Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2009., 14:53   #41
Imamo li neki nov recept za danas? Mozda nesto egzoticno.
Extreme_Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 11:07   #42
Quote:
Extreme_Life kaže: Pogledaj post
Imamo li neki nov recept za danas? Mozda nesto egzoticno.
Pa, ako već tražiš egzotiku .

Bivolji urin je veoma blagotvoran pri slijedećim indikacijama:edemi, tumori, hemeroidi, anemia, urinarni poremećaji, dijabetes.

Životinjski urin pročišćava sve cirkulatorne kanale u tijelu, pa tako i one energetske.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 14:07   #43
hm

moj drugar koristio urin i poboljšalo mu se stanje kože
sad ga okolo preporučuje i širi dobar glas

ja ne vidim ništa loše u tome
sad znam ako me nedaj B-že dočepa neka bolest čime ću se liječiti

by by Teva-Pliva
rambo ct is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 12:37   #44
Quote:
rambo ct kaže: Pogledaj post
moj drugar koristio urin i poboljšalo mu se stanje kože
sad ga okolo preporučuje i širi dobar glas

ja ne vidim ništa loše u tome
sad znam ako me nedaj B-že dočepa neka bolest čime ću se liječiti

by by Teva-Pliva
Drago mi je, što to čujem. Ne zove se urin badava Božanska voda .
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 12:39   #45
Evo još jedan podatak za urinoljupce .

Po Ayurvedi stoji: "od svih urina kravlji urin je najbolji".
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 13:18   #46
Kako pripremiti urin za vanjsku primjenu? Ovo je jedan od načina pripreme urina.

Korištenje urina za masažu kože je metoda stara koliko i čovječanstvo. Urin pripremljen na specifičan način pomaže i liječi mnoge: kožne, koštano-muskularne probleme i bolesti. Masaža urinom čini našu kožu zdravom i sjajnom. Postajemo vitalniji i poletniji.

Svježi urin pretoćimo u neku posudu od nehrđajućeg čelika. Kuhamo takav urin dok se količina ne reducira na 1/4 (25%) prvotne količine. Ostavimo da se urin ohladi na temperaturu koja nije prevruća za uporabu. Urin je najbolje koristiti kada je topao. Poslije masaže prićekamo 20-ak min. Najbolje je tko može da se osuši na Suncu, kada je zraćenje u granicama zdravstvene ispravnosti. Najbitnije je da pričekamo to vrijeme i onda se operemo u čistoj vodi.

Moguće je da se pojavi neka vrst osipa za vrijeme terapije. To je samo znak da je otpoćelo čišćenje toksina u našem organizmu. Dakle, nema mjesta zabrinutosti.

Takav urin možemo kasnije spremiti do slijedeće uporabe.

Zadnje uređivanje ashwinikumaras : 01.04.2009. at 13:24.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 14:16   #47
Osobno iskustvo

Od 01.08.2008 - 28.02.2009.g. pio sam vlastiti urin zbog vrlo loše krvne slike.Prvih mjesec dana pio sam samo u jutro, prvi rano jutarnji urin između 3 i 4 sata u jutro.Nakon toga pio sam kada sam god bio u mogučnosti tijekom dana.Za 40 dana krvna slika fantastična,smanjio se apetit drastično te sam skinuo 11 kg.Opči dojam vitalnosti i izdržljivosti -testirao sam sam sebe - na temperaturi od preko 30 stupnjeva više od pet sati neprekidne košnje s kosilicom od 84 kg, samohodnom, bez kape u majici kratkih rukava i po povelikom brdu.Sa 51 godinom još uvijek igram nogomet i doista mi je bilo lako izdržati tekmu umor bi nestao skoro u potpunosti za najviše 24 sata,samo da napomenem da inače uopče na vježbam niti trčim.Odgovorno tvrdim da djeluje ali naravno treba biti dosljedan u primjeni kao i kod mnogih drugih prirodnih tvari koje nam mogu pomoči u očuvanju našeg zdravlja. Postoji više načina korištenja urina a sve se to može saznati iz knjiga o urinoterapiji.

Pozdrav
macatoban is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 14:19   #48
Dodatak

Krv sam vadio prije početka urino terapije i 42 dan tijekom urinoterapije!!!
macatoban is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 18:14   #49
Jel se od urina mogu raditi čajevi ili nekakva kupka za inhalaciju npr. kao pomoć pri alergijskom/sezonskom rinitisu?
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 19:53   #50
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Jel se od urina mogu raditi čajevi ili nekakva kupka za inhalaciju npr. kao pomoć pri alergijskom/sezonskom rinitisu?
Možeš ispirati nos sa prokuhanim urinom. Metoda je ista kao u tehnici "jala neti" iz yoga kriya.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 20:34   #51
[QUOTE]
Quote:
macatoban kaže: Pogledaj post
Osobno iskustvo

Od 01.08.2008 - 28.02.2009.g. pio sam vlastiti urin zbog vrlo loše krvne slike.Prvih mjesec dana pio sam samo u jutro,
Kuhali ste mokracu?Koju kolicinu ste pili na dan?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 20:52   #52
[QUOTE=utisana;19959387]
Quote:

Kuhali ste mokracu?Koju kolicinu ste pili na dan?


Pio sam samo svježu rano jutarnju prvih mjesec dana a potom kroz čitav dan izostavljajuči prvi mlaz.Obično bi to bilo čaša od 3 dcl u jednom obroku, dnevno je to bilo i do sedam osam puta,kada sam bio doma, a kada nisam, ovisi gdje je za to postojala mogučnost. Naravno da sam pio dosta vode i to iz vlastitog bunara, što prirodnija to bolje, tako da sam količinski mogao piti i više. Ono što je važno jest da smanjenjem apetita gubi se i želja za jakom hranom, tako da na kraju urin i nema neki izražen miris i okus, uz pijenje dosta vode. Konačni ishod je da u biti pijete toplu vodu s vrlo malo mirisa.

Sve vas beskrajno volim i sretan sam jer svakoga dana rastemo sve više i više!!!
macatoban is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 21:23   #53
Quote:
Kuhali ste mokracu?
Urin je najbolje piti svjež i to jutarnji. Ako možemo piti i u neka druga vremena tim bolje.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 20:23   #54
[
Quote:
QUOTE=ashwinikumaras;19960070]Urin je najbolje piti svjež i to jutarnji. Ako možemo piti i u neka druga vremena tim bolje.
[/QUOTE]

sta ako u urinu postoje bakterije za koje mi ne znamo?
Da li se jos vise zarazimo?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 20:53   #55
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
[
sta ako u urinu postoje bakterije za koje mi ne znamo?
Da li se jos vise zarazimo?[/QUOTE]

Što se tiče urinoterapije i bakterija u urinu, moje je mišljenje da je bolje prije izliječiti se od njih.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 10:51   #56
Quote:
[
Što se tiče urinoterapije i bakterija u urinu, moje je mišljenje da je bolje prije izliječiti se od njih.
[/QUOTE]

A sta ako imamo bakterije a to ne znamo?
Ja sam npr. nedavno radila test na klamidiju,doktorica mi je jedva dala uputnicu.
Nemam je..
Bakterija ima puno,a to se ne moze lako otkriti.Zar bi prije trebalo raditi testove na sve bakterije?
Na stranicama gdje opisuju urinoterapiju pise da je uspjesna u ljecenju kandide,ja je nazalost imam,prema tome imam je i u mokraci.
Da li bi se ta mokraca smijela koristiti?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 12:35   #57
A sta ako imamo bakterije a to ne znamo?
Ja sam npr. nedavno radila test na klamidiju,doktorica mi je jedva dala uputnicu.
Nemam je..
Bakterija ima puno,a to se ne moze lako otkriti.Zar bi prije trebalo raditi testove na sve bakterije?
Na stranicama gdje opisuju urinoterapiju pise da je uspjesna u ljecenju kandide,ja je nazalost imam,prema tome imam je i u mokraci.
Da li bi se ta mokraca smijela koristiti?[/QUOTE]

Pa da, ima više mišljenja o tome. Ovo što sam ja naveo je moj osobni stav. Ne znam nikoga tko je lijećio kanidu, tako da ne mogu davati savjete da se uzima. Ali, to ne znaći da se ne može pomoći. Ima mišljenja da su uzme i da se ne uzme.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 23:32   #58
A sta ako imamo bakterije a to ne znamo?
Ja sam npr. nedavno radila test na klamidiju,doktorica mi je jedva dala uputnicu.
Nemam je..
Bakterija ima puno,a to se ne moze lako otkriti.Zar bi prije trebalo raditi testove na sve bakterije?
Na stranicama gdje opisuju urinoterapiju pise da je uspjesna u ljecenju kandide,ja je nazalost imam,prema tome imam je i u mokraci.
Da li bi se ta mokraca smijela koristiti?[/QUOTE]

Pa prvo sredis bakterije (MMS,Srebro,zapper) i onda krenes na urinoterapiju
__________________
Sve se vrti oko kontrole, one koje imamo nad sobom i one koju drugi imaju nad nama.
mad max 04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 13:27   #59
Quote:
Pa prvo sredis bakterije (MMS,Srebro,zapper) i onda krenes na urinoterapiju
[/QUOTE]

Za sad se samo informiram...jesi ti probao urinoterapiju?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 16:02   #60
A sta ako imamo bakterije a to ne znamo?
Ja sam npr. nedavno radila test na klamidiju,doktorica mi je jedva dala uputnicu.
Nemam je..
Bakterija ima puno,a to se ne moze lako otkriti.Zar bi prije trebalo raditi testove na sve bakterije?
Na stranicama gdje opisuju urinoterapiju pise da je uspjesna u ljecenju kandide,ja je nazalost imam,prema tome imam je i u mokraci.
Da li bi se ta mokraca smijela koristiti?[/QUOTE]

Kod mene je bilo svega i svačega u mokraci a liječnici nisu mogli odrediti uzrok.Odlučio sam se i krenuo s urinoterapijom kako sam prije naveo.Danas je to sve iza mene a ja se osječam super dok njima (liječnicima) baš i nije bilo jasno kako je to moguče.
macatoban is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:02.