Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 10:31   #121
Quote:
martina7 kaže: Pogledaj post
..crystal noir..
ja imam taj originalni i meni roba miriši još tri dana poslje kak se našpricam..probala sam i refanov i ok je...

za ovog ne znam jer nisam probala...ali probat ću, baš me zanima...
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 11:54   #122
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
ja imam taj originalni i meni roba miriši još tri dana poslje kak se našpricam..probala sam i refanov i ok je...

za ovog ne znam jer nisam probala...ali probat ću, baš me zanima...
Ja imam FM-ov Crystal Noir i meni je odličan.U biti,njega najviše stavljam pa mi je on i najviše prodavaniji ženski miris jer kad ga kupci na meni osjete kako je dobar,a još se nisu odlučili za neki,onda njega uzmu.Moram napomenuti da ja imam masnu kožu tako da su na meni parfemi malo jači tj. duže se i više osjete.Eto,bar jedna dobra stvar toga da imam masnu kožu lica i tijela
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 12:02   #123
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
Ja imam FM-ov Crystal Noir i meni je odličan.U biti,njega najviše stavljam pa mi je on i najviše prodavaniji ženski miris jer kad ga kupci na meni osjete kako je dobar,a još se nisu odlučili za neki,onda njega uzmu.Moram napomenuti da ja imam masnu kožu tako da su na meni parfemi malo jači tj. duže se i više osjete.Eto,bar jedna dobra stvar toga da imam masnu kožu lica i tijela
a onda super...

nego malo mi je preveliki iskorak od vas koji govorite da je super, savršen...do ovih kojima je napostojan i bezvezan...

moram još otkrit koji je tome razlog....
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 12:16   #124
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
a onda super...

nego malo mi je preveliki iskorak od vas koji govorite da je super, savršen...do ovih kojima je napostojan i bezvezan...

moram još otkrit koji je tome razlog....
Ma samo jednu stvar možeš napraviti : SAMA ISPROBATI .Znači ne da ti bilo tko šta govori već sama isprobaš miris koji ti se sviđa,pa ga usporediš sa originalom ( jednostavno odeš u parfumeriju,nek ti našpricaju na zapešće,nemoj protrljati,naravno,a kod kuće staviš na drugo pa sama vidi ).Tako sam ja napravila sa Naomagicom jer sam njega jedinog imala kod kuće,nije mi se dalo ići po parfumerijama.
Mislim,uzorci ne koštaju puno,nabaviš si par komada za prvu ruku,pa si sama kod kuće odlučiš.
I da,meni D & G Light Blue nije niš posebno,ali to apsolutno nema nikakve veze s time kakvi su FM parfemi.To je stvar osobnog ukusa.Ja bih bila najsretnija kad bi im Poeme bio u ponudi,al' od toga niš.
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 12:24   #125
Moja cura si je kupila Armani Code od FM-a. Ne mirise uopce isto, pospricala je na jednu ruku original a na drugu taj FM. Za druge njihove parfeme ne znam, ona je samo taj naručila.
Leon_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 12:32   #126
Quote:
Leon_S kaže: Pogledaj post
Moja cura si je kupila Armani Code od FM-a. Ne mirise uopce isto, pospricala je na jednu ruku original a na drugu taj FM. Za druge njihove parfeme ne znam, ona je samo taj naručila.
A eto,sve ok.Njoj ne miriši isto i neće si više kupovati i svima dobro.Ja nisam nikad za nekakvo nagovaranje i sl ( a nisam baš ni karakter za to ).Zato uvijek dam testere da se proba pa ako su nekom dobri uzet će si,a ako nekome ne pašu - neće.Neću ni ja a bome ni FM propasti.
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 14:38   #127
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
A eto,sve ok.Njoj ne miriši isto i neće si više kupovati i svima dobro.Ja nisam nikad za nekakvo nagovaranje i sl ( a nisam baš ni karakter za to ).Zato uvijek dam testere da se proba pa ako su nekom dobri uzet će si,a ako nekome ne pašu - neće.Neću ni ja a bome ni FM propasti.
Nije da njoj ne mirise isto, nego ne mirisi isto nikome, nije isti kao original, to ce reci svatko tko original ima. Za druge parfeme, kao sta sam vec napisao, ne znam .
Leon_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 15:28   #128
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
Ja imam FM-ov Crystal Noir i meni je odličan.U biti,njega najviše stavljam pa mi je on i najviše prodavaniji ženski miris jer kad ga kupci na meni osjete kako je dobar,a još se nisu odlučili za neki,onda njega uzmu.Moram napomenuti da ja imam masnu kožu tako da su na meni parfemi malo jači tj. duže se i više osjete.Eto,bar jedna dobra stvar toga da imam masnu kožu lica i tijela
Meni original duuugo miriše na odjeći, a FM ispari brzo..
__________________
..neda se sreća zlatom kupiti..
martina7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 16:57   #129
Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
Trenutno nisam ni malo inspirirana za duge postove pa ću ti samo kratko i jasno reći da prestaneš lagati kako je riječ o original parfemima!
Govoriti nekome da laže bez ikakvog argumentiranja-KLEVETA
lambodara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 17:15   #130
Quote:
Leon_S kaže: Pogledaj post
Moja cura si je kupila Armani Code od FM-a. Ne mirise uopce isto, pospricala je na jednu ruku original a na drugu taj FM. Za druge njihove parfeme ne znam, ona je samo taj naručila.
Objasnio sam zašto se kod nekih parfema dešava razlika..FM ima parfeme(edp) sa koncentracijom esencije do 22%,Armani Code se uglavnom prodaje u parfumerijama kao edt,što znači esencija do 13%..jednostavno neka nota jače dolazi do izražaja nego kod edt..i to vrijedi za svaki parfem,stoga je najlakše isprobati tester i vidjeti da li vam se nešto sviđa ili ne..
Mislim da je stvar samo u otvorenosti prema drugim opcijama..glupo je reći da nešto ne valja zato što se nekom osobno ne sviđa..brojke sve govore..ako mjesečno u cijelom svijetu FM proda 1,5 miliona bočica to znači da ipak određenom krugu ljudi valja taj FM..
Smatram da se između ponude od 200 parfema uvijek može naći nešto što će ti se sviđati,pogotovo kada se uzme u obzir cijena u parfumeriji sa cijenom i količinom u FM-u..
I u ovom slučaju više uopće nije bitno da li je original ili ne..
Kako radim direktnu prodaju,uvijek imam sa sobom svoje originale,na jednu ruku stavim original a na drugu FM i ljudi vrlo često ne znaju razliku između njih..stvar je u vjerovatnosti pogađanja
lambodara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 17:28   #131
Quote:
lambodara kaže: Pogledaj post
Objasnio sam zašto se kod nekih parfema dešava razlika..FM ima parfeme(edp) sa koncentracijom esencije do 22%,Armani Code se uglavnom prodaje u parfumerijama kao edt,što znači esencija do 13%..jednostavno neka nota jače dolazi do izražaja nego kod edt..i to vrijedi za svaki parfem,stoga je najlakše isprobati tester i vidjeti da li vam se nešto sviđa ili ne..
Mislim da je stvar samo u otvorenosti prema drugim opcijama..glupo je reći da nešto ne valja zato što se nekom osobno ne sviđa..brojke sve govore..ako mjesečno u cijelom svijetu FM proda 1,5 miliona bočica to znači da ipak određenom krugu ljudi valja taj FM..
Smatram da se između ponude od 200 parfema uvijek može naći nešto što će ti se sviđati,pogotovo kada se uzme u obzir cijena u parfumeriji sa cijenom i količinom u FM-u..
I u ovom slučaju više uopće nije bitno da li je original ili ne..
Kako radim direktnu prodaju,uvijek imam sa sobom svoje originale,na jednu ruku stavim original a na drugu FM i ljudi vrlo često ne znaju razliku između njih..stvar je u vjerovatnosti pogađanja
Ma odkud ti ovo ? Moja cura ima edp a i uopce nije istina da se Code prodaje vecinom kao edt. Pogotovo to dobro znam jer sam ih kupio vec sigurno 5,6 a sada u 12. mjesecu sam kupio 3 za poslovne poklone.
Slazem se s tobom da se medju 200 parfema moze naci neki koji ce ti se svidjati i sto se toga tice imas pravo 100% ali eto - ako ti dobijes parfem kojeg ti prezentiraju kao identican Code-u, a on uopce tako ne mirise, tada to nije taj parfem i to je to, ti nisi dobio sta si htio. A ne vjerujem bas da se nekome da isprobavati svih 200, ljudi bi vjerojatno htjeli svoj omiljeni po nizoj cijeni.
Leon_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 17:39   #132
Quote:
Leon_S kaže: Pogledaj post
Ma odkud ti ovo ? Moja cura ima edp a i uopce nije istina da se Code prodaje vecinom kao edt. Pogotovo to dobro znam jer sam ih kupio vec sigurno 5,6 a sada u 12. mjesecu sam kupio 3 za poslovne poklone.
Slazem se s tobom da se medju 200 parfema moze naci neki koji ce ti se svidjati i sto se toga tice imas pravo 100% ali eto - ako ti dobijes parfem kojeg ti prezentiraju kao identican Code-u, a on uopce tako ne mirise, tada to nije taj parfem i to je to, ti nisi dobio sta si htio. A ne vjerujem bas da se nekome da isprobavati svih 200, ljudi bi vjerojatno htjeli svoj omiljeni po nizoj cijeni.
nije identičan nego 95%-100% sličan...
Armani Code je očito ovaj od 95% sličan...
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 17:51   #133
Quote:
Leon_S kaže: Pogledaj post
Ma odkud ti ovo ? Moja cura ima edp a i uopce nije istina da se Code prodaje vecinom kao edt. Pogotovo to dobro znam jer sam ih kupio vec sigurno 5,6 a sada u 12. mjesecu sam kupio 3 za poslovne poklone.
Slazem se s tobom da se medju 200 parfema moze naci neki koji ce ti se svidjati i sto se toga tice imas pravo 100% ali eto - ako ti dobijes parfem kojeg ti prezentiraju kao identican Code-u, a on uopce tako ne mirise, tada to nije taj parfem i to je to, ti nisi dobio sta si htio. A ne vjerujem bas da se nekome da isprobavati svih 200, ljudi bi vjerojatno htjeli svoj omiljeni po nizoj cijeni.
OK,ispričavam se ako sam naveo pogrešan primjer u vezi armania..da se ispravim,80% svih parfema u parfumerijama su edt..
Nije greška u FM-u,nego u prezentatoru koji ti nudi parfem..nije da opravdavam ali možda je osoba tek počela raditi i nema sve informacije o firmi i kako cijeli proces funkcionira..znači,dovoljno je reći da su u fm-u jače koncentracije esencija i to automatski znači da nijedan parfem nije isti kao edt iz parfumerije..opravdanje za neznanje nije opravdanje
lambodara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 18:07   #134
Ja samo kažem da se TREBA ISPROBATI . Bez ikakvog nagovaranja.Osobno ne osjećam razliku između originala i FM-ovog.O tuđim iskustvima ne želim raspravljati jer su tuđa i ne zanima me.To bi sve bilo rekla-kazala.Ako je netko toliko skeptičan pa neka uopće ni ne razmišlja o FM-ovim parfemima,kloni se teme i sve ok.A ako netko ipak želi biti otvoren za probanje neka proba.Samo toliko.
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 18:11   #135
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
nije identičan nego 95%-100% sličan...
Armani Code je očito ovaj od 95% sličan...
Quote:
lambodara kaže: Pogledaj post
OK,ispričavam se ako sam naveo pogrešan primjer u vezi armania..da se ispravim,80% svih parfema u parfumerijama su edt..
Nije greška u FM-u,nego u prezentatoru koji ti nudi parfem..nije da opravdavam ali možda je osoba tek počela raditi i nema sve informacije o firmi i kako cijeli proces funkcionira..znači,dovoljno je reći da su u fm-u jače koncentracije esencija i to automatski znači da nijedan parfem nije isti kao edt iz parfumerije..opravdanje za neznanje nije opravdanje
Nije uopće sličan, uostalom, ako netko/neka od vas ima original, nega ga usporedi sama. Lambodara, ovaj FM Code nije uopće sličan curinom EDP-u, a ne stoji ti ni ovo da su 80% parfema u parfumerijama EPT. 100% boljih i poznatijih parfema pronaci ces u OBJE varijante a parfemi koju su vecinom EDT su samo oni od kojekakvih glumica/pjevacica/islicnih tipa C.Aguilera, V.Beckam, S.J.Parker i tako dalje.
Leon_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 18:14   #136
Quote:
Leon_S kaže: Pogledaj post
Nije uopće sličan, uostalom, ako netko/neka od vas ima original, nega ga usporedi sama. Lambodara, ovaj FM Code nije uopće sličan curinom EDP-u, a ne stoji ti ni ovo da su 80% parfema u parfumerijama EPT. 100% boljih i poznatijih parfema pronaci ces u OBJE varijante a parfemi koju su vecinom EDT su samo oni od kojekakvih glumica/pjevacica/islicnih tipa C.Aguilera, V.Beckam, S.J.Parker i tako dalje.
hočeš reći da uopće ne miriši kao original?
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 18:18   #137
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
hočeš reći da uopće ne miriši kao original?
Da, jer ne mirise uopce isto.
Ako je nekome taj parfem ok i svidja mu se, meni je to super i nemam nista protiv, ali ne mirise kao original i nije to nikakav "Armani Code" nego FM parfem koji ne mora biti uopce los, ali nije to TAJ parfem pod kojim se imenom prodaje, jer ne mirise isto.
Leon_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 18:38   #138
Quote:
Leon_S kaže: Pogledaj post
Nije uopće sličan, uostalom, ako netko/neka od vas ima original, nega ga usporedi sama. Lambodara, ovaj FM Code nije uopće sličan curinom EDP-u, a ne stoji ti ni ovo da su 80% parfema u parfumerijama EPT. 100% boljih i poznatijih parfema pronaci ces u OBJE varijante a parfemi koju su vecinom EDT su samo oni od kojekakvih glumica/pjevacica/islicnih tipa C.Aguilera, V.Beckam, S.J.Parker i tako dalje.
Imam trenutno ove originale:
a)Gaultier-La male(Kupljen u USA)edt
b)Issey Miyake-L eau D Issey(Grčka)edt
c)Cartier-Declaration(Martimex)edt
d)Kenzo-Kenzo pour homme(Iris)edt
e)Dior-Fahrenheit(USA)edt
f)Kenneth Cole-Black(Martimex)edt
g)Aramis-Andre Agasi(Grčka)edt
h)YSL-Kourous(Martimex)edt
i)Gaultier-La male(Grčka)edt
Nijedan glumac ili pjevač..Napomena edp u parfumeriji ima esenciju 16%,FM 20% a sa feromonima 22%..opet govorim da razlika postoji
lambodara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 18:47   #139
Quote:
lambodara kaže: Pogledaj post
Imam trenutno ove originale:
a)Gaultier-La male(Kupljen u USA)edt
b)Issey Miyake-L eau D Issey(Grčka)edt
c)Cartier-Declaration(Martimex)edt
d)Kenzo-Kenzo pour homme(Iris)edt
e)Dior-Fahrenheit(USA)edt
f)Kenneth Cole-Black(Martimex)edt
g)Aramis-Andre Agasi(Grčka)edt
h)YSL-Kourous(Martimex)edt
i)Gaultier-La male(Grčka)edt
Nijedan glumac ili pjevač..Napomena edp u parfumeriji ima esenciju 16%,FM 20% a sa feromonima 22%..opet govorim da razlika postoji
Pa neka imas ali 99% kvalitetnijih i poznatijih parfema postoji i u EDP varijanti, ja sam samo to htio reci, nisam rekao da edt varijante ne postoje. Uglavnom, da zelim kupiti FM parfem, sigurno bi ga rado kupio od tebe jer barem priznajes da su razliciti (a to uopce ne mora znaciti da su losi, samo nisu kao originali) .
Leon_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 19:08   #140
Quote:
Leon_S kaže: Pogledaj post
Pa neka imas ali 99% kvalitetnijih i poznatijih parfema postoji i u EDP varijanti, ja sam samo to htio reci, nisam rekao da edt varijante ne postoje. Uglavnom, da zelim kupiti FM parfem, sigurno bi ga rado kupio od tebe jer barem priznajes da su razliciti (a to uopce ne mora znaciti da su losi, samo nisu kao originali) .
Zahvaljujem se na ukazanom povjerenju i radujem se mogućoj budučoj suradnji
lambodara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.