Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2011., 01:14   #21
Poceo live stream uzivajte uz naš ludi chat xDD http://*******/q4QX
<<<Eddy>>> is offline  
Old 21.03.2011., 13:38   #22
PINK BH je jutros bezobrazno prekinuo prijenos u 10:30 taman kad je Slavica trebala izić iz ispovjedaonice
Flipi is offline  
Old 21.03.2011., 17:25   #23
RTL Televizija promijenila je termin emitiranja najgledanijeg reality show-a. Tako se od večeras Big Brother emitira u terminu od 21.00 sat.

U ovom terminu će se emitirati od ponedjeljka do četvrtka. Petkom će se BB emisija emitirati u terminu od 22.00 sata, dok subotom i nedjeljom termin ostaje isti (subota, 19.00 h, nedjelja BB live od 20.00 h).

A za sve ljubitelje Big Brothera još jedna obavijest - od utorka do četvrtka s početkom u 10 sati, sat vremena ćemo uživo gledati prijenos iz BB kuće, prve dnevne zadatke i razgovore naših životopisnih stanara.
nicky2009 is offline  
Old 21.03.2011., 21:41   #24
Čim će biti lajva an RTLu znači da je gledanost velika.
prelazna faza is offline  
Old 21.03.2011., 21:58   #25
Quote:
prelazna faza kaže: Pogledaj post
Čim će biti lajva an RTLu znači da je gledanost velika.
A jel postoje negde zvanične brojke?
Kevin Fisher is offline  
Old 21.03.2011., 22:07   #26
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
A jel postoje negde zvanične brojke?
Emisija četvrtak, 17.03.
Emisija je bila najgledanija dnevna emisija Big Brothera od početka njegova emitiranja, a gledalo ju je čak pola milijuna gledatelja, odnosno 11,9% u totalu populacije dok je u ciljnoj skupini od 18-49 godina bilo 13.6% gledatelja.
RTL Danas i Igor Bobić ponovno dokazuju da su prve središnje vijesti najbitnije u danu. Uz Igora je sinoć bilo 16.5% ili 690 000 gledatelja u totalu populacije
.

A prvu emisiju na RTLu je gledalo 15,8%.

..to je sve sto se zna
Halloween is offline  
Old 21.03.2011., 22:08   #27
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
A jel postoje negde zvanične brojke?
Pa bile su za ulazak da je to bila najglednija emisja u HR tog dana.

Kod nas je VB isto bio u vrhu gledanosti. Na nedeljnom nivou je mislim bio drugi ili treći, ali jako viskok rejting.
prelazna faza is offline  
Old 22.03.2011., 11:30   #28
Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
RTL Televizija promijenila je termin emitiranja najgledanijeg reality show-a. Tako se od večeras Big Brother emitira u terminu od 21.00 sat.

U ovom terminu će se emitirati od ponedjeljka do četvrtka. Petkom će se BB emisija emitirati u terminu od 22.00 sata, dok subotom i nedjeljom termin ostaje isti (subota, 19.00 h, nedjelja BB live od 20.00 h).

A za sve ljubitelje Big Brothera još jedna obavijest - od utorka do četvrtka s početkom u 10 sati, sat vremena ćemo uživo gledati prijenos iz BB kuće, prve dnevne zadatke i razgovore naših životopisnih stanara.
E konačno live
__________________
Sve što živi ožiljak ima...
Mysterious girl is offline  
Old 22.03.2011., 16:24   #29
Hvala skokane, super si!!!
__________________
Veliki čovjek postavlja stroge zahtjeve sebi; mali ih čovjek postavlja drugima.
miladraga1 is offline  
Old 22.03.2011., 17:13   #30
Obavestavam forumase da je produkciska kuca Emotion usla u pregovore oko live stream VB/BB
Izvor informacije:Moderator zvanicnog sajta Velikog Brata...@bubalica1983
__________________
http://tutorijali.rs/
bubalica1983 is offline  
Old 23.03.2011., 09:34   #31
u 10 ima live na RTL-u
mali zeleni10 is offline  
Old 23.03.2011., 11:07   #32
Danas sam vidio na b92 vijestima da je RAK u Srbiji njima zabranio emitovanje bilo kakvih reality showova uživo. Tako da, oni od danas više nemaju

Juče sam na RTL-u gledao ujutro live, pričali su o Banja Luci. Očigledno su retardirani, jer su pomislili da je simpatična urbana legenda istinita. Naime, priča se da ovdje kod nas ima 7 djevojaka na jednog muškarca. Bilo bi lijepo, ali to naravno nije tačno, niti moguće. (Legenda je nastala još osamdesetih godina, greškom u jednim čitanim dnevnim novinama). Oni su svi redom povjerovali Nemešovoj priči, jer se on u to i 'uvjerio'! Ali dobro, ako ćemo zbog toga imati posjete turista, onda samo naprijed
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Old 23.03.2011., 11:09   #33
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Danas sam vidio na b92 vijestima da je RAK u Srbiji njima zabranio emitovanje bilo kakvih reality showova uživo. Tako da, oni od danas više nemaju

Juče sam na RTL-u gledao ujutro live, pričali su o Banja Luci. Očigledno su retardirani, jer su pomislili da je simpatična urbana legenda istinita. Naime, priča se da ovdje kod nas ima 7 djevojaka na jednog muškarca. Bilo bi lijepo, ali to naravno nije tačno, niti moguće. Oni su svi redom povjerovali Nemešovoj priči, jer se on u to i 'uvjerio'! Ali dobro, ako ćemo zbog toga imati posjete turista, onda samo naprijed
To je namjerno b92 PINK-u smjestio samo da ih sruše
Flipi is offline  
Old 23.03.2011., 11:20   #34
Quote:
Flipi kaže: Pogledaj post
To je namjerno b92 PINK-u smjestio samo da ih sruše
Pink je postao degutantan sa svakakvim reality emisijama, pa neka im. U Srbiji se program nekih kanala zasniva na realityjima, a što je previše, previše je.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Old 23.03.2011., 11:33   #35
Pa nemogu vjerovati da ovaj zulu vise ne radi
Herbalist. is offline  
Old 23.03.2011., 11:50   #36
Quote:
Herbalist. kaže: Pogledaj post
Pa nemogu vjerovati da ovaj zulu vise ne radi
Koliko znam ne radi samo u Srbiji..blokirali su ga na zahtev Pinka jer im odvlači gledaoce
Kevin Fisher is offline  
Old 23.03.2011., 11:59   #37
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Koliko znam ne radi samo u Srbiji..blokirali su ga na zahtev Pinka jer im odvlači gledaoce

ma ne radi ni u hr
__________________
stvarnost je samo stvar percepcije
mely2 is offline  
Old 23.03.2011., 11:59   #38
ja sam u hrvatskoj pa ne radi
Herbalist. is offline  
Old 23.03.2011., 12:09   #39
Quote:
Herbalist. kaže: Pogledaj post
ja sam u hrvatskoj pa ne radi
aaaaa..znači to je globalno...

ostaje nam onda samo još nada da će uspeti da se dogovore oko LS-a
Kevin Fisher is offline  
Old 23.03.2011., 12:13   #40
Ma opcenito mi totalno bezveze najvljivati sou gdje se sve snima i ne imati live stream

dobro dosli na balkan gdje nista nema smisla
Herbalist. is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.