Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2009., 16:12   #1
Alex Jones Channel suspendiran na youtubeu

Nevjerojatno, danas sam išao na Alex Jones channel i skužim da je suspendiran.
Official Alex Jones Channel Suspended By YouTube (Action Needed!)
You Tube In Egregious Censorship Of Alex Jones Channel
Ovo je izravan napad na alternativne medije!
Sad se samo pitam kolika je šansa da se isto dogodi sa alternativnim forumima?
Kao alternativu, Alex je predložio THElNFOWARRlOR channel.
__________________
"Kad ljudi izgube sve i ništa im više ne preostane za izgubiti, oni izgube i to"
FtW is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 17:49   #2
dobro, nećemo sad paničariti - možda su razlozi sasvim razumljivi (korištenje tuđe muzike i sl)
iskreno - meni je Alex Jones malo pre histeričan.
No....kako bilo...vrijedilo bi poskidat s neta sve što se da - zlu ne trebalo
možda ćemo uskoro morati raspačavati šapirografirani materijal i održavati projekcije filmova na tajnim lokacijama
bi bilo dobro da se odmah dogovorimo u kojoj birtiji ćemo nastaviti forumske rasprave i koja je lozinka!
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 20:28   #3
Tesko je objasniti precizno zasto, no vjerujem da je alex blize onoj strani, globalne elite, nego nasoj. Tako i gledam na njegove radove. Ono sto mogu sa sigurnoscu reci je da taj covjek ima problema sa vlastitom nasilnoscu i agresivnoscu.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 22:29   #4
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Tesko je objasniti precizno zasto, no vjerujem da je alex blize onoj strani, globalne elite, nego nasoj. Tako i gledam na njegove radove. Ono sto mogu sa sigurnoscu reci je da taj covjek ima problema sa vlastitom nasilnoscu i agresivnoscu.
Joooooooooooj, kako takvo nešto možeš reći. Naravno da ima problema sa agresivnošću jer neprestano istražuje i zna dosta o problemima kojih ljudi nisu niti svjesni. Želi uvest promjene, a nemože. Želi da ljudi žive u zdravijem i poštenijem društvu, a to je nemoguće. I ja pretpostavljam da ga to vjerojatno izjeda. Naravno da je poludio. Poludio sam i ja, a kamoli on.
__________________
"Kad ljudi izgube sve i ništa im više ne preostane za izgubiti, oni izgube i to"
FtW is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 22:48   #5
informacije su vrijedne za nekog tko ih prvi put cuje, no pitanje je posto je informacija dostupna sa mnogo izvora, koliko ce je on profiltrirati prije nego kaze.. jedno te isto. jednu te istu stvar je moguce reci na vise nacina, ne moraju oboje prenositi pozitivnu poruku.

recimo jedan primjer vrlo primitivnog covjeka, vrlo nasilnog.
http://www.youtube.com/watch?v=zXfgPYDzoTw
a prothink mu je kao konkurencija. recimo da i jesu posvadani, ali ovakav nacin? a opet, na istoj su strani.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 03:47   #6
meni je najjači bio kad je ugostio u svom showu davida mayera de rothschilda
http://www.youtube.com/watch?v=YuNLahhZFJ0

"i'm not your slave rothschild!"
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 07:59   #7
Quote:
Germa kaže: Pogledaj post
meni je najjači bio kad je ugostio u svom showu davida mayera de rothschilda
http://www.youtube.com/watch?v=YuNLahhZFJ0

"i'm not your slave rothschild!"
Moram priznat da je i Rotšajld džunior imao muda kod njega doći u emisiju.
Ma Alex je car. Pravi borac. Logično je da nekad popizdi.
__________________
"Kad ljudi izgube sve i ništa im više ne preostane za izgubiti, oni izgube i to"
FtW is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 08:34   #8
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
informacije su vrijedne za nekog tko ih prvi put cuje, no pitanje je posto je informacija dostupna sa mnogo izvora, koliko ce je on profiltrirati prije nego kaze.. jedno te isto. jednu te istu stvar je moguce reci na vise nacina, ne moraju oboje prenositi pozitivnu poruku.

recimo jedan primjer vrlo primitivnog covjeka, vrlo nasilnog.
http://www.youtube.com/watch?v=zXfgPYDzoTw
a prothink mu je kao konkurencija. recimo da i jesu posvadani, ali ovakav nacin? a opet, na istoj su strani.
Da, na ovoj snimci bi se moglo reći Alex has lost it
Moram priznat da još nisam čuo za ovog lika Prothink-a, malo sam samo preletio preko onoga što on radi i prije bih rekao da je on fraud.
Ali malo me brine što ga i William Cooper (isto tek sada čujem za njega) napada.
Ali samo bi htio naglasiti da je Alex snimio odličan film Endgame i The Obama Deception. Redovito vodi svoju emisiju i puno radi.
Slažem se sa dosta stvari s njim. I ovi napadi su bez argumenata. Ali budem još malo istražio.
__________________
"Kad ljudi izgube sve i ništa im više ne preostane za izgubiti, oni izgube i to"
FtW is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 13:51   #9
Backup chanel od Alexa Jonesa

http://www.youtube.com/user/THElNFOWARRlOR
aiki123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 17:17   #10
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
dobro, nećemo sad paničariti - možda su razlozi sasvim razumljivi (korištenje tuđe muzike i sl)
iskreno - meni je Alex Jones malo pre histeričan.
No....kako bilo...vrijedilo bi poskidat s neta sve što se da - zlu ne trebalo
možda ćemo uskoro morati raspačavati šapirografirani materijal i održavati projekcije filmova na tajnim lokacijama
bi bilo dobro da se odmah dogovorimo u kojoj birtiji ćemo nastaviti forumske rasprave i koja je lozinka!
Ma brzo će vas prokljuviti, masonsko-reptilski podanici su se svugdje zavukli, u svaku poru društva i, kako to samo Borgovi znaju reći: Resistance is futile
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 19:33   #11
Quote:
aiki123 kaže: Pogledaj post
Backup chanel od Alexa Jonesa

http://www.youtube.com/user/THElNFOWARRlOR
I taj kanal je suspendiran.
__________________
"Kad ljudi izgube sve i ništa im više ne preostane za izgubiti, oni izgube i to"
FtW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 19:50   #12
mislim da je Alex puko ko kokica. Ima jedan clip gdi se tijekom intervjua dere na Noama Chomskog. ne mogu ga sad naći al sigurno je negdje na utubeu.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 22:47   #13
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
mislim da je Alex puko ko kokica. Ima jedan clip gdi se tijekom intervjua dere na Noama Chomskog. ne mogu ga sad naći al sigurno je negdje na utubeu.
to ga cini zanimljivim....
(kad pukne)
aiki123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 22:17   #14
texas

Quote:
FtW kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno, danas sam išao na Alex Jones channel i skužim da je suspendiran.
Official Alex Jones Channel Suspended By YouTube (Action Needed!)
You Tube In Egregious Censorship Of Alex Jones Channel
Ovo je izravan napad na alternativne medije!
Sad se samo pitam kolika je šansa da se isto dogodi sa alternativnim forumima?
Kao alternativu, Alex je predložio THElNFOWARRlOR channel.
Hehehehehe drago mi je vidjeti da ima još 'brijača' na ovu temu. User civilian37 je tip koji je alex-ov alter, tako da na njegovom accountu možete gledati filmiće. Navodno je Jones-ova ženica židovka, pa i to dijelom opravdava silnu vojsku 'sumnjičavaca'... činjenica je da je on prvi uletio na illuminatsku zabavu usred kalifornijske šume i tada je zapravo počela cijela balada.

Best of po meni: 1. www.youtube.com/watch?v=le89JY3Angg
2. www.youtube.com/watch?v=rguZoGoJcVA

On ganja NWO - i to ima smisla, pogotovo onima koji su svjesni da... živimo u legendarnim vremenima..
atutto_gas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 07:20   #15
Quote:
Navodno je Jones-ova ženica židovka, pa i to dijelom opravdava silnu vojsku 'sumnjičavaca'
opravdava????
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 05:30   #16
Quote:
FtW kaže: Pogledaj post
Ali malo me brine što ga i William Cooper (isto tek sada čujem za njega) napada.
Pravog M.W.Cooper-a ustrijeliše šerifi na 'november-rain day' 2001. A.D.

Quote:
mandragora kaže:
...uskoro morati raspačavati šapirografirani materijal
šapirografirani - prosvijetli me bih te molio!

Quote:
mandragora kaže:
opravdava????
Nitko nikoga ne opravdava jer ne postoji odgovornost - aha, kak ti je sad?
eto ti kauzalnosti... nabasah si ga. zašto? zato što u momentu nisam znao kako spojiti ženicu i suspektore; stao sam na tren i čekao chi koji se pojavio u obliku riječi 'opravdanje' - nije da se baš opravdavam.. lalalalala
Imaš ideju-nemaš ideju???
Alex živi na Divljem zapadu jelte. Tamo je on oduvijek. A zna se kakvi su južnjaci, općenito svuda po svijetu... lalalalalala
Kako ego mislim, tako on laje - nema razlike. Ako je tip u banani i ego je... konzumiram ga koliko mi se da, lijenost mi ne dopušta nešto više šalala, a... ništa više
atutto_gas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 22:09   #17
_
Što se tiče Alex-a Jones-a i njegovog suspendiranja ... moguće je da se radi o obrnutoj psihologiji;

Sada kada su ga marginalizirali, svi od reda će pohitati da pogledaju cijelu arhivu njegovih youtube tvorevina na linku gdje se on predstavlja pod alter-om User civilian37, koji je navodno tajan

Već prožvakana taktika.

Iako ovdje njušim još jednog D.Ickea, ostavljam malu mogučnost da se ipak radi o prijetnji za njihove planove ..., ali jako malu mogućnost!
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 09:14   #18
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
_
Što se tiče Alex-a Jones-a i njegovog suspendiranja ... moguće je da se radi o obrnutoj psihologiji;
Sada kada su ga marginalizirali, svi od reda će pohitati da pogledaju cijelu arhivu njegovih youtube tvorevina na linku gdje se on predstavlja pod alter-om User civilian37, koji je navodno tajan
Već prožvakana taktika.
Care, to sam i ja bio posumnjao. Ali Alex mi djeluje previše emotivno, previše iskreno.
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Iako ovdje njušim još jednog D.Ickea, ostavljam malu mogučnost da se ipak radi o prijetnji za njihove planove ..., ali jako malu mogućnost!
Jones se bavi svakodnevnim problemima. Konstantno analizira aktualne probleme. Bilo da se radi o svinjskoj gripi, fema kampovima, zabrani oružja....Alex je svugdje. Mislim da niti jedan "teoretičar zavjera" ne radi puno kao on. Inače, dva su mu akaunta ukinuli na youtubeu.
__________________
"Kad ljudi izgube sve i ništa im više ne preostane za izgubiti, oni izgube i to"
FtW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 15:13   #19
Quote:
FtW kaže: Pogledaj post
Jones se bavi svakodnevnim problemima. Konstantno analizira aktualne probleme. Bilo da se radi o svinjskoj gripi, fema kampovima, zabrani oružja....Alex je svugdje. Mislim da niti jedan "teoretičar zavjera" ne radi puno kao on. Inače, dva su mu akaunta ukinuli na youtubeu.
Upravo na to i pucam. Čovjeku svakodnevno dolazi tolika količina zavjereničkih tajnih planova, da je to u najmanju ruku prečudno.

Postoji samo još jedan teoretičar zavjere osim A.Jones-a s tako debelim izvorom informacija o zavjerama illuminatskog,masonskog i drugog smeća, a također spada u grupu mogućih informacijskih dezinformatora ... pete kolone!


Btw. ako smo mi bez imalo problema otkrili njegov alternativni link ... kako to onda nezna globalistička škvadra?
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 16:18   #20
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Upravo na to i pucam. Čovjeku svakodnevno dolazi tolika količina zavjereničkih tajnih planova, da je to u najmanju ruku prečudno.

Postoji samo još jedan teoretičar zavjere osim A.Jones-a s tako debelim izvorom informacija o zavjerama illuminatskog,masonskog i drugog smeća, a također spada u grupu mogućih informacijskih dezinformatora ... pete kolone!


Btw. ako smo mi bez imalo problema otkrili njegov alternativni link ... kako to onda nezna globalistička škvadra?
Možda nemaju net


Ma dajte ljudi...............A.J. je još jedan redikul u nizu..................
__________________
Lights Of Heaven
http://www.youtube.com/watch?v=dZezBXcIyGI
THEM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.