Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2012., 12:33   #61
ajme i meni je tako
sad sam 12tt, a lice gore nego ikad! puno čelo i brada ružnih prišteva
inače nemam problema s time, tu i tamo mi ponekad jedan prišt iskoči!
__________________
bebuška
carrie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 15:28   #62
ma koma, nadam se da će uskoro prestati...izbjegavam ogledala do daljnjeg

na mene i mučnine i prištevi, a neke sretnice ništa

nadam se da ćemo dočekati trudnički sjaj
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 17:33   #63
Ja sam u trudnoći imala katastrofa ten, 10 puta gore nego u pubertetu, ma pubertet je bio mila majka , imala sam užasno masnu kožu, počelo je negdje sa 4 mjeseca i sve do kraja, plus bilo je ljeto pa je sve to skupa bila grozna kombinacija. svako malo sam se brisala vlažnim maramicama, ali je stalno izbijalo. i leđa su mi bila katastrofa. a dečko je bio u pitanju
toka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 19:06   #64
meni je u prvom tromjesječju buknulo lice, pa tjeme, a leđa su bila najgora, imala sam doslovno potkožne čireve.
plus što su me ubijale grudi, imala sam osjećaj da ponovno proživljavam pubertet.
sad je sve super, ten mi je ko u bebe.
jedino grudi još luduju.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 11:31   #65
u prvoj trudnoći ten mi je bio koma, curka - tada su svi govorili onu babsku "curice mamama "kradu" ljepotu"
u drugoj trudnoći ten je bio savršen, dečko - a onda sam čula drugu stranu i to od pedijatrice "jeste sigurni da je dečko? obično kad se nosi dečko lice bude u komi zbog muških hormona!" kod mene je bilo obrnuto
e sad sam trudna 13 t, ne znam još kojeg mi je pola bebica ali lice mi je u ž a s n o! od puberteta nisam ovako bila prištava---- baš me zanima koju ću teoriju sada saznati
__________________
02.11.2004. Princeza T 11.05.2011. L
Te-te is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 12:26   #66
ne vjerujm da beba može isouštat tolku količinu hormona da utječe na majku, čula sam da majčini hormoni mogu na bebu utjecat, ali ono onako malo da može ispuštat muške ili ženske hormone u nekoj mjeri značajnoj nigdje veze
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 18:09   #67
U 1. trudnoci mi je bilo vise-manje čisto lice - došla curka.
U ovoj T sam dobila dosta pristica, ali ne vjerujem da to ima ikakve veze sa spolom djeteta.
mihaela8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 19:56   #68
Meni je prije trudnoće kao i za vrijeme iste ten manje više jednak, tj. uredan. Nisam primijetila nikakvih promjena, niti novih iznenadnih prištića. Jedino što izbjegavam šminkanje, koristim prirodnu kremu (nastojim smanjit unos bilo kakvih kemikalija - zbog bebe) a lice povremeno namažem domaćim kantarionovim uljem. Inače s njim tretiram sve probleme s kožom (imam manjih problema sa mjestimičnim isušivanjem iste)... isto mi je super i domaća nevenova mast. Tko ima problema s prištićima, neka slobodno proba kantarion, toplo ga preporučujem, prirodan i siguran u trudnoći. Samo nakon mazanja se koža ne bi smjela izlagat suncu, jer je ulje fototoksično... al mislim da je to relevantnije u ljeti...
__________________
Humor može postojati samo tamo gdje ljudi još raspoznaju neku granicu između važnog i nevažnog. A ta je granica danas postala neraspoznatljiva.
arai is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 17:35   #69
ima tko ideju što se smije od prirodnih stvari koristiti za akne? lice mi je skroz poludilo i nema naznaka da će se smiriti, svaki dan sve gore i gore. ako ne stavim tonu pudera na lice plašim ljude okolo a ni puder baš ne pomaže. stvarno stravično izgledam.
__________________
mini mini
mini. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 17:39   #70
i jel zna tko smije li se ići dermatologu na čišćenje lica u trudnoći? ili ne? jel bio tko?
__________________
mini mini
mini. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.