Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2008., 16:34   #1001
smeđe oči ti jakoooo vole zelenu i plavu boju sjenila,dođu maksimalno do izražaja,za tuš ne znam,jer ga ne koristim,
ali to je sve vrlo indivdualno i ovisi o konturama oka i boji tena.
meni ništa od zemljanih tonova osim maslinaste ne stoji dobro,izgledam ko da sam dobila šakom u glavu od stipe drviša
hladni tonovi sa puno sjaja i shimera su idealni za moje malo koso oko.
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 18:05   #1002
Quote:
Zivkitis kaže: Pogledaj post
ruz smedjkastih tonova?Uh,sto to ne volim...
pa ovisi kakvu boju izabereš. imam mala usta pa koristim svjetlo smeđi uz kombinaciju s bezbojnim sjajilom. inače ne volim koristiti ružičastu boju, ali sad koristim i jedan ružičasti ruž,ali ona niježna boja, ništa drečavo
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 18:27   #1003
Od kad se to ruz smedjkastih tonova preporucuje osobama sa malim ustima?Ja mislim da to ne stoji nikome.Mozda si izuzetak,sorry
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 14:42   #1004
možda sam se krivo izrazila kad sam rekla smeđi ruž, ali drukčije ne bih znala objasniti kakva je to boja, ali vuče na smeđe, eto...
stavila bih sliku kad bih znala
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 14:49   #1005
Ou...mozda mislis na nude.Uh,sori,nisam mislila da te napadnem
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 15:27   #1006
ma ništa...
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 15:37   #1007
cure..: crna haljina,ljubicaste nausnice ..vjerovatno i neko ljubicasto sjenilo(imam tamniju put) borim se sa tom ljubicastom, kako je uklopit u outfit tj..smjestit na lice da ne izgledam ko klaun! Koje bi rumenilo odgovaralo? boja ruza ili sjenila? probajte si predocit, imam dugu crnu kosu ,tamnije puti ..crna haljina .ljubicaste nausnice ,ide se na svadbu frndici ! (htjela sam si platit sminkanje..ali sam financijski mrsava,tako da..) tnx
__________________
PRODAJEM(ALBUM)
-divji cvit-
citrusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 16:05   #1008
Quote:
citrusa kaže: Pogledaj post
cure..: crna haljina,ljubicaste nausnice ..vjerovatno i neko ljubicasto sjenilo(imam tamniju put) borim se sa tom ljubicastom, kako je uklopit u outfit tj..smjestit na lice da ne izgledam ko klaun! Koje bi rumenilo odgovaralo? boja ruza ili sjenila? probajte si predocit, imam dugu crnu kosu ,tamnije puti ..crna haljina .ljubicaste nausnice ,ide se na svadbu frndici ! (htjela sam si platit sminkanje..ali sam financijski mrsava,tako da..) tnx
Ovo je jakooo slična situacija mojoj. Samo ja sam svijetlije puti i imat cu ljubičastu pašminu na crnu haljinu.

Ajmo, prijedlozi
__________________
Run to you.....
Vox femmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 19:07   #1009
Quote:
citrusa kaže: Pogledaj post
cure..: crna haljina,ljubicaste nausnice ..vjerovatno i neko ljubicasto sjenilo(imam tamniju put) borim se sa tom ljubicastom, kako je uklopit u outfit tj..smjestit na lice da ne izgledam ko klaun! Koje bi rumenilo odgovaralo? boja ruza ili sjenila? probajte si predocit, imam dugu crnu kosu ,tamnije puti ..crna haljina .ljubicaste nausnice ,ide se na svadbu frndici ! (htjela sam si platit sminkanje..ali sam financijski mrsava,tako da..) tnx
Nemoj ljubičasto sjenilo!
Nisi napisala kakvu frizuru kaniš napravit, i koje boje su ti oči, to je bitno.
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 20:48   #1010
Quote:
nina333 kaže: Pogledaj post
Nemoj ljubičasto sjenilo!
Nisi napisala kakvu frizuru kaniš napravit, i koje boje su ti oči, to je bitno.
zasto ne ljubicasto sjenilo?
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 14:17   #1011
a što ne bi stavila žuto/zlatno sjenilo,obzirom da je to komplent ljubistačnoj
ljubičasti ruž ful naglašen da se sjaji
i na obraze diskretni terkot obzirom da si tamna i da će bit večer
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 18:36   #1012
meni mse čini da bi ti baš bilo super da s ljubičastim sjenilom naglasiš oči, a na obraze prljavoružičasto rumenilo, ili nekakvo svijetlije smeđe( već šta ti bolje stoji) i na usta svijetlo prljavorozo sjajilo.

ne znam, meni se to čini skroz super.sad sve ovisi šta se tebi sviđa.javi šta si odlučila
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 19:50   #1013
Quote:
nina333 kaže: Pogledaj post
Nemoj ljubičasto sjenilo!
Nisi napisala kakvu frizuru kaniš napravit, i koje boje su ti oči, to je bitno.
Frizura =jos neznam ..ali definitivno pustena kosa(inace duga do pola ledja) ,moram naglasit da je haljinica bez naramenica ,pa da se nenacickam previse mislim da na tu vrstu haljina bas i neodgovara nakit oko vrata pa sam htjela naglasit vise usi sa nekakvim bogatim ljubicastim nausnicama, oci smedje.. i naravno ljubicasti make-up! To mi je bilo u planu ..uzela bi ja i torbicu u ljubicastoj nijansi, ali vec imam jednu krasnu crnu.. a i nemam para bas sad za bacanje,treba i darovat mladence
Inace strah me te ljubicaste..a opet veliki mi je izazov..
__________________
PRODAJEM(ALBUM)
-divji cvit-
citrusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 19:51   #1014
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
a što ne bi stavila žuto/zlatno sjenilo,obzirom da je to komplent ljubistačnoj
ljubičasti ruž ful naglašen da se sjaji
i na obraze diskretni terkot obzirom da si tamna i da će bit večer
ovo mi zvuci dobro..ali ljubicasti ruz? na moja usta?..hm.. em nikada nisam stavljala jake ruzeve,em neznam dali bi i to stajalo..ali zvuci mi JAKO DOBRO..!
__________________
PRODAJEM(ALBUM)
-divji cvit-
citrusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 19:57   #1015
Quote:
šminkerica kaže: Pogledaj post
meni mse čini da bi ti baš bilo super da s ljubičastim sjenilom naglasiš oči, a na obraze prljavoružičasto rumenilo, ili nekakvo svijetlije smeđe( već šta ti bolje stoji) i na usta svijetlo prljavorozo sjajilo.

ne znam, meni se to čini skroz super.sad sve ovisi šta se tebi sviđa.javi šta si odlučila
.. hvala na prijedlogu sminkerice ..al zasto imam neki osjecaj da mi prljavo-ruzicasto nebi stajalo..s obzirom na moj ten..! Nisam jako upoznata sa tim podudaranjem boja..,mozda grijesim! U svakom slucaju dilema mi je ! Dali da stavim samo sjenilo..ako se odlucim za tu ljubicastu varijantu sjenila..ili jos ubacim tus..ili maskaru ljubicaste boje(ili je to f.. too much)..ili jaci ruz na usne,a oci tek uokvirim maskarom..ajme..piz.. ,dosad se nisam sa takvim stvarima zamarala i bilo mi je ful lijepse zivit..a zadnje vrijeme me pocelo to dosta zabrinjavat i mucit
__________________
PRODAJEM(ALBUM)
-divji cvit-
citrusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 19:59   #1016
Quote:
Vox femmi kaže: Pogledaj post
Ovo je jakooo slična situacija mojoj. Samo ja sam svijetlije puti i imat cu ljubičastu pašminu na crnu haljinu.

Ajmo, prijedlozi
draga kud nas to java tjera na ljubicasto,en joj jarca a?...
__________________
PRODAJEM(ALBUM)
-divji cvit-
citrusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 20:21   #1017
Quote:
citrusa kaže: Pogledaj post
ovo mi zvuci dobro..ali ljubicasti ruz? na moja usta?..hm.. em nikada nisam stavljala jake ruzeve,em neznam dali bi i to stajalo..ali zvuci mi JAKO DOBRO..!
ili jako naglasi oči,pa izbjegni usta
nemoj nikako oboje naglašavat...

sad su ionako in te neke žučkaste nijasne,nađi si nešto šta ima puno zlatnih šljoka,naglasi oči maksimalno,totalno dramatični look,a onda usta ublaži,samo neko sjajilo stavi koje može vuč na ljubičasto..ali opet pazi da sjajilo nema srebrne šljoke
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 22:05   #1018
Thumbs up

Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
a što ne bi stavila žuto/zlatno sjenilo,obzirom da je to komplent ljubistačnoj
ljubičasti ruž ful naglašen da se sjaji
i na obraze diskretni terkot obzirom da si tamna i da će bit večer
Ovo mi je najzanimljivija kombinacija, mislim da bi djelovala puno sofisticiranije,
i da, baš ljubičasti ruž, naglašen!!!
Ovo s ljubičastim sjenilom nije mi dovoljno efektno, a i preobično je.
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 17:04   #1019
Quote:
nu_tela kaže: Pogledaj post
Zna li netku stranicu gdje imaju savjeti za šminkanje...???

Grazie.
Najbolji je cd mac kozmetičke kuće.
Tamo se stvarno može puno toga naučit...
Može se naručit preko interneta.
__________________
Makeup Savjetnik
Makeup-mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 16:18   #1020
Molim savjet u vezi šminke

ej cure

htjela bi malo laganiju sminku za ljeto, al opet da je ima

uglavnom, dvoumim se:
1. uzeti neki dobar eyelighter/illuminator/korektor pa preko samo pudera u kamenu (nanesen sa cetkom)
2. illuminator/korektor i samo neki bolji bronzer

inace imam pjegice, i neujednacen ten, tako da uvijek imam malo tekuceg na sebi. zanima me da li puder u kamenu takodjer malo ujednaci ten i prekrije? nemam problema sa pristicima.

jaaako sam zahvalna za savjete,ako netko ulovi vremena
moze i preporuka proizvoda.
nessa 123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.