Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2012., 21:50   #41
Skuhano! Večeras slijedi novi eksperiment!

Ja taj prvi put kad sam pojela jaje nisam vidjela tog tipa (za kojeg mislim da neće ništa biti s njim) nego sam u snu pričala s frendicom telefonom i kao dogovaramo se da se nađemo ja, taj tip i ona i njen dečko i ja sam u snu znala da sam trudna s onim tipom. I još kao razmišljam hoće li njih dvojica imati o čemu pričati jer je ovaj ''moj'' mlad, a njen stariji od njega 20 godina... A drugi put mi se baš pojavio u snu, u tom sam snu bila nešto ljubomorna, ali se više ne sjećam detalja. Ponukana svime probala sam još jednom, ali nisam sanjala nikoga ili se barem ne sjećam.
Marie Jose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 01:07   #42
Znači ne smiju se prat zubi nakon jedenja jajeta?

I jesu li ti snovi bistri ili nejasni?
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 08:59   #43
Quote:
Marie Jose kaže: Pogledaj post
Skuhano! Večeras slijedi novi eksperiment!

Ja taj prvi put kad sam pojela jaje nisam vidjela tog tipa (za kojeg mislim da neće ništa biti s njim) nego sam u snu pričala s frendicom telefonom i kao dogovaramo se da se nađemo ja, taj tip i ona i njen dečko i ja sam u snu znala da sam trudna s onim tipom. I još kao razmišljam hoće li njih dvojica imati o čemu pričati jer je ovaj ''moj'' mlad, a njen stariji od njega 20 godina... A drugi put mi se baš pojavio u snu, u tom sam snu bila nešto ljubomorna, ali se više ne sjećam detalja. Ponukana svime probala sam još jednom, ali nisam sanjala nikoga ili se barem ne sjećam.
ah to je to vidjet ces da ce bit tako dobre smo i ja sam poslije probala opet al nista nisam sanjala to sam sanjala odprilike pre nekih 5 godina polako se razvijaju stvari hm.a ja
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 09:01   #44
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Znači ne smiju se prat zubi nakon jedenja jajeta?

I jesu li ti snovi bistri ili nejasni?
kao da je java su ti snovi.ja sam tu noc prvo oprala pa pojela jaje
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 09:14   #45
Na ovu temu može biti samo jedan odgovor: Što se babi htilo, to joj se i snilo
sedma od devet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 10:30   #46
Je li još tko probao?

Treba li jaje kad se reže bjelanjak postaviti vodoravno ili okomito?
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 12:40   #47
Ja sam jaje prerezala po duzini, a ne znam kako zapravo treba. Sigurno @nanajaa zna kako treba!

I tako...ne znam sto reci nakon svega. Nocas nisam nista sanjala a jutros nekog tipa, ali se ne sjecam detalja. Uglavnom nije onaj od prije. Ja sam to prije probala prije godinu-dvije..
Marie Jose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 17:24   #48
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Je li još tko probao?

Treba li jaje kad se reže bjelanjak postaviti vodoravno ili okomito?
eh ja sam okomito jer je tenje lakse se raspolovi nemoj momak nozem prstima!ja bi rekla da ti jos samo neka fali da pojede

Quote:
Marie Jose kaže: Pogledaj post
Ja sam jaje prerezala po duzini, a ne znam kako zapravo treba. Sigurno @nanajaa zna kako treba!

I tako...ne znam sto reci nakon svega. Nocas nisam nista sanjala a jutros nekog tipa, ali se ne sjecam detalja. Uglavnom nije onaj od prije. Ja sam to prije probala prije godinu-dvije..
nema nas dvi cemo sad da cekamo pa ko ceka i doceka javi kad sta kod tebe krenesamo nadajmo se da necemo zivce pogubiti.To je sigurno ovako posto sam sama probala dva put sanjala isto a treci put nista neka sila odozgo kaze zar vam nije dosta.i to sa tortom sam isprobala isto bilo u snu ko i sa jajetom Ali to sam probala posle onog prvog i opet sanjala ovog od sada.mali komadic u maramicu zamotala pod jastuk i spavanja torta od mladenaca naravno.Po nasim vjerovanjima nasih predaka snovi izmedju 4 i 6 ujutro su istiniti

Quote:
sedma od devet kaže: Pogledaj post
Na ovu temu može biti samo jedan odgovor: Što se babi htilo, to joj se i snilo
tko ne vjeruje nek proba

Zadnje uređivanje Bat Kol : 03.07.2012. at 20:34.
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 18:29   #49
Quote:
nanajaa kaže: Pogledaj post
nema nas dvi cemo sad da cekamo pa ko ceka i doceka javi kad sta kod tebe krenesamo nadajmo se da necemo zivce pogubiti.To je sigurno ovako posto sam sama probala dva put sanjala isto a treci put nista neka sila odozgo kaze zar vam nije dosta.i to sa tortom sam isprobala isto bilo u snu ko i sa jajetom Ali to sam probala posle onog prvog i opet sanjala ovog od sada.mali komadic u maramicu zamotala pod jastuk i spavanja torta od mladenaca naravno.Po nasim vjerovanjima nasih predaka snovi izmedju 4 i 6 ujutro su istiniti
Na šta ti je ličio krevet nakon toga s tortom? Jesi li još nešto probala? Navodno ima nešto što se radi uoči Vidovdana, tj. večeras jer je Vidovdan sutra. Uzme se cvijet vid i vida koji raste kao korov po livadama i stavi pod jastuk i navodno se sanja suđeni/suđena. E sad tog crvenog cvijeta ima posvuda a plavog nema...neki kažu trebaju se staviti oba, neki da je dosta jedan. Ako netko zna neka brzo napiše... vrijeme curi...
Marie Jose is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 09:22   #50
Quote:
Marie Jose kaže: Pogledaj post
Na šta ti je ličio krevet nakon toga s tortom? Jesi li još nešto probala? Navodno ima nešto što se radi uoči Vidovdana, tj. večeras jer je Vidovdan sutra. Uzme se cvijet vid i vida koji raste kao korov po livadama i stavi pod jastuk i navodno se sanja suđeni/suđena. E sad tog crvenog cvijeta ima posvuda a plavog nema...neki kažu trebaju se staviti oba, neki da je dosta jedan. Ako netko zna neka brzo napiše... vrijeme curi...
Krevet normalno to je jedan zalogaj bio.Jedino se zalijepilo na maramicu nista nije stetno ispalo.valja travke naucit koja je koja hm ovde teze kod mene gdje god pogladas asvalt.tacno je vrijeme je koje odlazi bez povratka.negdje sam procitala strucak Bosiljka treba uza se nosit privlaci ljubav pravumoze biti istine u tome potice od grka a vjestice upotrebljavaju za svoje mijesavine taj bosiljak
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 11:44   #51
Evo probala ja to sa cvijetom pod jastukom. I sanjala opet onoga tipa. E sad, sto reci? Ja mislim da je slucajnost, tj. stvar podsvijesti jer smo ga jucer spominjale. Pogotovo jer sam sanjala i komad torte kako mi je ispao iz ruke , a i torte smo jucer spominjale. Inace tog tipa ne sanjam, ne srecem i dalje ne vjerujem da ce ista biti s njim, a niti ne zelim da bude.
Marie Jose is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 12:12   #52
Probaj opet s jajetom. I ja ću probat za koji dan.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 15:47   #53
Quote:
nanajaa kaže: Pogledaj post
koje ti to rijeci ne razumijes? pricam ko i ostali narod.
Ima jedna ili dvije rijeci koje nerazumijem,al redosljed rijeci ti je katastrofa Ja to ozbiljno nemogu razumjet!
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 12:25   #54
obavila eksperiment!
nisam upoće bila žedna i nitko mi nije donio vode .. ali sanjala sam tipa kojem nisam vidjela lice. ja znam u snu tko je on (to je tip koji mi se zapravo sviđa) ali mi je njegovo lice stalno nekako skriveno, nejasno...

eto!
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 15:18   #55
Quote:
blue-bell kaže: Pogledaj post
obavila eksperiment!
nisam upoće bila žedna i nitko mi nije donio vode .. ali sanjala sam tipa kojem nisam vidjela lice. ja znam u snu tko je on (to je tip koji mi se zapravo sviđa) ali mi je njegovo lice stalno nekako skriveno, nejasno...

eto!
Odlicno ja mislim da ce to bit duze cekanje,nadje se na kraju svako ko je rezervisan za nekog nema veze kolko to se cekalo probaj opet kad budes imala volje.I ja kazem nisam uopste bila zedna a inace se bude zedno posle jaja.Neznam zasto se tad ne osjeca zedj..
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 22:00   #56
Je li još tko to probavao?
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 07:37   #57
Probao sam sinoć. Nisam ništa sanjao. Možda nešto malo ali nikakva žena se nije pojavila u snu. Mislim da nisam dobro poklopio jaje tj. bjelanjak. Probat ću opet.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 18:05   #58
poneka je tesko se sjetiti snova.I ja cu jos jednom probat pa sta bude samo neznam kad jos malo cekanja nije smetalo nikom......
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 19:29   #59
Ja sam probala prije par večeri ali se jaje raspalo. Svejedno sam ga pojela, želudac ne pita Ne sjećam se da sam sanjala nekog posebnog od muških ali bome je ta noć vrvila snovima i sanjala sam valjda sve moguće ljude iz bliže okoline...
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 20:34   #60
Quote:
nanajaa kaže: Pogledaj post
isprobano....skuhas jaje ogulis ga i raspolovi u sredini tacno al samo bjelance da ostane u dvi polovice,zatim izvadis zumancei uvaljaj ga u sol i tako ga uvaljanog u soli zatvoris sa ona dva dijela bjelanca i pojedes kad podjes spavat al, se ne smijes vode napit.tu noc ces usnuti osobu koja ti je sudjena i on-ona ce ti donijet vode da se napijes tako nebrini neces ostat zedan,,,funcionira 100%
ovo je jako zanimljivo, to ću baš probati danas pa da vidim kako funkcionira, ja sam bi pa je uzbuđenje još veče jer bi mogla ispasti žena ili muškarac
jao jedva čekam ići pajkiti i da mi moj suđenik/suđenica donese vode da se napijem, a možda bude i više od vode

čitamo se sutra
prometejus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.