Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2010., 16:30   #1
Sveučilište u Šibeniku

Imam stan u Vodicama i želim studirati u Šibeniku,ali me zanima ima li tko link sa popisom svih fakulteta/studija u Šibeniku.
I još želim čuti kritike/pohvale u vezi sa studiranjem u Šibeniku.
To mi stvarno treba,evo konkretno mene zanima samo studij menadžmenta,a negdje sam našao one s primjesama(informatički,turistički).Ali mene osim toga svašta još zanima,zato sam i upisao gimnaziju(2. sam razred).
Ima li dole TTF,studij povijesti,biologije.......sjetit ću se ja njih još
antonio1509 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 19:02   #2
šibenik nema sveučilište

imaju menadžment, promet, upravni

sve ti piše na njihovoj stranici http://www.vus.hr/

ovo biologija, povijest i sl. takve stvari imaš na sveučilištima
sminkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 13:38   #3
Quote:
sminkica kaže: Pogledaj post
šibenik nema sveučilište

imaju menadžment, promet, upravni

sve ti piše na njihovoj stranici http://www.vus.hr/

ovo biologija, povijest i sl. takve stvari imaš na sveučilištima

Želim pitat a ovo ostalo može se naći za studirati u Šibeniku imaju ti studiji?
antonio1509 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 16:09   #4
Mene zanima ide li itko u Sibenik studirat ove godine ?! Ne znam nikog tamo
srkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 13:17   #5
Ja idem tamo studirati ali izvanredno inače sam ti iz šibenika ali živim u Zagrebu ako imaš facebok pošalji privatnu poruku.
aminah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 21:38   #6
Ima li iko ode ko ide na ovaj faks??

Kako su mi ukinuli specjalizaciju na ekonomskom fakultetu u splitu mislia sam ukoliko se to ne riješi upisat specjalistički stručni studij iz menagmenta u šibeniku! jeli iko ode upisa taj studij ili namjerava??

Iskustva, mišljenja, svaki savijet dobrodoša!
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 22:18   #7
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
Ima li iko ode ko ide na ovaj faks??

Kako su mi ukinuli specjalizaciju na ekonomskom fakultetu u splitu mislia sam ukoliko se to ne riješi upisat specjalistički stručni studij iz menagmenta u šibeniku! jeli iko ode upisa taj studij ili namjerava??

Iskustva, mišljenja, svaki savijet dobrodoša!
Ja namjeravam, ako Bog da... a koga god pitam ima drugačije mišljenje, nekima super, nekima ne, kao i za sve drugo
na1702bb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 20:13   #8
Quote:
na1702bb kaže: Pogledaj post
Ja namjeravam, ako Bog da... a koga god pitam ima drugačije mišljenje, nekima super, nekima ne, kao i za sve drugo
Misliš ovo isto šta i ja, menadžment?
Ja se iskreno nadan da će se sve riješit na mom faksu jer nebi volia doć u šibenik di ne znan nikoga niti poznajem grad (iako i nije nešto velik pa bi se brzo navika, hahah). A i vjerojatno nebi upa među 50 redovnih, a izvanredan neću bit jer se to ne isplati (bez iksice, bez pokaznih, ne radin nigdi i tako).
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 00:31   #9
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
Misliš ovo isto šta i ja, menadžment?
Ja se iskreno nadan da će se sve riješit na mom faksu jer nebi volia doć u šibenik di ne znan nikoga niti poznajem grad (iako i nije nešto velik pa bi se brzo navika, hahah). A i vjerojatno nebi upa među 50 redovnih, a izvanredan neću bit jer se to ne isplati (bez iksice, bez pokaznih, ne radin nigdi i tako).
Pa da, na specijalistički... jer sad kad završim inf. menadžment, gdje da nastavim dalje,nego tamo?! ...a tko zna, možda bi, vrijedi pokušati
na1702bb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 18:04   #10
Quote:
na1702bb kaže: Pogledaj post
Pa da, na specijalistički... jer sad kad završim inf. menadžment, gdje da nastavim dalje,nego tamo?! ...a tko zna, možda bi, vrijedi pokušati

Ipak ću na svom faksu upisat spejclistički iz menadženta samo šta traje jednu godinu! U šibeniku je 2 godine, u splitu jedna godina, a dobije se isti naziv stručni specjalist ekonomije!
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 00:11   #11
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
Ipak ću na svom faksu upisat spejclistički iz menadženta samo šta traje jednu godinu! U šibeniku je 2 godine, u splitu jedna godina, a dobije se isti naziv stručni specjalist ekonomije!

Nisam to ni znala, malo sam samo gledala na stranici faksa u st, samo godinu dana? kako to?
na1702bb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 16:40   #12
Quote:
na1702bb kaže: Pogledaj post
Nisam to ni znala, malo sam samo gledala na stranici faksa u st, samo godinu dana? kako to?
A ne znam. Bolje da je jednu godinu, prije ću bit gotov.
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 08:16   #13
Iznajmljuje se stan u Šibeniku studentima

5 min od veleučilišta, potpuno namješten jednosobnih stan u prizemlju kuće, može za 1-2 studenta, cijena 1500 kn
Javit se na mail [email protected]
Mlimov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.