Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Networking

Networking Mreže i sve oko njih. Žično, bežično, protokoli, servisi, administriranje mreža, serveri, ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2016., 03:48   #1
Rouret ili Reapeter

Postovanje, zanima me sto je bolje uzeti od gore navedenog. U podrumu je modem Thomson TWG 870 i na njega je LANom spojen PC na katu i Asus RT-AC68U u prizemlju koji je postavljen kao AP i on odlicno pokriva WLANom prizemlje ali nisam zadovoljan jacinom,kvalitetom i brzinom WLANa na katu (PC 50-60 Mbit/s a mobiteli i laptop ~ 30tak Mbit/s). Da li je sada bolje uzeti Repeater i staviti ga recimo u predsoblje kata ili Router (Asus RT-AC1200G+) koji bi spojio na Thomson TWG 870 u podrumu sa LANom i na postavio ga kao AP te time rijesio problem WLANa na katu. Bio bi zahvalan na svakom savijetu. Pozdrav.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 11:19   #2


Uzmi ovo i rijesio si sve svoje probleme..placeno 220 kn....radi kao sat...lako za postaviti...sve preko mobitela mozes.....bolje radi od najnovijeg T com routera kojega sam bio postavio kao AP....isto imam u prizemlju glavni router i s njega direktno LAN kabli na kat u ovaj mali....signal duplo jaci...ne puca...radi perfekt...gubitaka nikakvih...

Poslano sa mog GT-N7000 koristeći Tapatalk
Tonijo Triton is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 13:25   #3
To nemi ne treba jer ja na katu u svakoj sobi imam LAN uticnicu!!
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 14:06   #4
Imam i ja al meni treba...

Poslano sa mog GT-N7000 koristeći Tapatalk
Tonijo Triton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.