Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2010., 15:21   #1
Tračevi i novosti v2

Button u mentalnoj prednosti pred svojim konkurentima za osvajanje prvenstva
Paskaneman is offline  
Old 22.10.2010., 21:27   #2
Button u najmanju ruku nema ni malo (ili možda neku mrvicu) pritiska na leđima, za razliku od sve četvorice konkurenata.
Od njega se najmanje očekuje ili se uopće ne očekuje da osvoji titulu, a od ostalih očekuje i okolina i momačadi i navijači, a što je najvažnije i oni sami misle da mogu i hoće do titule.
Dakle, neke mentalne prednosti mislim da ima, a sad šta će tu Jessica ...

Meni je stalno na pameti i onaj njegov triatlon, taj je neočekivani detalj/informacija bitno podigao Buttonovu vrijednost u mojim očima. Njegov je rezultat cca 20-min lošiji od najboljih, i to profesionalaca (radi se o 2 sata +/- 10 minuta, cca). Kad se uzme u obzir da se profesionalno bavi potpuno drugim sportom/aktivnošću (u kojem ima, BTW, vrhunske domete), onda mislim da je to izvrstan rezultat. Moje simpatije ima, svakako !
Clark is online now  
Old 22.10.2010., 21:36   #3
Ma ljudi Button ima ogromne šanse,pazite kaj vam velim

gle teoretska situacija :

Hamilton prekuri gume u koreji ili izleti - vrlo izgledno i lako moguće
Alonsu krepa motor - očekujem
Webber napravi neku pizdariju i napokon i on plati za nju

Vettel nekog vraga zajebe i padne na drugo mjesto
Button pobjedi

Tablica:
Vettel - 224
Webber - 220
Button - 214
Žalonso - 206
Hamiltonćić ko bombončić - 192


u igućoj utrci odluka RB-a po pitanju No1 vozača i eto ti krš i lom RB-a na stazi
i eto nam Buttona kao novog starog prvaka
The Best F1 Driver is offline  
Old 22.10.2010., 23:29   #4
Super ti je teorija; samo prva četri moraju odustati!

To kad se zadnji puta dogodilo vjerojatno ni DMJ nije pratio trke (sad će netko naći da se to dogodilo 2006.)
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Old 23.10.2010., 01:04   #5
isuse koja smijurija

F1 timovi nisu uspjeli rezervirat dovoljno mjesta po korejskim hotelima u blizini staze,pa je dio osoblja moral prespavat u obližnjim bordelima

izvor je RTL teletext,al ak je ovo istina onda je ovo definitivno Berniev vrhunac

otkanta francusku jer nema hotela u blizini al koreja ima,ak ništ drugo barem bordele
The Best F1 Driver is offline  
Old 23.10.2010., 01:08   #6








__________________
---
Vernon Wonderer is offline  
Old 23.10.2010., 11:26   #7
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ma ljudi Button ima ogromne šanse,pazite kaj vam velim

gle teoretska situacija :

Hamilton prekuri gume u koreji ili izleti - vrlo izgledno i lako moguće
Alonsu krepa motor - očekujem
Webber napravi neku pizdariju i napokon i on plati za nju

Vettel nekog vraga zajebe i padne na drugo mjesto
Button pobjedi

Tablica:
Vettel - 224
Webber - 220
Button - 214
Žalonso - 206
Hamiltonćić ko bombončić - 192


u igućoj utrci odluka RB-a po pitanju No1 vozača i eto ti krš i lom RB-a na stazi
i eto nam Buttona kao novog starog prvaka

Kako si zgodno pod maskom "Buttona kao novog starog prvaka" gurnuo Vettela na vodeće mjesto u prvenstvu.

Tko te ne zna.....




Nego, jel provjerena ova vijest o bordelima?

Još ako su bordeli kao i u jugoistočnoj Aziji, pa da se netko i zajebe.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 23.10.2010., 11:36   #8
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Kako si zgodno pod maskom "Buttona kao novog starog prvaka" gurnuo Vettela na vodeće mjesto u prvenstvu.

Tko te ne zna.....




Nego, jel provjerena ova vijest o bordelima?

Još ako su bordeli kao i u jugoistočnoj Aziji, pa da se netko i zajebe.
RTL teletext stranica 209

al apsolutno nigdi drugdi ne nailazim na to
The Best F1 Driver is offline  
Old 23.10.2010., 18:02   #9
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
+
Tablica:
Vettel - 224
Webber - 220
Button - 214
Žalonso - 206
Hamiltonćić ko bombončić - 192
Hm, jedino se dvostrukog svjetskog prvaka zove pogrdnim ili posprdnim nadimkom. On je, dakle, najproblematičniji lik.
Clark is online now  
Old 23.10.2010., 18:46   #10
Quote:
Clark kaže: Pogledaj post
Hm, jedino se dvostrukog svjetskog prvaka zove pogrdnim ili posprdnim nadimkom. On je, dakle, najproblematičniji lik.
Hamiltončić je dvostruki svjetski prvak ,odkad ???
ak se nekaj može nazvat posprdnim,to je to

ili očeš reč da je "Žalonso" pogrdni i posprdni nadimak

pa to je najbolji nadimak koji bilo koji f1 vozač ima na ovom forumu

osim toga savršeno ocrtava njegov karakter i tu definitivno nema spora

al da definitivno ja osobno mislim da su Vettelu glavna konkurencija Alonso i Button ,Hamilton mi je jednostavno previše nestabilan da bi imal realne šanse

a od Webbera očekujem neki kardinalni zajeb u ove zadnje tri utrke,ak me demantira onda mu svaka dala jer ako izdrži pritisak definitivno itekak zaslužuje naslov

u principu ga po meni zaslužuje bilo ko od njih osim alonsa,njega zbilja cijenim kao vozača ,svaka čast ima apsolutno sve,ali ovo sranje s Massom mi je jednostavno gadljivo samim tim u mojim očima nemre bit zasluženi prvak,makar objektivno je vrhunski vozač.
The Best F1 Driver is offline  
Old 26.10.2010., 20:19   #11
http://www.f1racing.com.hr/index.php...esti&Itemid=86


Teško mi se odlučiti koji je izraz debilniji: "zaslon" ili "bokobrani".
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 27.10.2010., 11:49   #12
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
http://www.f1racing.com.hr/index.php...esti&Itemid=86


Teško mi se odlučiti koji je izraz debilniji: "zaslon" ili "bokobrani".
najdebilnije je što efjedanrejsingtočkakomtočkahaer opet čeprka po govnu kako su jadni
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 27.10.2010., 13:57   #13
http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...o-or-hamilton/

STINGer ti si spomenuo da Weber namjerno nije kočio, jelda?
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Old 27.10.2010., 14:10   #14
Ne samo da nije kočio, nego je naknadno smotao volan u desno i vratio se na stazu, iako je mogao komotno produžit ravno uz bankinu. To se vidjelo i na prenosu utrke.
Nekak mi se srušil u očima, jako ...
__________________
Moj Pentax kutak
The Fish is offline  
Old 27.10.2010., 14:19   #15
Quote:
BigSaint kaže: Pogledaj post
http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...o-or-hamilton/

STINGer ti si spomenuo da Weber namjerno nije kočio, jelda?
Spomenuo sam da mi se čini da nije htio kočiti

Gledao sam još snimku, vidi se da je pustio volan trenutak prije udarca da mu volan valjda ne polomi prste, ali mi se i pored toga i dalje čini da je mogao izbjeći udarac, barem zakočiti, usporiti...

Evo loš, ali pun video http://www.youtube.com/watch?v=8F4KlsaAK5c

I dalje mislim da je mogao zakočiti, a ne gledati u dolazeći bolid i čekati kad će ga udariti...
__________________
OFF DUTY

Zadnje uređivanje STINGer : 27.10.2010. at 14:26.
STINGer is offline  
Old 27.10.2010., 14:25   #16
prije nego ga razapnete pogledajte kako je desni kotač visoko u zraku dok bolid klizi preko staze. dotični kotač je zaustavljen i ne bih stavio ruku u vatru da webber nije imao pritisnutu kočnicu ali zbog udarca nije funkcionirala. dovoljno je da se jedna žica otpoji ili jedno crijevo pukne...
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Old 27.10.2010., 14:28   #17
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Spomenuo sam da mi se čini da nije htio kočiti

Gledao sam još snimku, vidi se da je pustio volan trenutak prije udarca da mu volan valjda ne polomi prste, ali mi se i pored toga i dalje čini da je mogao izbjeći udarac, barem zakočiti, usporiti...
tako je, vidi se i da je kasnije ulovio volan ali ne tamo gdje ga inače drži i zato nije mogao skrenuti bolid drugdje. jedino ostaje pitanje, da li su kočnice bile ispravne nakon sudara i ako jesu, zašto nije kočio.
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Old 27.10.2010., 14:31   #18
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
prije nego ga razapnete pogledajte kako je desni kotač visoko u zraku dok bolid klizi preko staze. dotični kotač je zaustavljen i ne bih stavio ruku u vatru da webber nije imao pritisnutu kočnicu ali zbog udarca nije funkcionirala. dovoljno je da se jedna žica otpoji ili jedno crijevo pukne...
Ne bi li se u tom slučaju nakon drugog udarca i okretanja malo duže klizio po onoj mokroj travi? Zar je moguće da kočnice tako lako otkažu od onog udarca?!
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 27.10.2010., 14:32   #19
Evo ovdje se vidi da je dosta razbijen;



Da se razumijemo ja ne tvrdim da je namjerno pokupio Rosberga iako za njega navijam (niti da je ciljao Alonsa ili Hailtona), samo sam htio reći da se i o tome diskutira.
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Old 27.10.2010., 14:42   #20
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Ne bi li se u tom slučaju nakon drugog udarca i okretanja malo duže klizio po onoj mokroj travi? Zar je moguće da kočnice tako lako otkažu od onog udarca?!
Nije da mi je Webber drag,dapače

al kaj se tiče kočnica na RB-u te riknu i bez razloga usred utrke di neće od udarca,pa to je Newyev bolid brz ko vrag,a slab kao da je od papira

iskreno s obzirom da ovo dolazi od strane Bergera,mislim da je to pljuvanje po Webberu prvenstveno pokušaj da se Webber svima sroza u očima a samim tim Vettel poraste.

i definitivno nije u redu optuživat ga za tak nekaj bez ikakvih pametnih dokaza
The Best F1 Driver is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.