Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2011., 12:45   #201
cujem da ce i sljedece godine biti tih kredita!!jel zna netko malo vise o tome?? mi smo nasli stan, hvala Bogu nismo dali kaparu, taman smo pregovarali, sad me zanima dali da se strpim tih par mjeseci do pocetka nove godine ili da dizem normalan kredit!!
kiara-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 12:56   #202
od početka ovoga se govori da će se subvencije nastaviti i iduću godinu...samo osobno mislim da to i neće ići baš tako..ne znam....bilo bi puno bolje da griješim...i mi isto čekamo neku pouzdaniju informaciju o svemu..i što se planira iduću godinu...i mi smo u sličnoj situaciji...samo smo mi kaparu dali.i sad...ići u normalan kredit koji sada mijenja cijelu koncepciju ili se strpiti..pa viditi..samo ovaj put iz osobnog primjera čekanje nam se nije isplatilo!
mann_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 13:05   #203
Quote:
kiara-7 kaže: Pogledaj post
cujem da ce i sljedece godine biti tih kredita!!jel zna netko malo vise o tome?? mi smo nasli stan, hvala Bogu nismo dali kaparu, taman smo pregovarali, sad me zanima dali da se strpim tih par mjeseci do pocetka nove godine ili da dizem normalan kredit!!
Tako je definirano zakonom, tako da će ih vjerojatno i biti.
S tim da nemoj računati kao "par mjeseci" nego više kao pola godine.
S obzirom da sigurno neće niti na vrijeme napraviti plan godine, a onda još pronalazak, pa odobravanje sredstava itd... Čisto sumnjam da će to biti 02.01.
Blondie65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 13:10   #204
Quote:
Blondie65 kaže: Pogledaj post
Tako je definirano zakonom, tako da će ih vjerojatno i biti.
S tim da nemoj računati kao "par mjeseci" nego više kao pola godine.
S obzirom da sigurno neće niti na vrijeme napraviti plan godine, a onda još pronalazak, pa odobravanje sredstava itd... Čisto sumnjam da će to biti 02.01.
ma nisam ni mislila da ce biti odmah na pocetku...ja nekako racunam prije ljeta..tamo negdje 4 mjesec, toliko bi se mogla stpiti..sve preko toga mi je too much
kiara-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 13:12   #205
Quote:
kiara-7 kaže: Pogledaj post
ma nisam ni mislila da ce biti odmah na pocetku...ja nekako racunam prije ljeta..tamo negdje 4 mjesec, toliko bi se mogla stpiti..sve preko toga mi je too much
U tom slučaju sretno
Blondie65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 14:46   #206
cisto sumnjam da ce nova vlada naci novac za projekat stare... tj sigurno nece.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 15:39   #207
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
cisto sumnjam da ce nova vlada naci novac za projekat stare... tj sigurno nece.
To je i moje mišljenje ili sad ili više nikad..............
toca27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 15:43   #208
Quote:
toca27 kaže: Pogledaj post
To je i moje mišljenje ili sad ili više nikad..............
da..tako i ja mislim...samo nikako dočekati konačni odgovor banke...da završimo s bilo kakvom nadom
iako kažu da sutra imaju nekakav sastanak..ili što već
mann_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 16:28   #209
Quote:
mann_ica kaže: Pogledaj post
da..tako i ja mislim...samo nikako dočekati konačni odgovor banke...da završimo s bilo kakvom nadom
iako kažu da sutra imaju nekakav sastanak..ili što već
odakle ti inf da je sastanak sutra, mislim da se sjednice vlade održavaju svakih tjedan dana i to bi po toj logici moglo bit sutra, misliš na to ili imaš neku drugu inf?????
JBT polidit ću od iščekivanja................
toca27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 20:50   #210
Quote:
toca27 kaže: Pogledaj post
odakle ti inf da je sastanak sutra, mislim da se sjednice vlade održavaju svakih tjedan dana i to bi po toj logici moglo bit sutra, misliš na to ili imaš neku drugu inf?????
JBT polidit ću od iščekivanja................
neki dan mi je to rekla bankarica..kad smo zvali pitati što se događa i kakve su to kao liste čekanja..pa mi je tako rekla...sjednica ili sastanak poslije koje bi oni trebali znati što je s nama koji smo pred kraj predali u apn...
ne znam...ali čekamo..
mann_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 10:13   #211
Ak netko od vas koji ste spljugali hoće govorit za telku, HTV, nek mi se javi na tu privatnu poruku ili kak to već ide, novi sam ovdje, ulogiran baš zbog tog
pjerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 10:18   #212
Quote:
liko78kiko kaže: Pogledaj post
Imam 8 zaposlenih i zavrsavamo zgradu sa 8 stanova.
I sada nastaju problemi sa APN-om jer su ljudi dali kapare za 4 stana koji su povučeni iz prodaje prije 3 mjeseca,
a sada se nemogu realizirati krediti uz poticaj.
Dovedeni smo svi skupa u zabludu a meni ne preostaje ništa drugo nego 8 ljudi koji imaju žene i dijecu poslati početkom 10 mj. na burzu jer nemamo sredstava za daljne projekte. Kupcima naravno nemogu vratiti kapare jer nismo ni krivi za razvoj ovog lošeg projekta.
eto zašto treba kupovati gotove, useljive stanove! ...i to od renomiranih tvrtki!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 10:20   #213
Quote:
kiara-7 kaže: Pogledaj post
ma nisam ni mislila da ce biti odmah na pocetku...ja nekako racunam prije ljeta..tamo negdje 4 mjesec, toliko bi se mogla stpiti..sve preko toga mi je too much
tko to može sada reći? u međuvremenu su izbori
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 12:09   #214
rok da kraja kapare sve kraći i kraći... a nikakvih povatnih informacija...
a da ne spominjem ako apn odbije pa ponovno traženje boljih kreditnih uvjeta po bankama... i novi papiri za novu banku... a jooojj jooj joooojjj
dom1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 12:25   #215
Quote:
dom1234 kaže: Pogledaj post
rok da kraja kapare sve kraći i kraći... a nikakvih povatnih informacija...
a da ne spominjem ako apn odbije pa ponovno traženje boljih kreditnih uvjeta po bankama... i novi papiri za novu banku... a jooojj jooj joooojjj
upravo to!!!!!!!
mann_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 13:32   #216
Thumbs down

dobrodosli u hr administraciju koja je spora i troma i kada sam zvao za apn do kad cekati odgovor oni su mi odgovorili da su u guzvi a i da traju jos godisnji...eto ti odgovora to ti je hr i nije cudo da kod nas nitko nece doc i pokrenuti biznis kada nam je drzavna administracija tako troma da nietreba niosta ni govorit sve se vidi u svakodnevnom zivotu i j...se njima sta neko nema rjeseno stambeno pitanje i sta mu to visi nad glavom ..koga briga a pogotove one gore!!
michael242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 13:36   #217
Quote:
pjerinho kaže: Pogledaj post
Ak netko od vas koji ste spljugali hoće govorit za telku, HTV, nek mi se javi na tu privatnu poruku ili kak to već ide, novi sam ovdje, ulogiran baš zbog tog
a sta si ti neki novinar mozda..pa napravi reportazu i izbaci je van pa ovo im je prilika da prodaju ne znam koliko stanova koji zjape na trzistu prazni a uz to i da pomognu ljudima koji zele rjesiti stambeno pitanje pa ne poklanja apn nista tim ljudima sve ce oni to debelo vratiti...
neka produze subvencioniranje do kraja 11 mj. i to je to a onda neka se bave izborima i ovako je godina za prikupljanje politickih poena evo im prilika!!!
nek naprave nesto za dobrobit ljudi ove drzave napokon!!!
michael242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 13:38   #218
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
eto zašto treba kupovati gotove, useljive stanove! ...i to od renomiranih tvrtki!
mislim da bi realno bilo da sve projekte koji su krenuli i predane zahtjeve obradit u cjelosti i zavrsiti ih ne primajuci nove ako se ne produzi naravno sta bi bilo i razumljivo zbog tolikoga interesa...
michael242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 13:47   #219
Quote:
michael242 kaže: Pogledaj post
mislim da bi realno bilo da sve projekte koji su krenuli i predane zahtjeve obradit u cjelosti i zavrsiti ih ne primajuci nove ako se ne produzi naravno sta bi bilo i razumljivo zbog tolikoga interesa...
u pravu si...samo je sad pitanje koliko je njim gore bitan mali čovjek...
kada su subvencije kretale skoro iz svako grma su iskakale reklame,pisalo se na veliko...a sad kad novčića više nema....nema nikakvog ni odgovora ni spominjanja...a što svatko od nas koji smo predali na vrijem ali pred kraj danima čupa kosu ..to nema veze...pa čemu panika...tu se samo radi o rješavanju jednog od većeg životnog problema veći ne ljudi!
mann_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 13:56   #220
kao da se radi o državnoj tajni nigdje JBN inf već 5 dana , u naj manju ruku bilo bi pošteno prema ovima koji su na vrijeme predali zahtjeve to odobrit i odradit jer velika većina nas je dala kaparu i ostat će bez novca i to sve ne zbog vlastite krivnje nego nesposobnosti administracije, nama je gospođa u APN-u rekla jednom prilikom kad smo zvali da su ta izvješča koja objavljuju samo radi formalnosti i da nisu baš precizna.......eto to je o informiranosti samih građana a da ne govorim o bankama koje su tek u ponedjeljak dobile pismenu obavjest........pa jbt do kad da čekam...........

A na HTV će biti i kao na RTL-u neki dan........nigdje nitko ništa.....ko nas hebe......
toca27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.