Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2016., 12:57   #21
rishiju su se flekovi po licu skroz povukli. po nogama se još malo vidi. ali mislim da mu još nije dobro. bio se prestao češati nakon prva 3 tretiranja, a onda mu je opet počela dosta padati dlaka i opet se češe. na tretmanima je i dalje. sad smo ih prorijedili na svaka 2 tjedna. bila sam i prisiljena jer je nekoliko dana za redom padala kiša.

za ogrlicu protiv buha još nismo skupili, hrana je uskoro pri kraju i za pse i za mace.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 14:04   #22
rishi vas pozdravlja sa svojeg prvog mora, a i mojeg prvog nakon 6 godina. iako imam kamo otići, zbog puno pasa, štenadi i sukladno tome i financijama, nisam si more mogla dopustiti 6 godina.

koliko rishi gušta, najbolje govore njegove nasmijane facice. a te nasmijane facice nakon što dođu k meni, a kod mene ih svi imaju, to je ono što mi je najljepša nagrada.

napravio sam si krevet od iglica na kamenjaku i baš mi je dobro na tom moru. lajem na svakog psa ko lud!













okupacija jedina 2 kreveta u 1 slici. nema veze, moj slatki mali fjoki i ja se stisnemo, kad nam nije prevruće.



demodex se povukao. još ću ga jednom ili dvaput pošpricati, samo da prođe ova kiša. sad ga špricam rjeđe, svaka 2 tjedna. po uputama, kad mu bude bolje, onda rjeđe tretmani. ono što me brine je da rishi puno pije i puno piša, a otkad više ne smrdi po tacticu, čini mi se da me ponekad zapahne smrad uree. rado bih mu napravila test na ureu i kreatinin i krvnu sliku. sklon je i proljevima. kad se vratimo u zg i ako za to skupim. budući da sam sahranila 2 bubrežna bolesnika, nikad prežaljenog bobija i moju malenicu, za bubrežene bolesti sam u velikom strahu. a simtomi su mi dobro poznati.

sad molim pomoć za rishijevu zalihu hrane za more. potrošila sam 150 kn. račun stavim u sljedećem postu. mislim da ne mogu staviti više slika u ovaj.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 14:20   #23
a ovo je rishi nekad, kod alkosa, koji ga je uzeo s ceste. i to već dobro uhranjen, nakon 2 put po 10 kj grane koje sam odnijela i potajnog hranjenja po noći. dobro uhranjen, ali sreće na njegovom licu nema.



a ovo je račun za hranu za more. brit premium je za rishija, super premium za flokij,a koji ne jede od donacija. pa molim pomoć za rishijev dio.

lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.