Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2010., 15:28   #21
Quote:
klinki kaže: Pogledaj post
Ok,čula sam preporuke za dr R.Vulića i on bi mi najviše odgovarao jer je to odmah u mom kvartu i još k tome nahvalile ste ga,tako da ću se prebaciti ove dane kod njega.Već sam kontaktirala sestru i rekla je da upisuju.Upisala bih se preko Hzzo-a.
Rekle ste da naplaćuje samo UZV,a naplaćuje li preglede,briseve i komplicira li s tim uputnicama ako što triba?!
Zanima me kombinira li tko,i da li je to uopće izvedivo(tek eto radi drugog mišljenja) državnog i privatnog ginića u trudnoći? Mislim da su svi pomalo tašti te ako se odlučim koji puta i privatno npr. CITO, jer sam kod njih odlazila tu i tamo ranije i ostavili su super utisak pa stoga pitam, a imaju i 4D.
kod njega ti je princip da smao prvi UZV u mjesecu plaćaš i to 80 kn a nakon toha ih možeš radit i 50 taj mjesec neće ti ih naplatit (to znam jer bi ja radila po 10ak folikulometrija u mjesecu i svejedno bi platila 80kn
). u trudnoći ti naplaćuje svako drugi UZV tzv. veliki UZV.

ja sam na 3D/4D išla kod Mimice i prije nego sam ostala trudna sam radila neke pretrage kod njega a Vulić je to znao i nije mi radio probleme. niti za uputnice nisam imala problema...
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 16:28   #22
Quote:
mufloncic kaže: Pogledaj post
kod njega ti je princip da smao prvi UZV u mjesecu plaćaš i to 80 kn a nakon toha ih možeš radit i 50 taj mjesec neće ti ih naplatit (to znam jer bi ja radila po 10ak folikulometrija u mjesecu i svejedno bi platila 80kn
). u trudnoći ti naplaćuje svako drugi UZV tzv. veliki UZV.

ja sam na 3D/4D išla kod Mimice i prije nego sam ostala trudna sam radila neke pretrage kod njega a Vulić je to znao i nije mi radio probleme. niti za uputnice nisam imala problema...
E u redu.
Znam da se nešto mora platiti,i da te cijene variraju kako kod koga(nažalost,iako su tarife iste). Znači definitivo dr. Vulić
klinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 13:27   #23
Quote:
v3eka kaže: Pogledaj post
Dr. Robert Vulić ima ordinaciju u Valpovačkoj ulici (inače taj kvart svak' zove drugačija i zato sam napisala ulicu) i ne radi u bolnici, nažalost
ima ugovor sa HZZO-om tako da sam ja, koja kod njega vodim svoju trudnoću, privodim kraju bolje rečeno, do sada platila svega dva ili tri UZV-a i to po 80 kn
baš mi je na zadnjem pregledu sestra,koja je fenomenalna, rekla da su kupili ctg uređaj
uglavnom ja sam s njima prezadovoljna, kad god mi nešto nije bilo jasno uvijek su me primili isti dan,strpljivo odgovaraju na sva pitanja a ja ih uvijek imam hrpu
poziva očeve na UZV ukoliko to oni žele, i ako trebate nešto u bolnici obaviti, neki pregled ili nešto rado će vam dati br. tel svoga kolege/kolegice i reći da se pozovete na njega....
eto ja ....prezadovoljna..

i....nakon ovolikih pohvala ako netko misli da sam s njim u srodstvu....nisam!
Potpisujem!
piticapita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 16:36   #24
Quote:
mufloncic kaže: Pogledaj post
sve moje ginekologe ste spomenili... )





draga Hrboka ti je meni bio savršen... a do tada sam mislila da je to samo Mimica .. objasnio mi je šta god da sam ga pitala... kada mi je davao gel sve mi je lipo rekao prije i bez da sam ga pitala... bio mi je svaki dan u viziti a vađenje punata nisam ni osjetila... sve mi na caricama smo njime bile oduševljene...


Mimica (jao morala sam... ) koliko znam i on radi u bolnici pa čak i ponekad dežurastva tako da potoji šansa da i on bude na porodu!!
znala sam ja da će moja Mufi pohvalit Mimicu

a za Hrboku sam iznenađena sto posto....super!!!
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 21:16   #25
dr. Jukić!
zakon!

draga mi je i dr. Deković
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 21:29   #26
Quote:
chica bonita kaže: Pogledaj post
dr. Jukić!
zakon!

draga mi je i dr. Deković

Marko Jukić?!
poisonivy3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 00:20   #27
Quote:
chica bonita kaže: Pogledaj post
dr. Jukić!
zakon!

draga mi je i dr. Deković
Quote:
poisonivy3 kaže: Pogledaj post
Marko Jukić?!
radi u bolnici???
on mi je napravio carski i imam samo riječi pohvale za njega, kao i za dr. Hrboku i njegov pristup rodiljama!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 02:07   #28
Jel netko u dr. Tatjane Praprotnik? Kakva je?
__________________
A&N
Clicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 12:12   #29
ja sam jedno vrijeme bila kod nje, privatno, mislim da ni tada nije upisivala
pacijentice! moje iskustvo s njom i nije za neku pohvalu, žena je prehladna, distancirana,pomalo nezainetresirana za razliku od njen medicinske sestre koja je
sušta suprotnost, i od koje bih zapravo nakon pregleda više saznala nego od same dr. govorim samo o pristupu koji se mene nije dojmio a o njenoj stručnosti ne mogu govoriti jer sam ja išla samo na redovne preglede na kojima je sve bilo uredu, dakle nisam imala nikakvih problem pa nije bilo potrebe za njenom intervencijom...
__________________
v3eka
v3eka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 22:08   #30
Quote:
mufloncic kaže: Pogledaj post
kod njega ti je princip da smao prvi UZV u mjesecu plaćaš i to 80 kn a nakon toha ih možeš radit i 50 taj mjesec neće ti ih naplatit (to znam jer bi ja radila po 10ak folikulometrija u mjesecu i svejedno bi platila 80kn
). u trudnoći ti naplaćuje svako drugi UZV tzv. veliki UZV.

ja sam na 3D/4D išla kod Mimice i prije nego sam ostala trudna sam radila neke pretrage kod njega a Vulić je to znao i nije mi radio probleme. niti za uputnice nisam imala problema...
Čekaj,zar nisu UZV pregledi u trudnoći besplatni?
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 00:57   #31
Quote:
poisonivy3 kaže: Pogledaj post
Marko Jukić?!
i meni je radio carski, čovjek je fenomenalan!
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 03:26   #32
Quote:
Clicky kaže: Pogledaj post
Jel netko u dr. Tatjane Praprotnik? Kakva je?
oma je bila moj prvi ginekolog i bez čekanja pape i briseva mi je onako na pamet dala neke vaginalete. drugi dan korištenja su mi po ulatu u rodnicu i usnama sve izbili neki čirići koji su svrbili i kad bi ih počesap pucali u rane... kada sam nazvala sestra mi je rekla da neka ih prestanem stavljat a kad sam rekla da već jesam rekla mi je da mi oni više ne mogu pomoć i da ne kod doktorice može naručit najranije za misec ipo dana!! to je bilo 1997. pa se ja nadam da je danas drugačije...

Lisa MIMICA
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 03:27   #33
Quote:
Corina26 kaže: Pogledaj post
Čekaj,zar nisu UZV pregledi u trudnoći besplatni?
mislim da ih svaki ginekolog naplačuje osim ako si na pregledu u bolnici.
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 08:51   #34
Quote:
Clicky kaže: Pogledaj post
Jel netko u dr. Tatjane Praprotnik? Kakva je?
Ja sam jednom bila kod nje, jer sam morala hitno obaviti pregled+papa.
Nije me se uopće dojmila (ni dobro ni loše), kao što je već v3eka napisala prehladna i distancirana. I ne govori ništa ako je baš ne pitaš.
Albera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 10:04   #35
Ne znam za dr. Marka Jukica, ali dr Jukic koja radi na Mejama (zena) je meni bila prestrasna... Imala sam nekih problema prosle godine i ona meni bez ikakvih nalaza i pregleda kaze da ne mogu imati djece,a danas sam u 27 tjednu trudnoce, tako da je ama bas nikome ne bih preporucila...
Mare1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 10:05   #36
Meni je sada, nakon brojinih ginekologa odlicna dr. Vrcic-Pervan koja radi u domu zdravlja u Kavanjinovoj. Prezadovoljna sam
Mare1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 11:00   #37
Quote:
Mare1983 kaže: Pogledaj post
Ne znam za dr. Marka Jukica, ali dr Jukic koja radi na Mejama (zena) je meni bila prestrasna... Imala sam nekih problema prosle godine i ona meni bez ikakvih nalaza i pregleda kaze da ne mogu imati djece,a danas sam u 27 tjednu trudnoce, tako da je ama bas nikome ne bih preporucila...
To na Mejama je dr Jurić a ne Jukić bila sam zapisana kod nje pa sam se prebacila jer nisam bila pretjerano zadovoljna...
__________________
08.10.10. the greatest love of all
ANE10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 13:24   #38
Smile

Quote:
ANE10 kaže: Pogledaj post
To na Mejama je dr Jurić a ne Jukić bila sam zapisana kod nje pa sam se prebacila jer nisam bila pretjerano zadovoljna...
Da, tako je... ispricavam se na gresci...Eto koliko me se dojmila... Ne zelim joj vise niti cut ime :-(
Mare1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 15:38   #39
Quote:
mufloncic kaže: Pogledaj post
mislim da ih svaki ginekolog naplačuje osim ako si na pregledu u bolnici.
Ne....kod ginekologa kod kojeg si preko HZZO-a,svaki pregled,svaki ultrazvuk,svaka uputnica vezana uz tvoju trudnoću je (treba biti) besplatno!
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 16:06   #40
Quote:
Corina26 kaže: Pogledaj post
Ne....kod ginekologa kod kojeg si preko HZZO-a,svaki pregled,svaki ultrazvuk,svaka uputnica vezana uz tvoju trudnoću je (treba biti) besplatno!

trebalo bi biti, ali nije...ja sam u domu zdravlja i uredno mi naplačuje 50 kuna po ultrazvuku. s obzirom da sva budem sretna kad izađem, ne pitam ih uopće zašto.
poisonivy3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.