Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Networking

Networking Mreže i sve oko njih. Žično, bežično, protokoli, servisi, administriranje mreža, serveri, ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2015., 00:01   #1
susjedov wifi

Dakle, dijelim wifi sa susjedom ciji signal primam preko USB adaptera Siemens Gigaset 108. Imam i T-Com-ov Speedtouch 780i WL. Pitanje je mogu li ja kako preko ta 2 uredjaja slat taj njegov signal po svom stanu? Guglo sam i trazio i isprobo puno toga, al bash i ne uspijevam. Vidio sam i da wifi adapteri mogu sluzit kao access point i da routeri mogu to isto, ali kolko god prcko po postavkama nisam uspio. Speedtouch mi skenira dostupne wifi mreze, ali nema opcije za connect, a za USB adapter treba bridge napravit no ni to mi nije uspjelo. Probo sam i spojit adapter na Speedtouch, al se nish ne dogadja (adapter se uopce ne pali). Inace, josh sam uvijek na XP-u. Mozda je to negdje objashnjeno na forumu, al nisam uspio nac tako da cijenim bilo kakvu pomoc
__________________
In all honesty you could slit my throat today and with my one last gasping breath I would apologize
for bleeding on your shirt
Valkyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 23:47   #2
Znaci da pojednostavim. Speedtouch mi nadje dostupne mreze, ali nema opcije za connect. Od usb adaptera sam odusto poshto za njega komp treba bit upaljen. Evo i slikice pa ak neko zna kak dobit opciju za connect.
__________________
In all honesty you could slit my throat today and with my one last gasping breath I would apologize
for bleeding on your shirt
Valkyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 20:28   #3
Jel flashan na tvornički firmware? TCom firmware to ne može.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 21:58   #4
da kasnije sam skuzio da ga to j3b3, pa sam probo sa 2 wizarda i ne mogu uc u njega da ga flasham. ne prima mi user i access code
__________________
In all honesty you could slit my throat today and with my one last gasping breath I would apologize
for bleeding on your shirt
Valkyr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.