekst koji se opet nalazi na "tvojoj temi" i to pod mojim evidentnim brojem 5,948.

HELIJ; He

Kao prvo je interesantno da su helij otkrili Pierre Jules César Janssen (Francuska) i Sir William Ramsay (Škotska) 1868. godine.
I gle slučajnosti: 1+8+6+8 = 23
Svakako je interesantno navesti i to da se helij nalazi u skupini 18 periodnog sustava.
I još to da mu je Temperatura taljenja - 272.2° C
Dakle 2+7+2+2 = 13
A Temperatura vrenja iznosi - 268.93° C
I po ''Ovostranoj matematici'' to bi mu došlo: 2+6+8+9+3 = 28
No sad da vam iznesem podatak koji sam ''primio'' od Onostranog, recimo, u snu.
Dakle podatak nema znanstvenu podlogu.
I tako "dođe" meni poruka iz Onostranog:
''Treba da znaš da se kod elementa helija, koji se vodi pod rednim brojem 2 Mendeljejevljeve tabele periodičnog sistema elemenata, odražava podatak koji fundametalno ''vezuje" taj element za Energetsku mrežu koja se vodi pod brojem 23.
Naime, ako se po Zapisu (koji stoji u nekom Energetskom polju) treba aktivirati jedan Određeni broj atoma elementa helija - tad će se od strane Onostranog, u području gdje se trebaju ti atomi aktivirati, stvoriti Titraji koji se vode pod šifrom koja se u sistemu Kosmičkog Uma vodi pod (čovjeku prepoznatljivom) brojem 2687 - što će djelovati na Određenu količinu atoma helija da se Vezuju po Zapisu.

Dakle broj 2687 je šifra BROJA TITRAJA koja se vodi u Biti atoma helija - i taj broj odgovara vrijednosti od: - 268,7° C; na kojoj se temperaturi, kod normalnog tlaka, helij ZAPOČINJE pretvarati u tekući helij I.
Svakako, zbrojimo li 2+6+8+7 = 23
Dalje:
Ako ćemo jedan broj atoma helija držati, kod normalnog tlaka, na temperaturi od - 270,7° C, tad će se VAN Biti atoma stvoriti Otisak koji odgovara šifri od 2707 - kada se helij pretvara u tekući helij II.
Da su ovi podaci točni pokazuje nam slijedeća matematička radnja:
2707 - 2687 = ................ 2
2707 + 2687 = ............5394
Dakle: 2+ 5+3+9+4 = 23

Eto ovo je opet mala pošalica na račun znalaca.
No nemojte mi ništa vjerovati - jer sve se u kozmosu dešava ''SLUČAJNO''.
Dakle nema Stvoritelja, nema Onostrane svijesti - sve je Kaos.

I mislim da nema više smisla da tebi odgovaram.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 00:53   #9
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
(249)



Eto ovo je opet mala pošalica na račun znalaca.
No nemojte mi ništa vjerovati - jer sve se u kozmosu dešava ''SLUČAJNO''.
Dakle nema Stvoritelja, nema Onostrane svijesti - sve je Kaos.

I mislim da nema više smisla da tebi odgovaram.
ok zadovoljan sam ...
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 01:23   #10
eh, zajeb, helij nema temperaturu taljenja. on se ne da ni slediti osim ako ga ne stisneš na dva i pol megapaskala.
isto tako, celzijevi stupnjevi su uzeti skroz proizvoljno. nula za ledište i sto za vrelište vode pri normiranom atmosferskom tlaku na Zemlji. prilično relativna stvar određena trenutnim uvjetima na planetu Zemlji.
Kelvini - nula za nepostojanje titranja (ne uključujem kvantne efekte), a razdjeljak kao na celziju.
opet, relativizam.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 09:49   #11
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Svakako je interesantno navesti i to da se helij nalazi u skupini 18 periodnog sustava.
I još to da mu je Temperatura taljenja - 272.2° C
272.2 C = 522 F = 545.2 K
5+2+2 = 9 hmm
5+4+5+2 = 16 hmm

Celisus je jedini ispravni i apsolutni sustav mjerenja u svemiru? Uh i mi ga točno pogodišmo, koje su šanse za to? (da tražimo tu šansu u sustavu sedam brojeva? :P)

Delia, kada počneš lupat tolko brojeva, i još štoviše, uzimaš samo brojeve koje ti pašu (recimo ponekad dane, mjesece i godine a ponekad sam godine...) naravno da će se neke stvari poklopiti. Pogotovo kad postoji jako ograničen broj riješenja koje se mogu dobit kad zbrojiš bliske godine, 1-30 dana, 1-12 mjeseci.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 10:11   #12
delija,reci mi, molim te...

šta mi se ovo događa?
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 10:40   #13
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
eh, zajeb, helij nema temperaturu taljenja. on se ne da ni slediti osim ako ga ne stisneš na dva i pol megapaskala.
isto tako, celzijevi stupnjevi su uzeti skroz proizvoljno. nula za ledište i sto za vrelište vode pri normiranom atmosferskom tlaku na Zemlji. prilično relativna stvar određena trenutnim uvjetima na planetu Zemlji.
Kelvini - nula za nepostojanje titranja (ne uključujem kvantne efekte), a razdjeljak kao na celziju.
opet, relativizam.
(294)

Uf, bemti ofe kvaziznanstvenike.
Pa kak nam mogu zamazivati okice sa svojim nebulozama, pa nam vu knigama, enciklopedijama - pa čak i ovde: http://www.ktf-split.hr/periodni/he.html pišedu lažne informacije:

...TOPLINSKA SVOJSTVA

Temperatura taljenja: -272.2 °C Toplina taljenja: 0.021 kJ mol-1
Temperatura vrenja: -268.93 °C Toplina isparavanja: 0.082 kJ mol-1
Kritična temperatura: -267.97 °C Toplina atomiziranja: 0 kJ mol-1

ENERGIJA IONIZACIJE I RASPROSTRANJENOST...

I baš mi je žal kaj ja nis tolko pametan kakti Endi jer bi morti i ja znal da helij ne posjeduje ta svojstva; da nema temperaturu taljenja.
I tad nebi to napisal na tak Pametnom furumčetu kak ti je to forum.hr

Bravo Endi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 11:06   #14
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
272.2 C = 522 F = 545.2 K
5+2+2 = 9 hmm
5+4+5+2 = 16 hmm

Celisus je jedini ispravni i apsolutni sustav mjerenja u svemiru? Uh i mi ga točno pogodišmo, koje su šanse za to? (da tražimo tu šansu u sustavu sedam brojeva? :P)

Delia, kada počneš lupat tolko brojeva, i još štoviše, uzimaš samo brojeve koje ti pašu (recimo ponekad dane, mjesece i godine a ponekad sam godine...) naravno da će se neke stvari poklopiti. Pogotovo kad postoji jako ograničen broj riješenja koje se mogu dobit kad zbrojiš bliske godine, 1-30 dana, 1-12 mjeseci.
Pa ko veli da oni MENI pašu?

Jer, oni pašu ovom Entitetu o kojem sam počeo pisati "referat" ovdje

(Tak more - jel normall?)
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 11:22   #15
Quote:
dataX kaže: Pogledaj post
delija,reci mi, molim te...

šta mi se ovo događa?
Podsvjest, koja je "vezana" za Tvoje Energetsko polje želi da ide NAPRIJED; prema višim Saznanjima i Spoznajama - dok ti je Materijalna svijest blokirana od Memorije iz Prošlosti.

No biće sve u redu.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 15:04   #16
I ? Koji je krajnji cilj svega toga?
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 15:56   #17
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
I ? Koji je krajnji cilj svega toga?
(356)

Da dokažem kako kozmos nije Nastao nakon "Buuum - pa šta ispadne", već da je kozmos Nastao od Entiteta koji Misli i Entiteta koji Stvara - što znači da je prvo bio konstruktivno zamišljen, a zatim je nakon Big Bang-a savršeno "modeliran".
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 16:03   #18
ok, helij nema pravu temperaturu taljenja. je li sad točnije?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 16:30   #19
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ok, helij nema pravu temperaturu taljenja. je li sad točnije?
Točno, helij nema pravu temperaturu taljenja već Kvazitemperaturu ili Paratemperaturu.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 09:26   #20
(409)

Nastavak od (220)

U Nizozemskoj sam započeo pisati Testament za Novo doba, [...a Erasmus je preveo Nieuwe Testament (Novi zavjet) pri čemu je bio uključen i Thomas More].

No ubrzo po dolasku tu zemlju sam obolio.
Nakon nekoliko kontrola u 2 mj. 1992. godine pronađeno mi je da bolujem od raka grla.
Dakle: 2+ 1+9+9+2 = 23

Nakon Radioterapije (uz rad s kristalima) - 6. 5. 1992 (na prvoj kontroli) dijagnoza od strane liječnika je glasila: Zdrav.
Dakle: 6+ 5+ 1+9+9+2 = 32.


Moja supruga Sandy, bez koje ne bih mogao uraditi ono što sam do sad uradio (a i što ću uraditi), rođena je 1958. god. u New Yorku.
Dakle: 1+9+5+8 = 23

I Sandy je rođena 1958. a ja sam rođen 1935.
Dakle 23 godine razlike.

A Sandy se je počela "družiti" s kristalima 1985.
Dakle, opet: 1+9+8+5 = 23

Inače, krajem 1988. godine ostvaruje prvi kontakt sa mnom - da bi se 1989. godine udala za mene.
Dakle: 1+9+8+8+ 1+9+8+9 = 53


I mislim da su neki mogli shvatiti da su SVI važni datumi kanal medija vezani za brojeve: 53,43,32,28,23,18 i 13.

Znam, mnogi će reći da je to glupost - no strpite se do momenta kada ću vam crtežom uz opis iznijeti informaciju kako su kozmos, galaksije, zvijezdani sistemi USTROJENI (IZGRAĐENI) - kao i kako su USTROJENI Astrali.
I tek tada ćete moći shvatiti da je dovoljno samo Sedam brojeva da SVE, ako ne u kozmosu onda u galaksiji, bude povezano.
A to koje ću vam crtežom uz opis iznijeti - navest će mnoge pametne da shvate da nama ljudima poznati OSI Model (skup sedam slojeva koji određuju različite etape kroz koje podaci moraju proći od jednog uređaja do drugog u nekoj mreži) nije Idejno djelo čovjeka, već je čovjeku “ponuđeno” da stvori KOPIJU od USTROJENIH Sedam Astrala.

I još ukratko ovo.
Moj prvi kontakt s mojim najbližim saradnikom, Dejan K. sam ostvario 31. 01. 1998. godine.
Dakle: 3+1+ 0+1+ 1+9+9+8 = 32.

26.7.1999. godine (43) Dejan mi je putem faksa poslao ovu poruku:
"Danas kada sam išao odmarati, nametnula mi se je jedna informacija.
Naime, kroz glavu su mi prolazili (u svjesnom stanju) slijedeći brojevi: 2014 i 2104.
Ne znam da li to što znači?
Možda sam si autosugestivnim putem ja to nametnuo.
Možda je slučajnost?? Naime, 2014. g. će, po vama, početi “doba energije”, ja sam rođen 21.04...
Nazvat ću vas!

A Dejan je rođen 21. 04. 1971 - i sanjao je i broj 2014.
Dakle: 2+1+ 0+4+ 1+9+7+1+ 2+0+1+4 = 32

I vjerovali ili ne - Dejanov Spirit je dana 26.7.1999. prešao, po Zapisu, za “jednu stepenicu” - u Viši astral.

I na kraju da još iznesem zašto sam spomenuo Dejana.
Pa zato jer je Erasmus lektorirao More-ov roman UTOPIJU.
A Dejan se je angažirao da se lektoriraju moje knjige KRISTAL...

I možete li već sad prihvatiti postavku da je od Onostrane svijesti ISPLANIRANO mnogo toga šta se je dešavalo, što se dešava i što će se dešavati na našoj Planeti - što znači da se našoj Materijalnoj svijesti, kao i svim Materijanim tvorevinama materije Nameće mnogo toga da bi mogli bivstvovati, razmišljati... upravo onako kako je to Negdje Zapisano...
Također, možete li prihvatiti postavku da se upravo zato jer negdje stoji Zapisano mnogo toga PONAVLJA.

Konačno, ako ste pregledali Podatke koje sam iznio na stranici https://www.forum.hr/showthread.php?t=135076 (Igra Brojkama), podatke koji stoje u mojoj Autobiografiji http://dhschultz.blog.hr/ onda ćete se barem zapitati: Je li moguće da nas učenjem, javnim glasilima... “ljudi Zavjere” uvjeravaju u Ono koje nema veze sa Stvarnošću.
No ipak nemojte žuriti s konačnim zaključkom, jer ja ću vam iznijeti još velik broj Postavki koje vam na kraju mogu “otvoriti oči”.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.