Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2013., 12:02   #1
Talking Nail art

Znam znam..noktici..sto tema..
ali ovo je zaista potrebno i mislim da ce se moje nokate macke sloziti sa mnom..

ajmo-pisit na cine,pisite metode..ukrasi,sljokice,slikice..
sve sve..

ja sam pocetnik i trenutno sam odlucila poceti sa pecatiranjem..ali tko zna di cu zavrsiti..
sve trikove i aseve iz rukava zelim

slikice pozeljne

i pisite sta sve doma imate za nail art..(i sto je potrebno,a sto ne..da ne bacimo lovu)
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 12:32   #2
ja sam si narucila slatki ljubicasti set kistova s ebayja al ga rijetko koristim,bas mi i ne ide crtanje
tockalice su mi zakon i to svako treba imati,nema lakseg a super izgleda
dobila sam i konad set za pecatiranje prije par godina al nema sanse da mi uspije,do sad mi nikad nije
__________________
...nikad se ne vracaj proslosti,jer ono sto si odbacio u proslosti vjerojatno se nije nimalo promijenilo...
petra_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:10   #3
trenutno sam na kristalićima, toliko mi se to dopada da stvrano pretjeram

upravo su mi zadnjih dana stizale pošiljke novih đinđi iz hongkonga, posebno mi se dopadaju fimo voćkice, sad mi dođe da upotrijebim sve odjednom iako znam da je to u mojim godinama blesavo, ali jbg

šteta što ne mogu sličice postavit
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:28   #4
Odlična tema!
Evo neko vrijeme je i mene držalo pečatiranje,pa crtanje a sad mi sve nešto šljokice.Radila sam svašta i crtala, ne baš uvjek uspješno al volim uređivati svoje noktiće.
Ja nail art smatram crtanje tj. umjetnost na noktima a ima toliko tehnika da neznam ni kad ću sve to isprobati jer baš nemam puno lakića.Al polako i bit će svega,samo da bi mi nokti htjeli biti ljepi i čvrsti bez pucanja.Svakako ću stavit koju sličicu uspjele manikure.Meni najdraža je orhidejicama.Ako pronađem sliku stavit ću.
Lyly E is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:28   #5
joj cureeeee..
meni stigao konad i vec sam u totalnom ludilu jedno 2 h..
i dalje isti problem-ne mogu dignuti slicicu

toliko sam se ispraksirala u skidanju suvisnog laka i dobivanju idealne cistoce slicice na plocici,ali od tog dijela na dalje sve padne u vodu..
valjda od 100 pokusaja uspjela sam dignuti samo 4 parcijalne slicice i to je to

znam da je repetitio es mater studiorum,ali ja sam vec luda..pa nisam znala da je to tako tesko..

s tim da sumnjam na aceton..mozda zaista taj aveo sa bademovim uljem ima malo ulja koji ometa cijeli proces..

pomagajteeeeeeeee..zelim pecatice

(plus konadove plocice su puno bolje od essence..sve sto sam digla bilo je s konada..pa sam posumnjala da je caka i u plocicama,ali kad sam digla malo i sa essenca onda kuzim da nije)

dajte pomagajte
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:31   #6
Evo je,nije neka umjetnost al volim orhidejice.
http://forum.krstarica.com/attachmen...3&d=1343567749
Lyly E is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:36   #7
Quote:
petra_k kaže: Pogledaj post
ja sam si narucila slatki ljubicasti set kistova s ebayja al ga rijetko koristim,bas mi i ne ide crtanje
tockalice su mi zakon i to svako treba imati,nema lakseg a super izgleda
dobila sam i konad set za pecatiranje prije par godina al nema sanse da mi uspije,do sad mi nikad nije
evo i ja se mucim s pecatima,ali to mi je tako lijepo..jos sam sinoc mastala kako cu sa kisticima popunjavati te slicice..
inace mogu jako sitno i precizno raditi..(dio moje struke je kirurgija,a to je teski rad ruku i koncentracija)..
samo da savladam pecat..
evo i ja narucila sa ebaya neke kistice od kineza..pa da probam stogod
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:39   #8
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
trenutno sam na kristalićima, toliko mi se to dopada da stvrano pretjeram

upravo su mi zadnjih dana stizale pošiljke novih đinđi iz hongkonga, posebno mi se dopadaju fimo voćkice, sad mi dođe da upotrijebim sve odjednom iako znam da je to u mojim godinama blesavo, ali jbg

šteta što ne mogu sličice postavit
ja obozavam kristalice..do sad su mi bili domet,jer su efektni,decentni i lijepi

ja o ne fimo-tu sam ja napravila gresku..
isto uzela vockice..
no meni se cini da je fimo za ugradnju u gel..

jer meni na prirodne je bio konstantan problem odizanja same "vockice"od kurvature nokta,pa je to izgledalo ruzno..
stvarno ne znam kako upotrijebiti nefleksibilan fimo na prirodne nokte gdje se ukrasici samo "krote"obicnim slojem laka
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:58   #9
Ja koristim Aveo od badema... I lijepo mi ide
Probaj stisnuti, ja stisnem na plocicu stambiljem kao luda, da bolje uhvati.
I od prve mi to ide, a nikad dosad nismam radila s tim...
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 16:35   #10
najviše volim pečatiranje, zatim točkice, slažem se s petrom, lagano je za istočkati, a super izgleda
fimo mi je isto simpatičan, ali nažalost odiže se od nokta pa ne koristim. također su mi i zvjezdice slatke, ali uvijek mi pokoji vrh viri i zapinje za sve.
često i namažem lak na selotejp pa izrezujem trakice, trokutiće kad se osuši
zadnje što sam probala je na tematskim, na foru watermarble, ali s lakom za kosu
__________________
You know I dreamed about you for twenty-nine years before I saw you...
Jersey Jones is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 18:01   #11
lianne
čak i kada bi aceton radio probleme, onda to ne bi bio zeleni Aveo!! 100%
a ovo što Mycka kaže isto stoji: kad kupiš sličicu, moraš uprt ko konj
drugačije nećeš postići da se ta guma s pečata zavuče u kalup s pločice
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 19:33   #12
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
joj cureeeee..
meni stigao konad i vec sam u totalnom ludilu jedno 2 h..
i dalje isti problem-ne mogu dignuti slicicu

toliko sam se ispraksirala u skidanju suvisnog laka i dobivanju idealne cistoce slicice na plocici,ali od tog dijela na dalje sve padne u vodu..
valjda od 100 pokusaja uspjela sam dignuti samo 4 parcijalne slicice i to je to

znam da je repetitio es mater studiorum,ali ja sam vec luda..pa nisam znala da je to tako tesko..

s tim da sumnjam na aceton..mozda zaista taj aveo sa bademovim uljem ima malo ulja koji ometa cijeli proces..

pomagajteeeeeeeee..zelim pecatice

(plus konadove plocice su puno bolje od essence..sve sto sam digla bilo je s konada..pa sam posumnjala da je caka i u plocicama,ali kad sam digla malo i sa essenca onda kuzim da nije)

dajte pomagajte
Ja sam imala isti problem sa essence pločicama, probala sam drugu pločicu i funkcioniralo je,ali nisu to bili uzorci koje sam htjela. Sad čekam da sjedne plaća pa naručujem pločice
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 23:05   #13
A meni recimo najbolje funkcionira kad ne pritisnem jako pečat na pločicu, onako, srednji pritisak bez micanja pečata lijevo-desno...
I to mi vrijedi i za konad demo plate-ove i za male pločice
E sad, dvostrani pečat mi je najbolji. Dobar mi je i onaj jednostrani s bijelom površinom i malo dužom drškom, ali onaj što liči na essencov...
e s njim još nikada nisam uspjela prenijeti uzorak a pogotovo ne preko cijelog nokta
Koristim ili čisti aceton za čišćenje pločica ili neki lidlov (plavi, ako se ne varam) i onaj olea konzumov a ako mi se baš pečat šeta od uljnog odstranjivača, prebrišem
uzorak i s alkoholom
Cirkončiće volim vidjeti na drugima ali mene to živcira kad imam na noktu
I ja imam kistiće od kineza i stoje mi za ukras, imam i točkalice koje mi isto za sada stoje za ukras ali ova tema me možda pokrene malo glede nail arta,
sutra se hvatam konada
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 08:28   #14
može mi netko pokazati kako izgledaju te točkalice i ima li toga kod nas za kupiti ili se mora preko neta naručivati? :neuka:
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 08:35   #15
Za prvu ruku dok mi nisu stigle s neta, kupila sam olovku s gumicom i u tu gumicu zabila bumbačicu i to mi je bila točkalica
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...FpGtqXK1oG_j7Q

Ili na ebay
http://www.ebay.com/itm/2-Way-Dottin...item53f8e33b4a
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 10:45   #16
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
može mi netko pokazati kako izgledaju te točkalice i ima li toga kod nas za kupiti ili se mora preko neta naručivati? :neuka:
ja sam u mulleru uzela, essence, za par kuna
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 11:31   #17
aaaaaaaa uspjela sam

ne do kraja..dizem ih,ali ostane mi mali dio slicice..
ali i to je pocetak..stvar je prakse..

i nije do acetona..iako sam ja u ludilu jucer isla u svoj lokalni ducan kupovat najobicniji aceton,jer sam mislila da je do toga

no gijesila sam u tehnici..

i to najvise sto na tutorijalima svi govore o tom rotiranju,ljuljanu i slicno-ali NE!pecat se samo polozi(utisne) i iste sekunde dize!
nema cekanja,nema vrtenja,ljuljana i slicno..samo doslovno TAP-TAP(ravno se utisne dok izgovaras tap i dignes dok izgovoris drugo tap)..

e sad samo trebam usavrsiti da prenesem cijelu slicicu..

i negdje sam zametnula(ili bacila)jednu essence plocicu,pa sam tuzna
i stvarno je konadova najbolja..ali essence imaju puno slade slikice..
uspjela sam dici i sa njih,ali osjetim razliku u kvaliteti(konad se ljepse,ravnomjernije i vise napuni lakom)

jel ko ima one jeftine kineske sa ebaya plocice da veli da li se to uopce isplati narucivati?cjena je smjesna,pa eto..
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 11:38   #18
i nema potrebe jako pritiskat..srednje je ok..

samo je bitno biti jako brz..doslovno probat u istoj sekundi pritisnut(i ravnomjerno rasporeit gumu)i dignut..
ja sam bila prespora i previse mudrijala sa nekim vrtezima i sl..

e sad-svatko ima svoju tehniku,ali definitivno ne rolati nista

stavila bi kakve slikice,ali spremam sumanuto kucu(i tipkam..mala spava)..imam krstenje u nedjelju,pa ne stignem puno toga..

cim dignem svoju prvu cijelu slicicu i zakeljim-stavim vam
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 11:42   #19
Ivy, carice, hvala vam!
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 13:14   #20
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
i nema potrebe jako pritiskat..srednje je ok..

samo je bitno biti jako brz..doslovno probat u istoj sekundi pritisnut(i ravnomjerno rasporeit gumu)i dignut..
ja sam bila prespora i previse mudrijala sa nekim vrtezima i sl..

e sad-svatko ima svoju tehniku,ali definitivno ne rolati nista

stavila bi kakve slikice,ali spremam sumanuto kucu(i tipkam..mala spava)..imam krstenje u nedjelju,pa ne stignem puno toga..

cim dignem svoju prvu cijelu slicicu i zakeljim-stavim vam
Točno to, nema mrdanja pečata tap, tap srednje pritiskanje i to je to
Hm, pa ja sam svoju kinesku pločicu platila 5 dolara, to mi nije baš malo
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Ivy, carice, hvala vam!
Nema na čemu
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.