Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2013., 00:55   #3981
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Kad vidim tko je sve večeras prošao, ovi Bugari uopće ne zvuče tako loše. Barem da razbiju monotoniju



Šališ se? Koji bi bio smisao eurosonga kad bi svi pjevali na engleskom i kad se ne bi znalo tko je tko.

Ja bih recimo vratio pravilo da svatko pjeva na svom jeziku. Jest da bi Britanci tada bili u malo povlaštenijem položaju, ali barem bi onda sve to ličilo na eurosong, a ne anglosong
pa kažem svi na engleskom da bude nekak ravnopravno ili bolje da svatko pjeva na svom, al onda se opet zna koja je država. mislim da veliku ulogu imaju same zemlje, a ne pjesme nažalost, ovak bi bilo i zanimljivo, napeto i ne bi glasali susjedi za susjede il kak to već ide šta
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Old 15.05.2013., 00:55   #3982
mi smo najveci luzeri zadnjih dosta godina ovog smijesnog natjecanja. Sve smo probali, slali od raznoraznih smeca koje nitko, pa ni mi sami ne bi u finalu prethodnih godina, do mizerje koja je prakticki pred svinje baceni biseri.
Sad ili stvarno vise ne nastupati vise (ili napraviti pauzu par godina) ili napravit sprdnju, poslat let 3, neke cajke ili tako nesto. Treba nas bolit quratz za sve vise
torrentz is offline  
Old 15.05.2013., 00:55   #3983
Belgijske plesačice ponašaju se potpuno nenormalno.
Ukrajinska pjesma je jedna od najglupljih koje sam u životu čula.
Moldovljani su jedini koje sam zapamtila, ajd donekle imaju oke pjesmu, ne riga mi se od nje na prvu.
Žao mi što nisu prošli Montenegrani jer imaju vrlo slojevitu pjesmu, ono, i žene i hiphop i spejs i svašta.
Nadam se, jako, da su se sad izredale pjesme za Bogu plakati i da će drugo polufinale biti i gledljivije i slušljivije.
My Name Is... is offline  
Old 15.05.2013., 00:56   #3984
Quote:
Canticum kaže: Pogledaj post
Ona je rekla da ima želju ići na esc i da bi njezini plesači bili u štiklama...lol
I sigurno bi udvostručila dozu solarija, ipak to nije bilo kakav nastup.


Mogla bi na pozornici iskočiti iz solarija i zapjevati

Tra-la-la-la Tra-la-la la
Osunčana, to sam ja
Sunce sije, ljubav me grije
Dečko je moj, pravi boy
Vodi me na spoj!
Happy Daisy is offline  
Old 15.05.2013., 01:00   #3985
Quote:
torrentz kaže: Pogledaj post
mi smo najveci luzeri zadnjih dosta godina ovog smijesnog natjecanja. Sve smo probali, slali od raznoraznih smeca koje nitko, pa ni mi sami ne bi u finalu prethodnih godina, do mizerje koja je prakticki pred svinje baceni biseri.
Sad ili stvarno vise ne nastupati vise (ili napraviti pauzu par godina) ili napravit sprdnju, poslat let 3, neke cajke ili tako nesto. Treba nas bolit quratz za sve vise
Ma jednostavno ne šaljemo odlične pjesme kao što su to molitva, lane moje, nije ljubav stvar... kako smo se sa Doris dobro plasirali, jer " Marija Magdalena " je doista bila odlična pjesma
__________________
Shadow of death-Yusuf Güzey
DJ_Bobo is offline  
Old 15.05.2013., 01:02   #3986
Quote:
torrentz kaže: Pogledaj post
mi smo najveci luzeri zadnjih dosta godina ovog smijesnog natjecanja. Sve smo probali, slali od raznoraznih smeca koje nitko, pa ni mi sami ne bi u finalu prethodnih godina, do mizerje koja je prakticki pred svinje baceni biseri.
Sad ili stvarno vise ne nastupati vise (ili napraviti pauzu par godina) ili napravit sprdnju, poslat let 3, neke cajke ili tako nesto. Treba nas bolit quratz za sve vise
Crnogorci se sprdaju čitavo vrijeme pa svejedno nikad nisu ušli u finale. Vjerujem da bi isto bilo i kad bi mi poslali Let 3.

Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Nadam se, jako, da su se sad izredale pjesme za Bogu plakati i da će drugo polufinale biti i gledljivije i slušljivije.
Jesi li poslušala pjesme iz drugog polufinala? Ne bih te htio razočarati, sve će ti se samo kazati
šišćevap is offline  
Old 15.05.2013., 01:05   #3987
Quote:
Happy Daisy kaže: Pogledaj post


Mogla bi na pozornici iskočiti iz solarija i zapjevati

Tra-la-la-la Tra-la-la la
Osunčana, to sam ja
Sunce sije, ljubav me grije
Dečko je moj, pravi boy
Vodi me na spoj!
predobro iskočiti iz solarija
A mogla bi ti pisati tekstove za magazin
A što se tiče pjesme za Maju ne znam jesam to pročitao prije tu ili na nekom drugom forumu ali može i za-za-za-za zapaljena...
Canticum is offline  
Old 15.05.2013., 01:06   #3988
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Ma jednostavno ne šaljemo odlične pjesme kao što su to molitva, lane moje, nije ljubav stvar... kako smo se sa Doris dobro plasirali, jer " Marija Magdalena " je doista bila odlična pjesma
Ima i toga.

Blokovi i susjedsko glasanje nije dovoljno, ako imas dobru pjesmu ili si dovoljno blentav.

Recimo Lordi sa Hard Rock Hallelujah su kupili tinejdzeri sirom Evrope, pjesmom i onim maskama. Nije da Finska ima neki super jak blok.

Ili Alexander Rybak sa Fairytale. Ja sam se primila na prve taktove pjesme. Kupio me onom violinom.
Nije da je Norveska dio SSSR-a ili Balkana.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 15.05.2013., 01:09   #3989
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Jesi li poslušala pjesme iz drugog polufinala? Ne bih te htio razočarati, sve će ti se samo kazati
Surprise me
My Name Is... is offline  
Old 15.05.2013., 01:12   #3990
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Crnogorci se sprdaju čitavo vrijeme pa svejedno nikad nisu ušli u finale. Vjerujem da bi isto bilo i kad bi mi poslali Let 3.
Pa bolje i to nego ovo sto mi radimo vec godinama trazimo neku formulu, neku zlatnu zilu koja ce donijet prevagu, a svake godine isti rezultat

Mogao bih se kladit u kaj god da bi rozga s nirvanom usla u finale
torrentz is offline  
Old 15.05.2013., 01:12   #3991
Quote:
Canticum kaže: Pogledaj post
predobro iskočiti iz solarija
A mogla bi ti pisati tekstove za magazin
A što se tiče pjesme za Maju ne znam jesam to pročitao prije tu ili na nekom drugom forumu ali može i za-za-za-za zapaljena...
Mi se sad zafrkavamo, ali nažalost na Eurosongu takve pjesmice stvarno prolaze puno bolje od kvalitetnih pjesama.

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
I

Ili Alexander Rybak sa Fairytale. Ja sam se primila na prve taktove pjesme. Kupio me onom violinom.
http://youtu.be/-ylojbnSQsA
Njima ni nekoliko violina nije pomoglo, a muzika je baš lijepa.

A za Rybaka se slažem da je zaslužio pobjedu. Slušala sam još njegovih pjesama, ima dobrih. Meni se ova sviđa: http://youtu.be/daqfr6DJsGc
Happy Daisy is offline  
Old 15.05.2013., 01:13   #3992
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ima i toga.

Blokovi i susjedsko glasanje nije dovoljno, ako imas dobru pjesmu ili si dovoljno blentav.

Recimo Lordi sa Hard Rock Hallelujah su kupili tinejdzeri sirom Evrope, pjesmom i onim maskama. Nije da Finska ima neki super jak blok.

Ili Alexander Rybak sa Fairytale. Ja sam se primila na prve taktove pjesme. Kupio me onom violinom.
Nije da je Norveska dio SSSR-a ili Balkana.
Naš jezik nije baš muzikalan kao napr. talijanski i engleski, i stoga se moramo maksimalno potruditi da pošaljemo ne dobru, nego odličnu pjesmu, tada se možemo dobro plasirati a možda i pobjediti, dao sam primjer sa Doris kada smo imali šanse za pobjedu

Ima pobjednika na eurosongu koji nisu pobjedili zato jer imaju dobru pjesmu, napr. Alexander i Dima su mislim sigurno pobjedili jer su zgodni dečki, pa su dobili glasove obožavateljki, dok je Azerbejdžan 2011 napravio dobar nastup i ona pirotehnika u obliku vodopada, oduševili su Europu, a pjesma i nije nešto
__________________
Shadow of death-Yusuf Güzey
DJ_Bobo is offline  
Old 15.05.2013., 01:15   #3993
Kad sam pisao odma po pojavi nase pre debilne pisma, svi ste me popljuvali...cilj je bio kompromitirati dalmatinsku pismu i klapski nacin pivanja...to im je uspilo...izgledali su ka redikuli u onoj robi...kod nas je uvik sistem, svi sve znaju i u sve se misaju...definitivno o glazbi nebi tribalo da odlucuju oni koji odlucuju..
serenada is offline  
Old 15.05.2013., 01:17   #3994
Quote:
Happy Daisy kaže: Pogledaj post
...
http://youtu.be/-ylojbnSQsA
Njima ni nekoliko violina nije pomoglo, a muzika je baš lijepa.
Odlična pjesma, a što se tiče Rybaka on je bio užasno karizmatičan i to mu je sigurno pomoglo a i pjesma je bila odlična i nešto novo na esc-u.
Canticum is offline  
Old 15.05.2013., 01:18   #3995
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Surprise me
Pa recimo samo da će se između ostalog natjecati bugarska cajkuša koje se ne bi posramile ni zvezde granda i rumunjski polutransvestit s iritantnim glasom od kojeg pucaju čaše (i bubnjići).

Ako ti je prvo polufinale bilo katastrofa, bolje ni ne poviruj na drugo.
šišćevap is offline  
Old 15.05.2013., 01:21   #3996
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
misliš vako nešto - ooh, aah... ?
ajme ima sam 3 godine tad loool
Igračka is offline  
Old 15.05.2013., 01:26   #3997
Quote:
Happy Daisy kaže: Pogledaj post
To je istina. Naša pjesma je bila lijepa, ali očito nedovoljno atraktivna da bi ljudi za nju glasali.

Npr. mislim da bi ova pjesma puno bolje prošla na Eurosongu: http://youtu.be/Rz8CJ6XgSCc

ma kakvi, na eurosungu najbolje prolaze cice , guze par zgodnih nabildanih momaka neka debilna pjesmica sa lako pamtljivim refrenom i muzikom za razbacat se i to je to.
sve ostalo ne prolazi ili jako rijetko..ako nismo u stanju to poslat bolje i ne ići i trošit lovu bezveze.
največa glupost koju pročitah ovdje da nije bitno koji smo glavno je učestvovat, e nije najbitnije je pobijedit, bit drugi, peti dvajspeti nebitno
Igračka is offline  
Old 15.05.2013., 01:28   #3998
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Ma jednostavno ne šaljemo odlične pjesme kao što su to molitva, lane moje, nije ljubav stvar... kako smo se sa Doris dobro plasirali, jer " Marija Magdalena " je doista bila odlična pjesma
Kad su to sve pjesme na istu foru, imas lagani uvod, malo krene violina, pa flauta ili neki drugi blagi puhacki instrument, pa pjevac nesto lagano pjevusi, onda ide refren di mora biti dugacko samoglasnik kao recimo marija magdalenaaaa,ponovis refren dva-tri puta i to je to. Ma sve je to na istu foru, barem sto se uspjeha s nasih prostora tice. Ne treba izmisljat neke mudre, nego lako pamtljive tekstove, sto jednostavniji to bolji. Cudi me da vjekoslava huljic nije dugo nista s toncijem izcarobirala
torrentz is offline  
Old 15.05.2013., 01:29   #3999
Sada ću u finalu navijati za Belgiju, UK, Rusiju, Ukrajinu, Nizozemsku, Njemačku i Gruziju, Island, Izrael, Norvešku, Rumunjsku, San Marino i Švicarsku ako prođu

Ih... koliko je sati. Laku noć društvo, nadam se da ćemo se družiti i dalje
__________________
Shadow of death-Yusuf Güzey
DJ_Bobo is offline  
Old 15.05.2013., 01:30   #4000
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Ima pobjednika na eurosongu koji nisu pobjedili zato jer imaju dobru pjesmu, napr. Alexander i Dima su mislim sigurno pobjedili jer su zgodni dečki, pa su dobili glasove obožavateljki, dok je Azerbejdžan 2011 napravio dobar nastup i ona pirotehnika u obliku vodopada, oduševili su Europu, a pjesma i nije nešto
Rybak mi jeste slatkis, ali mene je kupila njegova pjesma.
Ipak sam ja zena u godinama da bih se lozila na pilice.

Quote:
Canticum kaže: Pogledaj post
Odlična pjesma, a što se tiče Rybaka on je bio užasno karizmatičan i to mu je sigurno pomoglo a i pjesma je bila odlična i nešto novo na esc-u.


Slazem se.
Njegova pjesma me pokrenula na prvu. Taman sam to napisala i ovdje na forumu kad je pocela...a do kraja kad sam je cula odusevila me...
Jos uz njegovu energiju i harizmu.

Quote:
Happy Daisy kaže: Pogledaj post
http://youtu.be/-ylojbnSQsA
Njima ni nekoliko violina nije pomoglo, a muzika je baš lijepa.

A za Rybaka se slažem da je zaslužio pobjedu. Slušala sam još njegovih pjesama, ima dobrih. Meni se ova sviđa: http://youtu.be/daqfr6DJsGc
Nije stvar samo u violini.

A Rybaka sam i ja trazila po netu i nasla jedan divan nastup jos iz Rusije.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.