Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2011., 18:12   #201
Quote:
rintintina kaže: Pogledaj post
Pa, evo ja na primjer pišem ne gledajući u tastaturu - pogled mi je cijelo vrijeme betoniran na mužu. Spadam li ja ovako u dobre žene? U djetešce ne smijem gledati jer je u pubertetu pa mu idem na jetricu .

ja ne znam tipkati bez gledanja

čarolijo, druga su vremena; tvoja mama nije odrasla s kompjutorskom tehnologijom, a očito je previše ni ne zanima
ljudi ne trebaju isprike za biti na forumu, kao ni za gledanje sapunica, rašpanje noktiju, pivo s prijateljima, zurenje u nebo, čitanje...
naravno, s bilo čime od ovoga možeš pretjerati
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 18:14   #202
Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
Kazu da je uzalud coravom namigivati, gluhom dovikivati i glupom dokazivati, tako da ja ovu raspravu ovdje zavrsavam. Vidimo ko ima hiljade i hiljade napisanih postova ovdje a ko mnogo, mnogo manje.

Ja sam rekla svoje misljenje, ako se vi sa mnom ne slazete to je vasa stvar. Ne morate napadati i vrijedjati. Vi ste svi vjerovatno ozenjeni i udati i imate vremena za ove gluposti, blago vama.

Naucite prihvatati tudja misljenja, i bio bi red da shvatite da pored misljenja koje vi imate postoje ljudi koji razmisljaju drugacije od vas i apsolutno nema potrebe da ih ubjedjujete u svoje misljenje jer oni NE ZELE razmisljati kao vi.

Rekla sam sto sam rekla i ostajem pri tome.
Vi se ne slazete sa mnom, Boze moj. To je vas problem, moj vjerujte nije.
Ja zaista prihvatam cinjenicu da vi razmisljate drugacije od mene, pa bi bio red da i vi prihvatite isto.

Bilo bi lijepo da se otkacite i od mene i od mog misljenja i nastavite surfati po forumu posto imate vremena za to. I bilo bi lijepo da me prestanete citirati.

Inace molim sve ljude koje trese kriza srednjih godina da popuste nas mlade da uzivamo. Lijep pozdrav svima. I ne morate odgovarati, jer ja ne planiram vise ulaziti na ovu temu.
E jesi nam spustila, prosto smo zgranute.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 18:19   #203
Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
Kazu da je uzalud coravom namigivati, gluhom dovikivati i glupom dokazivati, tako da ja ovu raspravu ovdje zavrsavam. Vidimo ko ima hiljade i hiljade napisanih postova ovdje a ko mnogo, mnogo manje.

Ja sam rekla svoje misljenje, ako se vi sa mnom ne slazete to je vasa stvar. Ne morate napadati i vrijedjati. Vi ste svi vjerovatno ozenjeni i udati i imate vremena za ove gluposti, blago vama.

Naucite prihvatati tudja misljenja, i bio bi red da shvatite da pored misljenja koje vi imate postoje ljudi koji razmisljaju drugacije od vas i apsolutno nema potrebe da ih ubjedjujete u svoje misljenje jer oni NE ZELE razmisljati kao vi.

Rekla sam sto sam rekla i ostajem pri tome.
Vi se ne slazete sa mnom, Boze moj. To je vas problem, moj vjerujte nije.
Ja zaista prihvatam cinjenicu da vi razmisljate drugacije od mene, pa bi bio red da i vi prihvatite isto.

Bilo bi lijepo da se otkacite i od mene i od mog misljenja i nastavite surfati po forumu posto imate vremena za to. I bilo bi lijepo da me prestanete citirati.

Inace molim sve ljude koje trese kriza srednjih godina da popuste nas mlade da uzivamo. Lijep pozdrav svima. I ne morate odgovarati, jer ja ne planiram vise ulaziti na ovu temu.
Zašto onda komentiraš upravo na ovoj temi kad nemaš iskustva ni o braku ni o odgoju djece ni o kombiniranju tih obaveza sa internetom? I nismo svi stari ni u braku, ima nas i tvojih godina, samo što malo zrelije razmišljamo i imamo šire poglede na svijet.
Zlatorepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 18:22   #204
nisu širi nego širji..

moja mama ne zna što je forum..
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 18:30   #205
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
nisu širi nego širji..

moja mama ne zna što je forum..
A ne ne , komparacija ide širok - širi - najširi, znači imamo široke poglede, šire poglede, najšire poglede na svijet
Zlatorepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 18:47   #206
šalila sam se

Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 20:34   #207
Ni ja nisam mislila ozbiljno barem sam obnovila znanje
Zlatorepa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.