Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 18.03.2012., 04:29   #11
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
za voluharice- faciron.

komar, zmije ne vole opuske od cigareta. takodjer provjereno. razmisli malo kako porazbacati sto vise cikova ako imas zmijurine. ( ja ih se panicno plasim pa sam tu metodu primjenjivala na moru i pokazala se uspjesnom).
MM se ne boji zmija i bez obzira na vrstu ili boju kad ju nađe u košnji odnese ju u područje gdje ju nitko neče dirati ha ha pa računam da me neće. Sad moram tražit susjede pušače da mi skupljaju...

Uvjerila sam se da su zmije osvetoljubive Zemljište je bilo koma pa smo prve godine morali sa srpom, sjekirom, vijakom.... i tako sam prve godine na jednom dijelu osjetila u ruci miganje. Pogledam, kad ono ode zmija a rep mi je ostao u ruci. Druge godine na istom tom mjestu ponovo sam čistila ručno srpom do zemlje i našla na zemlji kožu one zmije - presvukla je kožu - stara nije imala rep. I metar dalje opet mi u ruci nešto miga kad zmija ode... Nakon gotovog posla, prije odlaska doma šetam ja po očišćenom terenu a MM viče: pazi ide na tebe zmija, što sam mislila da je šala. Jadnica onako bez repa jurišala je na mene s leđa i od tada nosim obavezno tenisice, hlače i preko hlača dokljenice - moja moda za vrt! MM je imao 2 tjedna nočne more da me spašava od zmija jer nije baš lijepo izgledalo dok se goloruka izmičem, ona ide zamnom.
komar is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.