Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2007., 10:30   #21
ae. ae. ae. e. e. e.

ma ima jedna s malo više gitare parila mi se dobron. al nema veze i ova je više nego dovoljna
bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 11:16   #22
Rihanna je zakon.A uostalom,promašili ste temu.Nisam pitala za mišljenje o njoj i o Umbrelli,pitala sam dal bi bilo moguće dovest ju u Hrvatsku.lol,znam glupo,ali hebiga,fan je fan,al please,nemojte ju više vrijeđat,okay?Thanks
 
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 13:04   #23
ja samo prenosim tuđe mišljenje. a sudeći po tebi, jabuka ne pada daleko od stabla

bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 20:40   #24
moran rec da inace to ne preferiran, al rihana je maca prava sta se muzike tice, lumbrela brajo, ej, e to je pisma jebes me...tija san u stvari rec da me fascinira to kako ciloj ekipi ovako sta je unutra ka u semi nekoj da rihana i muzika ta je prva liga, a divojkama cca amorec dosta njih ih ima i nije neka shema, ocu rec da nije to to, e to..i to je prva liga jer zenske rijetko volin poslusat, al ona je bas jebena brajo:es
__________________
oj purgeri jabuke van gorke
prile od prile is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 22:35   #25
Quote:
prile od prile kaže: Pogledaj post
moran rec da inace to ne preferiran, al rihana je maca prava sta se muzike tice, lumbrela brajo, ej, e to je pisma jebes me...tija san u stvari rec da me fascinira to kako ciloj ekipi ovako sta je unutra ka u semi nekoj da rihana i muzika ta je prva liga, a divojkama cca amorec dosta njih ih ima i nije neka shema, ocu rec da nije to to, e to..i to je prva liga jer zenske rijetko volin poslusat, al ona je bas jebena brajo:es
e nos, da te nema, tribalo bi te izmislit
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 22:44   #26
meni je najbolja Don't Stop The Music, a Umbrella mi je jebena u radio edit i club remix verzijama.
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 22:46   #27
jeste čuli breaking dishes
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:44   #28
prile od prikana
bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:53   #29
Quote:
prile od prile kaže: Pogledaj post
moran rec da inace to ne preferiran, al rihana je maca prava sta se muzike tice, lumbrela brajo, ej, e to je pisma jebes me...tija san u stvari rec da me fascinira to kako ciloj ekipi ovako sta je unutra ka u semi nekoj da rihana i muzika ta je prva liga, a divojkama cca amorec dosta njih ih ima i nije neka shema, ocu rec da nije to to, e to..i to je prva liga jer zenske rijetko volin poslusat, al ona je bas jebena brajo:es
primda se razumin muziku takovu, a kad kažem takovu na rihanu mislin, ne mogu a da ne kažen kako si ovo asovski sročija
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 01:11   #30
No, bit ću rezolutan: nema Rihane do Stakija.
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 21:42   #31
A baš sam temu pogodila...hehe...pusa ljudi...
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 15:16   #32
Quote:
kety's_a_star kaže: Pogledaj post
okay,oavk,ja sam otprilike jedna od njenih najvećih fanova,obožavam i nju i njenu muziku.Please,ako ju nevolite,samo odgovorite,al nemojte pisat ružno o njoj jer je ona meni najbolja.
Ovako,dali postoji neki način da ona pjeva u Hrvatskoj?Nije važno gdje i kad,samo da pjeva?Dali postoji koji način da ju pozovemo,jer,ipak,malo mi je daleko da idem na koncerte drugdje u europi,a "najbliže" bi bilo u Berlin ili u Italiju.tak da...Unaprijed hvala,Kety
...nezna ona baš neš pjevat...ima nekih dobih pjesama...ali ono...riječi su mi bezveze od svake pjesme osim od good girl gone bad...
__________________
I am fucking done with people treat me badly. Happiness will be my revenge.
Itchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 23:02   #33
hmmm , ja volim samo njene spotove
Wokay is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 14:48   #34
evo ljudi, da vas počastim zabranjenim snimkama s beogradskog koncerta Rihanne bre! Skviki & Buje - enjoy!

RIHANNA um-BRE-la
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 16:50   #35
stvorila je predobru atmosferu,ali nema baš dobar uživo kao Beyonce!
P.S UmBRElla
__________________
Will the mystery guest please sign in?
MiguelTorres is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 15:48   #36
Koliko tu ima, 15 000 ljudi?
Kod nas bi doticna prodala valjda 2-3000.

I to nema veze s njom, vec sa nama...
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 16:07   #37
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
meni je najbolja Don't Stop The Music
meni je ta pjesma preeeejebena
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 18:22   #38
ma imam cjeli album prepržen al nije mi neš posebno. ona sama mi je skroz bez veze al ima ženska svjetskog producenta jay-z rula!!!

šta da kažem lijepa je u licu to joj se mora priznat, al inače je anoreksična, glupavo se oblači (osim spota shut up and drive) i uopće nema glasa posebno u usporedbi s beyonce, aguilerom i sl.

dobre su mi breakin dishes, don't stop the music i shut up and drive!

a kad čujem ono sranje ela-ela-ela-e-e-e ma riga mi se odma

al čula sam jednu zakon sprdnju na to ak neko ima molim šalji odma!!!
B.L.A.C.K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 18:28   #39
Quote:
B.L.A.C.K. kaže: Pogledaj post
...al inače je anoreksična...


Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 18:29   #40
baš htjedoh reć:




__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.