Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2008., 19:40   #1
Je li za sve kriv testosteron?

Dobila sam znanstveno provjerenu informaciju da je kod muškaraca jesen doba godine kada je razina testosterona u krvi najviša. Znamo koje sve reakcije testosteron izaziva kod muškaraca tako da se ponašaju kao pravi praiskonski mužjaci a to je: nekontrolirano trčanje za suknjama, i to što više to bolje, nevjera, agresivnost(nadodala bi još da je ove jeseni kako čitamo u medijima stopa kriminala i nasilja u porastu), posesivnost, i naravno, jako dobra seksualna moć. Jesam li u pravu?

Da li mislite da je testosteron kriv za to? Ima li primjera u vašoj okolini za to kod muških prijatelja, poznanika, dečkiju, braće i drugih primjeraka tog iritantnog a ipak neizostavnog roda?
Japanska_buba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 19:46   #2
za kim trčat

Quote:
Japanska_buba_ kaže: Pogledaj post
Dobila sam znanstveno provjerenu informaciju da je kod muškaraca jesen doba godine kada je razina testosterona u krvi najviša. Znamo koje sve reakcije testosteron izaziva kod muškaraca tako da se ponašaju kao pravi praiskonski mužjaci a to je: nekontrolirano trčanje za suknjama, i to što više to bolje, nevjera, agresivnost(nadodala bi još da je ove jeseni kako čitamo u medijima stopa kriminala i nasilja u porastu), posesivnost, i naravno, jako dobra seksualna moć. Jesam li u pravu?

Da li mislite da je testosteron kriv za to? Ima li primjera u vašoj okolini za to kod muških prijatelja, poznanika, dečkiju, braće i drugih primjeraka tog iritantnog a ipak neizostavnog roda?
Možda ti je teorija i točna, samo što danas žene nose hlače, uglavnom..empirijski dokazano..

Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 22:12   #3
Lightbulb

hm, onda bi žene koje imaju PCOS isto trebale biti agresivnije?
a žene na pilulama - mirnije?
__________________
Wanna be your lover, lover
wanna be your lover, lover
loverboy
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 23:00   #4
Quote:
Japanska_buba_ kaže: Pogledaj post
Dobila sam znanstveno provjerenu informaciju da je kod muškaraca jesen doba godine kada je razina testosterona u krvi najviša.
Gdje je objavljeno istrazivanje?
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 23:50   #5
Quote:
gerbengoy kaže: Pogledaj post
Gdje je objavljeno istrazivanje?
u pravu je zemska. nije to nesto novo.
cim iskopam literaturu od pretproslog semestra, javim
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 07:39   #6
Nisam uočila poveznicu između muške jebežljivosti i godišnjeg doba.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 09:41   #7
Quote:
Japanska_buba_ kaže: Pogledaj post
Dobila sam znanstveno provjerenu informaciju da je kod muškaraca jesen doba godine kada je razina testosterona u krvi najviša. Znamo koje sve reakcije testosteron izaziva kod muškaraca tako da se ponašaju kao pravi praiskonski mužjaci a to je: nekontrolirano trčanje za suknjama, i to što više to bolje, nevjera, agresivnost(nadodala bi još da je ove jeseni kako čitamo u medijima stopa kriminala i nasilja u porastu), posesivnost, i naravno, jako dobra seksualna moć. Jesam li u pravu?

Da li mislite da je testosteron kriv za to? Ima li primjera u vašoj okolini za to kod muških prijatelja, poznanika, dečkiju, braće i drugih primjeraka tog iritantnog a ipak neizostavnog roda?
Hmm, nisam to znala, ali sad kad razmislim, to bi objasnilo mnoge stvari. I činjenica je da sam razmišljala pretprošli tjedan kaj se događa jer se svaki dan desilo nekakvo ubojstvo, nasilje, nešto...mislila sam da je možda neki puni mjesec. Viš, viš, jako zanimljivo!!!!
A sad kad razmislim, čini mi se da mi je dragi malo nervozniji nego inače!
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 10:13   #8
Ne vjerujem. Ja npr. imam višak testosterona prirodno, odnosno malo više nego što je gornja granica kod žena i nit sam agresivna, nit sam nešto napaljena, ne vidim nikakvu povezanost testosterona s takvim ponašanjem.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 10:14   #9
Quote:
Japanska_buba_ kaže: Pogledaj post
Dobila sam znanstveno provjerenu informaciju da je kod muškaraca jesen doba godine kada je razina testosterona u krvi najviša.
A jesi li dobila informaciju da i žene imaju testosteron? Čak štoviše-naš se estrogen sintetizira iz tog testosterona. Šta smo onda mi u jesen?
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 10:36   #10
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Nisam uočila poveznicu između muške jebežljivosti i godišnjeg doba.
ma da?

ja primjetih da je proljeće okidač
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 10:38   #11
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
A jesi li dobila informaciju da i žene imaju testosteron? Čak štoviše-naš se estrogen sintetizira iz tog testosterona. Šta smo onda mi u jesen?
e! da se nadovežem iako baš nema veze s temom. negdje sam pročitala da cure koje imaju veće cice zapravo imaju više testosterona (iliti muških hormona) od onih bezcicki!
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 10:41   #12
Ima neke veze to što kažeš , ali ne u tolikoj mjeri da to bude isprika svakom nasilniku ili mafijašu/jebaču, odgoj i karakter čine ostalo
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 10:45   #13
Quote:
Trillian kaže: Pogledaj post
A sad kad razmislim, čini mi se da mi je dragi malo nervozniji nego inače!
Pazi se i zaključaj noževe.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 10:48   #14
ja sam cula da i zenske imaju testosteron
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 10:51   #15
Kriva je evolucija koja je kod njih zakazala i krenula unazad.
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 10:52   #16
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
e! da se nadovežem iako baš nema veze s temom. negdje sam pročitala da cure koje imaju veće cice zapravo imaju više testosterona (iliti muških hormona) od onih bezcicki!
joooooj kak mene puca ova jesen, baš sam napaljena, a i prilično sam agresivna reklo bi se
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 11:37   #17
ma da, ajmo za sve probleme u zivotu okriviti hormone i klimatske promjene
zasto je to u ljudskoj prirodi da moraju za nesto okriviti sve osim sebe?
djizs krajst
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 12:01   #18
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
ma da?

ja primjetih da je proljeće okidač
Ne'am pojma, mene svi uvijek hoće jebat.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 13:03   #19
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ne'am pojma, mene svi uvijek hoće jebat.
ma i mene, ali u proljeće bi da sam stalno nataknuta
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 14:30   #20
Quote:
Japanska_buba_ kaže: Pogledaj post
Dobila sam znanstveno provjerenu informaciju da je kod muškaraca jesen doba godine kada je razina testosterona u krvi najviša. Znamo koje sve reakcije testosteron izaziva kod muškaraca tako da se ponašaju kao pravi praiskonski mužjaci a to je: nekontrolirano trčanje za suknjama, i to što više to bolje, nevjera, agresivnost(nadodala bi još da je ove jeseni kako čitamo u medijima stopa kriminala i nasilja u porastu), posesivnost, i naravno, jako dobra seksualna moć. Jesam li u pravu?

Da li mislite da je testosteron kriv za to? Ima li primjera u vašoj okolini za to kod muških prijatelja, poznanika, dečkiju, braće i drugih primjeraka tog iritantnog a ipak neizostavnog roda?
Iritantnog?
On topic: ne znam jel jesen, al puuuuustiiii nek traaaaaaaaaaaaaje
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.