Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2015., 21:13   #141
Pročitala san da na zadnjem ispitu nije upalilo to s pokazivanjem original knjige pošto nisu imali priliku ni izvadit ju...
nella4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 19:05   #142
Quote:
JellyfishK kaže: Pogledaj post
Pa da i ja sam se cudila zasto nam onda govori da skinemo knjigu sa stranice, mislim sto nas oce vise bacit ili sto xd
a ti imas isto kopiranu?
Ma nemam ni ja pojma vise
Da ja imam kopiranu, a vidim i dosta kolega na predavanjima imaju isto.
miki279 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 23:00   #143
Ljudi pomagajte hitno. Upisao sam izvaredan studij upravnog prava. Platio sam vec 7400 cijelu godinu i to sve obavio. Ali sada se zelim ispisati jer mi je nesto uletjelo sto nebi htio nikako propustit. Zelim se ispisati pod hitno. Zanima me dali ce mi vratit novce jer 7400 nije malo novca. Kad bi se ispisao bili mi oni vratili novce jer stvarno imam opravdan razlog pa me samo to zanima. Pomagajte ljudi, hitno je
Trener1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 13:05   #144
Zovi/idi u referadu??
nella4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 13:37   #145
Quote:
Trener1 kaže: Pogledaj post
Ljudi pomagajte hitno. Upisao sam izvaredan studij upravnog prava. Platio sam vec 7400 cijelu godinu i to sve obavio. Ali sada se zelim ispisati jer mi je nesto uletjelo sto nebi htio nikako propustit. Zelim se ispisati pod hitno. Zanima me dali ce mi vratit novce jer 7400 nije malo novca. Kad bi se ispisao bili mi oni vratili novce jer stvarno imam opravdan razlog pa me samo to zanima. Pomagajte ljudi, hitno je
Neće ti vratiti novce
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 17:21   #146
Pravni faks Split - gubitak prava studiranja

Bok,akademske god 2015/2016 (dakle ove koja jos traje) sam parcijalno upisala 2.god,tocnije ponavljala prvu god uz placanje i uz upis nekih predmeta s 2.god. Redovan sam student.
Zanima me sta u slucaju da neki predmet moram upisat po 3.put?? Cula sam da se gubi pravo studiranja i slicno ??? Ako nije tada,kada se gubi ?
U ove dvi godine sam ostvarila 44 ects boda.
Hvala puno
Ivana Avon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 22:57   #147
Namjeravam ove godine upisati pravo u Splitu pa me zanima kakav je prosjek ocjena i rezultat na maturi dovoljan za upis?
Elessar27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 17:03   #148
Quote:
Elessar27 kaže: Pogledaj post
Namjeravam ove godine upisati pravo u Splitu pa me zanima kakav je prosjek ocjena i rezultat na maturi dovoljan za upis?
Pogledaj na https://www.educentar.net/Usporedi-studije/, možeš vidjeti podtke za sve fakultete u RH.
luteranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2018., 13:18   #149
Jel se moze prebaciti s prava u Zg na pravo u Split? Zna netko mozda koji su uvjeti se traži i prosjek ili samo poslat molbu da se priznaju predmeti? bila bi izvanredno
maridoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2018., 21:17   #150
Buduce koege ima li vas?
Hear me roar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2018., 21:02   #151
Kad počinje nastava na Pravnom fakultetu u Splitu za prvu godinu redovnih studenata?

Molim ako netko zna...
Puno hvala unaprijed
__________________
Sometimes...
Big sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.