Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2013., 15:57   #1441
Itko koristio Biokap boje (ima ih u ljekarnama)?

Tražim nešto prirodno i 'lagano' jer mi je Keune uništio kosu, najgroa boja ikada (govorim o onoj crnoj liniji, ne onoj novoj BIO liniji).

Uglavnom te Biokap boje koriste trudnice pa vjerujem da nisu toliko štetne... no bojim se da im je postojanost kao pamćenje zlatne ribice...
ProdajaOdjeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 10:45   #1442
jel netko isprobao nove Garnier Olia boje za kosu bez amonijaka i sa prirodnim uljima?
lijepa mi je 6.0 i 5.0


dvoumim se izmedu ove dvije, ovisi dal prima tamnije ili bude kao na slici?
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 15:04   #1443
Quote:
ProdajaOdjeće kaže: Pogledaj post
Itko koristio Biokap boje (ima ih u ljekarnama)?

Tražim nešto prirodno i 'lagano' jer mi je Keune uništio kosu, najgroa boja ikada (govorim o onoj crnoj liniji, ne onoj novoj BIO liniji).

Uglavnom te Biokap boje koriste trudnice pa vjerujem da nisu toliko štetne... no bojim se da im je postojanost kao pamćenje zlatne ribice...


Meni su super. Koristila sam crnu i tamno smeđu. Puno su blaže od ovih 'klasičnih', jako se lijepo sjaje, i lijepo blijede nekako (ne dođu požmarene nakon nekog vremena).
*lex* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 21:18   #1444
Mene također zanimaju neke nijanse Garnier Olia boja za kosu, najviše ova 6.35 - Light Chocolate

Zanima me ispadaju li te Garnier Olia boje dosta tamnije nego na slici?
la reine margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 21:55   #1445
Cure, ima koja boja da je slična Keune 1517, al da se ne ispira tako ludo brzo?
ivanea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 21:35   #1446
Unhappy POMOĆ!

Pozdrav curke!

Evo da i ovdje pitam za ono što tražim.
A ono što tražim je, točno ovakva nijansa kose - http://imageshack.us/photo/my-images/6/anastasia2m.jpg

Zanima me s kojom točno bojom i kojom nijansom bih mogla postići istu ovakvu boju kao na toj fotografiji?

NAPOMENA: Moja prirodna boja kose bila je plava, sve do 8. razreda, tada je postupno postala tamnija, no uvijek sa par plavih pramenčića. (pogledajte ispod u fotografijama moju boju prije farbanja)
Trenutno imam pramenove ofarbane Keune bojom, ali izrast je tu, budući da je prošlo više od 5 mjeseci od zadnjeg farbanja.

Evo ispod su moje 2 fotkice prije farbanja, na jednoj sam tamnija, to je prije ljeta, a na drugoj tijekom ljeta, imam prirodne pramenove od sunca.

Pomažite s preporukama, trebam tu farbicu što prije!
Hvala!

1.http://imageshack.us/photo/my-images/51/kosa2u.jpg
2.http://imageshack.us/photo/my-images/5/kosa3.jpg
Pozdrav555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 17:37   #1447
gdje bi se još mogla povoljno kupiti profesionalna boja za kosu, tipa Paul Mitchell novi, sad kad je onaj dućan u WG-u zatvoren? pretpostavljam da ne mogu banuti u frizeraj i reći da bih samo kupila njihovu boju?
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 23:00   #1448
ako znaš koju Paul Mitchell nijansu trebaš, naruči s ebaya.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 23:59   #1449
Quote:
ProdajaOdjeće kaže: Pogledaj post
Itko koristio Biokap boje (ima ih u ljekarnama)?

Tražim nešto prirodno i 'lagano' jer mi je Keune uništio kosu, najgroa boja ikada (govorim o onoj crnoj liniji, ne onoj novoj BIO liniji).

Uglavnom te Biokap boje koriste trudnice pa vjerujem da nisu toliko štetne... no bojim se da im je postojanost kao pamćenje zlatne ribice...
da, odlicne!!!
sto se tice postojanosti, meni su se manje ispirale od obicne boje. a i frizerka mi je rekla, da ce se biokap tesko isprat.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 09:42   #1450
Quote:
la reine margot kaže: Pogledaj post
Mene također zanimaju neke nijanse Garnier Olia boja za kosu, najviše ova 6.35 - Light Chocolate

Zanima me ispadaju li te Garnier Olia boje dosta tamnije nego na slici?
da, ja sam se farbala tom i ispala je tamno smeda. odustala sam od svih garnierovih boja jer su skroz nerealne i ne ispadnu ni priblizno onome sto zelim, a probala sam sve njihove linije, sve u svemu veliko razocaranje jer sam mislila da ce bar ta olia biti necemu
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 15:00   #1451
kojih sve Subrina linija ima za kupiti kod nas? našla sam na netu neku Subrina Pure, jel netko vidio kod nas?
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 13:42   #1452
ponavljam pitanje s druge teme

gdje mogu u zagrebu kupiti cameleo boje za kosu (poljska firma ih proizvodi, delia cosmetics)?

http://www.delia.pl/data/products/649/3877.jpg
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 11:06   #1453
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
ponavljam pitanje s druge teme

gdje mogu u zagrebu kupiti cameleo boje za kosu (poljska firma ih proizvodi, delia cosmetics)?

http://www.delia.pl/data/products/649/3877.jpg
u intersparu
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 14:31   #1454
Quote:
BiH girl kaže: Pogledaj post
Pozdrav lijepe moje,

MOLIM za pomoc, moj problem je slijedeci. Imam (srednje) smedju kosu (farbanu). Sinoc sam stavila L'oreal Ombre na vrhove i katastrofa, uzas zuta/narandjasta boja,ne smijem se ni pogledati. Sta da radim, htjela sam samo da mi budu vrhovi svjetlija smedja,neka bez nijansa. Sta da uradim? Koju boju da stavim da prekrijem ovo zutilo a dobijem neku svijetlo smedju bez nijansu?
Kad nitko neće odgovorit..ja ću!

Imam dosta iskustva sa farbanjem...svoje kose i neke stvari bi ti mogle pomoći.Dakle... na taj ombre svijetlji dio, na krajeve, stavi preljev od npr.9.1 boje ili 9.19 sa 6% hidrogenom i to drzi par minuta i prati sto se desava.Boja bi trebala to zutilo ubit i mogla bi ostati ljepa plava boja, mozda u početku mrvu pepeljasta ali to se ispere a sljedeći put nalij neku...plavu koja tebi odgovara tipa...zlatasto, biserno. Ako hočeš da ti vuće na smedje onda uzmi 8.1 i drzi jako kratko tipa...max 5 min.Javi rezultate!
morelike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 21:24   #1455
Ako je kosa blajhana, a za ombre je, bolje da preljev radi s 3 % hidrogenom i to na mokru kosu, par minuta.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 22:27   #1456
Gdje se mogu kupiti Majirel boje za kosu?
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 09:27   #1457
curke jel ima koja iskustva sa wellaton bojama za kosu?
kupila sam jucer 7.0, kosa mi je trenutno neke nedefinirane boje, na suncu dosta svijetla sa zlatnim i narancastim tonovima,a ovako bi rekla da je svijetlo smeda. zanima me dal bu se to uopce kaj primilo
prirodno mi je srednje plava do tamno plava kosa ali se farbam godinama..
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 20:59   #1458
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
u intersparu
hvala, našla sam i u nami
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 12:27   #1459
Inoa ultra Blond

Cure da li je netko probao tu boju za kosu. piše da posvjetljuje i 7 tonova bez isušivanja pa sad ne znam
malazara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 20:05   #1460
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
curke jel ima koja iskustva sa wellaton bojama za kosu?
kupila sam jucer 7.0, kosa mi je trenutno neke nedefinirane boje, na suncu dosta svijetla sa zlatnim i narancastim tonovima,a ovako bi rekla da je svijetlo smeda. zanima me dal bu se to uopce kaj primilo
prirodno mi je srednje plava do tamno plava kosa ali se farbam godinama..
Ja sam probala Wellaton 7.0, ali u pjeni.
Evo ovu:

Prije farbanja kosa mi je bila tamnoplava, a nakon svijetlosmeđa.
Meni nije nešto. Boja se dobro prima, ali ispala mi je tamnija nego kod tete. Piše "srednje plava", a ja smeđa.
Hoću svoju plavu kosu...
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.