Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2015., 21:42   #4661
Jel to sad neka nova fora na facebooku da se svima mogu vidjet slike profila normalne veličine iako nismo prijatelji? Da li se to može kako isključiti pošto ne želim da netko vidi moju sliku profila u full rezoluciji.
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 01:02   #4662
Ušao sam na FB i dobio 3-4 poruke od ljudi da sam im slao nekakav fajl da lajkaju. Jedan od prijatelja je taj fajl i skinuo, antivirusni mu je blokirao to, ali onda je netko s mog profila rekao da ugasi antivirusni i pokrene fajl. Kad ga je otvorio, tamo je bila slika nekakve koale

Dakle, kao da je netko ušao na moj acc i vodio razgovor, ne čini mi se kao neki virus koji samo posalje default poruku. Došla mi je obavijest da mi se ulogirao na račun netko iz Donjeg Miholjca. Ne znam nikog odatle, niti iz okolice...a nisam nikada ni bio tamo pa da mi netko može tek tako ući u račun.

Jel ima itko pojma što je ovo i jel se ikom ovo događalo???
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 19:12   #4663
Jesu li što mijenjali u "Peoply you may know" dijelu jer su mi počeli ispadat ljudi s kojima nisam bio u kontaktu nekoliko godina, a sad evo ih. Na kom principu uopće to radi?
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 15:54   #4664
Kako doznati ko vam salje poruke na fb (sa laznog profila) neprijatne poruke
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 10:23   #4665
Kako staviti profilnu slikicu ali da ostane malena,dakle kad se klikne na nju da se ne može povećati? Znam da se to prije moglo ali sada mi više ne uspijeva ili sam ja zaboravila kako se to radi...Hvala unaprijed
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 15:41   #4666
Jedino da je slika iste veličine kao i u tom okviru. Vidi koliki je taj okvir dimenzijama i veličinom datoteke, pa napravi takvu slikicu.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 19:23   #4667
Quote:
Tintinila79 kaže: Pogledaj post
Kako staviti profilnu slikicu ali da ostane malena,dakle kad se klikne na nju da se ne može povećati? Znam da se to prije moglo ali sada mi više ne uspijeva ili sam ja zaboravila kako se to radi...Hvala unaprijed

Pretpostavljam da mislis na onu foru s privatnosti - postaviš kao da ju vidis samo ti, tako nesto cini mi se. Probaj tako, ako jos to radi.


iOS/Tapatalk
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 14:21   #4668
hmmm hvala puno ,pokusati cu pročačkati...
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 22:56   #4669
Eo maloprije na face-u vidim da mi je prijatelj objavio neku sliku ali tamo pokraj piše "via instagram".
Zanima me samo da li je potrebno biti prijavljan na face-u da bi se to obavilo?
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 12:46   #4670
Da, samo se prijavljuješ kroz aplikaciju Instagram. Kada poželiš fotku sherati iz Instagrama, ponudi ti gdje ju sheraš, i ako odabereš FB, ponudi logiranje...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 06:21   #4671
Pozdrav Problem s potvrdom ID... pa ako netko moze pomoci sa ovakvom ili slicnim iskustvom.

Prije par mjeseci na fb mi je bilo Darijo Miletic Juventus i jednom mi dode da moram promijeniti ime, i odmah pokusam par puta Darijo Miletic i nije htjelo prihvatit i stavim "Darijo Juventus", kontam ono sta bilo pa cu promijenit kad se ulogiram, i prihvati mi Darijo Juventus, idem da promijenem, kad pise moram cekat 60 dana, ok... prode 60 dana, hocu promijenit, ne moze, pise previse puta mijenjano! I znaci zbog njih mi ostane "Darijo Juventus", kad jucer profil zakljucan, traze mi osobnu ili tako nesto, poslao sam im 2-3x sliku putovnice, no odgovora nema.

Zanima me da li je moguce uopce da vratim racun, jer mi je na fbu ime Darijo Juventus, a na putovnici logicno Darijo Miletic?

Stvarno ne bi da mi profil propadne, tamo su mi stotine slika, uspomena, pa i fb stranica... ima netko slican slucaj? I da li netko zna kakve su mi sanse?
__________________
Del Potro,Konjuh,Juventus,Hajduk
Gibbs,Azarenka,Federer,Coric-New York Knicks
DelPotro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 11:26   #4672
U biti, sam si si kriv, ne kužim potrebu ljudi da mijenjaju ime profila milijun puta... jasno je da i njima to stvara probleme u masi od milijardu korisnika, previše puta si mijenjao profilni naziv (mislim da je maximum cca 3x, negdje sam tako pročitao). Sada što je - je, daj im taj sken osobne pa će ti najvjerojatnije oni vratiti na originalni naziv - Darijo Miletić.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 11:58   #4673
Quote:
Sledgehammer kaže: Pogledaj post
U biti, sam si si kriv, ne kužim potrebu ljudi da mijenjaju ime profila milijun puta... jasno je da i njima to stvara probleme u masi od milijardu korisnika, previše puta si mijenjao profilni naziv (mislim da je maximum cca 3x, negdje sam tako pročitao). Sada što je - je, daj im taj sken osobne pa će ti najvjerojatnije oni vratiti na originalni naziv - Darijo Miletić.
Problem je sto nisam nikad prije njihovog zahtjeva mijenjao ime, znaci Darijo Miletic Juventus mi je bilo otkad sam napravio fb... zato mi i je krivo.
__________________
Del Potro,Konjuh,Juventus,Hajduk
Gibbs,Azarenka,Federer,Coric-New York Knicks
DelPotro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 13:02   #4674
Piši podršci da ti vrate profil koji je bio od početka i bok.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 14:19   #4675
Quote:
Sledgehammer kaže: Pogledaj post
Piši podršci da ti vrate profil koji je bio od početka i bok.
Mislis da ce pomoci pisanje podrsci? Ni ovo ne 'dozive', ovaj zahtjev, sumnjam da ce i to.

EDIT:
Nakon 24 sata cekanja, facebook racun mi je vracen.

Oni su mi promijenili iz 'Juventus' u Miletic i potvrdili indentitet uz pomoc putovnice.

Mislio sam da nece ovako lako ici, ali eto dobro je

Hvala na pomoci, pozz
__________________
Del Potro,Konjuh,Juventus,Hajduk
Gibbs,Azarenka,Federer,Coric-New York Knicks

Zadnje uređivanje DelPotro : 01.09.2015. at 15:05.
DelPotro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 07:14   #4676
Zasto me ovo smece od messengera prikazuje da sam bio aktivan, kad znam da u to neko odredeno vrijeme nisam bio ni preko weba nit preko messengera aktivan??
Henson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 11:20   #4677
Možda je automatski aktivan (što znači - online!) čim ti je uključen podatkovni promet...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 10:52   #4678
imam problem, kada me netko zeli naci u trazilici na facebooku ne moze me naci, kao da me nema, a u opcijama mi je stavljeno da me svi mogu kontaktirati...?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 11:55   #4679
Kontaktirati nije isto kao i biti vidljiv u tražilicama, to se mislim isto može podesiti u postavkama.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 13:38   #4680
Quote:
Sledgehammer kaže: Pogledaj post
Kontaktirati nije isto kao i biti vidljiv u tražilicama, to se mislim isto može podesiti u postavkama.
koja je to opcija?

ima samo Želite li da drugi pretraživači pretražuju vašu vremensku crtu?-moj odgovor na fejsu je NE jer to nema veze s profilom nego crtom.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.