Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2009., 10:47   #81
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
i bili su pijani, sto posto.
ne, pederi
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 25.05.2009., 15:25   #82
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Mene moja prevarila sa najboljim prijateljem...(bio do tada), i nedavno sa nekim 11.g. starijim od nje kojeg uopće nepozna.... i dalje hoće bit samnom??? svim sam im oprostio ali ne u potpunosti, u duši nikako... (zapravo i nije onda oprost)...ona hoće i dalje bit samnom.... jao kad čitam malo ove prevare i postove, tek sad mi dolazi u glavu kako sam glup...nema oprosta!
ko te dvaput prevari a ti mu oprostis, dajes mu zeleno svijetlo i za treci put...
zaphod is offline  
Old 25.05.2009., 16:11   #83
Nije loša ni ona, bilo nedavno po novinama. Negdje vani, Engleska, njemačka, ne sjećam se više...
Uglavnom, žena otišla na posao, a on se brzo spremio, pa pravac u neki bordel, na kurve.
I čovjek lijepo uđe, razgledava, kad jedna od djevojaka u donjem rublju i halterima, njegova žena!
Poslije se ispostavilo da žena, već par godina, povremeno dodatno zarađuje, a on troši njenu lovu na kurve.
Navodno su čak i ostali zajedno.
pac-man is offline  
Old 25.05.2009., 16:31   #84
Quote:
pac-man kaže: Pogledaj post
Nije loša ni ona, bilo nedavno po novinama. Negdje vani, Engleska, njemačka, ne sjećam se više...
Uglavnom, žena otišla na posao, a on se brzo spremio, pa pravac u neki bordel, na kurve.
I čovjek lijepo uđe, razgledava, kad jedna od djevojaka u donjem rublju i halterima, njegova žena!
Poslije se ispostavilo da žena, već par godina, povremeno dodatno zarađuje, a on troši njenu lovu na kurve.
Navodno su čak i ostali zajedno.
He he eto bar jedna priča ima sretan kraj .
kuroishijin is offline  
Old 25.05.2009., 16:39   #85
Quote:
wannda kaže: Pogledaj post
ej lakše malo, pa kažem ti kako sam mlada bila
tad još nisam davala

nisi dala njemu ali nekolicini na moru jesi!?
i išla si to još pisat na blog?
božemeprosti al ti si glupa ko noć, pa makar i mlada tada bila
coolinesay is offline  
Received Infraction
Old 25.05.2009., 16:52   #86
Jednoj mojoj poznanici muž rekao da ide na put (radi u drugoj županiji), dok je bila na poslu, i sakrio se u jednu od soba u ormar. Ova bržebolje nazvala frajera da doleti za sat, dva kad dođe kući. Muž zaskočio golupčiće dok su "čavrljali". Bilo je veselo uglavnom
Opća bježancija
peper is offline  
Old 25.05.2009., 18:30   #87
uh sad se sjetih jedne afere iz jednog grada na jadranu, di je jedan ugledni obrtnik dobio dojavu da mu jedan drugi ugledni upravo prasi zenu. i on ode po zenu od tog drugog, i njih dvoje prevarenih zaejdno ulete i nadju ih na gomili. onda je valjda opsta strka i bjezanija nastala, bilo ej i nekog oruzja valjda u prici
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 25.05.2009., 18:42   #88
Jednom zgodom, dovedem frendicu s posla doma. (živim sam) I zaprašimo mi ono, do jaja. U to vrijeme nisam pričao s burazom (koji živi iznad mene) on baci oko na moje dvorište i ubere njen auto. Kako smo bili popili i bili prilićno glasni, nije bilo dvojbe šta radimo. I moj buraz nazove njenog dečka (tada su bili u poslovnim odnosima) i objasni mu gdje mu je cura i šta radi.
Poslje mi buraz pričao kako mu je tip objašnjavao da mu je cura 2 dana na putu s firmom... ,a on mu je čitao tablicu s njenog auta.
__________________
Ghost of the Navigator

Zadnje uređivanje navigator1 : 25.05.2009. at 19:43.
navigator1 is offline  
Old 25.05.2009., 19:12   #89
Quote:
wannda kaže: Pogledaj post
halo. kuc kuc. ima koga



ah bila sam naivna i gledala sam da je zgodan i da ima za bocu vina da se lakše povalimo negdje
Ovo će ti jako pomoći u potrazi za dečkom.

Jednom, moja draga, nakon ševe, drugo jutro pošalje mi sms u kojem se zahvaljuje za dobru "masažu". Zove me navećer i pita da jesam li dobio njenu poruku. Koju poruku??? Ona greškom poslala poruku najboljem frendu o svog muža.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 25.05.2009., 19:21   #90
kako smiješnih stvari ima tu...joj joooooj...hahahaha
freeze is offline  
Old 25.05.2009., 21:16   #91
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
uh sad se sjetih jedne afere iz jednog grada na jadranu, di je jedan ugledni obrtnik dobio dojavu da mu jedan drugi ugledni upravo prasi zenu. i on ode po zenu od tog drugog, i njih dvoje prevarenih zaejdno ulete i nadju ih na gomili. onda je valjda opsta strka i bjezanija nastala, bilo ej i nekog oruzja valjda u prici
Ja ne razumijem te "DOJAVE"..to su idioti koji cinkaju,,
milla karolina is offline  
Old 25.05.2009., 21:19   #92
Quote:
milla karolina kaže: Pogledaj post
Ja ne razumijem te "DOJAVE"..to su idioti koji cinkaju,,
Ti koji cinkaju il ne mogu ništa pojebati (pa i sa strane) ili su ljubomorni pa ti oće zajebat stvar (da ni ti ne jebeš)
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 25.05.2009., 21:30   #93
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Ti koji cinkaju il ne mogu ništa pojebati (pa i sa strane) ili su ljubomorni pa ti oće zajebat stvar (da ni ti ne jebeš)
Čista ljudska zloba i zavist.
milla karolina is offline  
Old 25.05.2009., 21:44   #94
prijateljica imala dečka par mjeseci, on ostao doma a mi išle van i naravno se ubile kao stoke. ubrale neke tipove, ovaj njen čak i ličio na njenog dečka pa smo umirale od smijeha,. cijelu večer provele s njima i na jutarnjoj kavi ova rekla svom komadu kako liči na njenog dotičnog, a ovaj rekao da on ima brata s istim imenom ali ne pričaju već god dana..ups, jbg, oni se pomirili a ona ispala kurva
__________________
Ljepota žene se povećava kako godine prolaze
riječkaleptirica is offline  
Old 25.05.2009., 21:53   #95
Quote:
bondgirl007 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo...kakva ti je bila reakcija...mislim jesi li joj išta povjerovala ili si pomislila da je riječ o nekoj ljubomornoj luđakinji?
Pa bila sam skepticna, ali sam onda se raspitala malo bolje na vise strana i ispostavilo se da je istina... A ja u soku, nikad mi ni na kraju pameti nije bilo

I na kraju se nasle nas dvije i nasle ga sa nekom trecom na cugi

To je bilo kao u sapunici
Nerys is offline  
Old 25.05.2009., 22:09   #96
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Ok...evo i moja prastara idiotarija

Ugl...još me sram.....

Ja i tadašnji dečko kod frendice u gostima, mama fina, pa mi spavamo svatko u svojoj sobi. I u neko doba, svi idu na spavanje, a frendica i ja u "mojoj" sobi klapamo.....i ja njoj pričam...kako sam ovog prevarila, kako gaa više ne mogu smisliti, kako je gmizao da hoće ostaat sa mnom, kako mi se gadi....ser kenj trač blabla.....
Nestane nam cigareta.....i ja kažem idem ja kod njega, iz džepa ću mu izvuć. Ja u sobu, a na krevetu vidim žar cigarete.....Daklem sobe pregrađene šperpločom, on sjedio u krevetu i slušao me kako serem. Odvratno......Naučilo me životnu lekciju.

Ovo je uvjerljivo najjebenija prica. Ne mogu si uopce zamislit sto si je covjek mislio...ovo je enciklopedijska definicija overkilla.

Kako okrutno. No, zanima me sto je covjek uradio? Ne kuzim zasto je cekao? Zasto nije otisao? Nakon prve recenice?
__________________
Gdje ima volje, ima i nacina :-)
XeiX is offline  
Old 25.05.2009., 22:17   #97
Quote:
XeiX kaže: Pogledaj post
Ovo je uvjerljivo najjebenija prica. Ne mogu si uopce zamislit sto si je covjek mislio...ovo je enciklopedijska definicija overkilla.

Kako okrutno. No, zanima me sto je covjek uradio? Ne kuzim zasto je cekao? Zasto nije otisao? Nakon prve recenice?
Čovjek je valjda mazohist....epilog je bio u vlaku natrag. Ja posrana, osjećam se ko seljančura i idiot koji olajava.....On nakon neugodne šutnje mene zagrli i kaže.....znaš, ja tebe isto volim.....tu je definitivno umro za sva vremena. I ono mrvu poštovanja koje je još možda mogao dobiti, time je popljuvao.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Old 25.05.2009., 22:35   #98
Quote:
Nerys kaže: Pogledaj post
Pa bila sam skepticna, ali sam onda se raspitala malo bolje na vise strana i ispostavilo se da je istina... A ja u soku, nikad mi ni na kraju pameti nije bilo

I na kraju se nasle nas dvije i nasle ga sa nekom trecom na cugi

To je bilo kao u sapunici
O,Bože blagi,doista zvuči kao sapunica...svakak ti čast što si skupila hrabrosti suočiti se s time,vjerujem da ti nije bilo lako
bondgirl007 is offline  
Old 25.05.2009., 23:46   #99
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
nisi dala njemu ali nekolicini na moru jesi!?
i išla si to još pisat na blog?
božemeprosti al ti si glupa ko noć, pa makar i mlada tada bila
ne, nisam dala nikome, a na blogu sam pisala o tome kako se koj od njih ljubi

I nemoj sad molimte samo komentirat apsurd teme, jer je bilo dječice koja su pisala o tome što su taj dan jela i kakvu zadaću imaju
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 25.05.2009., 23:49   #100
Quote:
wannda kaže: Pogledaj post
ne, nisam dala nikome, a na blogu sam pisala o tome kako se koj od njih ljubi

I nemoj sad molimte samo komentirat apsurd teme, jer je bilo dječice koja su pisala o tome što su taj dan jela i kakvu zadaću imaju
to su price za modru lastu.
Flat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger