Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2007., 17:24   #1
KOMITET 300

Najmoćnija organizacija na svijetu koja je sastavljena od 300 najbogatijih i najmoćnijih familija je KOMITET 300.
Ova organizacija postoji već duži niz vijekova i ima cilj ostvariti što bolju kontrolu nad ljudskim društvom.Da se razumijemo,ja ovdje ne pišem o senzacionalističkim teorijama zavjere jer na takvu publicistiku ne dajem ni pet para.Jevreji na koje ćete vi vjerovatno pomisliti da se ovo odnosi su samo dio ove organizacije.Neki pisci su pisali knjige o ovoj organizaciji ali to je samo vrh ledenog brijega.
Prave knjige koje trebate pročitati su (i one se čitaju između redova)
ZBIGNJEV BZEZINSKI :VELIKA ŠAHOVSKA TABLA
SAMUEL P. HANTINGTON : SUKOBI CIVILIZACIJA

ova je direktna
WILIAM F. ENGDAHL : STOLJEĆE RATA-specijalni odnosi između AMERIKE I VELIKE BRITANIJE
revolucionar is offline  
Old 28.08.2007., 17:31   #2
eto ja bas neki dan citam telefonski imenik, i bas se nesto mislim.....
__________________
Sankilot.
OrangeC is offline  
Old 28.08.2007., 17:34   #3
Zašto si nisi dao više truda i napisao uvod kako valja, a ne ovako! Oko čega, da mi sada polemiziramo? Da li postoji KOMITET 300 ili ????
® LUCKY ® is offline  
Old 28.08.2007., 18:21   #4
KOMITET 300 je povezan sa svim oblicima moći,vlasti i birokratije
ljudi koji vode ovu organizaciju su vama svaki dan pred očima ali nikad ne biste rekli da su vladari
kada je Nelson Rokfeler odlučio da investira u posao sa naftom preko svojih ljudi je saznao da u rusiji postije izvori nafte a Nelson i njegove kolege biznismeni su htjeli monopol nad ovim poslom pa su skontali da bi u rusiji trebalo napraviti neki pokret koji će srušiti tadašnju dinastiju Romanov i ostalo je istorija
u komunizmu nema privatne svojine što znači da su od tadašnje rusije Nelson i kompanija napravili sebi privatnu državu koju su kontrolisali preko političara
ovo je samo jedan primjer kako rade
kada im komunizam nakon dugog niza godina nije više trebao vidjeli ste šta se desilo rusiji i, nama Kina im nije bila interesantna kao takmac sve dosad
Karolinzi i Merovinzi su dvije monarhije koje su se borile za vlast s tim da su Karolinzi potomci najnižih gildi koje su spletkama i atentatima srušile Merovinge drugim riječima Karolinzi su obični klošari koje KOMITET 300 drži u šaci i Karolinzi su vam u stvari sva ova današnja monarhija koju gledate po časopisima i televiziji a Merovinzi znate čiji su potomci i oni se moraju kriti od KOMITETA 300 jer ako KOMITET 300 i najmanje posumnja da Merovinzi imaju legitimnog nasljednika pobiće svu lozu bez razmišljanja...
revolucionar is offline  
Old 28.08.2007., 18:52   #5
Je li Komitet 300 smijenio Pudara, ili...?
Blue is offline  
Old 28.08.2007., 19:11   #6
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Je li Komitet 300 smijenio Pudara, ili...?
revolucionar is offline  
Old 28.08.2007., 21:48   #7
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Zašto si nisi dao više truda i napisao uvod kako valja, a ne ovako! Oko čega, da mi sada polemiziramo? Da li postoji KOMITET 300 ili ????
Ako misliš da Komitet 300 ne postoji, kako bi se onda s tobom moglo polemizirati. Prvo se potrudi da saznaš nešto o temi o kojoj bi pričao.
Danas je to puno lakše nego prije 20 godina, znaš ono: google, "committee 300" i eto rezultata
narayan001 is offline  
Old 28.08.2007., 22:56   #8
Quote:
Karolinzi su vam u stvari sva ova današnja monarhija koju gledate po časopisima i televiziji a Merovinzi znate čiji su potomci i oni se moraju kriti od KOMITETA 300 jer ako KOMITET 300 i najmanje posumnja da Merovinzi imaju legitimnog nasljednika pobiće svu lozu bez razmišljanja...
Ne znamo, čiji?
Kanzas is offline  
Old 28.08.2007., 23:12   #9
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Ne znamo, čiji?
Jebote , pa šta nisi čitao Da Vincijev kod? Merovinzi su Isusova ekipa. A Karolinzi su pičke. Pipin Mali i Karlo Veliki. Samo po imenima se da skužiti da su šupci. Uglavnom: go Jesus, go Merovings!!!
Joe Tortura is offline  
Old 28.08.2007., 23:24   #10
Aha, na Da Vincijevu kodu se temelji teorija o Komitetu 300, sve mi je jasno. On je napisao kako je to općepoznata i općepriznata činjenica, što nije, pa ga opet pitam čiji su to potomci, jer Isusovi nisu sigurno.
Kanzas is offline  
Old 29.08.2007., 09:13   #11
Quote:
narayan001 kaže: Pogledaj post
Ako misliš da Komitet 300 ne postoji, kako bi se onda s tobom moglo polemizirati. Prvo se potrudi da saznaš nešto o temi o kojoj bi pričao.
Danas je to puno lakše nego prije 20 godina, znaš ono: google, "committee 300" i eto rezultata
Blago tebi i tvojoj "inteligenciji"! Ti nisi sposoban razumijeti niti jedan najobičniji post u kojem sam kolegi preporučio, da malo "podeblja uvod". Nemoj sve doslovno shvaćati, nije ti to dobro!
® LUCKY ® is offline  
Old 29.08.2007., 18:15   #12
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Aha, na Da Vincijevu kodu se temelji teorija o Komitetu 300, sve mi je jasno. On je napisao kako je to općepoznata i općepriznata činjenica, što nije, pa ga opet pitam čiji su to potomci, jer Isusovi nisu sigurno.
Kansas city "Da Vinchi-jev kod" je napisan po knjizi "SVETA KRV SVETI GRAL" u kojem imaš porodično stablo Merovinga i Karolinga, pa se informiši
revolucionar is offline  
Old 29.08.2007., 18:48   #13
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Zašto si nisi dao više truda i napisao uvod kako valja, a ne ovako! Oko čega, da mi sada polemiziramo? Da li postoji KOMITET 300 ili ????
Postoji knjiga koja se zove "Komitet 300". Ja sam je pročitala i toplo je preporučujem svakome. Natjerat će vas da se duboko zamislite.
nezaposlena is offline  
Old 29.08.2007., 19:01   #14
Zamisli se ti zasto si nezaposlena a citas bedaste knjige umjesto da trazis posao.
Blue is offline  
Received Infraction
Old 29.08.2007., 19:31   #15
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Zamisli se ti zasto si nezaposlena a citas bedaste knjige umjesto da trazis posao.
a šta ti radiš na ovom forumu ako smatraš da spadaš u zaposlene
revolucionar is offline  
Received Infraction
Old 30.08.2007., 08:59   #16
Fer

Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Zamisli se ti zasto si nezaposlena a citas bedaste knjige umjesto da trazis posao.
Vrlo nisko od tebe. Ne znaš ništa o meni, pa ti ovakve izjave ne služe na čast. Što se tiče knjige, budi otvoren prema svemu pa je pročitaj. Ona ti može promijenit tvoja dosadašnja razmišljanja, ili ih potvrditi. Probaj se tako ponašat, a ne vrijeđat.
nezaposlena is offline  
Old 30.08.2007., 17:29   #17
Nije mi jasno kako to, da jedan rusofil tvrdi kako KOMITET 300 postoji, a drugi tvrdi kako ne postoji? Malo sam i ne znam što bih ...
® LUCKY ® is offline  
Old 30.08.2007., 17:56   #18
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako to, da jedan rusofil tvrdi kako KOMITET 300 postoji, a drugi tvrdi kako ne postoji? Malo sam i ne znam što bih ...
prvo ja nisam rusofil nego revolucionar
drugo kontrola se postiže tako da vi ljudi želite biti kontrolisani,ovo vam je zorno opisao ERIH FROM u knjizi "BJEKSTVO OD SLOBODE"
treće KOMITET 300 ne ostavlja po oglasnim tablama svoje planove i projekte
četvrto ako neko i napiše nešto o njima to su uglavnom stvari koje su se desile ili se dešavaju a sve buduće planove možete pročitati u knjigama koje sam naveo od Hantingtona i Bzezinskog jer njih dvojica su članovi KOMITETA 300 tako da se morate obavijestiti ako vam je stalo ko je sve član ove organizacije jer oni pišu ovakve knjige po narudžbi samog KOMITETA 300, u knjigama koje pišu drugi o njima nema puno koristi osim što vas obuzme jeza
revolucionar is offline  
Old 30.08.2007., 18:02   #19
Quote:
revolucionar kaže: Pogledaj post
prvo ja nisam rusofil nego revolucionar
drugo kontrola se postiže tako da vi ljudi želite biti kontrolisani,ovo vam je zorno opisao ERIH FROM u knjizi "BJEKSTVO OD SLOBODE"
treće KOMITET 300 ne ostavlja po oglasnim tablama svoje planove i projekte
četvrto ako neko i napiše nešto o njima to su uglavnom stvari koje su se desile ili se dešavaju a sve buduće planove možete pročitati u knjigama koje sam naveo od Hantingtona i Bzezinskog jer njih dvojica su članovi KOMITETA 300 tako da se morate obavijestiti ako vam je stalo ko je sve član ove organizacije jer oni pišu ovakve knjige po narudžbi samog KOMITETA 300, u knjigama koje pišu drugi o njima nema puno koristi osim što vas obuzme jeza
Iskreno od srca, nisam niti mislio na tebe, nego na 001 i Putina. Koliko ja znam i jedan i drugi su rusofili, a jedan tvrdi kako postoji, a drugi kako ne postoji i što da si mi sada
® LUCKY ® is offline  
Old 30.08.2007., 18:40   #20
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Iskreno od srca, nisam niti mislio na tebe, nego na 001 i Putina. Koliko ja znam i jedan i drugi su rusofili, a jedan tvrdi kako postoji, a drugi kako ne postoji i što da si mi sada
aha...
pa ništa možemo im savjetovati da uporede šta znaju i jedan i drugi o ovoj temi
revolucionar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.