Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2013., 11:21   #321
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
i meni je isto igra dobra, ali malo mi se zamjerilo na cutscenama kolicina akcije, sta sve prezivi, djeluje mi ko neki terminator. u prvih 15min igrice se napatila vise nego bilo koji drugi lik u igrici i tako konstantno. inace, prica mi je super. i ja se radujem nastavku samo da bude malo manje tezak
Sve potpisujem, ali manje težak? pa igra je brutalno prelagana ja bi manje neprijatelja, više zagonetki i to je u principu to zbilja su napravili odličan nastavak, jedino okrenutost k akciji mi je malo zasmetala. Nadam se da će se vratiti svojoj arheološkoj djelatnosti ili uništavanju iste
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 12:13   #322
Slazem se, meni je igra bila prelagana
Ima li kakvih novosti o nastavku :naivna:
__________________
-There's a higher power that will judge you for your indecency. -Tom Cruise?
ketty_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 16:11   #323
Za nastavak je bilo rečeno kao vrlo skoro da će biti informacija, pa su svi mislili na onom sajmu kroz 8. mjesec da će nešto staviti, ali ništa. Zapravo rekli su kao "da ćemo zaigrati novi nastavak i prije nego što mislimo"
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 17:02   #324
Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
Sve potpisujem, ali manje težak? pa igra je brutalno prelagana ja bi manje neprijatelja, više zagonetki i to je u principu to zbilja su napravili odličan nastavak, jedino okrenutost k akciji mi je malo zasmetala. Nadam se da će se vratiti svojoj arheološkoj djelatnosti ili uništavanju iste
manje tezak u smislu cutscena i toga koliko lara moze prezivit, po meni su stvarno s tim pretjerali
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 20:49   #325
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
manje tezak u smislu cutscena i toga koliko lara moze prezivit, po meni su stvarno s tim pretjerali
Aha, znači prije bi se reklo manje naporan tu se slažem, volio bi slobodu u igri, nešto što danas jako fali s obzirom da svaka igra kao mora biti akcijski nabijena pa ubace te sekvence kao da dignu ritam... što je falilo kad smo imali level i na njemu rješavali zagonetke i ubijali životinje sad je najveća znanost baciti brdo neprijatelja, par scena u kojima stišćeš iste tipke i ne da bog zagonetku na kojoj se zapne dulje od minute jer kao današnji igrači nemaju strpljenja... ah... sad već ulazim u puno dublje probleme današnje industrije igara
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 11:50   #326
Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
Aha, znači prije bi se reklo manje naporan tu se slažem, volio bi slobodu u igri, nešto što danas jako fali s obzirom da svaka igra kao mora biti akcijski nabijena pa ubace te sekvence kao da dignu ritam... što je falilo kad smo imali level i na njemu rješavali zagonetke i ubijali životinje sad je najveća znanost baciti brdo neprijatelja, par scena u kojima stišćeš iste tipke i ne da bog zagonetku na kojoj se zapne dulje od minute jer kao današnji igrači nemaju strpljenja... ah... sad već ulazim u puno dublje probleme današnje industrije igara
e to je ta rijec, naproran...sve je nekako nategnuto. pred kraj igrice sam izgubio volju totalno ali me ful zanimao kraj i morao sam je prijec. vecinu igrica koje su mi dobre predem 2,3 puta. tako sam mislio da ce bit i sa ovom ali...ma nema sanse. ovaj post je jako dobro opisao danasnje igre
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 19:27   #327
Upravo se instalira evo na nekih 50% mi je i jedva cekam da zaigram !

Igracu je uporedo sa Black Flag :klap:
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 13:39   #328
Prvi utisak je... onako... ok igra ali... ocekivao sam malo vise te bi bilo bolje da ima manje akcije a vise mozganja.

Puno je slabija od AC4: Black Flag, neuporedivo slabija. Grafika je takodje slabija nego u Black Flag.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 15:32   #329
Imao sam 10% i odjednom imam 0% WTF I odustajem od igranja ionako me ne vuce da je igram dalje.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 22:02   #330
Da je otok open world, da su neprijatelji opasniji, da je stealth opcija i da su mozgalice pun kurac teže, igra bi bila savršena. Ovakva kakva jest je sasvim dobra, simpa razvoj lika, malo prebrz ali opet dovoljno dobro.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 23:04   #331
ja jučer baš završio, po meni GOTY 2013. nije da je neka konkurencija bila doduše
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 15:39   #332
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
ja jučer baš završio, po meni GOTY 2013. nije da je neka konkurencija bila doduše
Najbolja nakon Core Design dana. Na početku sam skoro odustao jer su od Lare napravili kmečavicu i nisu mi dali oružje pola sata no kasnije joj neke stvari postanu jasnije (istraži - potamani - istraži ) pa stvari dođu na svoje mjesto. Lokacije su fantazija, borba vrlo dobra a i igra definitivno ima najbolje cutscene u serijalu.
Nisam osjetio neku poveznicu starom školom ali ako se gleda u kontekstu zasebne igre onda je odlična. Ostalo mi je u sjećanju da po završetku igre na odjavnoj špici zahvale na kupovini i podršci. Ne viđa se svaki dan.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 16:31   #333
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Najbolja nakon Core Design dana. Na početku sam skoro odustao jer su od Lare napravili kmečavicu i nisu mi dali oružje pola sata no kasnije joj neke stvari postanu jasnije (istraži - potamani - istraži ) pa stvari dođu na svoje mjesto. Lokacije su fantazija, borba vrlo dobra a i igra definitivno ima najbolje cutscene u serijalu.
Nisam osjetio neku poveznicu starom školom ali ako se gleda u kontekstu zasebne igre onda je odlična. Ostalo mi je u sjećanju da po završetku igre na odjavnoj špici zahvale na kupovini i podršci. Ne viđa se svaki dan.
Prequel jebiga, ovo je prvi put da se susrela s takim stvarima, ne može odmah bit badass
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 17:06   #334
Meh, malo do nikakve veze s tomb raiderom
živcira me što sve te nove igre izgledaju praktički isto
__________________
.cause im not like everybody else.
London_Calling is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 23:52   #335
Da, jerbo je 8 prethodnika bilo totalno drukčije
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 00:35   #336
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Imao sam 10% i odjednom imam 0% WTF I odustajem od igranja ionako me ne vuce da je igram dalje.
pa ti skidaj piratluk

meni jebena igra, opet ću je preć.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 09:44   #337
Nije skinuo dobar piratluk
Baš bih mogla ponovo odigrati, da ubijem vrijeme do Thiefa.
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 22:23   #338
Bump Gdje kupiti ovo danas ? Hoću kutiju! Zagreb?
SMeK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.