Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2012., 19:37   #1001
Quote:
Rendolf kaže: Pogledaj post
Ispostavilo se da su psihotestovi manje relevantni od ostalih vještina. Zato je došlo do prekida suradnje i zato ste pisali samo test osobnosti.
Samo sam htio ovo naglasiti za neke pojedince na temi da lakse uoce...
Ovo je definitivno znak da nekima dolazi iz dupeta u glavu...
Slobodno mogu prekriziti i test osobnosti u ovakvom standardiziranom obliku. Vise sluzi kao test informiranosti i inteligencije nego li opce osobnosti.
marlasr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 19:40   #1002
U potpunosti podržavam ideju da ljudi s fakultet imaju prednost, ali mislim da se ovaj put to neće desiti jer su tražili i ljude sa SSS.
Nikada nisam niti gledao oglase za ovaj posao, jer sam uvijek mislio da se mora završiti fakultet. Kako sam potpuno slučajno saznao da to nije slučaj, iskoristio sam zadnju priliku (86. sam godište).
__________________
If You want to be old and wise, You gone be young and stupid first!
DerleT is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 20:12   #1003
Quote:
marlasr kaže: Pogledaj post
Samo sam htio ovo naglasiti za neke pojedince na temi da lakse uoce...
Ovo je definitivno znak da nekima dolazi iz dupeta u glavu...
Slobodno mogu prekriziti i test osobnosti u ovakvom standardiziranom obliku. Vise sluzi kao test informiranosti i inteligencije nego li opce osobnosti.
Ti psihotestovi su bili dosta nepozudani a uglavnom su bili odlučujući faktor. Sjećam se da jedan kolega sa faksa nije nikad izlazio sa nama, vječito doma, zabuljen u knjigu, na jednom testiranju je ispao veoma socijalan i društven. Tada sam izgubio povjerenje u te testove.

Smatram da je u redu zadržati test inteligencije i test osobnosti ali oni su više kao svojevrsan ''detektor laži''.. Služe samo kao nekakav pokazatelj, smjernica..Ali nisu nikakav dokaz nečije osobnosti..I drago mi je da više nemaju tako snažan utjecaj na selekciji.
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 10:50   #1004
Quote:
DerleT kaže: Pogledaj post
Kako sam potpuno slučajno saznao da to nije slučaj, iskoristio sam zadnju priliku (86. sam godište).
86.? a koji mjesec? ja sam 10. mjesec 88. pa me zanima hocu li moci za dvije godine ponovo na natjecaj ako sad odmah u prvom krugu ispadnem. btw, mislim da sam upravo donijela odluku o odabiru fakulteta, buduci da idem na drzavnu maturu sad na ljeto.. bit ce da moram na promet
kantica1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 11:29   #1005
šveđoko

da su švedi u igri svjedoči i njihov nedavni posjet zagrebu, i baš su nas friške kontrolore, tek pristigle iz njemačke , uhvatili ispitivat o uvjetima, pa kako nam je bilo ovo, kako ono, pa kako je kod njih i tako... kasnije sam čuo sam nešto - buduće generacije će vrlo vjerojatno ići gore
u mad bro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 13:53   #1006
Quote:
kantica1810 kaže: Pogledaj post
86.? a koji mjesec? ja sam 10. mjesec 88. pa me zanima hocu li moci za dvije godine ponovo na natjecaj ako sad odmah u prvom krugu ispadnem. btw, mislim da sam upravo donijela odluku o odabiru fakulteta, buduci da idem na drzavnu maturu sad na ljeto.. bit ce da moram na promet
Kolovoz 1986.

Mislim da nije bitno koji mjesec, jer u natječaju je bilo navedeno da se prijavljuju osobe do 25 godina starosti, zaključno 1986. godište. To sam shvatio kao da se svi koji su 86. godište ili mlađi sa SSS mogu prijaviti.
__________________
If You want to be old and wise, You gone be young and stupid first!
DerleT is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 18:26   #1007
U mad bro, ako si tek pristigao iz Njemačke, sa školovanja, kako si već postao kontrolor?

Rendolfe, ne zaboravljaj popiti lijek svakodnevno!
svfr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 20:47   #1008
Quote:
svfr kaže: Pogledaj post
U mad bro, ako si tek pristigao iz Njemačke, sa školovanja, kako si već postao kontrolor?
Postoji nešto što se zove On The Job Training. Po povratku iz Njemačke dobiva se status vježbenika i odrađuje OTJ pod nadzorom mentora..

Quote:
Rendolfe, ne zaboravljaj popiti lijek svakodnevno!
A za ovo ide trokutić..
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 21:33   #1009
Jel ima kakva uzročno-poslijednična veza između a) pretumbavanja kriterija za izbor i školovanja novih ATCOva te b) prelaza madamme A iz letačkog Sovhoza u kontrolorski?
Sova77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 00:58   #1010
Kako bi onda trebalo sve to na kraju sa konkretnim natječajem ispast. Student sam ali ne aeronautike pa me čisto zanima jer imam i neke druge planove u pitanju pa da ne čekam još 3-4 mjeseca pa da i ovo i ono i treće ne propadne.
pijanecX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 20:51   #1011
Nisam dugo bio na ovom forumu, i evo vidim sada da još nitko nije dobio nikakvu obavijest, nadam se da ćemo uskoro dobiti nekakve informacije, prošlo je već skoro mjesec dana od kada sam ja pisao test inteligencije/osobnosti (17.02.).

I da, u potpunosti se slažem s time da ekipa s završenim prometnim faksom, smjer kontrola leta ima ubuduće puno lakši put prema ovome poslu, jer za to i idu na faks.

Naravno, logično je da to neće bit tako na ovom natječaju jer inače ne bi primali ljude sa SSS.
CarpenoctemZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 14:08   #1012
Zvali su me s aerodroma i avili mi da sam prošo i da je sljedeci krug 27.3 al ovaj put u zgradi kontrole leta
Philips123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 16:11   #1013
Super da su te zvali, meni se jos nitko nije javio, ocito nista onda.
Sta su ti rekli da ce biti na testiranju? Engleski?
U svakom slucaju zelim ti puno srece!
Traveler86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 16:22   #1014
Ma zvat ce oni jos kroz par dana ja mislim a rekli su mi da ce bit engleski i jos nesto nije rekla sta al ce uskoro sve informacije pisat na njihovoj sluzbenoj stranici pa kao da si tamo procitamo sve
Philips123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 20:42   #1015
philips123 sorry od kud si?
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 00:23   #1016
Quote:
s.w.a.t. 24-7 kaže: Pogledaj post
philips123 sorry od kud si?
Iz Zagreba
Philips123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 16:39   #1017
Hm, mene nisu zvali, izgleda da ništa onda od svega toga, želim sreću svima koji su prošli dalje!
CarpenoctemZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 16:41   #1018
ima jos ko da su ga zvali ?
crnjak_xrace is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 17:45   #1019
Mene nisu, možda budu, neznam.

U mad????
pijanecX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 19:41   #1020
Mene su zvali
Angie Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.