Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2008., 18:30   #201
Mozes i njom (kad se skines s trama na Branimirovoj trznici krenes prema jugu i skrenes u Radnicku pored benzinske pa do Zavrtnice [mislim da je na cosku poduzece Katran]) ali to ti je malo okolo.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 18:42   #202
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Mozes i njom (kad se skines s trama na Branimirovoj trznici krenes prema jugu i skrenes u Radnicku pored benzinske pa do Zavrtnice [mislim da je na cosku poduzece Katran]) ali to ti je malo okolo.
hvala
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 15:15   #203
imam opet pitanje..na kojoj stanici treba sici u dugavama kod doma zdravlja?jel bus za dugave ide preko Islandske ulice?hvala
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 23:21   #204
ej jel mi moze netko reci kako doci do getro-a u sesvetama busom? znam da ide linija 212 od dubeca do sesveta, ali dali staje blizu getroa?puno fala
kljukica kvakić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 14:44   #205
Bus do Buzina

jel mi može netko reći koji autobus vozi do buzina, i jel stanica za njega možda pored avenue malla?
tic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 15:15   #206
Do Buzina vozi autobus na relaciji Zagreb-Velika Gorica.Bus staje na svim stanicama do Velike Gorice pa tako i kod Avenue malla.Kreće sa Glavnog kolodvora i broj linije je 368.
amel20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 15:32   #207
puno ti hvala
tic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 17:02   #208
Quote:
amel20 kaže: Pogledaj post
Do Buzina vozi autobus na relaciji Zagreb-Velika Gorica.Bus staje na svim stanicama do Velike Gorice pa tako i kod Avenue malla.Kreće sa Glavnog kolodvora i broj linije je 368.
268, ne postoji 368
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 12:32   #209
Pozdrav svima!
Trebam veliku pomoć...Da li mi može netko reći kako da najlakše i najbrže dođem do Vrapča. Živim u Sopotu, a od slijedećeg mjeseca bi trebala početi raditi u Vrapču, u Bolničkoj ulici. S obzirom da nisam dugo u Zagrebu, a dosta je duga relacija, pliz pomozite... Vidjela sam da ima dosta buseva s Črnomerca, ali ne znam da li voze kroz tu ulicu. Pliz pomozite da uštedim vrijeme na iscrpnim vozanjima sa svim i svačim.
Hvala puno unaprijed...
mnina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 15:58   #210
Quote:
mnina kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Trebam veliku pomoć...Da li mi može netko reći kako da najlakše i najbrže dođem do Vrapča. Živim u Sopotu, a od slijedećeg mjeseca bi trebala početi raditi u Vrapču, u Bolničkoj ulici. S obzirom da nisam dugo u Zagrebu, a dosta je duga relacija, pliz pomozite... Vidjela sam da ima dosta buseva s Črnomerca, ali ne znam da li voze kroz tu ulicu. Pliz pomozite da uštedim vrijeme na iscrpnim vozanjima sa svim i svačim.
Hvala puno unaprijed...
Kako god - moras stici do Crnomerca pa na bus za Vrapce. Mozes 6icom ali to ti je malo okolo, po meni je najbolje na bus 109 (ima stanicu na Av. Dubrovnik) do Crnkasa pa na odgovarajuci bus za Vrapce. Koji - ne znam, karta na ZETovim stranicama je ocajna.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 22:32   #211
trg bana J. Jelačića --> heinzelova

ljudi molim vas za pomoc...

molim vas ako mi netko može skenirati kartu zagreba i ucrtati najkraci put od bana J. Jelačića do heinzelova i uplodati tu...

ne mora skenirati ako nađe na netu pa sam neka ucrta ili ako bas nikak nek nacrta pa neka oznaci bitnije zgrade da se da prepoznati....hvala ljudi...

inace mi je zg v malom prstu...ali sam dobil zadatak da moram voditi razreda od J. Jelačića do heinzelove


hvala...
__________________
rijeci su isto kao i gomile ljudi - nije nuzno znati za sve...

J.B.Stulic
doorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 22:53   #212


Prati crne linije.
Oba puta su ti tu negdje, sad je samo upitno na kojem ima više birtija.
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 23:17   #213
U bolničku ide bus za karažnik. Kroz cijelu ulicu i to svako malo. Mislim da je linija 121
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 10:52   #214
po martićevoj
nisi rekao gdje u heinzlovu idete (ak je doljnji dio brže je preko radničke ) i kako idete (tram, auti,pješke,bicikli,avionom )
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 16:43   #215
Hvala, dajte mi jos recite koji tram. Vozi do tamo! Hvala!
__________________
rijeci su isto kao i gomile ljudi - nije nuzno znati za sve...

J.B.Stulic
doorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 17:04   #216
Voze ti 11 i 12 do Kvatrica pa onda krecete prema dole, po Zvonimirovoj 1 i 17 s Trga (9 s Glavnog), a ako ti treba onaj komad oko Vukovarske, onda idi na 13 Zitnjak al to je okolo, ili na 6 do krizanja Drziceve i Vukovarske pa presjedni na 2/3/13 prema Zitnjaku.
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 17:08   #217

12ica bi trebala riješiti tvoje probleme.
a i 17ica. zavisi u kojem dijelu hajnclove želite osvanuti.
možda je zanimljivije 13icom, ali definitivno nije najkrače.
haddock is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 22:51   #218
E pitanje kako se more doci do plesa? Mislim javnim prijevozom. Jel onaj bus croatia airlinsa kaj vozi s autobsunog, jel se more njime ici i ako ne putujes avionom odnosno ako ides nekog docekat? Thnx. na odgovorima.
darth_revan887564 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 11:03   #219
može ići svatko ko plati
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 21:05   #220
linija 135

jel tko zna kak sutra vozi 135 ujutro?da li do 7 vozi normalno pa kasnije počinju radovi ili?
__________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.
fashion guru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.