Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2013., 20:57   #501
A i izgledala je Shaki kao lavica, samo sam čekala da joj netko od dečkiju to kaže

Joj meni ta mala Danielle izgleda tako blentavo A i ono Judithino plakanje mi je bilo too much

Ja ne znam jel se to samo meni čini ali Sasha kao da je na nekim dijelovima imala problema s mikrofonom, pretiha i nerazumljiva je bila - točno kad pjeva "next to me, uuuu, next to me, you will find him next to me" - meni to pokvarilo cijelu izvedbu. Ma zapravo samo cjepidlačim, super je Sasha

I Sarah je odličnu pjesmu izabrala i isto tako ju otpjevala
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 13:55   #502
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
A i izgledala je Shaki kao lavica, samo sam čekala da joj netko od dečkiju to kaže : rofl:

Joj meni ta mala Danielle izgleda tako blentavo : no: A i ono Judithino plakanje mi je bilo too much : kava:

Ja ne znam jel se to samo meni čini ali Sasha kao da je na nekim dijelovima imala problema s mikrofonom, pretiha i nerazumljiva je bila - točno kad pjeva "next to me, uuuu, next to me, you will find him next to me" - meni to pokvarilo cijelu izvedbu. Ma zapravo samo cjepidlačim, super je Sasha : cerek:

I Sarah je odličnu pjesmu izabrala i isto tako ju otpjevala : top:
bold 1 i ja isto jel to sve njena kosa mislim da su ipak podebljali s umecima malo pa nedavno se ošišala, pred godinu dana ono do ramena kratko, nije jo tolko narasla baš

bold 2, mene je judith kupila u prošloj epizodi na 5 minuta, sad mi je opet digla tlak, joj što ne volim takva prenemaganja ne volim je od audicije al naravno da neće ispast do samog kraja

ništa idem pogledat tko je ispao, manim se NBC stranice tih dana i svih portala koji pišu o tome dok su eliminacije da si ne zaspojlam

nadam se da su izletili josiah i amber
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 14:36   #503
Ma sigurno ima neke umetke, ali me podsjetila ta kosa na njezine početke i "whenever, wherever we're meant to be together"

Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
nadam se da su izletili josiah i amber
da bar jesu oboje -.-

žao mi je novih coacheva stvarno bi bilo bezveze da ostanu samo team blake i adam, nadam se da će obje cure izgurati do finala
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 20:20   #504
Već ste rekli ali moram još jednom Shakira . I kako brani svoje dobro joj je Kris rekao .

I meni je Michelle bila mogu reć odlična, ima ono neš .

Adam i Blake na 3 natjecatelja/ica. Shakira i Usher na jednoj, neću tako .

Nećuuuuu da Danielle pobjedi .

I da sad me Judith živcira

Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post

žao mi je novih coacheva :tu zni: stvarno bi bilo bezveze da ostanu samo team blake i adam, nadam se da će obje cure izgurati do finala :m oli:
Daaa.

Malo mi je bzv, trebali su da svaku veče jedan/jedna od svakog tima otpadne, a ne sad da dva coacha ostanu samo na jednoj . Makar bi ove dvije mogle daleko dogurat .
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 23:01   #505
Joooj , mene sve ove Judith i Danielle isto nerviraju , pogotovo i ova Amber . svaki put mora naglasiti da joj je mama umrla i da pjeva tu pjesmu da bi dokazala kako je ostala jaka

Shaki team , zaaaaaaaašto je Kris ispao , uživala sam slušajući ga uvijek i kako sam se samo naježila kad je Shaki sa svojima pjevala I'll stand by you
kefi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 00:42   #506
kolko vidim shaki je svima postala najdraži coach, jel tako i amerima isto

žao mi da su ona i suher ostali na samo jednom natjecatelju, nadam se da će sasha daleko dogurat, al mora shakira s njom puno radit kako bi je istaknula nad adamovim curama

josiah očekivan izletio, je dečko burtalno zgodan i lijep, ali ništa posebno ne pjeva, dok je kris micica baš mi ga žao a tako ga je shaki branila

ništa team skai do kraja

ma ameri vole te male klince, pa vidite i sami kak prolaze bieber, selena, demi, taylor, tak su i danielle odma prihvatili, mala ide do finala 100 %
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 06:54   #507
Nakon ove eliminacije mogu komotno reci da su Ameri idioti
__________________
-There's a higher power that will judge you for your indecency. -Tom Cruise?
ketty_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 13:13   #508
pobogu šta se to dogodilo noćas??
ameri idioti na kvadrat -.-

shakira i sasha do kraja (nadam se)!!
__________________
"I love you. I knew it the minute I met you. I'm sorry it took so long for me to catch up. I just got stuck." Silver Linings Playbook
chezza91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 15:21   #509
Quote:
chezza91 kaže: Pogledaj post
pobogu šta se to dogodilo noćas??
ameri idioti na kvadrat -.-

shakira i sasha do kraja (nadam se)!!
britanci su još gori koji je tamo mess..

da bome, adam

blake svo troje ostalo mislim da ameri više vole coutry i blake pa zato tak prolaze, po meni su trebali ispast amber i braća swon

moram priznati da je michelle i mene jučer kupila, baš je lijepo granade otpjevala..

team shaki




shakira se više veselila od sashe

superheroji
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 18:14   #510
^^ gledam i britanski, samo slabo tu pišem.. al zbog ovog ispadanja od noćas se nisam mogla suzdržat
što se tiče uk, team jessie, samo da sastavi neki pošten tim i da ove godine bude bolja od četvrtog mjesta
__________________
"I love you. I knew it the minute I met you. I'm sorry it took so long for me to catch up. I just got stuck." Silver Linings Playbook
chezza91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 22:11   #511
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
http://25.media.tumblr.com/73df8db62...lqijo1_400.gif

shakira se više veselila od sashe


A moraš je voljet

Sasha - afroamerička Shaki odlična je

Adam ostao na jednoj , baš mi je nekako drago za Judith .

Blake
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 23:05   #512
Blake igra na sigurno, a ovi ostali experimentiraju previše sa pjesmama. Sara je prošli tjedan rasturila onu Mama knows sa onim režanjem, a sad je s tim istim unakazila Gotye, Judith isto niš posebno nije otpjevala tak da fakat jesu njih dvije bile najlošije ovaj tjedan, sam ne znam baš da jedan lošiji nastup te može koštat glave sam tak, prije da se ovom Sheltonu i njegovima sve poklopilo i tornado u Oklahomi (jer drukčije nemrem swon brothers objasnit, osim možda tak da su jedini muški ostali) pa Holy sa How great... prošli tjedan. Nekak mi se čini da Michele i eventualno amber jedine mogu kak treba otpjevat ove aktualne pop stvari kaj se po radiju vrte, i daniele možda, al njoj ovaj samo country pjesme daje (kao što rekoh igra na sigurno ) ovi svi imaju neku potrebu neke ukrase bacat a te pjesmo to baš ne trpe.

a kad je spašena Amber bila, a na pozornici ostale Judith, Sarah i Holly, čulo se Adama kak kaže I hate this country. Zaključio sam da je mislio na country glazbu, al prema službenoj ispriki/izjavi koju je dao izgleda da je mislio na ameriku, odnosno na glasanje... ipak malo mi čudno zvuči trenutak u kojem je to reko nakon što je amber spašena i kad je shvatio da će ostat bez sare ili judith. al onda je tek osto u nevjerici kad je shvatio da je osto na 1 natjecateljici. a imo najjači tim, još se razbacivo, Sashu Shakiri poklonio

meni osobno Holly najdraža, al kužim da je nekima dosadnjikava, odnsno niš posebno, a bil sam siguran da će ispast. sljedeći put mora neki country doma ić
lgset is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 12:43   #513
sokirana sam :O pogotovo sto je adamu amber ostala, a ona i blakeova holly su mi kao dvije iste osobe

al shakirina reakcija nesto najbolje ikad
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 19:05   #514
ma shaki je jednostavno je tolko simpatična i tolko su sve njene reakcije iskrene i spontane, nikad ništa loše nije nikome rekla, već vidim kolko će mi najesen falit kad se vrati oštrokonđa

adam je bio baš vidno razočaran kad je vidio da mu je prošla amber, ko da je htio da ona ispadne.. i onaj komentar mu nije trebao baš mi drago da je judith izletila, stvarno me živcirala jako

nadam se da u idućoj ispadaju blakeovi holly i braća, jer zbilja mi oni nisu za dalje

malu danielle publika jako gura i ne bi me čudilo da mala pobjedi

idemo sasha i shaki dobru neku pjesmu odabrat za iduću epku..

michelle je isto mislim prilično sigurna.
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 18:50   #515
Shakira nije normalna 100 x

Kako prati Sashu dok pjeva, ma sve. Ovo govori samo za sebe



Blake: And she took her dress on the stage.
Shakira : Who's her coach


Sasha razvaljuje , nadam se da će preživjet sutra i da će ić netko od Blakeovih doma, krajnje je vrijeme više.

I Michelle mi je sve bolja, s razlogom je još u showu.
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 22:36   #516
ja moram esat shakiru i sashu, koji su odličan par one

što joj shaki dala na kraju, koji završetak večeri, ma nema šanse da leti sasha van, nakon ovakve perfomanse, fkt ko queen beyonce je bila stvarno joj je shakira u potpunosti predana kad joj je jedina ostala i želi da dođu čim dalje, a shakirine reakcije su

zašto najesen odlazi, micica, jedva čekam iduće proljeće da se vati, pun pogodak je u žiriju...

i meni je michelle sve draža i draža a ausherova fora s taylor je pun pogodak kako navest mlade amere da glasaju za michelle

mislim da će van ili amber, nije nešto pokazala danas ili neko od blakovih, ili braća ili holly


team shaki i sasha do kraja

p.s. adam nakon ovog nastupa neće noćima spavar
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 19:58   #517
Tako je nije bio ni upitno .

Sasha u top 5 , Michelle takođe . Holly out napokon . Nije moglo bolje.

Bit će gusto. Šta se mene tiče i braća mogu van .

I dobra je ona šta je nastupala ko gošća mislim da je Pope (sad mi se gleda i ta sezona ), lajkam pjesmu.
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:52   #518
a meni je na kraju bilo žao holly, baš je tužna bila


nadam se da će na kraju svatko imat po jednoga u finalu tak će biti najpravednije i najbolje

team shaki do kraja idemo

baš me zanima kaj će sutra izvest sasha i shaki

jedva čekam finale i njihov duet

nego ovi britanci su mi

joj moram sad pogledat novu epizodu od jučer
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 02:30   #519
meni isto bilo zao holly, tak se rasplakala
britanci su uzas, pa sto je to, sve su nesto zbrzali, malo je emisija u petak, pa malo u subotu, od pjevaca su mi apsolutno svi ne zanimljivi, nista pametno nismo doznali ni o jednom, a voditelji uzas koliko su pateticni i jos kako je na kraju bila cetvorka iz prve sezone, divna bo, tyler, vince, svi su mi bili upecatljivi, a ovo sad je takvo sranje
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 14:19   #520
meni su ameri dosadni, a britanci super
da, 3 lajva su premalo, ali opet, bolje i to nego da se rastezu ko ovi zapadnije pa dozlogrde svima
da ne govorim da nemaju reklama uopce, gledam lajv svaki put
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.