Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2008., 23:47   #1
Lino Lada?

Jel zna neko da li je ima negdje za kupiti, naravno van Hrvatske. Gledao sam u Italiji i Austriji, nisam nasao. Navodno ima negdje u Bosni?
smirkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 00:52   #2
Quote:
smirkov kaže: Pogledaj post
Jel zna neko da li je ima negdje za kupiti, naravno van Hrvatske. Gledao sam u Italiji i Austriji, nisam nasao. Navodno ima negdje u Bosni?
U Bosni nema ,to je sigurno.
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 10:41   #3
Quote:
smirkov kaže: Pogledaj post
Jel zna neko da li je ima negdje za kupiti, naravno van Hrvatske. Gledao sam u Italiji i Austriji, nisam nasao. Navodno ima negdje u Bosni?
Zar toga uopce vise negdje ima?
Mirjana1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 22:15   #4
Znam da je Podravka imala licencu na Kinder-Ladu a u zadnje vrijeme imamo Lino-Ladu koja me po mirisu dosta podsjeća na Kinder...možda koriste sličnu tehnologiju!
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 22:47   #5
Kinder lada je originalno Ferrero (nutella) koji je usao na trziste ex juge pod imenom kinder lada i proizvodili su u ex jugoslavenkoj firmi.
Vjerojatno Tito nalozio
Lola9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 01:55   #6
Quote:
Lola9 kaže: Pogledaj post
Kinder lada je originalno Ferrero (nutella) koji je usao na trziste ex juge pod imenom kinder lada i proizvodili su u ex jugoslavenkoj firmi.
Vjerojatno Tito nalozio
proizvodila ju je do negdje 1995 Podravka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 13:57   #7
meni lino lada ima isti okus ko kinder lada
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 01:48   #8
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
meni lino lada ima isti okus ko kinder lada
i meni
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 03:13   #9
Lino Lada zapravo i je Kinder Lada. To mi je pričao jedan čovjek koji je radio za Podravku više od 30 godina. Rekao je da je Ferrero prije rata dao Podravki da proizvodi Kinder Ladu, da ju oni ne moraju slat u Jugoslaviju. Da bi nakon rata Podravka zadržala tu licenu (otkupili su je valjda) i nastavila proizvoditi Kinder Ladu, ali pod drugim imenom.
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 08:17   #10
Eto, i meni je okus jednak.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 14:52   #11
Ne bih se složio da Lino Lada ima isti okus kao i nekadašnja Kinder Lada. Neki dan sam našao stare čase sa tom poznatom kravom. Nutella joj nije do jaja.

http://www.youtube.com/watch?v=6Lz-aJYt-KA

Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 12:30   #12
Quote:
smirkov kaže: Pogledaj post
Jel zna neko da li je ima negdje za kupiti, naravno van Hrvatske. Gledao sam u Italiji i Austriji, nisam nasao. Navodno ima negdje u Bosni?
To je zadnjih par godina Lino lada,a ne Kinder lada. Susjeda veli da u Bosni ima.
žabica 87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 12:32   #13
Quote:
žabica 87 kaže: Pogledaj post
To je zadnjih par godina Lino lada,a ne Kinder lada. Susjeda veli da u Bosni ima.
I po meni ima isti okus kao stara Kinder lada. Još doma imam one šalice i zdjelice sa kravicom gore...oh nostalgije...
žabica 87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 12:46   #14
Još imam čašu sa Papa Štrumfom,ostale su se razbile.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 20:31   #15
Treba mi pomoć!!!!

Zna li netko gdje mogu naručiti ovu bijelu čašu sa kravicom???'
Hitno mi treba kao poklon za Božić...

Hvala...
martina31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 16:28   #16
Meni onaj bijeli fil u Kinder Bueno jako lici po ukusom na Kinder Ladom ! A Lino lada nikako !
Antonia6001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 17:22   #17
Da, svi kazu da je crni dio bio ko nutella a bijeli kao punjenje kinder buena... steta sto ne probah to nikad zvuci presavrseno
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 20:10   #18
I bila je...bolja od Nutelle, Eurocrema, Lino lade, Viki kreme, Alpi kreme (mada mi je bio jako fina Alpi s narančom)...ah to su bila vremena.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 01:11   #19
Quote:
Antonia6001 kaže: Pogledaj post
Meni onaj bijeli fil u Kinder Bueno jako lici po ukusom na Kinder Ladom ! A Lino lada nikako !
Vidiš šta je ljudski mozak, Lino Lada je ista stvar sto i Kinder Lada samo promjenjeno ime. Receptura je ista jer je isti i proizvođač: Podravka. No nama u mozgu kad se ime promijenilo... umišljamo drugi okus.
microfilter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 01:45   #20
Receptura ne ovisi o onome tko proizvodi nego onome tko drzi licencu, kontrolu nad strojevima i sirovinom a to nije niti je ikad bila Podravka.
bLah. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.