Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2015., 10:22   #1
Smanjivanje trečeg krajnika

Ovako, sin ( 6 godina) je u zadnje vrijeme počeo imati probleme sa sluhom, tj nekad normalno čuje, nekad ne čuje. Također sa raznim pretragama koje smo unazad par mjeseci obavili ustanovljeno je da ima povečani treči krajnik, koji mu radi probleme sa disanjem, sluhom i ostalim stvarima.

Ista stvar kao i kod mene kad sam bio njegovim godina.

Sad skupljam opet razne nalaze da se dogovorimo za termim operacije krajnika.

Mene zanima - alterantivno na koji način mu mogu pomoči do te operacije da mu olakšam tegobe?

Nekako mi inhaliranje kod kuće daje najviše nade da mu se barem malo smanji krajnik.
Inače ja kad sam imao probleme sa sinusima, a to su bili užasni bolovi po 2-3 tjedna, tamno zeleni iscjedak itd - nije pomao niti antibiotik - nego inhaliranje fiziološkom otopinom.

Dva puta sam to napravio, i jednostavno sve je krenulo iz nosa, sinusa van.

Danas ću prokuhati kamilice i probati sa kamilicom, možda mu i to nešto pomogne.

Znam da je propolis jako dobar ljek itd, med također (par puta sam mu riješio upalu grla samo sa 2 žlice meda), no eto - ajmo babe vange, preporučite mi što bi mogao mu sve dati da mu pripomognem do operacije?



Hvala!
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 15:43   #2
Quote:
Tislav kaže: Pogledaj post
Ovako, sin ( 6 godina) je u zadnje vrijeme počeo imati probleme sa sluhom, tj nekad normalno čuje, nekad ne čuje. Također sa raznim pretragama koje smo unazad par mjeseci obavili ustanovljeno je da ima povečani treči krajnik, koji mu radi probleme sa disanjem, sluhom i ostalim stvarima.

Ista stvar kao i kod mene kad sam bio njegovim godina.

Sad skupljam opet razne nalaze da se dogovorimo za termim operacije krajnika.

Mene zanima - alterantivno na koji način mu mogu pomoči do te operacije da mu olakšam tegobe?

Nekako mi inhaliranje kod kuće daje najviše nade da mu se barem malo smanji krajnik.
Inače ja kad sam imao probleme sa sinusima, a to su bili užasni bolovi po 2-3 tjedna, tamno zeleni iscjedak itd - nije pomao niti antibiotik - nego inhaliranje fiziološkom otopinom.

Dva puta sam to napravio, i jednostavno sve je krenulo iz nosa, sinusa van.

Danas ću prokuhati kamilice i probati sa kamilicom, možda mu i to nešto pomogne.

Znam da je propolis jako dobar ljek itd, med također (par puta sam mu riješio upalu grla samo sa 2 žlice meda), no eto - ajmo babe vange, preporučite mi što bi mogao mu sve dati da mu pripomognem do operacije?



Hvala!
Upale krajnika se smanjuju nečim hladnim npr. sladoled a to će mu preporučiti i kirurzi nakon operacije, sladoled i samo sladoled
U mojoj familiji svi troše propolis za podizanje imuniteta od rujna do kraja prosinca i nema grlobolje, prehlade gripe.Naj bolji i naj jači prirodni antibiotik. Naj veći problem je rijetko gdje ima za kupiti 35% - tni.
Današlji pčelari većinom rade odokativno u što kakvim rakijetinama .Bar ono kupito na što kakvim štandovima.
Progoglaj lijek 21 stoljeća
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 08:19   #3
Propolis uzimam od rođaka, i to je onaj bez alkohola, tj u ljekarnama sam nekad uzimao propolis koji je bio sa alkoholom i to je dosta peklo po ranama.

Ovaj je čisti propolis, meni dosta pomaže kad imam afte po ustima.

Neznam, probat ću ga sve više siliti sa tim stvarima, u čaj mu staviti propolis i inhaliranje.

Naravno, i ja s njim da mu nebude dosadno
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 08:50   #4
Quote:
Tislav kaže: Pogledaj post
Propolis uzimam od rođaka, i to je onaj bez alkohola, tj u ljekarnama sam nekad uzimao propolis koji je bio sa alkoholom i to je dosta peklo po ranama.

Ovaj je čisti propolis, meni dosta pomaže kad imam afte po ustima.

Neznam, probat ću ga sve više siliti sa tim stvarima, u čaj mu staviti propolis i inhaliranje.

Naravno, i ja s njim da mu nebude dosadno
Ima još načina uzimanja propolisa. Bez alkohoni propolis nema sve sastojke koje ima propolis otapan u 96% - tnom etilnom alkoholu koji jedino može otopiti sve korisne sastojke iz smole sirovog propolisa.Pri samo j konzumaciji alkohol nije bitan nego samo suha tvar otopljena u tinkturi a to je to što sam napisao 35% suhe tvari u otopini jer to je normativ.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 10:09   #5
vidiš nisam to znao, uvijek mi nešto korisno napišeš

Hvala, budem se raspitao za takav propolis.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 10:04   #6
More i sunce (grglanje s mosrkom vodom)
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 12:27   #7
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
More i sunce (grglanje s mosrkom vodom)
More i morska voda da ali sunce i visoke temperature sa upalama neidu zajedno. Zašto i fizioterapeuti upaljena mjesta trljaju ledom ili stavljaju ledene obloge.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.