Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2006., 21:17   #121
Vau, moram sve pohvalit! Odlični radovi, najviše mi se sviđa ona lutka!!!
A sad ću ja stavit jedan photomanipulation koji je donekle meni najomiljeniji:
http://img258.imageshack.us/my.php?image=sirenoq9.jpg

Pljujte slobodno, ali bez hračaka molim!
Usput evo moje dA stranice: http://morrbido.deviantart.com
__________________
MAN I'M HOT, LIKE THE SUN, LIKE THE MIDDLE OF THE SUMMER!!!
morrbido is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 21:48   #122
Quote:
morrbido kaže:
Vau, moram sve pohvalit! Odlični radovi, najviše mi se sviđa ona lutka!!!
A sad ću ja stavit jedan photomanipulation koji je donekle meni najomiljeniji:
http://img258.imageshack.us/my.php?image=sirenoq9.jpg

Pljujte slobodno, ali bez hračaka molim!
Usput evo moje dA stranice: http://morrbido.deviantart.com
bas si mi morbidan...
pogledala san ti radove i na dA-u i na osobnom webu
ta hobotnica-zena obradena u photoshopu mi se svida i svida mi se ona glava koja se jede dok je vruca...
imas ok fotke ali crtezi su ti za jedva 2
eto to je moje iskreno misljenje
eee i na stranici malo vise poradi
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 18:32   #123
Quote:
(:P) kaže:
bas si mi morbidan...
pogledala san ti radove i na dA-u i na osobnom webu
ta hobotnica-zena obradena u photoshopu mi se svida i svida mi se ona glava koja se jede dok je vruca...
imas ok fotke ali crtezi su ti za jedva 2
eto to je moje iskreno misljenje
eee i na stranici malo vise poradi
Hvala, za crteže znam, to su svi jako stari, ali još uvijek vježbam anatomiju i sjenčanje. A onu moju originalnu stranicu nisam updaeto jedno 3-4 mjeseca (neda mi se), bolji mi je dA.
__________________
MAN I'M HOT, LIKE THE SUN, LIKE THE MIDDLE OF THE SUMMER!!!
morrbido is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 19:58   #124
e morbido!
zaboravih ti rec
onaj jednorog ti je odlican, odlican
nastavi onim tempom
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 20:00   #125
e i bilo bi dobro da vi svi tu koji saljete radove komentirate jedni drugima
vjerujem da ocekujete kritike i pohvale, ali od vas ni glasa o tome
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2006., 00:44   #126
Pa evo nešto prigodno!

 
Odgovori s citatom
Old 24.12.2006., 07:11   #127
Quote:
lugica kaže:
Pa evo nešto prigodno!

Joj, super je! Kako si napravila to stablo? To je kupljeno tako ili si ti sastavila? (mislim na stablo)
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 12:49   #128
sritan vam svima božić
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 23:27   #129
Quote:
azzie_elbub kaže:
Joj, super je! Kako si napravila to stablo? To je kupljeno tako ili si ti sastavila? (mislim na stablo)
ja mislim da je to neka grana?
__________________
o
houpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 01:00   #130
Quote:
azzie_elbub kaže:
Joj, super je! Kako si napravila to stablo? To je kupljeno tako ili si ti sastavila? (mislim na stablo)
Ne nije prava grana, premda bi mogla biti ako nađete baš onakvu kakva vam odgovara. Ovo je napravljeno od čvrste žice i spojeno smeđom cvjećarskom trakom. istom trakom sam pričvrstila lampice (rižu) na žicu, pa se niti čvrsta žica niti žica od lampica ne vide. Slučajno sam imala veliku bocu - 5 l (od nekakvog reklamnog konjaka), pa sam nju upotrijebila, ali možete uzeti bilo kakvu posudu, bitno je da je staklena (prozirna) da se vidi ostatak lampica koji stavite unutra. Dakle boca, vaza, zdjela....
 
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 19:44   #131
evo mojih radova(samo malecki dio)od kada sam bila 15-ogodisnjakinja...a bjese to jako jako jako davno.zahvaljujuci jednom nasem poznatom fotografu i forumasu-koji ih je objelodanio nakon puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno godina...sad ih bar moze netko vidjeti...steta sto se nisam bavila sa time,ali od 17-e vise ne crtam.
http://andreandrea.deviantart.com/gallery/
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 20:07   #132
Quote:
(:P) kaže: Pogledaj post
e i bilo bi dobro da vi svi tu koji saljete radove komentirate jedni drugima
vjerujem da ocekujete kritike i pohvale, ali od vas ni glasa o tome
oprosti, ali nakon tvog ispada sumnjam da se itko vise usudi kritizirati jer ti ocekujes samo pohvale.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 22:19   #133
Evo malo zezancije u Photoshopu:


Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 23:31   #134
svaka cast...ovo u Pshopu izgleda strava!

Vanja
vanjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 02:56   #135
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
oprosti, ali nakon tvog ispada sumnjam da se itko vise usudi kritizirati jer ti ocekujes samo pohvale.
izvoli stavi svoje radove i time dokaži svoju kompetentnost u ocjenjivanju... Jer reći da je onaj strip što ga je netko stavio na nivou 2 razreda je Možda nije profesionalan, vrhunski il štogod, ali je očito kako osoba koja ga je napravila zna crtati, a ti si ju spustila kao da je najgori crtač na svijetu usporedivši ga sa djetetom koji ide u "2.c" .
illumination is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 13:58   #136
Quote:
illumination kaže: Pogledaj post
izvoli stavi svoje radove i time dokaži svoju kompetentnost u ocjenjivanju...
Molim, smirite tenzije.

Smije li neki film ili glazbu kritizirati onaj tko nije redatelj ili glazbenik? Smije li arhitektru kritizirati ne-arhitekt? I smije li politicara kritizirati obican gradjanin? Svatko ima pravo na kritiku, bez obzira na to bavi li se istom vrstom posla ili ne.

Quote:
illumination kaže: Pogledaj post
strip (...) očito kako osoba koja ga je napravila zna crtati, a ti si ju spustila kao da je najgori crtač na svijetu usporedivši ga sa djetetom koji ide u "2.c" .
Sto je najbolje, autor i ide u 2.c. Ali dobar je, bir ce nesto od njega.
Druga stranica, slika na kojoj stoje pred vjetrenjacama...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 20:09   #137
Slusaj, illuminešto, nakon takvih nabijenih emocija spram mene ne pada mi na pamet staviti nesto. Ne zato sto ne zelim jer sam imala najbolje namjere nego zato sto vec vidim da samo cekate da nesto kazem i planete, a komentar takvih ljudi me zaista niti ne zanima. Zeljela sam dati konstruktivnu primjedbu jer ako netko za nesto nije neka to shvati na vrijeme i krene dalje (kao sto sam ja shvatila da nisam za pjevanje) i kvit! Ali ok, neciji ego je ipak svetinja.. ne znam kako sam mogla reci da nesto ne valja..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 23:44   #138
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
Ali ok, neciji ego je ipak svetinja.. ne znam kako sam mogla reci da nesto ne valja..
mislim da nije bio problem kritike same po sebi, vec stava koji si imala i nacina na koji si ju napisala.

ali sumnjam da su ljudi ovdje takva zlopamtila pa da ce namjerno pljuvat tvoje radove radi toga.... ohrabrujem te da ih stavis, a ako ce bit ikakvih excesa reagiracemo na vrijeme
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 01:23   #139
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
Zeljela sam dati konstruktivnu primjedbu jer ako netko za nesto nije neka to shvati na vrijeme i krene dalje...
Dok god kritiziras tako da kazes da je nesto lose, a ne obrazlozis tocno zasto, tvoja kritika nije konstruktivna kritika nego tvoj osobni stav. Problem nastaje onda kada te svoje osobne stavove prezentiras kao opce. Kuzis, ne mozes nekome reci da se okani crtanja samo zato sto ti smatras da to nije dobro. I ne mozes se cuditi kolicini negodovanja koja ce nastati kad tako nesto pokusas.

A sad, to sto ja osobno smatram da kritika treba ukazati na pogreske, ali i savjetovati kako da se te pogreske eventualno otklone, te poticati ljude da nastave raditi ono sto ih veseli, to je vec neki drugi par cipela.

Niti svi mogu, niti svi zele biti profesionalci. A ponajmanje se od njih na ovom topicu ocekuje da to i budu.


Quote:
darin kaže: Pogledaj post
ali sumnjam da su ljudi ovdje takva zlopamtila pa da ce namjerno pljuvat tvoje radove radi toga.... ohrabrujem te da ih stavis, a ako ce bit ikakvih excesa reagiracemo na vrijeme
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 03:41   #140
Quote:
Mrtva mrkva kaže: Pogledaj post

A sad, to sto ja osobno smatram da kritika treba ukazati na pogreske, ali i savjetovati kako da se te pogreske eventualno otklone, te poticati ljude da nastave raditi ono sto ih veseli, to je vec neki drugi par cipela.

Niti svi mogu, niti svi zele biti profesionalci. A ponajmanje se od njih na ovom topicu ocekuje da to i budu.
Nemam što dodati
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.